PDA

View Full Version : как се става EMO?



notreal
04-25-2008, 18:28
Hi all :-P otdavna mnogo sa kefq na emofcite i 4ak sega s1brah smelost da stana edin ot tqh :) predi bqh mnogo zadr1sten(zybar4e otsqkade) ama e vreme za promqna...
ta pitaneto mi e kvi dre6ki nosqt emo boys? az si nosq keckite lentite s 4erep4eta...ne6to drygo nyjno li mi e za da s1m EMO :P

Pedigree
04-25-2008, 19:15
Епа то вече не е модерно, избери си друго. :-P

Deliverance
04-25-2008, 19:17
^^Егати, взе ми думите. 8-)
Авторе, има някои неостаряващи алтернативи, най-яката е да си метъл с тениска на NW, камуфлажки и кецове с флуоресцентни връзки. :-|


Smile predi bqh mnogo zadr1sten(zybar4e otsqkade) ama e vreme za promqna...

Да погледнем на нещата реално, без ебавки - емотата са си пълни зубъри, само дето се носят като няк'ви душевно кастрирани типажи без особено ясни полови белези 8)

Nightalak
04-25-2008, 19:19
ее аз пък като нося гривни с черепчета искам да стана гошко :-D

notreal
04-25-2008, 19:19
az ne go praq za modernoto...praq go 6tot mi e kef...

notreal
04-25-2008, 19:22
neee tva ne ma kefi v emotata....nit 6 staam depresar nit 6 sa k1lcam.... :D

xXxScreamxXx
04-25-2008, 19:23
1вото и последното нещо ... КУПИ СИ КЕЦОВЕЕЕЕЕ :grin: :grin: :grin:

някоу хора кат си купят ве4е се имат за емота :lol: :razz: :razz: :lol: :razz:

Pedigree
04-25-2008, 19:26
em ako trqa s1m tru i tva da zna4i da si otnema jivoteca....ne mersi
И тогава защо искаш да си емо, не ми отговаряй, че те кефи стилът, защото повярвай, такъв няма... :)

notreal
04-25-2008, 19:28
emi dea znam kefi me kak sa obli4at myzikata me kefi.... :) kakto ti ima6 stil i toi ti haresva taka i az haresvam emocore

ЕPu
04-25-2008, 19:30
аз също имам кецове...
емо ли съм??? :-o

xXxScreamxXx
04-25-2008, 19:30
emi dea znam kefi me kak sa obli4at myzikata me kefi.... :) kakto ti ima6 stil i toi ti haresva taka i az haresvam emocore

абе пи4 6то не фане6 да б1де6 мелезЗзззззз .. в смисал .. не е нужно да си изцяло някфо емо.. можеш да си не6ти между емо и нещо дррр :grin: :P :P :P :P ;) ;)

LipSoFAnAnGel
04-25-2008, 19:33
Правиш си бритон настрани както емотиконката емо..боядисваш си косата черна или някаква екстравагантна; купуваш си една чанта през рамо по възможност с черепчета ;кецове си вземаш;различни цветове вързанки;блузи на черепчета;дънки по теб ;някакви изчанчени потничета с яки надписи например съм виждала със СУПЕРМЕН :D в общи линии е това ако се сетя за нещо друго ще пиша .Не мога да разбера какво се гаврите с момчето..Този стил му харесва така ще се облича!На мен също ми харесва начина на обличане на емотата ...Но не съм емо или така наречените емоционални...А сега се сетих също и вратовръзки носят емотата :)Не слушам и такава музика , но някой ако ме види ще каже че съм емо, но не съм..Нося си платненки много отдавна още преди да нашуми емо стилът..Просто харесвам спортните облекла

notreal
04-25-2008, 19:36
tnx za infoto :)

azazas
04-25-2008, 19:57
:D Абе аЗ саМо скецове ходя и имам лета с черепче ..... аз сЪм емооооо :D :D :D :D :D не е бъзик не съм :D :D :D

