PDA

View Full Version : Имам нещо като торбички под очите



милоту...
04-26-2008, 12:16
имам нещо като торби под очите...не е от недоспиване...казаха ми че съм много слаба и затова се получава така...но като започна да надебелявам всичко ми се лепи по дупето бедрата и корема...
искам да ги махна но незнам как. много грозно стои...като се гледам в огледалото и... :?

някакви идеи как да се махнат? :-)

Редактирано от ^нpocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

dare_93
04-26-2008, 12:43
имам нещо като торби под очите...не е от недоспиване...казаха ми че съм много слаба и затова се получава така...но като започна да надебелявам всичко ми се лепи по дупето бедрата и корема...
искам да ги махна но незнам как. много грозно стои...като се гледам в огледалото и... :?

някакви идеи как да се махнат? :-)

може да си купиш някакъв крем има продават се виждала съм и дори съм имала прикриват и постепенно минават потърси в някоя аптека.. успехх :)

милоту...
04-26-2008, 13:46
какъв крем? аз съм опитвала но не става

BeboP
04-26-2008, 14:30
Aми тъмните кръгове (предполагам това имаш предвид) са по-малкото зло, отколкото това, че си слаба... Можеш да ги прикриеш с коректор, както и да използваш някакви кремове за околоочния контур (макар че те са предназначени за жени на възраст 30-40+ по принцип :-o), но по-важното, мисля, е да обърнеш внимание на теглото си... Съответно - достигайки някакво нормално за възрастта ти тегло, тъмните кръгове сами ще изчезнат. Впрочем, колко килограма си??

BeB0_UlTrA_KiSs
04-26-2008, 14:32
Aми тъмните кръгове (предполагам това имаш предвид) са по-малкото зло, отколкото това, че си слаба... Можеш да ги прикриеш с коректор, както и да използваш някакви кремове за околоочния контур (макар че те са предназначени за жени на възраст 30-40+ по принцип :-o), но по-важното, мисля, е да обърнеш внимание на теглото си... Съответно - достигайки някакво нормално за възрастта ти тегло, тъмните кръгове сами ще изчезнат. Впрочем, колко килограма си??

:)

BeboP
04-26-2008, 14:37
Хмм... Значи не си пък съвсем слаба :-o Ами... не знам... Вариант е да започнеш не да надабеляваш, а да се храниш достатъчно, като същевременно отделяш време и за някакъв спорт. Така проблемът "всичко ми се лепи по дупето, бедрата и корема" няма да го има. И все пак се замисли какъв начин на живот водиш - всичко се отразява на кожата, в случая - лицето.

scout4e94
04-26-2008, 15:59
доколкото знам ,освен недоспиване може и да са при4инени и от обезводняване .....зна4и пий пове4е вода и пишкай :oops: пове4е дано помогне

deville`f
04-26-2008, 17:42
внимавай с яденето и витамините...така се получават анемии...само съвет

иначе относно тези "торбички" защо не пробваш сутрин да оставиш за няколко минути пакетчета чай в фризера/хладилника докато станат мн студени и после за минута-две постави върху очите..
на мен ми помагат изключително много

rakiQ
04-27-2008, 06:45
i az imam torbi4ki napraoo ot 1 god nasam nz s kfo da gi maham

kat narkoman sum 8-)

6DBK
04-27-2008, 09:08
внимавай с яденето и витамините...така се получават анемии...само съвет

иначе относно тези "торбички" защо не пробваш сутрин да оставиш за няколко минути пакетчета чай в фризера/хладилника докато станат мн студени и после за минута-две постави върху очите..
на мен ми помагат изключително много
пробвайте с това :P няма да ви навреди :-P

nicolepcd
04-27-2008, 12:13
внимавай с яденето и витамините...така се получават анемии...само съвет

иначе относно тези "торбички" защо не пробваш сутрин да оставиш за няколко минути пакетчета чай в фризера/хладилника докато станат мн студени и после за минута-две постави върху очите..
на мен ми помагат изключително много
пробвайте с това :P няма да ви навреди :-P
Пробвала съм, ама нещо не стана :? Казвали са ми, че чая трябвало да е билков...

sexa_na_kompleksa
04-27-2008, 12:21
Една приятелка си слага кръгчета краставици, но не знам до колко това ще помогне ...

DiDeTyY
04-27-2008, 19:11
slagai si po 10 min studeni paket4eta 4ai ot laika . trabva predvaritelno da sa pototpeni v studena voda a ne v topla za da ima po-dobar efekt taka sam 4uvala. Dano da ti vsar6i rabota

elitssa_
04-27-2008, 21:32
ooo iaz imam.. i az prili4am na narkoman ee ne mno de :shock: :shock: ama moite moje da sa t nedospivane,, :-o :oops: :oops:
ama vedn1j bqxme v bolnica i kato vidqxa sestra mi na 5god =15 kilgrama mnogo slaga i bql i i kazaxa 4e trqbvalo ... [ne pomnq ko ama be6e sv1rzano s xraneneto mai qica li kakco nz] :? :?

elitssa_
04-27-2008, 21:33
aa zabraix v filma 12 tam si slaga kakto sa stydenoi dve l1jici naobratno i pod o4ite .. mai deistva :? :) :)