PDA

View Full Version : Съвет!?!



mita4eto
04-25-2008, 20:18
Здравейте,
Аз съм момче на 14 години , но се притеснявам понеже според мен съм много слаб(около 55 килограма съм).Като се погледна в огледалото ребрата ми се броят и това не ми харесва.Кажете ми някакви добавки или нещо такова за да кача малко килограми
П.п. Ям всичко хляб,шоколад,яйца,ядки,абе каквото ми се яде всичко ям , но нищо не остава по мен,пък и не спортувам много за да не изгарям калорийте , но незнам защо не мога да напълнея
Мерси предварително!

LipSoFAnAnGel
04-25-2008, 20:30
трупай маса

hottie
04-25-2008, 20:37
Ами според мен е хубаво да спортуваш.Да се запишеш на фитнес и да натрупаш маса от мускули. А за добавките и храната някое момче, което спортува да каже, че не съм много запозната.

redbul2
04-26-2008, 08:18
55 кг е нормално тегло за 14 годишен.Зависи колко е ръста ти.Опитай с лек фитнес у дома и повече ядене.

dronerat
04-26-2008, 08:33
Ами аз мога да ти кажа понеже съм на твоята възраст,че около 60 килограма е нормално. Аз съм малко по-пълен(абе на малко 75 килограма съм) и не смятам че това е особен проблем. Ако искаш да напълнееш лятото върви при баба си на село те там ще те угоят.

А иначе ако искаш да се занимаваш със фитнес върви в някоя фитнес зала поразпитай някой фитнес инструктор да ти изготви програма за тренировка вадиш си карта и започваш да тренираш. Помни при фитнеса много важна е почивката (примерно един ден тренираш един почивашщ).