EJI4eTy
04-25-2008, 20:45
ако искаш да си емо
1. ти си депресиран
2.имаш само и единствено розави дрешки+черно бели кецове (може да ги надраскаш за да си повече ТРУ)
3.ако те питат какво е емо (и понеже може би незнаеш) отговори "емо не е просто стил емо е моят живот"
4.в разните сайтове за запознаства като импулс или аха.бг , когато "истинските емота" започнат да ти пишат "тъпо позиорче" ти просто им отговаряй със същото или просто им напиши "oh , i'm so sad ... you make me cry"
5. БРАВО НА МОМЧЕТОО (т.е. вече момичетоо) вече си ТРУ ЕМО

EJI4eTy
04-25-2008, 20:50
пропуснах !


и когато ти омръзне да си ЕМО ... без проблем се превръщаш в хаусър (и да, разбира се, че може да си слушаш чалга, просто не го казвай пред хората) то е почти същото - розови дрешки и прическа с 2 тона гел , просто смени кецовете с маратонки на които пише Adidas , не е задължително да са оригинални и жалка имитация ще ти свърши работа , и да не забравим !!! Вземаш 5 лв и веднага тичаш да си купиш огромни тъмни очила които да заемат половината ти лице и настоявай че са маркови и струват 1000

notreal
04-25-2008, 21:37
EJI4eTy ne mislq da se otkazvam....se pak tva me kefi ot mnogo otdavna ne otkakto e do6lo na moda....

babity
04-26-2008, 16:55
"Кухнята... ножа... вените... Край на проблемите!" :D
ти недей така! едни мърли от някъде си вече са последвали "великата" максима и се резнали, само за да са истински емота... :?

Diam0nD
04-27-2008, 16:47
1wo pla4i prez 10 min ... 2ro 4eren grim ... 3to mn mn mn ujasno mn zna4ki ... povtarqi si 4e celiqt svqt te mrazi ... reji si venite... a i ve4no depresiran/a :D:D

evi_vd
04-27-2008, 19:11
по-добре да не ставаш ако питаш мен .. :?

aceto
04-28-2008, 09:26
ЕМО не е мода,а душевно неразбрано детенце..

dari_kateri4kata
04-30-2008, 16:05
Sq na kuf 6`sa prai6 :? ...EMO..ae zaebi t`fa .. :D I da iska6 i da ne iska6 "emo" nea da SatanI6 6Tom nas pita6 Kak da Stane6 "EMO"..ai Sq 4aYy..AAa i Yspehi f Noviq stil :razz: :-P :razz:

dari_kateri4kata
04-30-2008, 16:07
Sq na kuf 6`sa prai6 :? ...EMO..ae zaebi t`fa .. :D I da iska6 i da ne iska6 "emo" nea da SatanI6 6Tom nas pita6 Kak da Stane6 "EMO"..ai Sq 4aYy..AAa i Yspehi f Noviq stil :razz: :-P :razz:
EMO-Emocionalno Maltretiran Oliugofren

FuckiNg DreAm ' Dess <
04-30-2008, 18:22
Hi all :-P otdavna mnogo sa kefq na emofcite i 4ak sega s1brah smelost da stana edin ot tqh :) predi bqh mnogo zadr1sten(zybar4e otsqkade) ama e vreme za promqna...
ta pitaneto mi e kvi dre6ki nosqt emo boys? az si nosq keckite lentite s 4erep4eta...ne6to drygo nyjno li mi e za da s1m EMO :P

