PDA

View Full Version : Имам проблеми с косата,трябва ми вашата помощ./За R.Furterer



Liar
04-26-2008, 09:46
Начи косата ми се омазнява бързо и искам да се спраявя с този проблем.В нета попаднах на продукти на Rene Furterer /шампоан и ампули мисля че бяха/които обещаваха да премахнат този проблем.Да им се доверя ли?А ако можете да ми препоръчате нещо изпитано също ще съм ви много благодарна.Ако има значение за косата си полагам следните грижи -правя маски два пъти седмично пия витамини(сменям ги.Пила съм Клоран,Пантогар,Герикапс и Ревалид,Цинк,вит В комплекс(отскоро)).След като я измия я обливам с отвара от коприва(това от доста време вече) уж срещу омазняване...
Всичко това от четири месеца насам.Но ш*баната ми коса си е все същата...
А и какво мислите за ампулите с костен мозък и/или плацента?Да ми препоръчате на някоя фирма ама да съм поне малко сигурна че не са някакви ментета които от километри вонят на спирт...
Мерси много.

sexa_na_kompleksa
04-26-2008, 11:50
Аз си правя маска с яйце и хума и не ми се омазнява толкова. Може да пробваш и ти. :)

bonbonkata011
04-26-2008, 12:26
Аз си правя маска с яйце и хума и не ми се омазнява толкова. Може да пробваш и ти.

И аз съм си правила такава маска обаче много трудно се отмива.Моят съвет е да си избереш подходящ шампоан(този на Head and Shoders),нз дали се пише така) е много хубав.А и не си вчесвай косата със четка,а използвай гребен с едри зъбци,ако имаш буйна коса.Успех!

Liar
04-26-2008, 18:57
Мерси за съветите,в маските,които си правя съдържат яйце и понякога хума но не помага =(

o0ps
04-26-2008, 19:00
Liar моля те ако го пробваш това кажи после дали е имало резултат, защото и аз имам същия проблем и не мога да намеря решение. :)

DiDeTyY
04-27-2008, 19:28
nai-dobre otidi na kojen lekar toi 6te te posavetva nai-dobre. 6te ti kaje i dali si struva da si vzeme6 tozi 6ampoan i ampulata

hottie
04-27-2008, 20:14
аз те съветвам да си провериш хормоните ако е толкова сериозно положението :)

kateto_sladkata
04-27-2008, 20:18
и аз имам същия проблем с омазняването :shock: но нищо не ми помага и си я мия всеки ден :(

Ms.Lonely
04-27-2008, 23:12
Нямам този проблем , но не мисля , че е добре да се доверяваш на някакви ампули , в които само сополи не са сложени. :? :? :? Най-добре се консултирай с дерматолог ! :)

kateto_sladkata
04-28-2008, 06:41
Нямам този проблем , но не мисля , че е добре да се доверяваш на някакви ампули , в които само сополи не са сложени. :? :? :? Най-добре се консултирай с дерматолог ! :)

Аз пробвах с ампули но са толкова гадни че няма да повторя :shock: :shock:

bibi90
04-28-2008, 07:00
Наистина е най-добре на дерматолог,не се доверявай на реклами. :?

Liar
04-28-2008, 09:37
аз те съветвам да си провериш хормоните ако е толкова сериозно положението :)
А как мога да проверя?Трябва да отида при личния лекар ли?