PDA

View Full Version : какво да правя



cinderella_gugutka
04-25-2008, 16:03
здравейте!наистина имам нужда от съвет-сега съм доста депресирана и незнам какво да правя.влюбена съм в 1 момче от моя клас.проблемът не е че не ме харесва,но просто нещо все не се получава.това продължава вече 2-а година.опитвала съм да го забравя но 1 виждам го по4ти всеки ден и 2 той по4ти всеки ден ми показва 4е ме харесва и иска да бъдем заедно.преди няколко дена му бях ядосана и го отрязах много гадно-казах му 4е ве4е не го искам.сега съжалявам за това но...от друга страна все някога това трябва да свърши нали?4аках 2 години не мога да 4акам пове4е.проблема е 4е сега незн как да се справя с болката-не мога да спра да мисля за него и за вси4ки хубави,и лоши моменти.

kefish_meee
04-25-2008, 16:06
Е щом се обичате, защо сте се скарали :?

Al3ksandra
04-25-2008, 16:06
Само че не разбрах вие преди това сте ходели и сега си го отрязала... и не разбрах харесва ли те или не... по думите ти.. веднъж не те харесвал, втори път бил ти показвал че те харесва... иначе за проблема, най доброто решение е извинението :) събери смелост отиди потърси го и му се извини... Ако найстина те харесва , ще те разбере и ще ти прости това.. и ще си бъдете заедно :)

cinderella_gugutka
04-25-2008, 16:40
еми зна4и...целия клас знае 4е се харесваме,правили сме доста неща заедно без да сме гаджета(нямам предвид секс) но никога не сме излизали заедно и не е имало възможност да си кажем каквото имаме да си казваме ,да поговорим насаме-винаги има някой около нас.незн защо той не ме покани да излезнем,но аз просто...не можех да направя 1-та кра4ка.ние не се скарахме...просто се ядосах защото ве4е ми омръзна да го 4акам и му казах 4е ве4е не го искам.боли ме 4е не мога да съм с него а страшно го искам.

loshokote
04-25-2008, 16:56
Е намери го и му се извини, не е толкова трудно. Кажи му това, което казваш и тук, а именно че много го обичаш и искаш да бъдеш с него. След като и той отвръща на чуствата ти, ще направи нещо по въпроса. А и не мисля, че е нужно да чакаш на него да направи първата крачка...

cinderella_gugutka
04-25-2008, 17:10
да,по принцип знам 4е това трябва да направя но ме е страх защото той мн ми се ядоса и сега ве4е може да не иска да има нищо общо с мен.не мога да му се извиня-ве4е вси4ко свърши,просто болката си оставя и май ще трябва да свикна с нея

fuck_me_pls
04-25-2008, 18:06
ми преживей го...живота не свършва с раздялата с едно момче!!! 8)

loshokote
04-25-2008, 18:47
Защо пък да се примиряваш?! Когато искаш нещо, трябва да се бориш за него, за да го получиш! Нищо няма да загубиш ако опиташ... Съветвам те да не се отказваш, защото ще загубиш...

fuck_me_pls
04-25-2008, 18:49
Защо пък да се примиряваш?! Когато искаш нещо, трябва да се бориш за него, за да го получиш! Нищо няма да загубиш ако опиташ... Съветвам те да не се отказваш, защото ще загубиш...

ми тя вече си е решила защо трябва да я караме да опитва пак след като знае че няма да се получи ??

Koravosurdecniq
04-25-2008, 18:49
Ami mn e konfuzno ena priqtelka 4aka6e edno mom4e tokofa vreme ako se obi4ate lubovta vinagi 6te nameri re6enie i zhod ot tazi situciq ne se dpresirai vqrvai v lubovta tq pomaga :)

evelinka1122
04-25-2008, 18:50
бори се за него, поговорете!