ЕМО НЕ СЕ СТАВА ИДИОТИ ТАКИВА! ВИЕ ДРУГО ОСВЕН ДА ПОЗИОРСТВАТЕ МОЖЕТЕ ЛИ?! МИСЛИТЕ СИ ЧЕ КАТО СЛОЖИТЕ НЯКФИ ЧЕРЕПИ И ГОТОВО "АЗ СЪМ ЕМООО" ЕМИ СОРИ МА НЕ СИ!ЕМО ТРИЯА ДА СИ СИ А НЕ ДА ПОЗИОРСТВАШ !!!!!!!!!!!!! :-x

mhmhmhmhm
04-30-2008, 19:27
^яснооо ....
значи се раждаш емо :razz:

find_m3
04-30-2008, 19:28
емо не се става бе позо гадна или си или не си

_donna_
05-01-2008, 09:30
^яснооо ....
значи се раждаш емо :razz:

Пффхахах...
Тъкмо тва щях да кажа-някои си се раждат ЕМО-та.Другите не стават хич!Ражда се някакво бебе,хваща скалпела и върти,върти...после от мъка си прерязва и собствените вени и умира.

Spider4eto
05-01-2008, 10:21
от къв х*й ти е притрябвало да ставаш емо. Мислиш, че ще станеш по-готин ли, уви много се лъжеш. Ако не сте клас емовци ще станеш още по-голя аутсайдер, а и всички ще те ебават и то с право. А иначе емотата са и бисексуални така че трее да си намериш още едно емо момченце с което да си пускате езичета, и ест ревеш за всичко и си режеш вените.

demons_of_my_soul
05-01-2008, 10:50
хехехехеех
:D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
ЕМО или ЕМУ не съм сигурен е първата степен на педерастията т.е. първо си псевдо гей, но след дълги мъчения и безкрайни опити може би се превръщаш в истинсйи педал...
А тези който не обърнат резбата се отказват и разбирайки, че няма връщане на зад, щото всички хора, който притежават тестостерон го мразят, понеже е изменилл на мъжкото съсловие, решават да си сложат край на живот и така да покажат някаква мъжвственост и да изкрещат на света че съществуват, но всъщност се получава така, че на света не му дреме нито за тях нито за когото и да било. Най на края излиза, че емутата са посралисе полу педали, безсилни дори да живечт!
ПОЗДРАВИ.... МИЛИ ДЕЧИЦА И УСПЕХ С ПЕДЕРАСТИЯТА...!

TheNewReligion
05-01-2008, 20:44
За да станеш Емо не е нужно да навлечеш мръсни гуменки на "Конвърс" и да си залижеш бретона. Това е много погрешно схващане за това как да станеш Емо ! :? И понеже всички са на този принципа " Аз ще си залижа бретона и ще си нарисувам гуменките , значи ще стана Емо ! " за това повечето хора МРАЗЯТ емотата и не само заради това , де . Една от главните причини за омразата срещу емовците е това , че всяко хлапе имитира Алекс Евънс и си няма и понятие какво е да си емо и къде е същината на този стил . :? :? :? Глагате гуменките и ризките , зализвате бретончето , ама пак си слушате Ивана и Преслава , което не ви прави емовци , а смешни пишлемета ! :lol: :lol: :lol: Помисли си преди да "станеш" емо , глупако ! :razz:

chaos_
05-01-2008, 20:46
Офф писна ми вече бъдете си к'вито искате,ама разберете ,че Алекс Еванс не е Емо за бога!Нито скрийм или к'вото е там!

Beb4e__to
05-01-2008, 21:15
ии о6те не6ту за да си емо не видях някой да ти е казал ..трия по4не6 като нас моми4етата да си изправя6 косицата :-D секи ден пресата лака ф рака..ии здравей мое утре :grin:

TheNewReligion
05-01-2008, 21:22
Офф писна ми вече бъдете си к'вито искате,ама разберете ,че Алекс Еванс не е Емо за бога!Нито скрийм или к'вото е там!
Ама ти си била умна , бе ей ! :-D Не съм казала , че е емо , казах , че го имитират . Понеже са кухи (знам ,че не е емо - не съм тъпа )веднага трябва да започнат да подръжават на някого , независимо дали е емо или не ! Чети между редовете следващият път преди да започнеш да се правиш на откривателката на топлата вода ! :lol:

Spider4eto
05-01-2008, 21:28
аз дори не знам що искат да продражават на тъпите емота, предпочитам момче което само се облича като емо и си слуша ивана и преслава, а не да е некъв тъп истински емовец дето си пуска езици с останалите емота момчета и си реже вените...не мерси емо стилът или както някой идиоти го наричат начин на живот е супер тъп и безсмислен. :?

chaos_
05-01-2008, 21:33
Офф писна ми вече бъдете си к'вито искате,ама разберете ,че Алекс Еванс не е Емо за бога!Нито скрийм или к'вото е там!
Ама ти си била умна , бе ей ! :-D Не съм казала , че е емо , казах , че го имитират . Понеже са кухи (знам ,че не е емо - не съм тъпа )веднага трябва да започнат да подражават на някого , независимо дали е емо или не ! Чети между редовете следващият път преди да започнеш да се правиш на откривателката на топлата вода ! :lol:
'Откривателка на топлата вода ':D Да съм цитирала някъде точно име кой го е казал,просто мернах твоето мнение и може би ми дойде в повече,защото съм водила хиляди спорове по тази тема.И честно казано главно нападах точно тези,които и ти смяташ за кухи.

TheNewReligion
05-01-2008, 21:34
аз дори не знам що искат да продражават на тъпите емота, предпочитам момче което само се облича като емо и си слуша ивана и преслава, а не да е некъв тъп истински емовец дето си пуска езици с останалите емота момчета и си реже вените...не мерси емо стилът или както някой идиоти го наричат начин на живот е супер тъп и безсмислен. :?
Ама на тях им харесва . Не е ли по-добре , ако ще правиш нещо да го правиш както трябва (т.е да си си тру емо) , а не да се правиш на нещо , което всъщност не си !
И преди да правиш нещо се мисли - ако ще си емо (тру) ще трябва ли да си пускаш езици с момчета ! Ама лошото е , че повечето хлапенца приемат този стил за даденост , но както и да е ! Аз от тая гледна точка го казвам , пък ти си предпочитай и момче , което се облича като емо , ама слуша кънтри , ако искаш ! :?

TheNewReligion
05-01-2008, 21:36
Офф писна ми вече бъдете си к'вито искате,ама разберете ,че Алекс Еванс не е Емо за бога!Нито скрийм или к'вото е там!
Ама ти си била умна , бе ей ! :-D Не съм казала , че е емо , казах , че го имитират . Понеже са кухи (знам ,че не е емо - не съм тъпа )веднага трябва да започнат да подражават на някого , независимо дали е емо или не ! Чети между редовете следващият път преди да започнеш да се правиш на откривателката на топлата вода ! :lol:
'Откривателка на топлата вода ':D Да съм цитирала някъде точно име кой го е казал,просто мернах твоето мнение и може би ми дойде в повече,защото съм водила хиляди спорове по тази тема.И честно казано главно нападах точно тези,които и ти смяташ за кухи.
Не видях някой друг да е казал нещо за Алекс Евънс и реших , че се отнася за мен както и най-вероятно е било , но просто си пренасочваш критиката.

SexYLipS
05-01-2008, 22:42
]Правиш си бритон настрани както емотиконката емо..боядисваш си косата черна или някаква екстравагантна; купуваш си една чанта през рамо по възможност с черепчета ;кецове си вземаш;различни цветове вързанки;блузи на черепчета;дънки по теб ;някакви изчанчени потничета с яки надписи например съм виждала със СУПЕРМЕН :D в общи линии е това ако се сетя за нещо друго ще пиша .Не мога да разбера какво се гаврите с момчето..Този стил му харесва така ще се облича!На мен също ми харесва начина на обличане на емотата ...Но не съм емо или така наречените емоционални...А сега се сетих също и вратовръзки носят емотата :)Не слушам и такава музика , но някой ако ме види ще каже че съм емо, но не съм..Нося си платненки много отдавна още преди да нашуми емо стилът..Просто харесвам спортните облекла

