PDA

View Full Version : За или против ромското население в България сте???



Страници : 1 [2]

PlamenMEN
06-19-2009, 09:51
Не съм чувал за българин, който да не е против ромското население.
Има много, правят се на миролюбиви, на либерални и т.н. Повечето или са позьори (гоуемите европейци, братче), или живеят в техен измислен свят с розови очила на носа.
Иначе масово българинът е против циганите...

YakUZa777
06-23-2009, 14:20
Естествено, че да, но дали в английски форум няма тема от рода на: Yes or no for bulgarian ppls in USA/GB, може и да имам грешки, но схванахте идеята...

independentmiss
06-29-2009, 15:34
Естествено,че съм ПРОТИВ ромското население.Те са си виновни,ако бяха толкова невинни,колкото обичат да се изкарват по телевизиите,нямаше да ги мразим и да ги искаме вън от държавата ни.

erikkoynov
07-01-2009, 14:47
Ами аз нямам нищо против ромското население.Да и аз съм патриот,но виждам,че те с нищо не са ни виновни.И след Освобождението е имало цигани,но тогава България се е развивала с бързи темпове,защото народът ни е бил единен.Да съм срещу един отделен етнос е все едно да съм против бедните например.А те с какво са виновни.Както сред циганите има пълни боклуци,така и сред нас има пълни боклуци,които с гордост се наричат българи..Вместо да оплюваме циганите ,нека да се замислим -как можем да направим от тях едни достойни граждани на България!

Mjoln1r
07-05-2009, 00:03
П Р О Т И В!!!.Казвате че са хора - добре,но какви?Какви са тези хора дето крадат,вместо да работят.Какви са тези хора дето раждат деца,с ясната цел да вземат помощи.Какви са тези хора дето не плащат ток и не им го спират,вече незнам си колко време.Моля не ме нападайте,това е мое лично мнение и не задължавам никои с него.
Поздрави !

invisiblechild
07-10-2009, 07:02
Аз съм против!Мразя циганите с цялото си сърце и душа!От кога пък почнаха да се наричат и РОМИ?!? Та те са си чисти цигани!По някога се чудя от къде се взе това племе което само паразитира в БЪЛГАРИЯ-НАШАТА РОДНА ДЪРЖАВА!от къде на къде те ще се наричат БЪЛГАРИ, от къде на къде ще вземат повече пари от нас - БЪЛГАРСКОТО НАСЕЛЕНИЕ!Някой казват "те не всички са такива има и добри".Глупости няма добри цигани НЯМА!

Ще кажа от къде идва и целият ми гняв към тях (той не е напразно):
ЗНачи имам баба, която е на 85 години , живее сама на село,не чува с едното ухо (представяте се -прасто възрастна немощна жена).И тези ГНУСНИ ЦИГАНИ са я ограбвали поне 5 пъти....жената се е поболяла...защото ги е чула като влизат,а не може нищо да направи,защото ако излизе ще я убият!


Уверявам ви , че моята баба не е единствената единствената потърпевша!Защото всяка вечер по новините дават как някакви цигани са направили нещо!Мен лично ме е страх от ЦИГАНИ! Дори и само да се разминавам с тях!


Всеки да си прави сам изводите!А моят е,че БЪЛГАРИТЕ СМЕ МНОГО ЗАБЛУДЕН НАРОД!НО ВЪПРЕКИ ВСИЧКО НЕ МЕ Е СРАМ ДА СЕ НАРЕКА БЪЛГАРКА!

Sevgincho
07-10-2009, 07:13
според мен с циганите лесно ще се справим но най-големия проблем на българия за турците(сега ще акжете че съм от атака и т.н но не) защо точно турците? защото турците имат власта и парите, те могат да си правят с българия всичко, но то няма да е добро за нея


Meрси , че ме виждаш за проблем :)

Sevgincho
07-10-2009, 07:26
Ами аз нямам нищо против ромското население.Да и аз съм патриот,но виждам,че те с нищо не са ни виновни.И след Освобождението е имало цигани,но тогава България се е развивала с бързи темпове,защото народът ни е бил единен.Да съм срещу един отделен етнос е все едно да съм против бедните например.А те с какво са виновни.Както сред циганите има пълни боклуци,така и сред нас има пълни боклуци,които с гордост се наричат българи..Вместо да оплюваме циганите ,нека да се замислим -как можем да направим от тях едни достойни граждани на България!


