PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е някога....



Ashley_Tisdale
04-25-2008, 13:41
В училище може би ви се е случвало някоя учителка да си има любимци и да пише по - високи оценки! е ние имаме една учителка която е може би най-надутата в у-ще е тя е по английски и ни пусна контролно днес като ги връща изпитваше всеки за по-висока оценка и нали мен ме викна и ми върна контролното без да ме изпитва и ми писа по - ниска оценка ` тя винаги мен ме е мразила от 6-ти клас , а и върна контролното на една нейна любимка и тя не отговори контролното беше за 4 а тя писа 5 :-x :-x :-x мн се издразних защото тя мен не ме пита нещо и аз веднага я попитах как така? тя отг че преценила мен да не ме изпитва :-x а тая моята съученичка я дигнаха на дъската и г-жата и продиктува изречение с "friend" тя написа "freint" Помислете тя колко знае :-x kajete kvo mislite 6toto az mn se drazna ;)

voodoodoll1
04-25-2008, 14:00
Споко,мацка.Почти винаги има такива учители.Не се ядосвай,няма нищо да промениш.Просто не им обръщай внимание.

dare_93
04-25-2008, 14:13
В училище може би ви се е случвало някоя учителка да си има любимци и да пише по - високи оценки! е ние имаме една учителка която е може би най-надутата в у-ще е тя е по английски и ни пусна контролно днес като ги връща изпитваше всеки за по-висока оценка и нали мен ме викна и ми върна контролното без да ме изпитва и ми писа по - ниска оценка ` тя винаги мен ме е мразила от 6-ти клас , а и върна контролното на една нейна любимка и тя не отговори контролното беше за 4 а тя писа 5 :-x :-x :-x мн се издразних защото тя мен не ме пита нещо и аз веднага я попитах как така? тя отг че преценила мен да не ме изпитва :-x а тая моята съученичка я дигнаха на дъската и г-жата и продиктува изречение с "friend" тя написа "freint" Помислете тя колко знае :-x kajete kvo mislite 6toto az mn se drazna ;)

не се ядосвай случвало ми се е и на мен така за е дна никаква оценка да си губиш достойнството дори не е трябвало да питаш нека съученичката ти да изкара по- високо а после на контролното ще видиш колко има .. 8)

hgfh
04-25-2008, 14:17
na vsqkde gi ima tiq ovci :? cqlo stado razprusnati po u4ilishtata :)

Obsession
04-25-2008, 14:20
Да, естествено, че и ние имаме такива и много ме дразнят. Не, че имат любимци, но има някои индивиди от класа, чиито "скъпоценни родители" са повод да не получават ниски оценки (4 е обида).

Scouse
04-25-2008, 14:50
бе убий госпожата ... :)

Duvessa
04-25-2008, 15:36
Възможно е нещо в поведението ти да я е подразнило и оттогава да се държи така. А ако си е просто такава- не и обръщай внимание, гледай да си учиш по-добре за контролните, да изкараш на тях направо по-високите оценки и да не се налага да те изпитва.

splendour
04-25-2008, 16:04
te vinaga sa "pravi" . na 1 takava i napraix skandal i tq posle se na mene si go izkarva6e.drygata p1t ne be6e lo6a ama tq otna4alo be6e precenila koi zakolko e i tva e . ne moi6 q ybedi6 v obratnoto.ama pri neq si4ko be6e ok ;] mene me be precenila za 5 i 3 godini otkakt bqx s neq se si mi zaformq petica i taka za vsi4ki...........t1pi4ko e ama......

nicolepcd
04-25-2008, 16:29
Не се притеснявай за глупости... После, след като няма да има кой да й пише 6-ци, ще ти бъде добре и на теб 8-) А и се успокоявай, че на знания си много над нея, тъй че :)

mhmhmhmhm
04-25-2008, 16:35
Лелееее колко ме дразнат такива даскалиии ..

bibiqna_fut
04-25-2008, 18:13
мацка.. не обръщай внимание .. повечето са си такива и най малко ние ще гипроменим .. тегли и майна и си живей :grin:

TheNewReligion
04-25-2008, 18:49
Nie nqmame takiva snobi , ama taz jenica ne6to ne postupva mnogo dobre ... :? :? :? :?

AFT
04-25-2008, 19:01
А другия път що не си научиш добре и не изкараш шестица, за да не се налага да те изпитва? И мен някои учители не ме харесват, навсякъде има такива. От друга страна, може наистина да е преценила, че не трябва да те изпитва, зависи какви грешки си направила на теста. Учениците могат да бъдат много наивни. Абе, няма значение дали е права или не. Просто си научи и като си кажеш всичко няма как да не ти пише шест. ;]

Glezanka
04-25-2008, 20:35
Недей се травмира ... ще се стрещнеш с по-лоши хора в тоя живот.Трябва от малък да свикнеш с трудностите,за да може после да ти е по-леко и да ги преодоляваш.Просто си учи до колкото можеш и не се ядосвай за някаква оценка.

