PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е..



Ch0c0la73
04-27-2008, 05:36
Da si obi4ate segashnoto si gadje da ste dosta vreme zaedno..ama kogato v kafeto vleze bivshotoo i da potrapnete napraoo vednaga v misalta vi e : kak mi e kosata sqq dali me vidq s koi e i t.n. ? ..i qvno da vi puka oshte za nego.. :(

prettyIdeath
04-27-2008, 05:40
Мм да.. в началото веднъж ми се случи. Ама не стана точно така - ами бившия ми приятел ми се беше обадил точно когато моя отиде до тоалетна. И аз се разтреперих .. ама повече от това да не се ядоса приятела ми че бившия се е обадил, колкото до другото ..

LuCiFersAngeL
04-27-2008, 07:28
Случвало ми се е като срещна някой бивш по улицата да си помисля как изглеждам, но това не е от притеснение или желание да го впечатля отново. Просто искам да си каже: "Леле, какво съм изпуснал!" 8) :lol:

darla
04-27-2008, 07:54
Случвало ми се е като срещна някой бивш по улицата да си помисля как изглеждам, но това не е от притеснение или желание да го впечатля отново. Просто искам да си каже: "Леле, какво съм изпуснал!" 8) :lol:
absolutno!!!

miloto_girl_4e
04-27-2008, 07:55
Да, случвало ми се е, но идеята е като при LuCiFer`s AngeL.. Не се вълнувам, защото имам чувства към него или т.н, а по-скоро се вълнувам дали изглеждам достатъчно добре и по-добре от преди, когато ходехме, за да го е яд, че вече не сме заедно :D :D

kriskaaa
04-27-2008, 08:37
Ch0c0la73 напълно те разбирам :( :( ходя с моя приятел вече близо една година,а още като видя бившия се побърквам :-k даже веднъж моя приятел се усети и ми стана мн кофти :( :(

Mademoiselle
04-27-2008, 08:44
slu4valo mi se e podobno ne6to,normalno e

MiMcHeToOo
04-27-2008, 09:44
Не ми се е случвало, не искам и да ми се случва.

BeautifulWorld
04-27-2008, 09:50
Случвало ми се е като срещна някой бивш по улицата да си помисля как изглеждам, но това не е от притеснение или желание да го впечатля отново. Просто искам да си каже: "Леле, какво съм изпуснал!" 8) :lol:
В повечето случаи и аз съм така.
Случвало ми се е да ревнувам бивш от новата му приятелка - много тъпо, като се има впредвид, че до тогава аз бях излизала с повече от 5 различни момчета, а той само с една. Смятам, че е нормално да я има тази ревност, но се опитвам да я овладея.

fuck_me_pls
04-27-2008, 09:57
еми нормално е да се случва подобно нещо... :)

FiRe_LaDy
04-27-2008, 09:58
Случвало ми се е със сегашното ми гадже като минавам покрай кафето,където стои бившия (който обичах) ... и ми ставаше малко кофти и се чудех к'во ли си мисли,като ме е видял с него.Ама вече не ми пука толкова .... :-P

vesito13
04-27-2008, 10:00
Не ми се е случвало, не искам и да ми се случва. + 1 :grin: :grin: :grin:

babity
04-27-2008, 11:13
Въпреки това, че от бая време съм заета и то много сериозно винаги ме интересува с кой е бившият ми, като го видя се поздравяваме, може малко лафче да ударим, ама т'ва е, че рядко се виждаме...

Nefarian
04-27-2008, 19:04
хъх, да! Доста неприятно усещане :(

MartyParty
04-27-2008, 19:06
Не.Аз за сегашното си гадже не си оправям косата,камоли за бившия.Ако сме в кафето със сегашния ми приятел и видя бившия,най-вероятно ще избегна срещата и ще се направя ,че не съм го видяла.Иначе може и да си поговорим малко за доброто старо време.

Castaway
04-27-2008, 19:11
Случвало ми се е като срещна някой бивш по улицата да си помисля как изглеждам, но това не е от притеснение или желание да го впечатля отново. Просто искам да си каже: "Леле, какво съм изпуснал!" 8) :lol:
absolutno!!!

и аз се присаединявам към т'ва нещо .. в крайма сметка имал възможност да е с тебе, ся кат те е изпуснал, нека съжалява човека и да види ко в изпуснал .. 8)