PDA

View Full Version : Работа за през ваканцията



sleep&play
04-25-2008, 18:32
Какво мога да работя през ваканцията и къде мога да се запиша за работа? НА 18 съм,от Варна.

Margoto0
04-25-2008, 19:05
Ми и аз съм от Варна и честно да ти кажа нямам хубава идея,но можеш например да отидеш на дюнерите на центара там май търсят човек пък можеш само за няколко дена.Или потърси някъде където им трябва да кажем асистент да помагаш се ще вземеш нещо.
Не знам дано съм ти била полезна :)

hottie
04-25-2008, 19:15
виж в www.jobs.bg

sexa_na_kompleksa
04-26-2008, 09:09
Във Варна, ако не можеш да си намериш работа ........ Ела във Видин. :razz:
Зависи от това какво ти се отдава, пък и щом си на 18 имащ голям избор - можеш да бъдеш барман/сервитьор, да продаваш сладоледи, дюнери, очила, палачинки, понички и там за квото друго се сетиш... Простя трябва да поразпиташ тук-там, да прочетеш някои всетник с обяви и си готов.

kPuCkA
04-26-2008, 09:47
Има поне още 2 такива теми,пак за Варна и пак за работа през лятото,там са написани всички възможности,потърси и ще намериш...писна ми да повтарям едно и също.

sleep&play
04-26-2008, 17:22
Има поне още 2 такива теми,пак за Варна и пак за работа през лятото,там са написани всички възможности,потърси и ще намериш...писна ми да повтарям едно и също.
С тази разлика, че аз си търся работа за ВЕЛИКДЕНСКАТА, а не за лятната ваканция...

kPuCkA
04-27-2008, 09:47
Какво мога да работя през ваканцията и къде мога да се запиша за работа? НА 18 съм,от Варна.Извинявай,но къде пише за ВЕЛИКДЕНСКАТА ваканция?

hottie
04-27-2008, 09:50
Оооооооо никой няма да те вземе само за великденската, освен ако не е те вземе на работа някой член от семейството ти. Всеки търси постоянен служител иначе губи пари в търсене!

sleep&play
04-27-2008, 10:21
Какво мога да работя през ваканцията и къде мога да се запиша за работа? НА 18 съм,от Варна.Извинявай,но къде пише за ВЕЛИКДЕНСКАТА ваканция?
Ми аз като писах ваканцияТА,имам предвид най-близко идващата. Както и да е,аз май ще си намеря работа,макар че всички казват,че не можело така. Мерси ай чао.