PDA

View Full Version : Мнооого кофти....



lo6ata
04-26-2008, 18:12
Аз съм обикновена, бих казала смотана и затворена, но все пак обикновена. Нямам приятел, това не ме притеснява особено. Обаче тъпото е, че не виждам и как да си про-имам приятел... Бахти кофтито. Аз съм супер НЕконтактна. Срамежлива и затворена и общо взето ми е некомфортно да се запознавам, още повече да свалям или каквото и да е. Както и да е... Идеята ми беше, че искам публично да се възмутя от нещо, което ми се случи наскоро. От бая време си пишех с едно момче в скайп. След мноого навивки и напълно нереални "четки" си казах: "е, едно виждане, нищо няма да стане". Отивах на парти и познати и реших да го поканя. Беше ми супер страшно и ... чуствах се тъпо и треперех през цялото време. Заведе ме в друга стая и започнахме да се натискаме на леглото. Там... целуваше ме нз си какво. По едно време поиска да му направя свирка и когато не се съгласих имаше хиляди умоления и нз си какво... После скалъпи някакво извинение и си тръгна, казвайки, че ще звънне. Е, звънна, излязохме, заведе ме на някакво поле... пак поиска същото и аз пак отказах. Все пак не мисля да "обслужвам" всеки. На път към вкъщи си мълчахме, а на слизане попитах: "ще те видя ли пак?" и той ми каза, че незнаел. При желанието да сме си приятели той каза, че само го размотавам и съм му обещавала много, пък нз си какво там... :? Зак'во така стаа все да му ... майката? К'во сбърках? Най - тъпото е, че ся пак съм в изходна позиция, но този път едва ли ще предприема и толкова... :?

loriot
04-26-2008, 18:16
няма да сте приятели, не си сбъркала с нищо, промени се!

Crafter
04-26-2008, 18:16
Приятел в нужда се познава?

Както и да е. Това, че си попаднала на един главур не означава, че всички са такива. Ще отнеме време и няма да е лесно, но рано или късно ще се сблъскаш с някой, който ще те уважава малко повече.
И все пак...
Ако си от онези аристократични семейства дето не слагат в устата нищо, което не е забучено на вилица...

Успех и по-малко нерви

lo6ata
04-26-2008, 18:18
какво имаш предвид под "промени се", конкретизирай!
а колкото до аристократичните семейства... нямам такова възпитание, просто смятам за най - малкото признак на себе НЕуважение да го направя на някой, който виждам за пръв път...

cinderella_gugutka
04-26-2008, 18:20
не си сбъркала с нищо и той няма право да ти се сърди 4е не си му направила свирка.най вероятно не те оби4а особено-все пак би трябвало да е щастлив 4е е с теб.остави го тоя

VinDiesel
04-26-2008, 18:21
Доста добре си постъпила ако питаш мен тоя е искал само да те и ае :)

loriot
04-26-2008, 18:31
какво имаш предвид под "промени се", конкретизирай!
а колкото до аристократичните семейства... нямам такова възпитание, просто смятам за най - малкото признак на себе НЕуважение да го направя на някой, който виждам за пръв път...

"промени се" - в смисъл не бъди смотана и затворена! като знаеш какъв ти е проблемът, просто се справи с него. Е, ест, има някаква причина да си смотана и затворена, която може би трудно се отстранява, но това е хубавото на проблемите - да се справяш с тях. И не залитай по такива като въпросния господин, които на първата среща искат и туй и онуй... според мен си се видяла с него, колкото да не кажеш после, че си си пропуснала шанса и хубаво си направила като си го разкарала... На първо място трябва да стои достойнството ти (което както обичам да казвам е относително понятие 8-) )

Crafter
04-26-2008, 18:31
какво имаш предвид под "промени се", конкретизирай!
а колкото до аристократичните семейства... нямам такова възпитание, просто смятам за най - малкото признак на себе НЕуважение да го направя на някой, който виждам за пръв път...