Мисля , че не говореха за тия цигани , които работят и си изкарват честно парите (макар и да са малко има ги ) .. Говореха за тия мизерните , неграмотни и крадливи цигани . Колко българи или турци си виждал , да бъркат кошове за боклук .. Всички си плащаме данъците , майките ни раждат 1 2 деца .. Аз вече от 18 години работя ,трудя се за семейстовото, а " бай тошо " да краде череши , не няма да стане така , трябва да стегнат законите , не като сега на полицаите да им е страх да вленат в циганската махала , за да не ги набият ! Какво друго да кажа :) , това е ..

Lysit0
07-10-2009, 09:04
Аз съм против да живеят в България,но и да сме за и против,те живеят тук,няма как да ги изтребят или преместат в Турция примерно,така ,че и да пишете и не тях винаги ще си ги има.Просто е безмислено да пишете.....

Sevgincho
07-10-2009, 14:29
Аз съм против да живеят в България,но и да сме за и против,те живеят тук,няма как да ги изтребят или преместат в Турция примерно,така ,че и да пишете и не тях винаги ще си ги има.Просто е безмислено да пишете.....


недей да живееш , безмислено е ...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-13-2009, 07:32
Против ...стигат ни турците ... ние сме една гъбасяла вагина ...

lovec
07-20-2009, 13:46
аз не мразя циганите шото не всички са гадни и противни има и свестни но трябжа да се работи в/у тяхната интеграция хаха

Nakadah
07-21-2009, 03:38
**ЦЕНЗУРА**

BERCUT
07-23-2009, 17:57
ЦЕНЗУРА

ItalianMafia
07-29-2009, 04:13
Естествено, че съм ПРОТИВ!
Не мога да ги гледам тия жалки подобия на човешки същества ..

BERCUT
07-29-2009, 09:29
ЦЕНЗУРА За какво ме цензурирате, какво толкова лошо съм казал, като ги сравних с чеченците и грузинците, така е и трите ги мразя. Мисля че не е редно да се налага мнение над мнението на авторите на мненията, все пак България е свободна страна, разбирам да беше Китай или някоя друга такава страна, ама нали уж тук сте демократи.

Otep
08-03-2009, 22:14
Аз съм против също. Как може да ходи по улиците на България и да проси на цигански :-x Не крия мразя ги, не искам да са в родината ми!!! Не искам да работя и за техните мързеливи задници :x Цял ден си седят, раждат по 5 деца и кой дава парите за тях НИЕ :x Плащаме и техния ток и парно. Ако българин не плати тока му го спират ако е циганин няма ядове :x И поске защо ги мразя ако по1на да обяснявам няма да мога да стигна да обясня всичко за 1 седмица....

Stani46
08-04-2009, 10:27
Твърдо против съм и аз да се махат тея циганета цял ден стои и после иска пари ВЪН от държавата

Lilium
08-04-2009, 12:10
Аз дали съм "за" или "против" е все тая.
Това не са емигранти, за да ги сравняваме с българите в САЩ примерно. Защото на всички ни е ясно, че българите в др държави се спукват от работа, а не правят мизери :Р

Проблемът ми е, че ме е страх да се движа в собствения си малък град, защото все отнякъде ще излезе дрипав мангал и ще ми подметне гнусна, недостойна реплика, която пред техните женски може да мине и за комплимент :Р

+ това, откъде накъде ще ми се развъждат като зайци, а после ще имат претенции за социални усигоровки и ще ме кълнат по улиците, защото не съм им дала 60 ст за вафла :?

