PDA

View Full Version : Хресват те тези , който не харесваш



NightGuardian
04-26-2008, 15:12
При повечето така ли е ? Аз все харесвам хора от другия пол , а пък те се не.А мен ме харесват такива , който аз не харесвам , защо е така винаги объркано ?!

При вас така ли е ? Дали се целим твърде на високо ?

gPa3HuTeJl
04-26-2008, 15:13
Природа..

Едно време и при мене беше така... ама едно време

babity
04-26-2008, 15:14
Беше... В смисъл преди се съсредоточавах само върху един и другите ги изрязвах от самото начало. Ама нз какво беше това съвпадение, че и на мен все ми се случваше да ме изрежат рано - рано. Накрая реших да давам равен шанс на всеки, поне до едно ниво, колкото да опита, а и аз да се убедя, че 100% не е за мен. Тогава си намерих милото и оттогава никой не харесвам... само него!

Crafter
04-26-2008, 15:15
При повечето така ли е ? Аз все харесвам хора от другия пол , а пък те се не.А мен ме харесват такива , който аз не харесвам , защо е така винаги объркано ?!

При вас така ли е ? Дали се целим твърде на високо ?

Пола ли намесваме сега, че не разбрах?

Иначе, ако харесваш някой, а той/тя не те харесва има много причина за това, но обикновено се дължи на факта, че издаваш грешните сигнали.

MartyParty
04-26-2008, 15:16
Бих го перефразирала друго яче...Човек винаги иска това,което не може да има. :)

NightGuardian
04-26-2008, 15:17
При повечето така ли е ? Аз все харесвам хора от другия пол , а пък те се не.А мен ме харесват такива , който аз не харесвам , защо е така винаги объркано ?!

При вас така ли е ? Дали се целим твърде на високо ?

Пола ли намесваме сега, че не разбрах?

Иначе, ако харесваш някой, а той/тя не те харесва има много причина за това, но обикновено се дължи на факта, че издаваш грешните сигнали.

Аз съм момче съответно другия пол момиче... Какво искаш да изразиш с това "издаваш грешните сигнали"

fuck_me_pls
04-26-2008, 15:18
Бих го перефразирала друго яче...Човек винаги иска това,което не може да има. :)

+1

gPa3HuTeJl
04-26-2008, 15:20
Бих го перефразирала друго яче...Човек винаги иска това,което не може да има. :)

+1

Естествено... чуждото винаги е по сладко..

dronerat
04-26-2008, 15:22
При повечето така ли е ? Аз все харесвам хора от другия пол , а пък те се не.А мен ме харесват такива , който аз не харесвам , защо е така винаги объркано ?!

При вас така ли е ? Дали се целим твърде на високо ?

Пола ли намесваме сега, че не разбрах?

Иначе, ако харесваш някой, а той/тя не те харесва има много причина за това, но обикновено се дължи на факта, че издаваш грешните сигнали.

Аз съм момче съответно другия пол момиче... Какво искаш да изразиш с това "издаваш грешните сигнали"

Искаше да каже че може би нещо в теб ги отблъсква. Поне така аз го перефразирам.
И то почти винаги е така. И аз преди бях така.Харесам си едно момиче то не ме харесва едно момиче ме харесва аз него не и така нататък. Ама не се притеснявай един ден ще намериш своята сродна душа както мен :) :oops:

NightGuardian
04-26-2008, 15:24
При повечето така ли е ? Аз все харесвам хора от другия пол , а пък те се не.А мен ме харесват такива , който аз не харесвам , защо е така винаги объркано ?!

При вас така ли е ? Дали се целим твърде на високо ?

Пола ли намесваме сега, че не разбрах?

Иначе, ако харесваш някой, а той/тя не те харесва има много причина за това, но обикновено се дължи на факта, че издаваш грешните сигнали.