•._.•No_NaMe•._.•
04-26-2008, 11:03
na vsqkde gi ima tiq ovci :? cqlo stado razprusnati po u4ilishtata :)
+1 :?

cinderella_gugutka
04-26-2008, 13:20
споко,и при нас има такива госпожи но аз обикновено съм от любимците :-P

dark234
04-26-2008, 17:42
spoko i pri nas ima takiva nikoga nqma neinata lubimka da se promeni tva sa nai gadnite u4iteli ti ne mo moge6 da napravi6 ni6to s koeto da go promeni6 prosto se primiri(znam 4e e gadno no az li4no tva napravih 6toto mi pisna po edno vreme ot takiva i prosto po nqkoe vreme spira6 da se drazni6a) tva e ot men

136179
04-26-2008, 18:13
На мен в 7 клас учителката по история ми заяви че съм и' ''от несимпатичната половина'' и на контролни ме изкарваше да ги правя персонално пред нея .. вярваше си че преписвам. и така цяла година се дразнехме взаимно, понеже и тя на мен не ми беше симпатична откакто се показа като субективна.. след което жената получи инфаркт и инвалидност от нерви и заяждане с ученици ..

Seducti0n
04-26-2008, 18:47
От реалността боли, нали?
Сорри мацка, ама днес ще те ядосва несправедливостта на даскалката ти, след години тази на шефа и така....
За мен това са бели кахъри!
Ти за какво учиш заради оценките или заради знания?!
Няма да оправиш света, колкото и голямо да е желанито... :?

Margoto0
04-26-2008, 18:58
Ми има такива,не е честно така ама такива са си.Не си им симпатичен еми по-слаба оценка :-x и при мен има такива дето превилегии за един,а за другия еми сори брат не ме кефиш,така е Живота е несправедлив :(

ResPekT333
04-26-2008, 21:28
na vsqkde gi ima tiq ovci :? cqlo stado razprusnati po u4ilishtata :)

+1 :razz: :razz: :razz:

DaЯk_AнGэL
04-26-2008, 21:40
Ъ, да не ти пука за учителката. Ти си учи, ако знаеш за 6 тя не може да ти пише по-малко.
В седми клас ме беше нарочила даскалицата по математика. Все нещо бях направила и т.н. Накрая си свърших с шестица, влезнах там, където исках, а нейните любимки бяха с тройка..
Ти си учи езика, то след време ще се покаже дали го знаеш, независимо от учителката! И свиквай вече с такива хора, защото тепърва ще се сблъскваш ..

WhoCaresAnymore
04-30-2008, 13:32
леле .. наща по английски е същата! само дето аз съм и любимката на нея ... на мене това лично не ми харесва :( да ... вярно е че ми пише по-високи оценки ама всички от класа мн ми се нерват за тфа .. пак и на всичкото отгоре по английски почти нищо незнам :D

nefchi_bs
04-30-2008, 19:40
Ами набий я...сега е много модерно :-D :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-01-2008, 03:40
хах аз нямам такива проблеми.. тук наще учители не ни карат да учим много много накрая ти турят един тест (г/д както тези след 7 клас у Б-я) и земеш ли го отиаш по горен клас не го ли земеш .. лятно даскало :D

пЛюш!нкаАа~
05-20-2008, 19:39
Лелееее колко ме дразнат такива даскалиии .. +1 :-x И ние имаме подобни учители в мойто даскало..ем кво да ти кажа ..те май не са на работа за да работят и да са справедливи..а все едно са на купон,применени като селски лелички :x и дам както ти каза си имат любимци и на тях по-високата оценка.Изобщо не е справедливо така..бе то нищо в нашата "държава"не е както трябва..уе тя една държава :x .

Water_lili
05-20-2008, 20:17
оф такива ги има навсякаде по принцип не си заслужава да се нервиш защото ти учиш за себе си , а не за даскалката. Но ако все пак ти се занимава и си сигурна в знанията си просто бъди нагла, спори винаги с даскалката и вдигни врява пред класната и дори директорката как така тя пише на някои едни оценки на други не...няма какво да губиш след като тя така или иначе не те харесва. Аз имах такъв случай с една овца до последно не ми казваше оценката в 10ти клас и накрая ми писа 4 в последния ден, а на един "симпатяга"
с който се виждаха само по кафетата му писа 5 :shock: . Следващата година бях пак при нея и най демонстративно си трагвах или идвах по средата на часа, говорех, преписвах , спорех с нея и накрая тя сама ме вика да ме изпитала да ми пише по добра оценка за годината, ама само защото класната и директорката я направиха луди. Само че тогава и аз си бях готова да отида на изпит пред комисия , за щастие не се стигна до там