gabi7u
08-04-2009, 15:14
ПРОТИФФФФФФФФФФФФФФФ :-x

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
08-05-2009, 04:16
Против ромското население съм ... но ако го нямаше кой щеше да ни замита в 6:30 бързайки за буса, кой щеше да чисти на немците в 3-звездните хотели ... ромите в момента са една голяма част от черноработниците в България .. те са висок процент от хигиенистите през активния туристически сезон .. ако не са мургавите лелки с 4 гладни сомалийчета вкъщи ... и сериозен активен капацитет ... то кой щеше да върши това .... има полза от тях , но вредите за по-големи ... те са по-евтини, подли, зли, крадливи, мръсти , вонящи, мърсещи,
те са като гъбична инфекция на гъза наречен България ;/

kalashnik
08-05-2009, 08:25
SmiLeHappyEnjoyMyPaiN съгласен съм с теб. Може да ги обявим за роби и да работят без да получават заплата, а асом храна и здрави дрехи когато скъсат тези.

TeenSpirit
08-06-2009, 10:49
против

psdsquared
08-06-2009, 22:05
Цигани - това е дума , която когато я чуя и ми се повдига ! Мразя ги живея точно в съседство с един цигански блок ! Това не са хора , това са някакви животни , който нямат мозъци и живеят за да крадът . Виждал съм много цигани , познавам много цигани и мога съвсем спокойно да кажа , че всичките са боклуци и на нито един не може да се разчита , дори да се прави на приятел в всеки един момент може да ти забие нож в гърба ( затова му викат ЦИГАНИН ) . Гледам няк'ви лапенца по на 9-10 години псуват , просят , пият , пушат и никой не ги спира и правителството на България допуска това безобразие и подигравка с нашата родина ! Точно нашата държава има славно минало и не заслужава на нейната земя да стъпва тази напаст . По темата искам да се изкажа , че съм твърдо против циганите и желая ако не убити то поне да бъдат преместени от тук !

bmwsasho
08-08-2009, 15:42
Разбирасе, че съм против ромското население...живеят на наш гръб, като за тях няма сметки за вода, ток, парно и т.н.Циганката ражда триста чавета и за всяко взима детски и после се оплаква, че неможе да ги гледа пфпфпфп...На строеж например ако някой циганин открадне желязо и ако го хванат ще го понабият там и го пускат, а ако хванат българин и до съд може да се стигне...и недай си боже някой им каже нещо, ш*****те агенции веднага почват "расова дискриминация" и всякакви такива подобни глупости, а еВРОПА започва и тях да ги защитава, за да можем да си ги държим тука и да не излизат от България...Но според мен ние сме си виновни, защото им позволяваме всичко това.

Dimana99
08-10-2009, 16:36
Против!

bulgarian1878
08-12-2009, 13:15
Спрете да ги наричате "ромско население" или пък "роми". Такава дума няма, излислена е от хората, които ги стимулират и ги защитават, когато откраднат или убият някого в тази страна.

Те са ЦИГАНИ и съм ПРОТИВ тях. Защо - вече всички написахте каквото е нужно, няма да се повтарям. ;)

Momchence
08-12-2009, 19:21
много ми е интересно като сте против какво следва обаче :lol:

bulgarian1878
08-12-2009, 21:17
Всеки случай не пиша само по форумите. ;)

Momchence
08-12-2009, 21:41
или не действаш достатъчно или методите ти не са правилни...не забелязвам резултат :lol:

по-скоро второто :lol:

bulgarian1878
08-12-2009, 21:49
Я! Ама и ти ли си от тия, дето обичат да си барат оная работа и само да казват кой какви грешки прави и какви не. xD Явно с теб ще бъде интересно в този форум, ама ще стане като в другите - бързо ще си изям бана явно... xD

Та както ти казах - всеки случай не пиша само по форумите с ирония да избивам комплекси. =)

Momchence
08-12-2009, 21:55
да...точно от тея съм :lol: ела да почистиш в моя квартал моля те

имаше една тема...не знам дали си я гледал
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=155043&highlight=

bulgarian1878
08-12-2009, 21:57
Че някой да ти е казал, че аз съм от ония дето "чистят"? Хехе... ;D Ти за какъв ме взе бе, всезнайко... :grin:

Momchence
08-12-2009, 21:59
а от кои си...разясни ми ооо разумни юроде

bulgarian1878
08-12-2009, 22:06
Ти кой беше, че трябва да ти разяснявам бре, момко? :D Стига сме спамили темата, ако имаш да казваш нещо по нея - казвай. ;)

Momchence
08-12-2009, 22:13
аз имам да питам по темата


Като сме против циганите какво следва?

