PDA

View Full Version : Май стана гаф



ccvetelinn
04-26-2008, 19:20
Здравейте
С приятелката ми парвихме секс преди около 4-5ч. и първият път свърших навън за около 5мин. после повторихме и тя свърши но аз не усетих да свършвам и като изваждап члена си презерватива се изхлузи леко но не беше пълен защото мисля че не свърших, не ми се е случвало да не усетя като се изпразвам, та в/у него имаше някфа течност наподобяваща сперма и направо нз.Може ли да съм свършил без да усетя :/

dronerat
04-26-2008, 19:31
Не е много вероятно но е възможно. Ако ти не си усетил поне приятелката ти щеше да усети. Не съм много компетентен но според мен няма за какво да се притесняваш.

comics
04-26-2008, 20:30
притесняваш се, че си свършил в презерватива?
Whata fuck :shock:

ccvetelinn
04-26-2008, 20:45
ами в/у него имаше всякакви мазнотии наподобяващи сперма,не беше скъсан, може ли да са от нея

comics
04-26-2008, 20:47
може ест
влагалищни секрети му са вика :?

x3eme
04-26-2008, 21:42
ами в/у него имаше всякакви мазнотии наподобяващи сперма,не беше скъсан, може ли да са от нея

razbira se 4e moje momi4etata su6to otdelqt intimni te4nosti i tova ne trqbva da te pritesnqva

go71n
04-26-2008, 22:50
пич със здраве ае след 9 месеца да кажеш момче или момиче :D

hottie
04-26-2008, 23:03
Сигурно е от приятелката ти ! Но ако нейната слуз е бяла и наподобяваща сперма сигурно има някакъв гинекологичен проблем и е хубаво тактично да й кажеш да отиде на лекар :) Сигурна съм, че е от нея, а не сперма. Споко!

aniezina
04-27-2008, 13:33
Сигурно е от приятелката ти ! Но ако нейната слуз е бяла и наподобяваща сперма сигурно има някакъв гинекологичен проблем и е хубаво тактично да й кажеш да отиде на лекар :) Сигурна съм, че е от нея, а не сперма. Споко! Присъединявам се към мнението ти, но нека внеса малка поправка. Преди няколко месеца забелязах подобна гъста белезникава течност от мен самата когато свършвам, естественно потдържам завидна лична хигиена но все пак отидох на гинеколог, след направените ми изследвания, се стигна до извода, че съм си напълно здрава, а консистенцията на течността се дължи на прекалената възбуда точно в момента на оргазма, и на засиленото секретиране на овлажняващите жлези и от това се сгъстявало и изглеждало така. Може да е напълно нормално да има такава течност но реално понякога е индикатор за инфекции и заболявания. Наистина нищо не пречи да последва примера ми и да се консултира :)

hottie
04-27-2008, 14:04
Е ако е само при свършване ОК, но ако си го ма и през деня има проблем. Цервикалната слуз е прозрачна, а не бяла.

ccvetelinn
04-27-2008, 16:47
Сигурно е от приятелката ти ! Но ако нейната слуз е бяла и наподобяваща сперма сигурно има някакъв гинекологичен проблем и е хубаво тактично да й кажеш да отиде на лекар :) Сигурна съм, че е от нея, а не сперма. Споко! Присъединявам се към мнението ти, но нека внеса малка поправка. Преди няколко месеца забелязах подобна гъста белезникава течност от мен самата когато свършвам, естественно потдържам завидна лична хигиена но все пак отидох на гинеколог, след направените ми изследвания, се стигна до извода, че съм си напълно здрава, а консистенцията на течността се дължи на прекалената възбуда точно в момента на оргазма, и на засиленото секретиране на овлажняващите жлези и от това се сгъстявало и изглеждало така. Може да е напълно нормално да има такава течност но реално понякога е индикатор за инфекции и заболявания. Наистина нищо не пречи да последва примера ми и да се консултира :)
Точно такова бяло и гъсто, тя ми каза че прекалено мн се е възбудила.Пък и аз не свърших или поне не усетих да свършвам но и презерватива беше празен...страх ме е все пак...

UnderMySkin
04-27-2008, 17:16
По-спокойно.. Ако много те е страх не го правете никога повече :D

foxy-to
04-27-2008, 17:21
Ае мой чоек, ти на колко си години, че ни питаш такива работи?

mirelS
04-27-2008, 17:27
Ne mislq che e vuzmojno :))

ccvetelinn
04-28-2008, 15:14
благодаря на всички!
моля темата да се изтрие.

krem4et0
04-28-2008, 15:20
благодаря на всички!
моля темата да се изтрие.

Ключ става ли?