PDA

View Full Version : Моята история,вече тъжна..хах..



krisi_bep
04-25-2008, 19:53
Здравейте :)
Странно,но ето,че пиша тема и в този раздел.Колко се надявах да не ми се налага да го правя,защото знаех,че ако е така ще е за някакъв проблем,но в момента се чувствам гадно,доста...
Явно вече разбирате,че има замесено момче,което малко или много е виновно за състоянието ми...
Историята е дългичка,ще ви спестя всички подробности,които мога да разкажа :)
Той не е момче с най-добра репутация в училище,но си го харесвам,както и той мен,поне така изглежда от всичко,което прави и казва...Карахме се,сдобрявахме се и пак,и пак..все за глупости,бързо ни минаваше и после пак заедно и happy...Не сме ходили.Всичко е някаква зарибявка.Питах го какво е всичко това,защото просто бях объркана и той ми каза,че сигурно ще стане нещо,но не трябва да пришпорваме нещата.После пак не си говорихме известно време,защото си бяхме сърдити,отново.Сдобрихме се,по негово желание,аз не му обръщах внимание,но след известно време той ме потърси,малко дърпане и пак омекнах...Не знам кога беше точно,но когато се видяхме навън се направи,че не ме познава...После пак му простих...shit...
Та днес имах физическо навън и го видях,извиках го и се стигна до там,че споменах,че днес е последният ден от даскало и после седмица и половина ще сме във ваканция,а не ми се иска да не се виждаме.Той ме увери,че ще се виждаме,госпожата видя,че се отдалечаваме и наду свирката,ръкомахайки ми да се върна...Днес излязох,докато се лигавех с една приятелка той дойде.Погледите ни се срещнаха,но не ми каза нищо..Така няколко пъти.Скоро след като се видяхме,и не си казахме нищо,аз се прибрах...Сега ми е супер тъпо,защото когато сме само двамата е един,а с приятелите си съвсем различен...
Отстрани сигурно звучи адски тъпо и безсмислено да му прощавам,но как да не го направя?Страшно ме е луднал...не знам...трудно се сдържам да е до мен,а да не съм се гушнала в него...
Благодаря на всички,които ще си направят труда да прочетат всичко и да дадат съвет.. :)

Koravosurdecniq
04-25-2008, 20:02
MN MN interesna tema ami kak da ko kaja ami dosta truden vapros :) Mi prosto podrajava na tqh popadnal e v lo6a kompaniq a s teb e takuf kakufto e qvno :) :) :)

tuzaro
04-25-2008, 20:02
в всяка втора тема написана от момиче пише-"когато е с мен е различен когато е с повече хора е друг..." Епа почти сички момчета сме така, имаме няква репутация и не може да се разваля. Ако сме някаде с много хора просто не може да се държим като женчовци и да си казваме мили приказки щото нали се сещате после кво ше стане и как сички ше се подиграват...Аз не се държа различно щото съм си идиот ама тва е друга тема.
П.П.ше има много критики ама тва е самата истина 8-)

bungle
04-25-2008, 20:03
Деца, та, вие дори не сте заедно..

lovetanya
04-25-2008, 20:05
Ами честно да ти кажа и аз съм така. Не мога да го разбера :o
Пробвай се да му покажеш, че няма винаги да му прощаваш, защото все пак е много гадно така...Обясни му, че се чувстваш така и се надявам да те разбере...Пиши после да видим кво е станало 8)

Koravosurdecniq
04-25-2008, 20:06
Ами честно да ти кажа и аз съм така. Не мога да го разбера :o
Пробвай се да му покажеш, че няма винаги да му прощаваш, защото все пак е много гадно така...Обясни му, че се чувстваш така и се надявам да те разбере...Пиши после да видим кво е станало 8)
absolutno vqrno e tofa :)

gPa3HuTeJl
04-25-2008, 20:10
Живота е пред теб бе, душа... не си затормозявай главичката с нек'ви си там пиклиовци, които незнаят какво искат... давай смело напред... и не се обр1щай назад....

