PDA

View Full Version : Качих около 15кг. за една година...



kukuviza
04-26-2008, 19:03
AZ SUM MOMI4E NA 15 GODINI OT SOFIA
PROBLEMA MI E SLEDNIQ:
TRENIRALA SUM 3 GODINI HANDBALL PREDI 1 GODINA MI SE NALOJI DA SPRA TRENIROVKITE I OT TOGAVA KA4IH OKOLO 15 KG
VISOKA SUM OKOLO 1 I 68 I PREDI DA SPRA S TRENIROVKITE BQH 60 KG I IMAH PLO4KI NA KOREMA SEGA SUM 75 KG I IMAM KOREM4E OSTE IMAM NQKAKVI MUSKULI OPITVAM SE PO SQKAKUV NA4IN DA GI SMUKNA KOGATO IMAH VREME TI4AH PO 3 KM NA DEN NO I TVA NE POMOGNA NE SAM OT TEZI MOMI4ETA KOITO SE ZANAMARQVAT NO PROSTO NQMA VREME DA TRENIRAM
ZA TOVA VI MOLQ DA MI PREDLOJITE NQKAKVA DIETA ILI HRANITELEN REJIM NO DA NE MNOGO STROG ZA DA MOGA DA SPAZVAM I OPRAJNENIQ ZA KOREM ZA6TOTO ISKAM DA SI VARNA PLO4KITE NA KOREMA

PS:TEMATA E NAISTINA SERIOZNA
PREDVARITELNO BLAGODARQ :---)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Mademoiselle
04-27-2008, 04:55
samo 4rez na4in na hranene nqma da si varne6 ni6to.Zalavqi se pak za sporta

kukuviza
04-27-2008, 05:30
samo 4rez na4in na hranene nqma da si varne6 ni6to.Zalavqi se pak za sportaTVA GO RAZBRAH SAMO 4E VE4E NQMAM VREME DA TRENIRAM PO DVAPATI NA DEN A I EDVA LI STE ME ISKAT V TAZI "SPORTNA FORMA" OTNOVO V OTBORA MI :? :?

EarthShaker
04-27-2008, 07:16
натисни копчето Caps Lock, че дразниш

запиши се ако трябва на друг спорт по 3 пъти в седмицата... пробвай Дюкан... потърси малко, цял раздел за диети има

Mademoiselle
04-27-2008, 08:41
predlagam ti slednoto-sutrin hapvai miusli s mlqko.prediobed i sledobed 1-2 ploda,na obqd i ve4erq moje6 da qde6 neograni4eno koli4estvo pile6ko meso bez kojata ili riba.vsi4ko parjeno,sladko(s izklu4enie na plodove,malko med ili naturalen 6okolad) go otpi6i.Za garnitura izberi pove4e nai-dobre surovi zelen4uci,kartofi(okolo 2-3 sredni) ili kupi4ka oriz.Ako ima6 pone malko vreme pravi malko uprajneniq v doma6ni usloviq.
Uspeh!

hottie
04-27-2008, 09:34
Просто се запиши на друг спорт, който да не е по 2 пъти на ден. Или ходи доброволно на плуване, ако можеш да плуваш. Плуването е най-добрият спорт. Стяга всички мускули.

shit happens
04-30-2008, 22:57
Az sum minala prez vsqkakuv vid sportove i nqkoi sum se zastoqvala po dosta vreme posledno be6e sinhronno pluvane koeto trenirah okolo 5 godini no tazi godina re6ih da spra i prosto nadadoh mn s kilogramite...i znam za6to..prosto kogato trenira6 ti hapva6 pove4ko za da ima6 energiq i posle go izgarq6 i taka ne napulnqva6, kogato spre6 da sportuva6 no produlji6 da si pohapvaa6 ti se otrazqva za6toto ti su6tnost ne izgarq6 tezi kalorii... spored men taka se e polu4ilo i pri teb... otnosno dietata zna4i edinstvenia na4in za otslabvane tova e SPORTA... no moga da ti kaja edna dieto ot koqto li4no az svalih okolo 12 kig za sedmica.. zan4i ne trqbva da qde6 : nikakfo meso... nikakfi mle4ni produkti (moje maslo) nikakuf bql hlqb.. nikakfo sladko i mazni hrani ... nikakfo olio .. i ne piii gazirano.. sega sig 6te popita6 ami kakfo da qm ...ami prosti4ko e : )))) sutrin qj plodove qj mn salata s mn zehtin da gadni4ko e bez sol i olio no si zaslujava puk i e polezno... pii 4ai i qj mn zelen4uci( na para i tnt) ne prekalqvai s kartofite i bananite.. moje6 da qde6 qdki no po edna 6epa na den max i to surovi.. vsi4ki kazvat 4e trqbva da se zakusva obilno sutrin no az ot malka qm samo plodove ili piq nqkoi dr fresh za zakuska i sum si extraaa taka4e probvai dietata povqrvai mi trudno e no puk hem svalq6 kilca hem moje6 otvikne6 ot nqkoi hrani (principno nedei da prekalqva6 sus solta za6toto tq zadurja te4nosti v stomaha i se poduva6 ot neq ;) ).. nadqvam se da sum ti pomognala c((((((((((( :

Bubalcheto
05-03-2008, 18:58
Пробвала съм какво ли не докато не открих точковата диета да малко гладуване е ,но се свиква ти мусколите си ги имаш само да смъкнеш мазнините.Опитай я дано подейства пък като смъкнеш някои килограм тичаи пак по 3 км на ден и ще има резултати.Вярвам че ще успееш да влезеш във форма \:D/

asi_basi
05-03-2008, 19:28
Aз имам една диета и винаги като кача някой друг килограм или трябва просто да се смъкват кила правя следната диета... Ям само зеленчуци на салата без сол оцет или олио, а само с лимон, като по цял ден пия супер много вода, и много малко плодове ако ми се дояде сладко. И да не забравяме спорта, в зависимост дали имам свободно време или бягане или само в къщи имам уреди и спорт. Само диета с спорт за никаде не е! :(