Spider4eto
05-20-2008, 20:19
споко,и при нас има такива госпожи но аз обикновено съм от любимците :-P +1 8)

acleverboy
05-21-2008, 20:44
Да бе и при нас има една такава на мен не ми пише повече от 5 щото пиша грозно,прекъсва ме докато ме изпитва точно като ми текне мисълта,разбира се дава ми най-трудните въпроси.Всичко става все по-гадно и по-гадно,особено след като се оплаках на директора,е вярно само с e-mail,ама явно й е казал нещо щото последния път ми каза-пиша ти пет за едни стари работи(които съответно няма,аз съм мн.тих в час и няма за кфо да се хване)Ама тя ще види!НЕ знае с кой се захваща.....
Утре или вдругиден отивам при директора да се оплаквам,после ще ходя и в МОН тая ще види тя Няма да стане нейната ако тряа и в теливизията ще ходя ама ще я съсипя.

JuSt_n0t_m3
05-21-2008, 21:16
Бих те посъветвала да не се задълбаваш толкова в нещата.Мисля,че по-важно за теб трябва да е това какво знаеш и можеш,а не дали си сгафила веднъж или ти прилагат "метода на нереалното оценяване" :) . Колкото до твоята съученичка - и 7 да й пишат,теб какво те засяга?

DisciplineAndOrder
05-21-2008, 23:21
има ги и такива

sm_95
05-25-2008, 12:10
hi4 ne se zanimavai p1k i moje tfoite gre6ki da se bili po zariozni i za tfa da ne moje da ti pi6e po-visoka ocenka a a na taq tfoq s1o4eni4ka da ne sa tolkova seriozni i az misleh 4e edna daskalka me mrazi ama ne se okaza taka

ThunderGoddess
05-25-2008, 12:21
Не мога да разбера какъв ви е проблема и какво очаквате. Към авторката: Сигурно се въртиш като пръдднала в часовете й, ходиш и по нервите, хвърляш бележцити, говориш си с фрс и после очакваш да ти даде шанс да си повиши оценката. Да, ама не. Отдавна няма оценка за дисциплина в училище, но всеки учител я има предвид като оценява ученика и ако ученика се държи добре в час, много ясно, че за него ще има по-високи оценки и повече компромиси. Правите си го сами. Не е е нужно да се мазните, просто да стоите мирно в час и поне да си дават израз, че слушате.

cLaDyRcHe
05-25-2008, 20:06
mi na men kat mi e takava klasnata ko da kaja :D ama nii(osobenno mom4etata ot moq klas)t1i q narejdame 4e tq nz ko da kaji i nakraq izpitva si4ki :D

poizon_avy
05-26-2008, 11:28
Възможно е нещо в поведението ти да я е подразнило и оттогава да се държи така. А ако си е просто такава- не и обръщай внимание, гледай да си учиш по-добре за контролните, да изкараш на тях направо по-високите оценки и да не се налага да те изпитва.

+1 8-)

zorikost90
05-26-2008, 16:15
Ама това е честа практика. Досега смених 3 училища навсякъде го има това! :-x

Ashley_Tisdale
05-30-2008, 13:06
Не мога да разбера какъв ви е проблема и какво очаквате. Към авторката: Сигурно се въртиш като пръдднала в часовете й, ходиш и по нервите, хвърляш бележцити, говориш си с фрс и после очакваш да ти даде шанс да си повиши оценката. Да, ама не. Отдавна няма оценка за дисциплина в училище, но всеки учител я има предвид като оценява ученика и ако ученика се държи добре в час, много ясно, че за него ще има по-високи оценки и повече компромиси. Правите си го сами. Не е е нужно да се мазните, просто да стоите мирно в час и поне да си дават израз, че слушате.
_________________



hahahaha qvno si se oburkala ako iska6 da znae6 az sum nai-tihata ot vsi4ki ot moq klas ti vzemi mlukni ma az nikoga ne govorq v 4as a i + tva u4itelkite trqbva da ocenqvat za ocenka a ne za govorene
P.S. ti qvno si edna ot lubimkite na u4itelkite e ama qvno ne znae6 mnoy ;)

MidnightCreep
05-30-2008, 16:53
Като си напишеш всичко вярно,няма как да ти напише петица или там кфото имаш.Колкото и да се караш,даскалицата винаги ще намери с какво и как да те прецака.И като си "най-тихата в класа",що не учиш?

"Да оценяват за оценка,а не за говорене"- каква мисъл искаш да изкажеш ?