И ми се струва, че ти знаеш отговора...защо го криеш О! велики

ZipFail
08-12-2009, 22:42
@Momchence - дразнещ паразит си, мълчи си..

Momchence
08-13-2009, 00:05
накарай ме :oops:

Tokra
08-13-2009, 00:14
Против, и за всичко са си все те виновни...

bulgarian1878
08-13-2009, 06:34
Начин го знаят много хора, въпросът е, че не се прилага и в 21 век никой няма да го позволи. Преди няколко месеца /ако не се лъжа, може и да е повече/ в Италия действието срещу циганския тероризъм /имам в предвид масови кражби и своеволия от тяхна страна/ стана по следния начин: когато преляха чашата, оспорваха полицейски наредби, крадяха полицейски части и какво ли не - ДОРИ ТОВА - правителството беше принудени и пусна армията по улиците. Това подейства! Но има и по-мирен начин за решение на проблема, макар, че това племе достатъчно е пило кръвчицата на народа ни, за да се решава по "мирен начин"... Но както и да е. ;)

aresmurt
08-14-2009, 01:13
Ще отговоря в проценти - 99% против и 1% за (заради няколкото наистина свестни момчета, които познавам).

gigaherz
08-17-2009, 13:14
aresmurt написа:

Ще отговоря в проценти - 99% против и 1% за (заради няколкото наистина свестни момчета, които познавам).

+1

mrafka
08-17-2009, 16:27
И какво сега,всички дето се пишат много толеранти искате да ми кажете,че като видите някой нахален,миризлив циганин да си прави каквото иска просто му се усмихвате?! .. 0 не не .. Кой нормален българин би толерирал това ?! ... Нашите родители работят - те взимат помощи от данъците ни,както се каза по-нагоре ние от 14-15 годишни си търсим работа през ваканциите - те от 10 годишни крадат.И това никой не го спира!! .. В България циганите да имат повече права от българите .. И ще ми говорите за толерантност .. Пффф .. А какво ще кажете ако някоя вечер ви спипат няколко "добронамерени" рома и ви вземат парите .. да не говорим,че може и боя да си изядете ако са на кеф .. Е тогава ми говорете заа равнопоставеност и толерантност Wink
П.П. - НЕ отричам,че има свестни цигани.Аз лично познавам такива.И ако всички бяха като тях и аз щях да съм толерантна Wink



Точно казано! И аз познавам свестни цигани, който се държат като бългори!.

LuxurySk0B
09-24-2009, 12:38
Не ги мразя нямам против тях особено към турците даже симпатий.
Да поясня не съм нито ром,нито турчин :?

kristo
09-27-2009, 20:32
Не ги мразя нямам против тях особено към турците даже симпатий.
Да поясня не съм нито ром,нито турчин :?
Пич малко на развален български май го караш, извинявай 8-)

Викаш симпатии си имал към турците, еми браво. Ако се и аргументираш защо ги имаш тези симпатии, не би било зле, не мислиш ли? Щото иначе звучиш малко смешно и несериозно.

xHARDCANDYx
10-05-2009, 17:44
П Р О Т И В

Goebbels
10-05-2009, 18:23
Как да си толерантен с нетолерантността?

ivanstef
10-05-2009, 19:16
Има нещо вярно...

pathetic
10-05-2009, 19:45
само не разбирам с какво ще помогне отговорът ми.

