PDA

View Full Version : Уж ме харесва, а иска да сме само фр...



IceCold{Frozen`Heart}
04-25-2008, 21:01
Значи така... Много харесвам едно момче от клас(Георги), с което сме добри приятели. Пада си малко шемет и сега не се интересува мн от гаджета. Все си малчах, че го харесвам, но споделих с най-добрия му приятел(Мартин)(който и на мен ми е най-добър приятел). Марто ми каза, че според него Георги ме харесва и би трагнал с мен... и така минаха се няколко седмици и на един купон пийнах и вечерта му писах(на Георги) и к'во се заговорихме, казах му, че го харесвам. Той ми отвърна, че бил изненадан и си милил, че имам приятел, каза, че и той ме харесва, НО... съм му била най-добрата приятелка и че ако евентуално тръгнем, рано или късно ще скъсаме и няма да можем да се гледаме(като едни съученици). И така си останахме... Сега не знам дали да се боря за него(и как да го убедя, че няма да станем като въпросните съученици) или да го оставя...
PLS 8-[ , благодаря предварително :-)

babity
04-25-2008, 21:05
'бе той и онзи много ме харесва де, ама като му кажа, че няма свирка и излизаме като приятели подхваща репертоара, че достатъчно съм го размотавала :D :D :D но... по твоя въпрос... ми кажи му, обещай му, че дори да ти е гадно като скъсате пак ще се опитваш да му влизаш в положението.. бла бла бла.. и ако не се навие - петата в гъза и да изчзва! :-D

Crafter
04-25-2008, 21:06
Според мен Жорко си има доста акъл в главата. Ти защо си сигурна, че няма да стане както той предрича?
Възможно е също и да те отбягва с това деликатно извинение. Неприятно е, но е възможно.

hottie
04-25-2008, 21:11
Ако наистина много го харесваш си струва да пробвате( и ако той много те харесва) но ако е само така, за да си имаш гадже няма смисъл да съсипвате тези отношения. Така или иначе след като си му споделила за чувствата ти вече няма да е същото.. помисли си хубаво.

cinderella_gugutka
04-25-2008, 21:14
тои ако те иска мн нямаше да ти говори такиива глупусти,а ти ако мн го харесваш-бори се,може и да се полу4и

valentinka_1990
04-25-2008, 22:00
Вчера господина по английски ни каза нещо мн хубаво
ПОхубаво да обичаш и да бъдеш наранен,от колкото никога да не обичаш:) така че бори се за него:)Ако искаш и ти му го кажи мн е вярно.Не може да знаете какво ще стане.По хубаво да паднеш,защото си скочила,а не защото някой те е бутнал.Кажи му го:)

IceCold{Frozen`Heart}
04-26-2008, 11:25
ама аз съм му казала :)

gPa3HuTeJl
04-26-2008, 12:02
И вие сте на по 12-14 години ?

miss_ludataa
04-26-2008, 12:07
ako naisitna ste nai-dobrite priqteli po-dobre nedei ,za6toto kato skusate i nqma da set v su6itte otno6eniq pone spored men ,no ima slu4ei v koito si ostavat horata nai-dobrite frs...taaka predi nqkolko meseca spodelih na na-dpbrata mi priqtelka ,4e haresvam eidn na6 ob6t nai-dobur fr/poznavam go to 9 godini i sme v eidn klas/,kogato nau4avam predi nqkolko dena,4e tozi moi priqtel me e haresval po su6toto vreme...no za men moq suvet e da ne stava ni6to po-seiozno m/u vas.....KUSMET 8)

hottie
04-26-2008, 12:30
ама аз съм му казала :)

Добре, не съм разбрала. Но просто си помисли дали наистина го обичаш или просто искаш да си имаш гадже и той ти е най-удобен :) Ако имаш чувства следвай цитата на учителят по англиийски на valentinka_1990 ;)

Iv4eTy
04-26-2008, 12:59
Донякъде е прав, но вече си му казала че го харесваш и със сигурност отношенията ви ще се променят. Така че според мен по-добре да пробвате.

NeDkY
04-26-2008, 15:29
НО... съм му била най-добрата приятелка и че ако евентуално тръгнем, рано или късно ще скъсаме и няма да можем да се гледаме(като едни съученици). И така си останахме...

Еми така е най-добре.Представи си че тръгните и са скарате,после няма да сте гаджета и също така е възможно да не сте вече добри приятели.По-добре е да си останете дорбри приятели :)

И аз бях така,исках много 1 момиче,ама разбрах че е най-добре кат си останем наи-добри приятели

fuck_me_pls
04-26-2008, 15:38
ми според мен наистина ако мноо го искаш трябва да се бориш за него..но трябва да знаеш че скъсате ли трудно ще запазите предишните си отношения един към друг..Приятелството може да завърши с любов,но любовта с приятелство-НИКОГА!! :)

babity
04-26-2008, 15:44
мПриятелството може да завърши с любов,но любовта с приятелство-НИКОГА!! :)

ПЪЛНА глупост! Най - добрите ми приятели бяха заедно 13 - 14 месеца и съвсем наскоро скъсаха. Отношенията им са повече от страхотни!