krisi_bep
04-25-2008, 20:28
в всяка втора тема написана от момиче пише-"когато е с мен е различен когато е с повече хора е друг..." Епа почти сички момчета сме така, имаме няква репутация и не може да се разваля. Ако сме някаде с много хора просто не може да се държим като женчовци и да си казваме мили приказки щото нали се сещате после кво ше стане и как сички ше се подиграват...Аз не се държа различно щото съм си идиот ама тва е друга тема.
П.П.ше има много критики ама тва е самата истина 8-) Не ви разбирам,всички момчета,излагате ли се по този начин?...и наистина бяха много момчета,когато стана това :lol:

Знам,знам,че не сме заедно,но това причина ли е за глупавото му държание?Според мен то е такова...Малка съм,да,не съм навътре във връзките,признавам,но нали практиката е най-добрия учител?

Мислите ми са доста объркани в този момент,сигурно звуча несвързано,съжалявам.Благо даря на всички,дали мненията си и на тези,които ще го направят :)

tuzaro
04-25-2008, 20:30
в всяка втора тема написана от момиче пише-"когато е с мен е различен когато е с повече хора е друг..." Епа почти сички момчета сме така, имаме няква репутация и не може да се разваля. Ако сме някаде с много хора просто не може да се държим като женчовци и да си казваме мили приказки щото нали се сещате после кво ше стане и как сички ше се подиграват...Аз не се държа различно щото съм си идиот ама тва е друга тема.
П.П.ше има много критики ама тва е самата истина 8-) Не ви разбирам,всички момчета,излагате ли се по този начин?...и наистина бяха много момчета,когато стана това :lol:

Знам,знам,че не сме заедно,но това причина ли е за глупавото му държание?Според мен то е такова...Малка съм,да,не съм навътре във връзките,признавам,но нали практиката е най-добрия учител?

Мислите ми са доста объркани в този момент,сигурно звуча несвързано,съжалявам.Благо даря на всички,дали мненията си и на тези,които ще го направят :)няма и да разбереш, тва не е за жени! за тва по добре не се опитвай и го приеми 8-)

hottie
04-25-2008, 20:46
Не знам какво имаш предвид под лоша репутация, хубаво е да изясниш - има значение.
Според мен може да те харесва, но за него репутациятя е по-важна. Може и да не те харесва по начинът по който ти желаеш, а да е така с много момичета и просто да си търси охажорки.Така после ще се хвали на приятелчетата си. Внимавай много с тези момчета! Могат да разбият едно сърце без да си дават сметка.

krisi_bep
04-25-2008, 20:55
Не знам какво имаш предвид под лоша репутация, хубаво е да изясниш - има значение.
Според мен може да те харесва, но за него репутациятя е по-важна. Може и да не те харесва по начинът по който ти желаеш, а да е така с много момичета и просто да си търси охажорки.Така после ще се хвали на приятелчетата си. Внимавай много с тези момчета! Могат да разбият едно сърце без да си дават сметка.Хм,ами слаб ученик,бунтар,ако мога да го нарека така.Бил е груб с някои учители.Повечето имат недобро мнение за него,но...
Това за многото момичета,ухажорки,наистина си пада такава натура.Знам,че е имал доооста бройки,не се спира и в училище.За щастие,откакто се почна това с нас се спря.В началото не,но след 1-2 разговора се промени.За щастие...

tuzaro,всеки с тайните си ;) 8-)

tuzaro
04-25-2008, 21:04
Не знам какво имаш предвид под лоша репутация, хубаво е да изясниш - има значение.
Според мен може да те харесва, но за него репутациятя е по-важна. Може и да не те харесва по начинът по който ти желаеш, а да е така с много момичета и просто да си търси охажорки.Така после ще се хвали на приятелчетата си. Внимавай много с тези момчета! Могат да разбият едно сърце без да си дават сметка.Хм,ами слаб ученик,бунтар,ако мога да го нарека така.Бил е груб с някои учители.Повечето имат недобро мнение за него,но...
Това за многото момичета,ухажорки,наистина си пада такава натура.Знам,че е имал доооста бройки,не се спира и в училище.За щастие,откакто се почна това с нас се спря.В началото не,но след 1-2 разговора се промени.За щастие...