Аз съм момче съответно другия пол момиче... Какво искаш да изразиш с това "издаваш грешните сигнали"

Искаше да каже че може би нещо в теб ги отблъсква. Поне така аз го перефразирам.
И то почти винаги е така. И аз преди бях така.Харесам си едно момиче то не ме харесва едно момиче ме харесва аз него не и така нататък. Ама не се притеснявай един ден ще намериш своята сродна душа както мен :) :oops:

Как да открия тези грешни сигнали ?

Crafter
04-26-2008, 15:24
Грешните сигнали:

Преследваш, досаждаш, отегчаваш

Показваш на момичето, че нямаш собствен живот и се нуждаеш (това е ключовата дума) от нея, за да си щастлив, а не трябва да е така.
Трябва да осъзнаеш, че да имаш приятелка, е като да поставиш череша върху една голяма мелба. Първо си оправи сладоледа и чак тогава мисли за плодовете.

BlueFace
04-26-2008, 15:25
При повечето така ли е ? Аз все харесвам хора от другия пол , а пък те се не.А мен ме харесват такива , който аз не харесвам , защо е така винаги объркано ?!

При вас така ли е ? Дали се целим твърде на високо ?
Безпорен факт.И при мене също е така.
Аз не мисля че се целя на високо.Но винаги има по-добри от мен...
Сега е на мода момичетата да се хващат с 2+ години по-голями от тях.
Все някога ще им дойде акъла в главата :)

babity
04-26-2008, 15:27
Сега е на мода момичетата да се хващат с 2+ години по-голями от тях.


'ми тогава си търси 2- и не би тряало да имаш проблеми.

dronerat
04-26-2008, 15:28
При повечето така ли е ? Аз все харесвам хора от другия пол , а пък те се не.А мен ме харесват такива , който аз не харесвам , защо е така винаги объркано ?!

При вас така ли е ? Дали се целим твърде на високо ?

Пола ли намесваме сега, че не разбрах?

Иначе, ако харесваш някой, а той/тя не те харесва има много причина за това, но обикновено се дължи на факта, че издаваш грешните сигнали.

Аз съм момче съответно другия пол момиче... Какво искаш да изразиш с това "издаваш грешните сигнали"

Искаше да каже че може би нещо в теб ги отблъсква. Поне така аз го перефразирам.
И то почти винаги е така. И аз преди бях така.Харесам си едно момиче то не ме харесва едно момиче ме харесва аз него не и така нататък. Ама не се притеснявай един ден ще намериш своята сродна душа както мен :) :oops:

Как да открия тези грешни сигнали ?

И аз да ти кажа издавах "грешни сигнали" , но се осмелих да попитам 1-2 много близки мои приятелки какво не харесват в мен(не като приятел а като Гадже) (но първо им обясни какъв ти е проблема защото иначе или ще се разсърдят или ще те излъжат) и като ти кажат кое не правиш както трябва започваш да се стараеш да го правиш правилно и след време ще видиш че всичко ще потръгне.

BlueFace
04-26-2008, 15:31
Сега е на мода момичетата да се хващат с 2+ години по-голями от тях.


'ми тогава си търси 2- и не би тряало да имаш проблеми.
12 годишни.... :? :? Много са лигави,нямат зряло мислене....Аз искам някоя приятелка с която мога да си говоря не само да я натискам.... Искам някое момиче 7ми-8ми клас (аз съм 8ми) което да споделя интересите ми да е умна хубава и интересна и която да мога да обичам и тя мен.Незнам според мен това не е чак толкова много .... :(

babity
04-26-2008, 15:41
е, да ама понеже света е гаден и иска да ти е гадно, такова умно, красиво и забавно на тея години няма! да не казвам, че и на по - големичките няма! просто всичко с времето си... ама не се надявай на каки, при всички положения.

dare_93
04-26-2008, 15:46
При повечето така ли е ? Аз все харесвам хора от другия пол , а пък те се не.А мен ме харесват такива , който аз не харесвам , защо е така винаги объркано ?!
При вас така ли е ? Дали се целим твърде на високо ?

И при мен винаги е така :-# :-# :cry:

FiRe_LaDy
04-26-2008, 15:51
Хах миии случвало ми се е ... амаа попринцип не обръщам внимание на някой който аз не харесвам ... иначе и при много мои приятелки се е случвало това ...

loriot
04-26-2008, 17:38
ооооо, да :( истината е - не приемай нищо твърде навътре и не си прави илюзии (лесно е да се каже, ама при мен не се получава)

Miss_Perfekt
04-26-2008, 18:51
Винаги ме харесват даже и сега хора които аз не почвам да си мисля че се целя прекалено високо :?

evelinka1122
04-26-2008, 18:53
и при мен е имало такива случаи, но се преживяват :)

i love you
04-26-2008, 18:56
И при мен същата ситуация,абсолютно винаги... :( :cry:

kuklichka_bg
04-26-2008, 19:02
i pri men ama vednaj ahresah edin toi i toi kat me haresa mene ne me kefeshe ve4e xahxha (:

krisi_bep
04-26-2008, 19:28
Ще се промени.Винаги е доста дълъг период от време,безкраен,едва ли на някого му се е случвало това винаги ;) Все някога,рано или късно,ще си допаднете с някоя мацка :)

maaster
04-26-2008, 21:26
Оооо определено явно не съм единствен ... 6-7 пъти са ми предлагали момичета който са ми адски антипатични, и какво да направя просто не мога да ги понасям, като за някой дори не съм предполагал, че ме харесват, а когато аз си харесам някоя мадама, или се сближавам прекалено много с нея, и тя не ме иска за нещо повече от приятел, или пък не ме харесват, или са заети ... просто какво да се прави, лош късмет, и аз все се надявам, че някога ще успея да си хвана момиче ( ама такова което да се харесваме и двамата :D ) , но за съжаление вече не съм оптимист.

jugulator
04-26-2008, 21:30
При повечето така ли е ? Аз все харесвам хора от другия пол , а пък те се не.А мен ме харесват такива , който аз не харесвам , защо е така винаги объркано ?!

При вас така ли е ? Дали се целим твърде на високо ?
Случва се.

Nassgerrack
04-26-2008, 21:40
При вас така ли е ? Дали се целим твърде на високо ?

Че по-нависоко от тавана къде бе пиле?

cinderella_gugutka
04-26-2008, 22:00
ми...слу4вало ми се е няколко пъти...но в пове4ето слу4аи успявам да накарм другия да си падне по мен :-P

NightGuardian
04-26-2008, 22:03
Също така , ще кажа "Хубавите ябълки ги ядът прасетата!"

Mademoiselle
04-27-2008, 04:44
vaprosat opira do kriterii,ako strelq6 mn visoko tezi,koito haresva6 nqma da se otzovat,a drugite,koito si mislqt,4e zaslujavat pove4e si padat po teb i se polu4ava ne6to kato kragovrat :grin:

dark234
04-27-2008, 07:56
da ti kaga 4esno ponqkoga i na men mi se slu4va ama ne 4esto.Vapros na harakteri vrazki zaimotno6enia i podhod kam drugite

Naughty_
04-27-2008, 09:23
случвало ми се е

i'm so excited!
04-27-2008, 09:37
истината е ,че когато сме влюбени или харесваме някого несъзнателно се държим глупаво, не се отпускаме и говорим пълни простотии, които съответно отблъскват въпросния човек :-o
а най-доброто ти приятелче те харесва, само защото пред него си напълно искрена, осъзнава както положителните, така и отрицателните и те познава. и оценява искреноста ти. а това като че ли трябва да бъде основата на всяка връзка, защото ако не е така след време има наранени.:)

hahavteen
05-01-2008, 00:29
Не ми се е случвало да харесвам някой който не ме харесва.

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-01-2008, 02:48
хмм горе долу така е ;) в момента за 1 път съм с момче което ми направи впечатление още преди да се познаваме.. та сиг не се целя много на високо щом сме 2мата сега но останалите случаи .. м м м уви така както си го написал е :(