PDA

View Full Version : Объркана



darince
04-25-2008, 18:28
Здравейте на всички :) Искам да споделя нещо с Вас и се надявам да ми дадете поне някакъв съвет
Значи проблемът е следният: преди време се зарибявах с едно момче но изведнаж нещо стана и той се отдръпна а аз май през тва време хлатнах по него :( беше ми супер тъпо от това и реших да се примеря
След няколко дена или може би седмица един френд ми призна че е хлатнал по мен обаче аз реших и го отрязах защото го чувствам само като приятел!!! Запознах се с още френдове на този който ме харесва и снощи с тях излезнах на дискотека!!! Там с един от неговите френдове танцувахме после се целувахме(беше ми толкова тъпо исках да си отмастя на момчето което харесвам или по точно харесвах защото постъпи супер тъпо с мен) и си ме изпрати до нас!!!! Сега незнам какво да правя :( :( Ако остана с този който се целувах на неговия френд (този който ме харесва) ще му е супер тъпо а ако го отрежа пак ще е супер тъпо :( :( оХ незнам какво да правя :( :(

evelinka1122
04-25-2008, 18:31
първо помисли с кого от двамата искаш да бъдеш... :)

xXxScreamxXx
04-25-2008, 18:34
тегли 4оп :P :D 8-)

evelinka1122
04-25-2008, 18:35
тегли 4оп :P :D 8-)
:lol: ези или тура :-D 8-)

fuck_me_pls
04-25-2008, 18:38
:lol: :lol: :lol:

darince
04-25-2008, 18:39
тегли 4оп :P :D 8-)

не се бях замисляла за това :-D

Crafter
04-25-2008, 18:41
Здравейте на всички :) Искам да споделя нещо с Вас и се надявам да ми дадете поне някакъв съвет
Значи проблемът е следният: преди време се зарибявах с едно момче но изведнаж нещо стана и той се отдръпна а аз май през тва време хлатнах по него :( беше ми супер тъпо от това и реших да се примеря
След няколко дена или може би седмица един френд ми призна че е хлатнал по мен обаче аз реших и го отрязах защото го чувствам само като приятел!!! Запознах се с още френдове на този който ме харесва и снощи с тях излезнах на дискотека!!! Там с един от неговите френдове танцувахме после се целувахме(беше ми толкова тъпо исках да си отмастя на момчето което харесвам или по точно харесвах защото постъпи супер тъпо с мен) и си ме изпрати до нас!!!! Сега незнам какво да правя :( :( Ако остана с този който се целувах на неговия френд (този който ме харесва) ще му е супер тъпо а ако го отрежа пак ще е супер тъпо :( :( оХ незнам какво да правя :( :(

И така...
По БЕЛ имаш двойка - това вече е ясно. С момчетата и тройка не мога да ти пиша, защото няма за какво пък и на мен също ми е "супер тъпо" днес.
Предлагам ти да оставиш и двамата или просто да решиш с кой би искала да бъдеш. А и не виждам как една тумба народ, който не познаваш, може да ти даде съвет за хора, които те не познават.

Nassgerrack
04-25-2008, 19:19
Ти кат си сдухан специалист да ти дадем нобелова награда за правопис ли бе, кавун?

Crafter
04-25-2008, 19:34
Ти кат си сдухан специалист да ти дадем нобелова награда за правопис ли бе, кавун?

Поне съм една идея по-тарикат от теб 8)
Пък и не виждам защо трябва да си толкова озлобен... кавун. Хехе.

yuyuto
04-25-2008, 20:25
Ох нещо се обърках съвсем... В крайна сметка кой трябва да отрязваш? Пф... :grin: :grin:

gPa3HuTeJl
04-25-2008, 20:29
Мемоарите на една гейша...

cinderella_gugutka
04-25-2008, 21:32
абе...ако ше бъдеш с някой тряя да е с тоя който наи мн харесваш

INF3RNO
04-26-2008, 03:40
еее стига деее хора какво се еб@вате сега да хварляла чоп .М/у на ботилка играла ли си :lol: Не шегувам се!
Ами какво да направиш ли ?!
Вземи се обади на тоя заради който е станало всичко и трагни с него.На др се извини,че просто си искала да се позабавляваш една вечер с който ти падне.Не му казвай,че всичко е било заради друго момче.Просто ще нараниш чувствата на момчето.А той нищичко не е виновен

Koravosurdecniq
04-26-2008, 04:55
Zaradi ednoto otmastqvane ti izpadna v konfuzna situaciq, "surceto: ti samo 6te izbere s koi da e ,no izberi s tozi s koito si prekarva6 nai dobre :) :smt023

alex_devv
04-26-2008, 05:57
оплела си каши до небесата. като харесваш един човек не прави простотий с други, а се бори до край за него!

the_sweety_bear
04-26-2008, 13:30
абе...ако ше бъдеш с някой тряя да е с тоя който наи мн харесваш

+1 :P