PDA

View Full Version : Грим?!



kateto_sladkata
04-26-2008, 15:21
Знам че има много теми свързани с грима но реших да пусна една нова за което се надявам да не се сърдите :D
Искам да ви питам на колко години сте и по колко грим слагате?Всеки ден ли се гримирате?Какви продукти си слагате?Каква марка? :) :) :) :)

GaBiIi__
04-26-2008, 15:41
seki den bez grim mn rqdko sdt ruj 4eren moliv spirala glanc

Jamalska
04-26-2008, 15:41
хи хи аз ше отговоря пък ;)
на 18 съм...ии си зависи на периоди съм.
Понякога(като сега щото се заредих с козметика за бала) и слагм всеки ден и молив/очна линия,спирала,че даже и цвят...друг път със седмици си ходя без грам грим(добре де некъф коректор/фон-дьо-тен слагам щото мн се комплексирам иначе)...
иначе моливът и фон-бла-бла са ми на голдън роуз колкото да не е без хич...а за бала се заредих с...хм Манхатън

AliceSw
04-26-2008, 15:49
според зависи колко ме мързи...но напоследък само очна линия Голдън роуз и спирала Define-A-Lash на Мейбълин и балсамче на Леокрема прозрачно...някви сенки евентуално и няква пудра, или когато съм грозна, или когато искам да съм много хубава, че не сме спряли да се снимаме покрай тия балове :?

darla
04-26-2008, 15:54
mi az prez denq slagam samo spirala,4eren moli i glanc-balsam za djuki,a ve4er ako 6te izlizam slagam i grim4e tva onova....gledam da ne se macam mn 6toto po snimki mi izsipvat po 10tona grim na liceto i go tormozqt dostata4no ta posle mi teji liceto i imam 4uvstvoto 4e 6 kapne!!!

besnicataa
04-26-2008, 15:58
на 14..малко грим..спирала ЛОРЕАЛ VOLUME SHOCKING фон du ten...LOREAL...ииии това е и пудра на клиник CLINIQUE :)

enola
04-26-2008, 16:03
Аз се гримирвам всяка сутрин преди учлище с малко фон-дьо-тен,пудра,спирала и гланц :) а иначе когато излизам на кафе и тнт си се гримирвам както си му е реда: фон-дьо-тен,пудра,перли,сенки,молив ,очна линия,спирала,гланц :)

darla
04-26-2008, 16:06
enola az puk si pomislih,4e se grimira6 a ne se grimirVa6.Ako prekarva6e tolkova vreme v ogramotqvane,kolkoto i v grimirVane cena nqma6e da ima6!

ElisaDay
04-26-2008, 16:11
Аз съм на 15 и не се гримирам.Или когато го правя е рядко и то само черен молив, спиралка и гланц :)

moni_fashion_shopping
04-26-2008, 16:12
MNOGO RQDKO!!!!!!!!!!!!!! :)

donikaaa
04-26-2008, 16:30
Аз съм на 15 и всеки ден дори да отида до магазина до нас си слагам фондютен,черен молив,спирала без тях не отивам никъде :D :D :D

tItEufFf
04-26-2008, 16:38
На 13 съм - всеки ден фон дьо тен, спирала и гланц ... Рядко си слагам сребриста очна линия или черен молив..

sexa_na_kompleksa
04-26-2008, 16:42
Като бях 5-6 клас се гримирвах, но после осъзнах, че нямам нужда от такива глупости. Сега си слагам само балсам за устни. :)

04-26-2008, 16:45
През деня си избирам очна линия или малко сенки+ спирала, евентуалн коректор, но само ако съм в твърде критично настроение - кожата ми е чиста и няма нужда от фон дьо тен, пудра и тн. Вечер предпочитам силно, но тъмно червило и спирала - стои добре без да се мацам с часове.
Ако съм на някой гиг положението е по-различно - мн пудра, силен грим на очите, сребърни червила - каквото ми хрумне.

По принцип не ползвам цветове особено много - сенките ми са черни или слонова кост, спирали, моливи и тн - също черни. понякога цветният акцент е червило, но само ако съм в настроение.

ПП на 16 съм

izka
04-26-2008, 16:47
az s1m na 13 i si slagam samo spirala i mn mn mn rqdko glanc za ustni oba4e ne moga da go traq i ili go "izqjdam" ili go iztrivam. :)

darla
04-26-2008, 16:52
WTF?!?!?!? Momi4eta,stanali ste na po 13-14 godini a ne znaete kak se pi6e i kazva duma grimirVVVam nqma?!?!?

04-26-2008, 16:56
aMi az sym na 14 i polovina :D :D ii vseki den si slagam fon-dio-ten (nz dali tyka se pishe :D ) na IMPALA ii 4eren moliv na GOLDEN ROZE ..aa predi izpolzvah pudra na GOLDEN ROZE vmesto fon-dio-ten ;P ..a ponqkoga dori sym slagala i 2-te no v umereni kooli4estva...no pribera li se vednaga 4istq liceto si ,zashtoto posle..pYpkI..aKneEe :? 8-) :cry: :!: :idea: (puke) ...aa ian4e az nqmam mn pypki..imam pove4e bengi..ama..se pak ne gi haresvam tqh :D ma kakto i da e..tova e druga tema..ta ti kazvam 4e e po-hubavo ako nqmash pypki za prikrivane..en se grimirai!bydi estesvetna.. ;) az mn iskam da imam hubavo i 4isto lice..ama na..pubertet! ;D spox macka..ima vreme koga da se grimirash ;) :-P :-) :-) :-) :oops:

sexa_na_kompleksa
04-26-2008, 17:02
WTF?!?!?!? Momi4eta,stanali ste na po 13-14 godini a ne znaete kak se pi6e i kazva duma grimirVVVam nqma?!?!?

А пък ти си на 18 и не знаеш, че пред съюза "а" се слага запетая ...

Pepincetyy
04-26-2008, 17:40
На 14 съм.Да всеки ден преди да отида на училище се гримирам.Слагам си черен молив,спирала,фдт,гланц и това е ... :)

Carmen_Kass
04-26-2008, 17:48
Да,гримирам се...Не слагам прекалено много.А просто да изглежда естествено.Фон дьо тен,пудра,спирала и гланц или черило... и понякой път си слагам молив отгоре(като сенки)....
А отностно марките умишлено няма да им кажа имената защото пак ще започнете да ме нападате,че се фукам и незнам си какво.Само едно ще допълня имам и по-евтинки имам и скъпи.

o0ps
04-26-2008, 18:47
Ами аз съм на 15. Слагам си спирала на Maybelline - Define A Lash, антибактериални фон-дьо-тен и пудра на Manhatan и гланц на Nivea - Pearl and Beauty. :-)

kuklichka_bg
04-26-2008, 18:59
WTF?!?!?!? Momi4eta,stanali ste na po 13-14 godini a ne znaete kak se pi6e i kazva duma grimirVVVam nqma?!?!?

of ai prestani samo sa zaqjdash e seki prai greshki sha kai6 koi znia ko stanalo kat e zgre6ila pff..........

Apak po temata fon dio ten rqdko mn i to 4eren moliv i glanc nishto pove4e (:

sweet_emotion
04-27-2008, 13:03
na 16 - fon du ten , moliv4e,glanc i spirala :grin: Bez grim za nik1de :-P :-P :-P

DisciplineAndOrder
04-27-2008, 13:50
само с повод слагам грим.

черен молив,спирала и сиви/черни сенки.

babykiller_
04-27-2008, 16:32
ми на почти 16 съм слагам си фондиотен и спирала(мн рядко молив) мацам се веднъж на ден дори понякога излизам и без грим шот тряаа малко почивка от тоя фондиотен и се гримирам някъде от 13 годишна :-D :-D :-D (мисля че колкото е по-минимален грима по-добре щот сяка знае с грим да е хубава)(нищо лично) :x

lovetanya
04-27-2008, 16:54
Като бях 5-6 клас се гримирвах, но после осъзнах, че нямам нужда от такива глупости. Сега си слагам само балсам за устни. :)

+1

На 15 съм. Само балсам Nivea. Мисля, че кожата ми много ще се изтощи от слагането на грим и за това не слагам никакъв. :)

miloto_girl_4e
04-27-2008, 17:00
За разлика от повечето потребители тук аз се гримирам, а не гримиРвам :D :D
Слагам си задължително фон дьо тен, спирала(черна) и черен молив за очи..
По-рядко си слагам гланц, а още по-рядко и червило :)
Сенки.., когато ми дойде музата и желанието :)
И с това ми се изчерпва разнообразието при гримовете ми :)
На 18 години съм

mirelS
04-27-2008, 17:07
Zau chilishte slagam samo Fon dio ten ii glancove razni :)) Inache kogato izlizam vecher slagam osven tova ii moliv,rqdko spirala :)

TheNewReligion
04-27-2008, 17:22
На 11 съм , слагам си спирала в синя опаковка за извити мигли , ама не помня на коя марак беше . И обикновен гланц за устни . Когато не сум със спуснат бретон си слагам и молив за очи на "Мейбълин" , но рядко .

ЕPu
04-27-2008, 17:25
Коректор и гланц(балсам) винаги.
Когато има време - черни: молив, сенки, спирала.

Pedigree
04-27-2008, 17:37
Фон дьо тен, гланц (балсам), черен молив и спирала. На 14 съм. (:

DiDeTyY
04-27-2008, 18:09
Аз съм на 14 и се гримирвам почти всеки ден пропускам събота и неделя осжен ако не излизам някъде на кафе.Предпочитам тогава лицето ми да си почине малко от вси1ко тожа което му слагам от горе ж пстаналите дни а иначе се гримирвам ж молиж на Бръклин спирала на AVON сенки на Golgen Rose и фондютен на импала

cS_LaMeRkA
04-27-2008, 18:23
на 16 години съм... не слагам никакв грим защото е против моята политика... а и не ме радва... обичам хората да си ме харесват такава каквато съм а не с 5 кила "масло" по мене... някой може да си кажат "тааа... таа ебаси грозофляка..." :-D ама не е тка (не че съм кои знае кфо...) ама точно тоя грим до извесна степен...да прави те красива... но после идва един момент в които точно тои те састарява.. и те пари е*аси плашилото... и най гот е когато постоянно си мааш гащи с грим.. и когато един ден решиш да не си с него... :D товага не се учудваи ако някои твои фр-та не те познаят... или те нахранат :-D ... Иначе.. лек грим не е лоши .. под- лек грим имам в предвит един черен молив... и аре малко пудра.. ама да му сложиш 2 кила фондютен после пудра... после черен молив после сенки после спирала... па .. червило па от горе гланц.... леле.. и некои да те :-) ... и само му остава по устата маслоооо :razz: абе... заеби...
Като един пример с една моя съученичка.. тя си се плящи с черни моливи сенки.. червила фондютенчета... и 1 ден решила илия домарзяло да стане в 5 часа сутринта за да проведе 1 часовия си сеанс по слагане на вс. видове грим... и идва.. и кат призрак у лицето... и вс я гледат тка > :shock: .. защо ли? епа.. вс свикнал да я гледа с грим... посмилете малко и ше видите че е тка.. :?

MoHuTo
04-27-2008, 20:48
По принцип за училище слагам само спирала, телесни сенки и гланц, ама ако излизам на кафенце слагам и малко Фон Дьо Тен, да замязам малко на бял човек.. хехе бзк се...нз слагам си кефи ме :)

lovely666
04-27-2008, 21:59
На 16 съми през деня съм със спирала и черен молив, фон дьо тен слагам много рядко, а сенки и червило само за дискотека или някое купонче 8)

bibi90
04-28-2008, 08:14
На 18 съм,всеки ден съм с фон дьо тен и балсам за устни.За мен те са повече от задължителни,защото предпазват кожата от вредните вляния на слънцето,студа,вятъра и марсотията по улиците.Ако изляза без фон дьо тен имам чувството,че съм излязла гола :shock: А без балсам устните ми много се напукват,ака че немога без тях. :) В повечето случай слагам и малко перли за лице,щото съм много бяла.Спирала и черен молив много рядко. 8)

evi_vd
04-28-2008, 09:20
16 години->малко спирала [Avon], безцветен гланц и коректор евнтуално, ако имам някакви възпаления по лицето, иначе нищо друго :) попринцип грим не ми отива 8) винаги си държа на естествената красота на момичетата..

GbSy
04-29-2008, 18:38
На 13 съм почти. Слагам коректор ако кожата ми е червена, но иначе не. Като цяло имам само черни точки и доста светла тен и нямам лоша кожа, така че не слагам разни пудри и така нататък. Коректорът е на Ейвън, анти-бактериален. Гланцът е задължителен за мен, дори да е безцветен. Имам всякакви - розови, лилави, бежови, балсами и т.н. Сенки, молив и такива неща не слагам - много съм малка, а пък и за къде да се гримирам. Попринцип ако искам да се изсиля слагам от една пудра за блясък и това е.

kateto_sladkata
04-29-2008, 18:48
ami misi za otgovorite :) :) :)

Kras4eto_lp
04-29-2008, 18:55
На 15 съм...слагам само спирала,черен молив,малко пудра и гланц. Сенки слагам много рядко, а Фон Дьо тена изобщо няма място при мен :)

plamka
04-29-2008, 19:00
slagam si korektor, fdt, pudra, 4eren moliv, spirala, ruj i glanc za ustni... ponqkoga i senki. na 13 sam. ama naposledak hodq bez nikakav grim shtoto stavam mn kasno i me marzi i nqmam vreme sutrin da se grimiram shtot zakasnqvam mn inache :D

TopTa
04-29-2008, 19:38
na 18 sum i za u4ili6te hi4 ne se grimiram, samo pudra slagam ako se nalaga. ako ima povod si slagam spirala (ili moliv) i ruj. kazva li sa mi 4e izglejdam po-golqma i 4e ne mi otiva mn grim ... zatova gledam minimalnoto da slagam i to rqdko! :)

LadyCarameL
04-30-2008, 07:11
Спирала,черен молив,гланц/балсам за устни.Грим слагам рядко,обикновено за специални случаи 8-)

SuMmEr_KiSS
04-30-2008, 07:36
hm..kogato sym samo f kyshti ili bez ili s malko FDT i cheren moliv..kogato izlizam XAxa vSi4ko..FDT , pudra , senki , 4eren moliv , spirala , glanc..!

xXxScreamxXx
04-30-2008, 07:36
Аз се гримирвам всяка сутрин преди учлище с малко фон-дьо-тен,пудра,спирала и гланц :) а иначе когато излизам на кафе и тнт си се гримирвам както си му е реда: фон-дьо-тен,пудра,перли,сенки,молив ,очна линия,спирала,гланц :)


евала GiRL :grin: :grin:

емм.. аз малко по скромно ... на4и всеки ден фон-дьо-тен, пудра,черен молив, ценки , балсам / гланц .... иии май е туйййй :) :)

Mademoiselle
04-30-2008, 12:26
az sam na 18 i obi4am da se grimiram obstoino:ot fon dio ten do 4ervilo,spirala,senki,moliv,o4na liniq.Prosto taka se haresvam,no ima dni,v koito mi omrazva i se 4uvstvam super i bez nikakav grim

пЛюш!нкаАа~
04-30-2008, 12:40
Аз съм на 15 и всеки ден дори да отида до магазина до нас си слагам фондютен,черен молив,спирала без тях не отивам никъде :D :D :D +1 :grin: :)

3ff3k7a
04-30-2008, 17:20
На 11 съм , слагам си спирала в синя опаковка за извити мигли , ама не помня на коя марак беше . И обикновен гланц за устни . Когато не сум със спуснат бретон си слагам и молив за очи на "Мейбълин" , но рядко .

Тфа нали беше ебавка?

BrokenHeart
05-01-2008, 11:01
Аз пък се гримирвам само когато излизам по принцип,на училище много рядко...Слагам си фон дьо тен,пудра,сенки,черен,бял или розов молив,спирала и естествено гланц за устни...Моите очи са сини ии много трябва да се съобръзявам с това,защото не всеки цвят им отива...Гледам да използвам такива, които ги подчертават...Обичам да гримирвам..Тва си е направо изкуство 8-) хах :smt061

~~lalala~~
05-01-2008, 12:51
Нее напоследък много ме мързи да се гримирам даже и на даскало ходя без грим, а преди не си го и помислях. Когато се гримирван слагам спирала и понякога сенки (всичките нюанси на бежовото) за марка.. имам различни

~~lalala~~
05-01-2008, 12:53
az sam na 18 i obi4am da se grimiram obstoino:ot fon dio ten do 4ervilo,spirala,senki,moliv,o4na liniq.Prosto taka se haresvam,no ima dni,v koito mi omrazva i se 4uvstvam super i bez nikakav grimиии фотошопа не го забравяй :razz:

schhhhhhh
05-01-2008, 13:18
Еми аз за училище не се гримирам много - гланц или балсам,малко молив и спирала;понякога пудра или фон дьо тен,но рядко.А когато излизам се гримирам по-старателно и все пак не прекалявам. :)

BebSiNKa
05-01-2008, 13:33
еми всеки ден се гримирвам когато излизам по кафета слагам си спирала -impala,черен молив-avon,фон-дьо тен-impala.гланц за устни-nivea i perli obshto vzeto e tova ;]

viks4ety
05-01-2008, 23:29
аз и до магазина не отивам без грим, на 16 съм и постоянно ме карат да не се "мацам" толкова но аз - НЕ! от 7-ми клас се гримирам и съм сменила различни видове козметика. Но сега се спрях на спирала - avon super shock, фон дьо тен на стик на golden rose, гланц - avon color trend, черен молив - brooklin 8)

nefchi_bs
05-02-2008, 13:12
Всеки ден се гримирам слагам си фондютен на Manhattan,черен молив на Brooklin и гланца и той,сенки на ейвън и спипала на лореал.

YaNcHeToOo
05-02-2008, 16:54
На 11 съм , слагам си спирала в синя опаковка за извити мигли , ама не помня на коя марак беше . И обикновен гланц за устни . Когато не сум със спуснат бретон си слагам и молив за очи на "Мейбълин" , но рядко .

Тфа нали беше ебавка?

Надявам се да е! :-D То е смешно момиче на 11 да дава акъл на хора поне с от 2 до 6 години, че и повече по-големи от нея!