8)

Yancheto
05-30-2008, 18:12
Съветвам те да не се впрягаш!Такива учители има навсякъде.Но замисли се коя всъщност е губещата страна-ти или любимеца на учителя,който не получава реална представа за знанията си.Ти продължавай да си учиш усърдно-не за оценката, а за знанията.Но ако всъщност си от тези,които не внимават в час,пречат на учителя и не учат,кажи ми,как можеш да очакваш висока оценка?

angel000
05-30-2008, 19:42
Възможно е нещо в поведението ти да я е подразнило и оттогава да се държи така. А ако си е просто такава- не и обръщай внимание, гледай да си учиш по-добре за контролните, да изкараш на тях направо по-високите оценки и да не се налага да те изпитва.



Syglasna sym . I imam edin syvet ne samo kym teb , a kym vsi4ki . Ne se karaite s lubimeca , za6toto v kraina smetka toi ne e vinoven 4e tq go haresva , postavete se na negovo mqsto . V na6iq klas be6e stanalo taka :edno mom4e be6e lubimec na gospojata i tq mu pi6e6e 6-ci ei taka , daje i da ne zaslujava . Togava celiq klas go namrazihme i se karahme s nego dori se e stigalo do boi mejdu nego i drugi mom4eta ot klasa. No slava bogu tazi godina vsi4ko e nared i toi naistina e prekrasen 4ovek. I 4estno kazano dosta syjalqvah 4e sym go obijdala taka , v kraina smetka toi ne mi be6e napravil ni6to .


kysmet s u4itelkata !!!! :) :) :)

LINKNOT
05-30-2008, 23:15
Миналата година по рисуване г-жата проверяваше кой си е нарисувал рисунката.Тези,които си бяха свършили задачата,получиха съответните оценки. Имаше обаче много хора,включеително и мен в това число,които бяхме без рисунки. Като стигна до моя номер,ми написа 2-ка,а на останалите каза за следващия път да са готови. Аз бях поразена просто. Добре,че се пенсионира :smt098

Kaos_Urbano
05-30-2008, 23:45
Като знаеш за толкова,толкова ще ти пише.На такива даскали(както и на повечето)не им обръщам внимание.Не ме интереусват просто.Да си пишат....Ти ако знаеше и да те мрази и да не те мрази,щеше да имаш хубава оценка.От личен опит го знам 8)

ice_cream_f
05-31-2008, 19:38
Oooo navsqkude gi ima takiva u4iteli.Prosto gospojata kato pi6e po visoki ocenki na "lubimcite"i a puk te sa za po-malko vsu6tnost te gubqt puk ti 6te znae6 pove4e :) Ne se qdosvai kato znae6 4e te znaqt po -malko ot teb ;-)

wladinkaa
05-31-2008, 20:40
Споко бе винаги има такива даскали .Спираш да и обръщаш внимание и тва е :P

4eere6ka_kiss
05-31-2008, 21:20
ебати кучката заеби я

5StaR
06-01-2008, 03:03
Пребий я и я заплаши с нож и ще видиш как ще си промени отношението към теб 8-) 8-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-01-2008, 03:55
случвало ми се е .. последния път когато се сещам бееше преди седмица.. не беше за оценка става въпрос за друго..
първи час.. имам английски .. и ест както винаги закъснявам .. само че този път като отидох и 2 крачки пред мен беше 1 друго момиче с което имаме английски този час.. та тя влиза и госпожата НИЩО не и казва..... влизам аз .. точно 2 сек по късно .. тъпото даскале ме поглежда на кръф и ми вика .. "отиииваи за бележка.. " (таи де тука като закъснееш и ходиш до офиса да си вземеш бележка че си закъснял) .. ОМГ....... СУПЕР ТЪПО ........ или пък в четвъртак .. пак с това момиче.. закъсняхме 2те и 1 идиот ни спря в коридора защото тамън бяха пуснали химна .. тя избяга и влезе в час а когато аз понечих да избягам и оня ме спря и ми вика "не е позволено.." ЪъЪъъЪ УЖАС! ! ! ... та появявам се в час веднага след химна .. и беше 9 без 2 3 .. което значи че даже съм подранила с 2 3 минс .. и тя пак ме прати въпреки че и кзах че са ме задаржали както с момичето оле нз де ми иде да се навра в такива моменти !! мн мразя даскали и техните "любимци" и как тез "любимци" винаги им е простено ако нямат домашно иили ако нз си кфо.. пф бахти злето .. мн мн мн мн се нервя на такива учители :shock: :-x :x

unfaithful1234
06-01-2008, 09:23
Ти си учи,защото тя не може да напише ниска оценка,ако имаш знания! :)

gothic_angel
06-01-2008, 11:31
Споко...И при мен е така.. :wink: