PDA

View Full Version : мама иска да се местим ...



-Ch@bS- <3
04-26-2008, 13:32
xx

kocko
04-26-2008, 13:40
АБЕ КАК МАМА 6ТЕ ТИ КАЖЕ

moon_flower
04-26-2008, 13:45
Ще намериш нови приятели много бързо.Винаги адаптацията е тежка,но пък в големия град има повече възможности и скоро ще го осъзнаеш . :)
Ако имаш нужда от приятел,можеш да пишеш едно ЛС . :)

Salvation
04-26-2008, 14:14
Ами щом майка ти си е намерила работа и има вероятност да сте в по - добра ситуация,въпреки че ще ти е трудно,ще свикнеш.Всъщност малко хора са отворени към нови хора,места,каквото и да е ново, но може би ще е за добре тази работа.А и ти може и да идваш във Варна понякога.

dare_93
04-26-2008, 14:33
ООоОО повярвай аз бих отишла в София да живея и уча само до ми падне възможност 8) 8)

sexa_na_kompleksa
04-26-2008, 15:03
Щом майка ти така е решила, според мен е по-добре да се съгласиш с нея. Пък след две години можеш да се върнеш във Варна да учиш в някой университет или да работиш там. :)

6DBK
04-26-2008, 15:24
Еми ще ти е много тежко ... ще идеш в друг град,друго училище и оттам нови приятели,нова обстановка ... По-добре ще е да те остави във Варна макар че ще и бъде мъчно на нея но пък цялото ти детство ще отиде на кино :( dare_93 може да си мислиш че в София е по-добре от някои друг малък град но не е така (лично мнение) ... Бих дал всичко да живея в некое селце 8)

dare_93
04-26-2008, 15:37
Еми ще ти е много тежко ... ще идеш в друг град,друго училище и оттам нови приятели,нова обстановка ... По-добре ще е да те остави във Варна макар че ще и бъде мъчно на нея но пък цялото ти детство ще отиде на кино :( dare_93 може да си мислиш че в София е по-добре от някои друг малък град но не е така (лично мнение) ... Бих дал всичко да живея в некое селце 8)

hm spored men Sofia i to si e taka e nai - razvitiq grad predlaga nai golemi vazmojnosti tam e vsi4ko koeto iskam a momi4eto da si preceni za sebe si :)

desiiito
04-26-2008, 16:21
ООоОО повярвай аз бих отишла в София да живея и уча само до ми падне възможност 8) 8)

ти би .. ама тя няма !! :shock: :o
И какво като предлагала София ( "страхотен , чист , красив град " .. ) най-много възможности .. тя е на 16 .. има време да мисли за университети,работа и т.н. .. майка и ще получава повече пари .. и к'во .. т'ва може ли да замени приятелите .. дори и да намери нови .. трябва ли да забравя старите .. ами морето .. к'во ще прави без него :P ;]]
От утре сме в стачка .. не ме инт дали майка ти ще ни намрази повече ; няма да мраднеш по-далеч от района на Варна ..
аа и като пълен идиот ще кажа .. МАЙНАТА ви на всички дет и казвате че ще свикне вее !!!!!!!!!!! ,, :evil:

SunShinePearl
04-26-2008, 20:18
neiskam da obijdam maika ti ama taq jena ne e nared vie jiveete v edin prekrasen grad makar i skap vie ste edin ot nai hubavite gradove v bg bori se nemoje da zamine6 za sofiq taka az ako bqh na tvoe mqsto nqma6e da se primirq toku taka nikoga ne bih zamenila varna sas sofiq i nz dali e taka no spored men pove4e vazmojnosti ima vav varna za6toto toq grad ima absolutno vsi4ko :)

MiSs_DioR_CheRiE
04-28-2008, 06:58
Nqmash li drugi rodnini vuv Varna (baba , lelq) ne mojesh li prosto da ostanesh pri tqh smisul veche ne si malka da hodish navsqkude s mama 8)

kuklichka_bg
04-28-2008, 08:03
abe spx be se pak si v bg imah edna fr deto zamina za franciq samo 4e be6e 8 mi klas togava i i be6e xiper trudno neznae6e ezik nishto no sega e super (: se sa zapiznaite s nqkoi oh kak i az iskam da se premestq v sofia ;[

t!nchety
04-28-2008, 19:53
Хмм със сигурност ти е много гадно да оставиш приятели и всичко :? но може би ще е по добре за теб и за майка ти :wink:

desiiito
04-29-2008, 11:59
Nqmash li drugi rodnini vuv Varna (baba , lelq) ne mojesh li prosto da ostanesh pri tqh smisul veche ne si malka da hodish navsqkude s mama 8)

".. но поне ще съм близо до приятелите ми .. баба и дядо .. обясних и го .. но .... никакъв ефект ..." ;]
нали ги знайте майките .. не отстъпват .. ;/

BaTe_Martoo
04-29-2008, 12:34
Абе майка ти луда ли е ? По - як град от варна няма , ей тва е истината 8)

schhhhhhh
04-29-2008, 13:26
Майка й не е луда,тя просто мисли за доброто на семейството й,макар че не осъзнава,че за детето й ще бъде по-тежко отколкото на нея да остави всичко.

До авторката:Предлагам ти да говориш още един път с майка си,обясни й,че във Варна са всичките ти приятели,а и че имаш при кого да останеш да живееш,а ако не склони да те остави май ще трябва да се примириш.Но не се безпокой,много бързо ще си намериш приятели,ще се приспособиш по-бързо отколкото си мислиш.
:)