PDA

View Full Version : Fr-S какво да правя??



dare_93
04-25-2008, 13:43
ЗНачи моля ви помогнете ми... Аз попринцип съм по- затворен човек.Хората ме заприказват защото вероятно съм симпатична и аз знам това.Дори ме харесват но след като ми разберат характтера всички бягат, защото когато се запозная с някой нов човек аз просто един вид бягам и мълча.Постояно правя компромиси казват ми че съм добър човек и затова се ядосвам.Движа сама в училище и навсякаде не излизам през ваканциите - постояно се измъчвам затова.Започваала съм няколко спорта - но все нямам успехи поради своята притеснителност.Чувствам се като особнячка и си мисля че другите ме приемат така много ми е скучно съботите и неделите.След кандидатстване съвсем нямам приятели вече, защото сме сравнително малко мимичета в класа. :(

kykyto
04-25-2008, 13:54
Eми опитаи се да завържеш по- голямо приятелство с този до теб изчакваи го поискай да отидеш до лафката с него и така нататък След това опитай да проведеш разговор с "групата му" 8)

dare_93
04-25-2008, 13:57
az nali ima hora koito iskat da sa s men no problema a takaf 4e az ne iskam te sa6to sa zatvoreni hora no prekaleno kompleksirani ima edno momi4e koeto samo me izlaga za6toto e golqma kompleksarka tq stoi do men i dor imi e neudobno no az iskam da opoznaq po ok mom4etata za6toto malkoto momi4eta koito imame sa intrigantki prosto nqmam jelanie da govorq s tqh.. gledat samo svoeto "blago" taka da go kaja samo kogato im trqbva6 sa na sre6ta i govorqt zad garba ti a ot tolkova vreme sam se ubedila 4e mom4etata po stavat za priqteli no dori i izvan u4ili6te nz kak da si namerq fr- s :(:(

Obsession
04-25-2008, 14:24
Ами опитай да преодолееш притеснението ;) Трудно е, но дори първите опити да завържеш разговор и т.н. да са неуспешни след това ще ти е по-лесно (: Просто бъди себе си, забавлявай се. Щом не ти харесват момичетата не движи с тях много, просто поддържай добри отношения.

dare_93
04-25-2008, 14:43
не съм зубърка уча си нормално завърших с почти петица за първия срок , а относно външния вид нямам очила поддържам се повечето ми казват че съм сладка обаче не опира проблема ми във външния вид... ами просто нз какво да кажа когато говоря с някой винаги имам чувството че ще кажа нещо тъпо .. и затова ваканциите тъпея на компа и си пропилявам живота един вид.. първия път когато дойдох в този клас който съм сега доста хора ме харесваха то си личеше дори и от др класове обаче като почнахме да се опознаваме се разбра че съм по- сдържан човек и много е гадно .. нз :(

splendour
04-25-2008, 15:49
не съм зубърка уча си нормално завърших с почти петица за първия срок , а относно външния вид нямам очила поддържам се повечето ми казват че съм сладка обаче не опира проблема ми във външния вид... ами просто нз какво да кажа когато говоря с някой винаги имам чувството че ще кажа нещо тъпо .. и затова ваканциите тъпея на компа и си пропилявам живота един вид.. първия път когато дойдох в този клас който съм сега доста хора ме харесваха то си личеше дори и от др класове обаче като почнахме да се опознаваме се разбра че съм по- сдържан човек и много е гадно .. нз :( az is16to ne s1m mn otvorena.smis1l kogato opoznaq nqkoigo i te me opoznaqt mnenieto e edno:4emn govorq i ne s1m ni nai malko m1l4aliva.no kogato ne poznavam xorata nevinagi s1m takava i po malko govorq.taka 4e seki si ima kysyri.qide spok nq ko tolkoz da oplezka6 ;]

chocoleptic
04-25-2008, 16:29
И ние 'кво да направим .. Това си е до характера , ние не можем да те променим .. еми дръж се по спокойно .. и освободено друго не мога да ти кажа ..
ай успех .. :)

kykyto
04-25-2008, 17:15
не съм зубърка уча си нормално завърших с почти петица за първия срок , а относно външния вид нямам очила поддържам се повечето ми казват че съм сладка обаче не опира проблема ми във външния вид... ами просто нз какво да кажа когато говоря с някой винаги имам чувството че ще кажа нещо тъпо .. и затова ваканциите тъпея на компа и си пропилявам живота един вид.. първия път когато дойдох в този клас който съм сега доста хора ме харесваха то си личеше дори и от др класове обаче като почнахме да се опознаваме се разбра че съм по- сдържан човек и много е гадно .. нз :( az is16to ne s1m mn otvorena.smis1l kogato opoznaq nqkoigo i te me opoznaqt mnenieto e edno:4emn govorq i ne s1m ni nai malko m1l4aliva.no kogato ne poznavam xorata nevinagi s1m takava i po malko govorq.taka 4e seki si ima kysyri.qide spok nq ko tolkoz da oplezka6 ;]
+1 :wink:

TheNewReligion
04-25-2008, 18:56
Ami qvno prosto ti e takuv haraktera .... nqma lo6o da si po-razli4na ot drugite , no se opitai da prevuzmogne6 po nqkakuv na4in tazi svoq pritesnitelnost i moje i da si nameri6 nqkoi 4ovek , koito ti dopada . I pri men se o4ertava ve4e da ne izlizam mnogo mnogo tui kato prekratih otno6eniqta si s ve4e biv6ata mi nai-dobra priqtelka , no vse 6te si namerq nqkoi priqtel s kogoto da si izlizam ! :-D :-D :-D

minka_69
04-25-2008, 19:42
оф аз пък старанието си да са прая на контактна и общителна ставам прекалено нахална.. ко да кажа.. пф.. :grin:

bibiqna_fut
04-25-2008, 22:24
ако наисина го искаш то щ ти дойде от вътр и сама ще преодолееш тфа.. човек не може без приятли от личен опит :grin:

dare_93
04-26-2008, 06:41
мерси на всички! :-k