Miss_Perfekt
04-25-2008, 19:00
Абе вие на колко години сте?

cinderella_gugutka
04-25-2008, 19:08
:lol:
ми на 15 (през юни ставаме на 16) :-P моля ви,не ми казвайте 4е сме мн малки и трябва да по4акаме още някоя година :lol:

Deni4kaa
04-25-2008, 19:09
в кой клас си?и от колко години сте в 1 клас?питам,защото ако сте някъде 10-11 ще трябва да го изтърпиш още малко и като завършиш ще го забравиш,но ако сте някъде по-малки той ще ти писне с времето,поне според мен е така,защото все пак сте в 1 клас,постоянно сте заедно и няма как да не ти омръзне...нз

Nassgerrack
04-25-2008, 19:17
ми преживей го...живота не свършва с раздялата с едно момче!!! 8)

Такова нещо не се преживява, не я слушай! Скок на рибка от 10 етаж е решението!

cinderella_gugutka
04-25-2008, 20:25
да...наистина ,не се преживява,ве4е мн пъти опитах и не става

gPa3HuTeJl
04-25-2008, 20:27
Абе пробвала ли си се да станеш сценаристка на някои сапунен сериал?

alex_devv
04-26-2008, 06:03
щом е от твоя клас и да те хареса работите много бързо ще приключат 8)

cinderella_gugutka
04-26-2008, 07:15
eee,защо :(

1nnocenT
04-26-2008, 07:19
според мен като цяло Любовта между хора от един клас е тъпо защото човек има нужда да диша а така ако любимия човек е 7 часа на ден с теб след това навън с теб и според мен така ще си омръзнете по бързо :? :? :?

loshokote
04-26-2008, 08:35
Защо пък да се примиряваш?! Когато искаш нещо, трябва да се бориш за него, за да го получиш! Нищо няма да загубиш ако опиташ... Съветвам те да не се отказваш, защото ще загубиш...

ми тя вече си е решила защо трябва да я караме да опитва пак след като знае че няма да се получи ??

Ти май не знаеш какво е любов, а? Била ли си в депресия някога?! :?

И май авторката на темата не знае какво иска! Според мен най-правилно е да се опиташ да се сдобриш с момчето.. Не избирай най-лесното - да избягаш и да се криеш... А мислила ли си на момчето какво му е? Не бягай от любовта, от нея винаги боли, но си струва цената. Научи се да се справяш с трудностите!

Qs
04-26-2008, 09:22
Off az sum sushtiq kato tova momche koeto hareshvash, ima edno momiche ot moq klas koeto 100% sum siguren hce me haresva i veche 3 godini ei taka se zaribqvame ama az sum neshto po sramejliv i se mucha da i pokaja che q haresvam ama nqkaksi ne me biva v iniciativite i obshto vzeto chakam tq da napravi neshto(kakvo da se pravi sreshtu sebe si chovek ne moje da vurvi).Prosto trqbva da budesh malko po nastupatelna i ti da dirijirash neshtata. Kogata toi vidi che imash otnoshenie kum nego shte otklikne 100%.

cinderella_gugutka
04-26-2008, 09:27
Off az sum sushtiq kato tova momche koeto hareshvash, ima edno momiche ot moq klas koeto 100% sum siguren hce me haresva i veche 3 godini ei taka se zaribqvame ama az sum neshto po sramejliv i se mucha da i pokaja che q haresvam ama nqkaksi ne me biva v iniciativite i obshto vzeto chakam tq da napravi neshto(kakvo da se pravi sreshtu sebe si chovek ne moje da vurvi).Prosto trqbva da budesh malko po nastupatelna i ti da dirijirash neshtata. Kogata toi vidi che imash otnoshenie kum nego shte otklikne 100%.
мога да ти дам съвет-отиди при нея и и кажи 4е я харесваш и искаш да станете гаджета или я покани да излезете само 2-та.или просто отиди и я целуни.незн но яз поне това исках от него да направи

x3eme
04-26-2008, 13:02
еми зна4и...целия клас знае 4е се харесваме,правили сме доста неща заедно без да сме гаджета(нямам предвид секс) но никога не сме излизали заедно и не е имало възможност да си кажем каквото имаме да си казваме ,да поговорим насаме-винаги има някой около нас.незн защо той не ме покани да излезнем,но аз просто...не можех да направя 1-та кра4ка.ние не се скарахме...просто се ядосах защото ве4е ми омръзна да го 4акам и му казах 4е ве4е не го искам.боли ме 4е не мога да съм с него а страшно го искам.


preglutni si gordosta i otidi i mu kaji kakvo izpitva6 i kakvo iska6

Iv4eTy
04-26-2008, 13:06
Лапешка работа, еми и двамата сте си виновни... Защо не сте излезли само двамата да си се разберете?!

Miss_Perfekt
04-26-2008, 13:06
щом е от твоя клас и да те хареса работите много бързо ще приключат 8)
+1