PDA

View Full Version : Предпочита приятелите си пред мен... ?!?



bUbInkA__
04-25-2008, 12:14
С приятеля ми ходим от 2 месеца вече.В началото всичко беше супер-тои успяваше да съчетава всичко и приятелите си,и мен.И дори когато излизаше с тях ме забираше и мен с тях.Но напоследък много се промени.С мен започна да излиза супер рядко.А преди излизахме всеки ден.Незнам на какво се дължи тази негова промяна.Може би вече съм му писнала,което адски много ме натъжава..И сега се чудя какво да правя.Защото много ме е страх да не скъсаме,защото не мога да кажа че го обичам още,но определено се привързах доста към него и не искам да го загубя....

VinDiesel
04-25-2008, 12:24
1-ви вариант писнала си му 2-ри Иска просто малко време да е сам с приятелите си ако държи на теб и ти го е доказал няма за какво да се притесняваш

MiMcHeToOo
04-25-2008, 13:07
Поговори си с него. Кажи му, че искаш да ти отделя повечко време. Може да не се усеща.

BrokenInnocence
04-25-2008, 13:19
Ти нямаш ли нужда от време на време да си с приятелките си? Без да си го водиш него като редовен аксесоар? М? Еми... сигурно и той има.

fuck_me_pls
04-25-2008, 13:19
ами може просто да иска да бъде повече време с фр си защото пр преди когато е бил повече време с теб не е обръщал внимание на тях и сега те искат да бъдат повече време с него.не се сърди може просто да не забелязва,че те е сложил,на по-заден план! :) :) :)

xercu
04-25-2008, 13:44
Приятели > всичко ...

Wrathchild
04-25-2008, 13:54
Има една малка подробност - някой прекрасен ден има момент, когато излизате от статуса 'залепени с канаколит'.

mese4ka
04-25-2008, 14:23
дай му малко да подаша,не може вечно да си до задника му!той е момче има нужда малко да е в мъжка компания!да прави "мъжките си неща" с приятели нищо трагично не е станало дай му малко свобода вски има нужда да си почине малко от който и да е било дори и от гаджето си :)

sexa_na_kompleksa
04-25-2008, 14:37
Поговори с него. Може пък приятелите да му се сърдят, защото вече не излиза толкова с тях.

Obsession
04-25-2008, 14:39
Дай му време, той явно от това има нужда. Може да не забелязва дори ;) Ако пробдължавате да се отчуждавате му кажи какво те притеснява.

bUbInkA__
04-25-2008, 15:30
Аз не съм казала,че не искам да излиза с приятелите си.Напротив нека си излиза и с тях,но поне малко да намира време и за мен.Дори да е половината,от това което прекарвахме в началото,защото вече съм съгласна и на толкова......

krem4et0
04-25-2008, 16:41
За това ние в началото прекарвахме по-малко време заедно и с времето като се привързахм, го увеличихме.
Всъщност този процес е съвсем нормален в 1 връзка, която се е изхабила приждевременно от постоянното прекарване на времето заедно. Или си дайте отдих от 1-2 седмици бз излизания и разговори, или просто скъсайте. За 2 месеца щом сте си писнали вече............

Sarabi
04-25-2008, 18:14
Е мацка, то не става всеки ден ей така да сте постоянно заедно. Омръзва, ... то си затъпява дори да си с една компания цял ден пък какво остава само с един човек.
А и е нормално да има приятели и да излиза с тях. И сега да ми претендирате, че гаджето е И приятел и че трябва да е достатъчно... ъъъм, не. Приятелите са си приятели и чувството е съвсем различно да си с едното и с другото, колкото и да си приятел с гаджето.
Спред мен е хубаво да проявиш разбиране към желанието му да си поддържа контактите с приятелите... но ако пък наистина се виждате веднъж, два пъти на седмица... тогава наистина трябва да си поговориш с него, но... той 100% ще го приеме като нападка, колкото и да отрича, ако отрича, а не ти вдигне скандал, разбира се.
Мммх... аз като се замисля ако някой започне да ми държи сметка за времето, как и с кого го прекарвам (разбира се ако не изолирам една от страните), ще се издразня адски много. Държа на свободата си (колкото я имам) и ако някой започне да ми се бута в нещата... става лошо. С приятели, които са се опитвали да ми държат сметка (без да имат право, защото никой друг освен мен не може да ми каже какво ми се прави) съм водила яко диви спорове... Случвало ми се е гадже да ми държи сметка, ама супер изкъсо и... резултата беше раздяла. Зависи от човека... на мен ако някой започне да ми брои минутите и да изследва до последната крачка и жест всяко мое действие през тези минути просто лети. Не може да очаква друго, ако не спре да го прави. Но твоя човек може да го приеме нормално (или поне да не е като мен) и да се опита да оправи нещата като изравни поне времето, което прекарва с теб и с приятелите. Може да не си му баш омръзнала, но просто в тоя момент да има нужда да прекарва повечко време с приятелите.
Номера е ти да го питаш дали това отдалечаване е защото има естествена нужда от повече време с приятелите или защото вече не му се иска много много да е с тебе.

Ъъъ, не гарантирам, че поста ми е много смислен, нещо съм отнесена, тоя пост го пиша вече 35 мин ахах, не помня какво съм писала първите редове, а не ми се чете :Д

regina
04-26-2011, 09:14
И аз го имам същия проблем, само че с приятеля ми сме от различни градове и имаме възможност да се виждаме само през уикенда. Тъй като това е единственото му свободно време, в което може да се види с приятелите си, той съчетава двете неща и така не може да се види и нито с тях, нито с мен. Аз имам нужда да остана малко време на саме с него да му споделя какво ме притеснява и какво ме вълнува, а имам чувството, че моите проблеми не го интересуват. Мисля че, тъй като сме в началото на връзката ни, е нормано да прекарваме повече време заедно, за да се опознаем, без някой да ни търси сметка за това, както в случая правят неговте приятели. Те му насяват чувството, че да отделя внимание на една жена го прави 'мъж под чехъл', а същевременно те живеят със своите приятелки и си имат своите щастливи връзки. Аз усещам, че той ме обича, но искам да ми го показва, а гореспоменатите фактори му пречат. Започвам да се чувствам пренебрегната и малко по малко се отчуждавам от него. Вече не знам какво да направя.

againstyou
04-26-2011, 15:06
Най-лесно можеш да го отблъснеш,като му покажеш,че се дразниш от това,че той прекарва повече време с приятелите си,за това не му казвай нищо.Просто го преглътни,не мисля,че той предпочита приятелите си пред теб.