Всичко това + супер много значки (да стане като броня), надраскай си кецовете с някфи тъпизми ( да речем Emo is life, I`m Emo... ).Най-важното за да си ТРУ Емо е да се депресъраш.По принцип емотата са склонни да се наранят ( в случая да си срежат вените) заради хора които са ги наранили или обидили или напсували, както така да се скатаваш накъде от време на време ида си поплакваш.. също така като станеш Емо се запознай с разни емота от даскало, за да станеш вече наистина ТРУ Емо.Мотай се с тях, хвани си емо приятелка, прави си емо снимки и картинката е готова.Ти си Емо!Честито... пожелавам ти приятно пропиляване на живота.. good luck :)

TheNewReligion
05-01-2008, 22:55
]Правиш си бритон настрани както емотиконката емо..боядисваш си косата черна или някаква екстравагантна; купуваш си една чанта през рамо по възможност с черепчета ;кецове си вземаш;различни цветове вързанки;блузи на черепчета;дънки по теб ;някакви изчанчени потничета с яки надписи например съм виждала със СУПЕРМЕН :D в общи линии е това ако се сетя за нещо друго ще пиша .Не мога да разбера какво се гаврите с момчето..Този стил му харесва така ще се облича!На мен също ми харесва начина на обличане на емотата ...Но не съм емо или така наречените емоционални...А сега се сетих също и вратовръзки носят емотата :)Не слушам и такава музика , но някой ако ме види ще каже че съм емо, но не съм..Нося си платненки много отдавна още преди да нашуми емо стилът..Просто харесвам спортните облекла

Всичко това + супер много значки (да стане като броня), надраскай си кецовете с някфи тъпизми ( да речем Emo is life, I`m Emo... ).Най-важното за да си ТРУ Емо е да се депресъраш.По принцип емотата са склонни да се наранят ( в случая да си срежат вените) заради хора които са ги наранили или обидили или напсували, както така да се скатаваш накъде от време на време ида си поплакваш.. също така като станеш Емо се запознай с разни емота от даскало, за да станеш вече наистина ТРУ Емо.Мотай се с тях, хвани си емо приятелка, прави си емо снимки и картинката е готова.Ти си Емо!Честито... пожелавам ти приятно пропиляване на живота.. good luck :)
:-D :-D :-D Съжалям автора много искрено !Така като приема този стил за даденост е от смешен по-смешен ! :-D :-D :-D

SexYLipS
05-02-2008, 07:42
]Правиш си бритон настрани както емотиконката емо..боядисваш си косата черна или някаква екстравагантна; купуваш си една чанта през рамо по възможност с черепчета ;кецове си вземаш;различни цветове вързанки;блузи на черепчета;дънки по теб ;някакви изчанчени потничета с яки надписи например съм виждала със СУПЕРМЕН :D в общи линии е това ако се сетя за нещо друго ще пиша .Не мога да разбера какво се гаврите с момчето..Този стил му харесва така ще се облича!На мен също ми харесва начина на обличане на емотата ...Но не съм емо или така наречените емоционални...А сега се сетих също и вратовръзки носят емотата :)Не слушам и такава музика , но някой ако ме види ще каже че съм емо, но не съм..Нося си платненки много отдавна още преди да нашуми емо стилът..Просто харесвам спортните облекла

Всичко това + супер много значки (да стане като броня), надраскай си кецовете с някфи тъпизми ( да речем Emo is life, I`m Emo... ).Най-важното за да си ТРУ Емо е да се депресъраш.По принцип емотата са склонни да се наранят ( в случая да си срежат вените) заради хора които са ги наранили или обидили или напсували, както така да се скатаваш накъде от време на време ида си поплакваш.. също така като станеш Емо се запознай с разни емота от даскало, за да станеш вече наистина ТРУ Емо.Мотай се с тях, хвани си емо приятелка, прави си емо снимки и картинката е готова.Ти си Емо!Честито... пожелавам ти приятно пропиляване на живота.. good luck :)
:-D :-D :-D Съжалям автора много искрено !Така като приема този стил за даденост е от смешен по-смешен ! :-D :-D :-D