все едно е дали сте за или против.
тях си ги има така или иначе.
:shock:

WhiteOnly
10-08-2009, 20:05
отговорът няма да помогне ама действията да :smt062

amk933
10-08-2009, 20:24
^Действие, бездействие малко трудно ще се изселят от тука предвид числеността им дори и с "помощ"... 8-)

Goebbels
10-09-2009, 04:43
Чехите бяха дали добра идея за изселване като се закупи земя в Индия.
Ако трябва насила ще стане.
http://news.ibox.bg/news/id_945111568

amk933
10-09-2009, 13:17
Нищо лично, ама тази статия с това нацистко флагче...Май журналистите отдавна не правят разлика между нацизъм и национализъм, както всъщност пише в заглавието. 8-)

А някой знае ли колко точно са ромите в България? Някаква приблизителна цифра и по възможност не от някой нацистки сайт или от официалната страница на ЕВРОРОМА. :D

bulgarian1878
10-14-2009, 20:12
Ми зависи, принципно преброяването не ги показва в истински цифри, тъй като много от тях са неоткриваеми и са незаконно пребиваващи. Може би четири милиона е приблизителна цифра с всичките мангали в България. Силно се надявам да НЕ са повече.

kir40
10-14-2009, 20:38
Чехите бяха дали добра идея за изселване като се закупи земя в Индия.
Ако трябва насила ще стане.
http://news.ibox.bg/news/id_945111568
После тръгни обяснявай,че тоя Гьобелс над аватара ти не е същия като оня побъркан нацист,който заедно с жена си и децата си ,се нагълта с отрова,като видя че прошка за такива като него няма да има :D

amk933
10-14-2009, 20:49
Ми зависи, принципно преброяването не ги показва в истински цифри, тъй като много от тях са неоткриваеми и са незаконно пребиваващи. Може би четири милиона е приблизителна цифра с всичките мангали в България. Силно се надявам да НЕ са повече.

Абсурд е да са 4 милиона. То цяла България е 7. В София живеят към 2 милиона и няма повече от 10 - 20 000 цигани, макс 30. Във Варна, Бургас и Пловдив също е повече чисто население. Не може да са 4. Аз смятам, че турци, цигани, албанци и сие не са повече от 1.200 милиона. Няма как според мен...

amk933
10-14-2009, 20:51
^Прав се оказах: http://en.wikipedia.org/wiki/Bulgaria#Demographics :D

ZipFail
10-14-2009, 21:01
Абсурд е да са 4 милиона. То цяла България е 7. В София живеят към 2 милиона и няма повече от 10 - 20 000 цигани, макс 30. Във Варна, Бургас и Пловдив също е повече чисто население. Не може да са 4. Аз смятам, че турци, цигани, албанци и сие не са повече от 1.200 милиона. Няма как според мен...
Да бе да :D
В моя град са 20 000 а самия град е около 50 000 ;)
Аз давам 1 и половина, макс 2..

mitternacht
10-14-2009, 21:33
Абсурд е да са 4 милиона. То цяла България е 7. В София живеят към 2 милиона и няма повече от 10 - 20 000 цигани, макс 30. Във Варна, Бургас и Пловдив също е повече чисто население. Не може да са 4. Аз смятам, че турци, цигани, албанци и сие не са повече от 1.200 милиона. Няма как според мен...
Да бе да :D
В моя град са 20 000 а самия град е около 50 000 ;)
Аз давам 1 и половина, макс 2..

Ама броим ли турците?Щото с тях, определено си има 2 милиона.Тоест, само циганите може да са толкова.Околните села са почти само от такива.

amk933
10-14-2009, 21:35
^Абе цигани+турци са макс. 1.5 милиона. И Уикипедия твърди същото. :D То, ако бяха 4 000 000, сега щях да ви пиша отвъд океана. 8-)

bulgarian1878
10-15-2009, 08:12
amk, спри да гледаш wikipedia за подобни неща. Wikipedia можеш да гледаш, ако имаш доклад по биология за някое растение или някой вид животно. Казах ти, че официално циганите се изкарват по-малко от половин милион.

А тия неща, които ми говориш в София колко били... Направо е смешно да се опитваш да ми изкаравш нещата такива, каквито се опитват да ми изкарват статистическите проучвания. В моя град има цял КОМПЛЕКС с мангали. И плюс това има много, ама мноооого, цигани, които се пишат като българско население. Адски много незаконни същества също така живеят тук. Само в гетото на Пловдив, което официално има тридесетина хиляди - Столипиново - бройката им е минимум двойна.