Напълно съм съгласен, но какво е живота без малко сарказъм.
Дай скайп. Не ходя на партита и съм, като любезния лос - ще те накарам съжаляваш, но с финес.

loriot
04-26-2008, 18:33
Аз съм обикновена, бих казала смотана и затворена, но все пак обикновена.

btw, струва ли ми се или тук трябваше да пише "..., не смотана и затворена, но..." ако е така, предният коментар отпада... ако не - не виждам смисъл в изречението :?

lo6ata
04-26-2008, 18:37
Еми смисълът беше, че съм като всички останали, но просто съм затворена и си имам свое чуство за морал, ценности и граници. Като другите, ама не точно... :D

BaBy_bS
04-26-2008, 18:40
хубаво е,че ни си му вързала,защото най-вероятно после нямаше да го видиш и сърцето ти сигурни щеше да е разбито ... според постъпката ти е правилна и няма от какво да съжаляваш :-)

SlAdKoTy zLo
04-26-2008, 18:43
хубаво е,че ни си му вързала,защото най-вероятно после нямаше да го видиш и сърцето ти сигурни щеше да е разбито ... според постъпката ти е правилна и няма от какво да съжаляваш :-)

+1 ;) така е

crazyhair
04-26-2008, 18:46
toq se e vaspolzval ot tebe za6toto e nqkakav nadut muhlio koito o6te ot parvata sre6ta si pozvolqva pove4e ot neobhodimoto prosto ne si popadnala na pravilniq 4ovek ima mn-hora koito ne sa kat0 tozi !!!!

loriot
04-26-2008, 18:47
Еми смисълът беше, че съм като всички останали, но просто съм затворена и си имам свое чуство за морал, ценности и граници. Като другите, ама не точно... :D

оки then, ами то е хубаво човек да си има ценности и морал, ако ще и да са различни от другите (нали предполга се, че са наистина ценности и морал 8-) ), но не трябва да допускаш това да ти пречи на общуването с останалите, защото ще ни се или не, всички сме част от едно или друго скапано общество... и когато срещнем човек, който да отговаря на нашите критерии, трябва да се борим за него (а това е малко трудно, когато сме затворени) затова ти казвам да се промениш и за в бъдеще не да не се тръшкаш за индивиди като този, а дори да не им обръщаш внимание... а за всяка промяна се иска смелост, тъй че courage!

fuck_me_pls
04-26-2008, 18:52
ми по-добре че не си му направила,защото според мен после е щял да те зареже!!

ell_ownz
04-26-2008, 19:00
ti nishto ne si sbarkala, po dobre 4e se e razkaral shtoto ako my beshe napraila svirka kakto kazaha i dr-te nqashe da go vidish pove4e :D s takiva ne se zanimavai, otkolkoto i vreme da go poznavash taka da si prosi udovolstvie, ne my e 4ista raytata!!! aide kasmet, i dokolkoto 4eta istoriqta ne ti si smotana i zagybena, a horata s koito si obshtyvala dosega, ima mn ribi v moreto, dano ulovish podhodqshtata skoro :)

krisi_bep
04-26-2008, 19:03
Какво е това смачкано самочувствие от теб,бе момиче?!Не казвам да си високомерна,но имай малко по-високо мнение за себе си!
А тази путка,защото момчето,което си срещнала е такова,я зарязвай!Нямаш нужда от такъв нито като момче да себе си,нито като приятел.

Obsession
04-26-2008, 19:16
Добре, че не си му направила свирка. Да си го кажем направо и в двата случая е щял да си тръгне, поне си се съобразила със собствения си морал! Изобщо не се обвинявай за този, той даже и толкова внимание не е заслужавал.
Всеки има различен характер, ти явно не си от контактните, но това не означава, че няма да срещенш подходящ човек за теб ;)

Korni_ReSeRvE
04-27-2008, 12:01
mnogo pravilno si si postupila... vuob6te i ne trqbva da sujalqva6 za nego.. MOqt suvet oba4e e ako iska6 da si hvane6 nqkoi i da ne si sama prosto se starai da bude6 po kontaktna... ne e tolkova trudno :)