tuzaro,всеки с тайните си ;) 8-) опитваш се да промениш женкар... не искам да ти разбивам надеждите ама никога няма да стане повярвай ми, от личен опит го знам, може да се поспре за 2-3 седмици и няма да издържи повече 8-)

hottie
04-25-2008, 21:07
Не знам какво имаш предвид под лоша репутация, хубаво е да изясниш - има значение.
Според мен може да те харесва, но за него репутациятя е по-важна. Може и да не те харесва по начинът по който ти желаеш, а да е така с много момичета и просто да си търси охажорки.Така после ще се хвали на приятелчетата си. Внимавай много с тези момчета! Могат да разбият едно сърце без да си дават сметка.Хм,ами слаб ученик,бунтар,ако мога да го нарека така.Бил е груб с някои учители.Повечето имат недобро мнение за него,но...
Това за многото момичета,ухажорки,наистина си пада такава натура.Знам,че е имал доооста бройки,не се спира и в училище.За щастие,откакто се почна това с нас се спря.В началото не,но след 1-2 разговора се промени.За щастие...

tuzaro,всеки с тайните си ;) 8-) опитваш се да промениш женкар... не искам да ти разбивам надеждите ама никога няма да стане повярвай ми, от личен опит го знам, може да се поспре за 2-3 седмици и няма да издържи повече 8-)

сещото щях да напиша преди малко. Може да е спрял, но няма да е за дълго или го прави зад гърба ти :( съжалявам мила, но си е така. Съветвам те да не се занимаваш с него..

babity
04-25-2008, 21:09
Живота е пред теб бе, душа... не си затормозявай главичката с нек'ви си там пиклиовци, които незнаят какво искат... давай смело напред... и не се обр1щай назад....

А тъй! На тея години ш' ти кажа само едно нещо ако не ти хареса да се преориентираш. То... сега ни е времето да се лигавим и да сме от "цвят на цвят" това е... ако пък вече държиш на сериозна връзка, с мноооого отговорности и мееега много скандали... дано си достатъчно пораснала за нея!

tuzaro, не бъди убеден! Всеки си намира майстора...

cinderella_gugutka
04-25-2008, 21:11
ем,бъди си с него но просто когато прекали го режеш и готово

krisi_bep
04-25-2008, 21:20
Хм,не искам да го променям,знам,че не мога.Не вярвам,че точно сега би излязло нещо сериозно,та чак любов,не.Но ,някак си,искам да съм с него.Приятно ми е с него.Лудва ме...Не е хубаво това положение,никак даже...

Казвате ми да го забравя,да се откажа,но нещо отвътре ми подсказва,че няма да успея...Не ми се иска да му ходя по свирката и да изглеждам глупава и наивна...

Благодаря отново на всички отзовали се :-) Повишихте ми настроението,дори и малко,с помощта,която ми оказахте,благодаря Ви. :)

hottie
04-25-2008, 21:22
Ами ти си прецени. Ако искаш се постарай да оправите нещата, но си имай едно на ум. Не ми се иска да хлътнеш по него още повече и после да те боли.
успех :-)

krisi_bep
04-25-2008, 21:28
Ами ти си прецени. Ако искаш се постарай да оправите нещата, но си имай едно на ум. Не ми се иска да хлътнеш по него още повече и после да те боли.
успех :-)Благодаря ти :-) наистина оценявам мнението и съветите ти,защото не за първи път те срещам и по всичко ,което съм чела,си доста навътре в нещата :) Ще видим какво ще стане,мисля,че на момента ще взема решението.Сега,колкото и да го мисля,няма да стигна до никъде...