А относно четирите милиона наистина беше абсурдно, по-скоро два. Но само цигани, без никакви други етноси.

amk933
10-15-2009, 10:16
Не са 2. Уикипедия не можеш да я гледаш за растения и животни, точно обратното. Аз като не уча в българско училище, мога да ти кажа, че, ако цитираш Уикипедия, ще ти свалят оценката моментално или няма да ти го признаят. Да не говорим, че класификацията на живите организми, която използва е морално остаряла и е крайно време някой да я оправи. ;) Уикипедия се ползва за цифри, защото тези данни обикновено са цитирани от някъде и никой няма да седне да си ги измисля. В София циганите не са толкова много, колкото ги изкарваш. Имат две гета, но едното е много малко. Второто е малко по-голямо, но и то не е кой знае колко. Не са повече от 100 000 общо и при положение, че София е 2 000 000, не си личат много много, защото те не се мотаят из центъра на тълпи. Етнически небългарското население в България не е повече от 1.5. Няма какво да гадаем и цифрите го показват. И, ако за циганите може да кажем, че има и нелегални, то турците определено не са и си личи на всички избори. :)

bulgarian1878
10-15-2009, 16:36
Ти къде видя, че съм написал за турците, че имало нелегални? Говорим за циганите и те са снизени МНОГО. В София казваш, че не се виждали... Нормално да не се виждат, щото има момчета, които ги гонят от време на време.

Е, айде някой път ако имам път към София ще те хвана с колата и ще пообиколим около гетото да видим колко ще видим само за един час? Щото тук съм го правил /както и исках преди време да работя в СОТ в тоя квартал, че поне да потроша някой-друг цигански кокал легално/ и определено са толкова много за два часа оглеждане, а едва ли съм видял и половината дори, че чак настръхнах ако стане гражданска война кой кого и къде...

Признавам, че четирите милиона бяха наистина много преувеличени, но два милиона /говоря само за ЦИГАНИ/ са напълно възможни. И определено има много българеещи се или турчеещи се цигани, които се пишат като Българи, като турци или просто не са записани. Ето, именно при тях се губят многото бройки.

amk933
10-15-2009, 16:51
^Че се губят, губят се... Но е абсурд официално да са 400 000 хиляди, а да са 2 000 000. Има нелегални, така е. Има побългарени и това е така. Но България не е чак толкова голяма да се губят кой знае колко много хора. Според мен чисто етнически не са повече от 2 милиона небългарите. Общо 2 милиона. То само, ако циганите бяха толкова, сложи и 800 000 турци и българите станахме малцинство (грубо казано). :D

bulgarian1878
10-15-2009, 18:10
Ааа, чакай малко. Турците са 800,000 с турчеещите се цигани, които са почти половината от турчеещите се българи. Т.е. турците тогава няма да са 800,000, а да речем към 400,000. Примерно...

LuxurySk0B
10-16-2009, 14:24
Към турците имам симпатии, а към ромите нито симпатия нито омраза не съм против тях

amk933
10-16-2009, 15:25
Към турците имам симпатии, а към ромите нито симпатия нито омраза не съм против тях

:shock: Единственият народ, който не понасям. Дори циганите са ми по-симпатични.


Никога няма да им простя това, което са сторили на семейството ми!

xHARDCANDYx
10-25-2009, 17:49
Че кой пък ще каже че твърдо е ЗА ?!

ivanstef
10-26-2009, 12:34
Към турците имам симпатии, а към ромите нито симпатия нито омраза не съм против тях

:shock: Единственият народ, който не понасям. Дори циганите са ми по-симпатични.


Никога няма да им простя това, което са сторили на семейството ми!

Я раздуй малко..

amk933
10-26-2009, 18:10
^какво има да раздувам....арменец съм. Избили си 3 души от прадедите ми по време на Арменския Геноцид през 1915.