PDA

View Full Version : Някой сеща ли се за този филм?



AFT
04-25-2008, 18:01
Наскоро си спомних един филм, който гледах преди доста време по телевизията и много ми хареса, но не се сещам как се казва, нито пък актьорите, които участваха. Разказваше се как едно момиче го отвлича един мъж и го завлича в близка гора ( вечерта влезе в къщата им и като стигна до леглото, в което спеше момичето и по-малката и' сестра, запуши устата на голямото и каза на сестричката и', че ако мръдне или се развика ще убие сестра и' и момичето си замълча). Отвлеченото момиче не можаха да го намерят доста години и го смятаха за мъртво, но не беше. След години, похитителят и момичето (вече голямо) отидоха в града, където преди живееше, но той я беше обучил, пък и тя беше разбрала, че не може да избяга. Ии беше я облякъл така, че да не я разпознае някой. Но когато отидоха в някаква закусвалня, тя отиде до тоалетната и написа в една от кабинките (ако така се наричат..), че тя е отвлеченото момиче, че е жива и че е не-знам-си-къде. За жалост, не се сещам как завършваше филма и всъщност точно заради това искам да намеря филма (пък и си беше доста хубав). Много ще съм благодарна, ако някой се сеща как се казваше филма или поне за някой от актьорите, или каквото и да е там, свързано с филма, което може да ми помогне да го намеря.

valentinka_1990
04-25-2008, 19:37
За съжаление,не мога да ти помогна,но наистина ме заинтригува и ако някой каже как се казва филма и аз ще го гледам.

people always leave
04-26-2008, 17:05
Гледала съм този филм,обаче не се сещам за заглавие....даваха го по Холмарк,ако това ще ти е от полза по някъф начин... :-o иначе наистина беше интересен филма (:

moni_fashion_shopping
04-26-2008, 17:30
не :?

EJI4eTy
04-26-2008, 18:10
интересно :grin:

AFT
04-27-2008, 20:38
Знам, че е интересно. Възможно е да е било и по Холмарк, но едва ли някъде записват какво са давали преди толкова години. :/

SeaEatsShips
04-28-2008, 00:13
ай сещтайте се, че ме заинтригува 8-)

AFT
04-20-2009, 20:51
Аз така и така съм почнала със старите ми теми, да пиша и тук. ;д За жалост още не съм намерила тоя филм, та ако някой се сеща, да казва. :}