Сам си избира какъв да е ама да беше станал пънк, метъл, фйешън :-D Стила Емо според мен е за болни хора :wink:

miss_ludataa
05-02-2008, 12:57
EEEEEEEE mn kusno si se setil :shock: :shock: am taka de.....ami depresiran,venite si kulca6 :D ako moje i ruce,kraka ,glavi i vs 6te e ok ...po vuzmojnost stani pedal ....slagai si ili mn 6areni ili samo 4erno....slagai si 6nolki,diademi,za drehite su6to si slagai vsevuzmojni parcali,tonove grim ta we za pove4e info idi na nqkoq polqnka,niva iili ne6ot takova vij pla6iloto i si naprai kayo nego smao deto malko po ''FASHION;; shva6ta6 li moi 4ovek....e da i posle 6to momi4etaat sa pove4e ot mom4etata na sveta i ot men pozdravleniq za nova emo girlka ,kakto kaza EJI4eTy!!

deadshadow13
05-02-2008, 13:06
абе брат как може да ти харесва това бе това е просто един бритон ебати според мене е доста тъпо и смешно в моето даскало от 500 има само 1 и сички му се смеят емо стила вече не е на мода както е раста и плитки

emo_style
05-02-2008, 13:09
iskam da vi popitam ako iskam da sam emo ama britona mi e mn kas kajete kakvo da pravq PLS :lol: :lol: :lol:

miss_ludataa
05-02-2008, 13:16
:D :D mahni si go celiq :razz: :razz: :razz:

deadshadow13
05-02-2008, 13:18
ами изчакай да ти порасте коса така за емо стила

1.ИСтинският емо се наранява и се наслаждава на болката !
2.Истинските емо винаги прейграват!
3.АКо си емо трябва да знаеш как да се биеш по емо начина-Самобобой!
4.Истинският емо има едно и също изражение :
@Когато си мие забите
@Гледа телевизия
@Яде
@В тоалетната
@Когато танцува
@КОгато се забавлява

По добре се откажи направи си плитки или раста

evi_vd
05-02-2008, 13:29
:D :D mahni si go celiq :razz: :razz: :razz:
правилно !!!!!! :grin:

Ellie
05-02-2008, 13:36
Ще станеш ЕМО като се прекръстиш на Емил или Емилиан.

1921
05-02-2008, 13:45
що не станеш педераст, модерно е :-D

devil4e_kiss4e
05-02-2008, 14:44
що не станеш педераст, модерно е :-D heheh prav/a si.....:) :D :D :D :D :D .....emotata na sapun....ni6to li4no......tva si e moe mnenie...a vseki ima pravo na takova...

FOOTSOLDIER
05-02-2008, 14:48
Като се гръмнеш :-D

SexYLipS
05-02-2008, 15:42
ами изчакай да ти порасте коса така за емо стила

1.ИСтинският емо се наранява и се наслаждава на болката !
2.Истинските емо винаги прейграват!
3.АКо си емо трябва да знаеш как да се биеш по емо начина-Самобобой!
4.Истинският емо има едно и също изражение :
@Когато си мие забите
@Гледа телевизия
@Яде
@В тоалетната
@Когато танцува
@КОгато се забавлява

По добре се откажи направи си плитки или раста

+ едно @докато се снима - задължително !

За да е растафар, нали трябва да пуши трева, а пък е зубар до колкото разбрах :-|

emo_style
05-02-2008, 19:39
:D :D :D :D :D .....emotata na sapun....ni6to li4no......tva si e moe mnenie...a vseki ima pravo na takova...[/quote]

za6to neharesva6 emotata? :-o

machoka
05-02-2008, 19:42
Подобни теми не се допускат, защото вече са обсъждани многократно.