INF3RNO
04-26-2008, 03:54
Знаеш ли какво ще те посъветвам аз.Просто да направиш това което ти се иска и да видиш той как ще реагира.Ако те отблъсне значи иска да сте само френдове,ако и той те гушне и не се драпне на целувката значи ще се земете :)

freezingskull
04-26-2008, 04:20
пр

krisi_bep
04-26-2008, 10:39
Знаеш ли какво ще те посъветвам аз.Просто да направиш това което ти се иска и да видиш той как ще реагира.Ако те отблъсне значи иска да сте само френдове,ако и той те гушне и не се драпне на целувката значи ще се земете :)И това,ако се видим и пак не ми каже нищо ли?Не знам...съмнявам се,че ще се престраша.Много съм срамежлива,от него не толкова,но от другите,които ще са с него... :? Пффф...супер гадно се получава...

Miss_Perfekt
04-26-2008, 13:04
Много пъти ми се е случвало тъпо е но момчетата си са такива

simpson_girl
04-26-2008, 13:34
:-o amiii...Trqbva da pogovori6 s nego i da my obqsni6 4e ti e nepriqtno negovoto darjanie i ako toi neiska da se promeni go zareji no pak ako problem1t e v tova 4e ti revnyva6 ot priqtelite my i samo si vaobrazqva6 4e se darji taka zna4i trqbva da se zamisli6 :(

sadsad
04-26-2008, 13:51
Emi vij....ne zvu4i typo....bqh v po4ti sy6tata situaciq...poznavahme se super dobre i izvednyj cqlata kompaniq se razpadna izpokarahme se...ostanahme az tova mom4e i o6te edno mom4e.....i taka de...sled koeto pak se sabrahme i pak se razpadnahme...vseki si hvana pytq...az trygnah na pogre6en pyt...osyznah se i zapochnah da izlizam s tova mom4e...i taka i taka.....dokato nakraq trygnahme i sega sme zaedno ve4e godina i dva meseca.....vsmisyl..nedeite da pribyrzvate, za da ne stanat gre6ki.....opitai se da go nakra6 ili da mu namekne6 da izlizate pove4e dvamata samo i mislq 4e ako mu e priqtno sam 6te zapo4ne da te tyrsi da izlizate i ot tam natatyk moke bi 6te se razviqt ne6tata ...uspeh!

krisi_bep
04-26-2008, 19:19
:-o amiii...Trqbva da pogovori6 s nego i da my obqsni6 4e ti e nepriqtno negovoto darjanie i ako toi neiska da se promeni go zareji no pak ako problem1t e v tova 4e ti revnyva6 ot priqtelite my i samo si vaobrazqva6 4e se darji taka zna4i trqbva da se zamisli6 :(Ми,не мисля,че си въобразявам,защото не получих и едно Здрасти.

Днес обаче беше различно,видяхме се,той ми каза едно нещо отдалече,но аз така и не отидох при него.Сега малко съжалявам,но...ще поизчака малко... :)

miss_ludataa
04-26-2008, 19:32
az vbqh v abolutno su6tata situaciq....ami tfa se dulji na kompaniqta ,4e se opitva da e pi4agata ,koito vs haresvsta,moje da go e sram ot teb........a vie na kolko ste? :-o

krisi_bep
04-26-2008, 19:42
az vbqh v abolutno su6tata situaciq....ami tfa se dulji na kompaniqta ,4e se opitva da e pi4agata ,koito vs haresvsta,moje da go e sram ot teb........a vie na kolko ste? :-oНе сме малки,поне той :-D Де да го знам и аз...това да го е срам от мен звучи ужасно..пуу...дано не е така..хах...Мисля,че вече си има някакво изградено реноме,няма да съм му първата,нито последната...не знам,нямам си и на представа защо е това отношение...Днес беше друго,но не се поддадох..хих...