PDA

View Full Version : Уместно ли е да питам приятеля ми дали ми е изневерявал?



n_ivajlova
04-27-2008, 06:36
Добро утро на всички..и Христос Воскресе :) значи аз искам само да попитам нещичко уместно ли е да попитам приятелят ми дали някога ми е изневерявал.. заедно сме от 1 година и 3 месеца..Тази сурин се събудих с мисълта за това..и искам да го питам но нз :(..плс посъветвайте ме (:


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

BeB0_UlTrA_KiSs
04-27-2008, 06:39
Внимавай как ще го попиташ, защото може да си помисли, че му нямаш доверие!

n_ivajlova
04-27-2008, 06:41
ми аз съм решила ся като лвезе в скайп..ама кажете ми как точно да го попитам кво точно да му кажа... :-o

mon4eto
04-27-2008, 06:50
Mi nqma ni6to lo6o pitai go...ama vnimavai kak 6te go napravi6...gledai da ne e mnogo seriozno pitaneto...opitai se da izglejda vse edno e na 6ega...aide Uspeh :)

mumiikataa
04-27-2008, 07:04
"Абе миличко,снощи сънувах нещо..." като те пита какво и ти му кажи,че ти е изневерил...

n_ivajlova
04-27-2008, 07:04
пффф ами ако и той на шега ми отговори не ...а може и да :( и пак остава всичко не ясно.. ама кфо се прай ще пробвам (:

n_ivajlova
04-27-2008, 07:05
"Абе миличко,снощи сънувах нещо..." като те пита какво и ти му кажи,че ти е изневерил...
Добра идея.. ще каже о не никога знаеш че те обичам мн..пффф объркано ми е ..

Anarion
04-27-2008, 07:07
Mi nqma ni6to lo6o pitai go...ama vnimavai kak 6te go napravi6...gledai da ne e mnogo seriozno pitaneto...opitai se da izglejda vse edno e na 6ega...aide Uspeh :)

Ако изглежда все едно е на шега, той може да не го приеме насериозно и да не ти каже истината. Като говориш с него, кажи му, че си се замислила над това, без да имаш конкретни подозрения, и би ти се искала да знаеш отговора, какъвто и да е той. И все пак няма гаранция, че ще си каже, ако е кръшкал ;)

miloto_girl_4e
04-27-2008, 08:02
Сега всичко си зависи от характера на момчето..
На мен изобщо не ми пречи да питам моя дали ми е изневерявал или не, ама нали се сещаш, че дори да е кръшнал трябва да е луд, за да си признае ?
Такаче малко няма смисъл от този въпрос, най-много да ти е верен и само да го ядосаш като го питаш...

hottie
04-27-2008, 08:32
Съгладнса съм с miloto_girl-4e. Много зависи от характера ми. И с моя приятел не ни пречи да се питаме подобни неща и да си говорим за какво ли не- толкова сме се сближили. Така, че ти трябва да си прецениш.
Имам въпросче : от къде изведнъж ти хрумна това?Мислиш ли, че има повод за притеснение?

SINDEL
04-27-2008, 08:44
Попитай го, разбира се!
Толкова време сте заедно, а теб те е срам и се 4удиш дали било уместно.

zaraaa
04-27-2008, 08:59
Spored men ne trqbva da go pitash, prosto zashtoto tazi sutrin si se sabudila s tazi misal, pomisli imalo li e momenti,sluchki, koito da sa samnitelni,ako nqma takiva prosto ne go pitai :wink: :)

FiRe_LaDy
04-27-2008, 09:38
Ако нямаш подознерния и не ти е давал поводи да си мислиш това - няма смисал да го питаш.Може да не ти е изневерявал до сега,но с този въпрос да го накараш да си мисли,че му нямаш доверие и да се скарате за глупости.А и послед мен това,което си си мислела днес .. утре може да е минало ... не бързай с въпросите по - добре,според мен :?

MaRcHeLiTkAa
04-27-2008, 10:13
4e za6to da ne e umestno .. :oops: az bqh pitala dali mi e izneverqval..dali me e lagal...dam :-)

fuck_me_pls
04-27-2008, 10:20
ами според мене не си заслужава да го питаш,само защото си сънувала това..ако наистина имаш прич1на да смяташ така го питай...но пък внимавай как ще го направиш..и наистина ако единствената причина заради която искаш да го питаш е тази с съня ти мисля че не си заслужава..да му показваш се едно че му нямаш доверие :)

babity
04-27-2008, 11:10
'бе "лашкай" му го директно и това е, макар че трябва да си доста голяма ентусиастка ако очакваш да си признае ако е правил нещо.

Crafter
04-27-2008, 12:08
Добро утро на всички..и Христос Воскресе :) значи аз искам само да попитам нещичко уместно ли е да попитам приятелят ми дали някога ми е изневерявал.. заедно сме от 1 година и 3 месеца..Тази сурин се събудих с мисълта за това..и искам да го питам но нз :(..плс посъветвайте ме (:


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Ето идея:

- Снощи пих повечко вино и сънувах кошмари, което повлия на преценката ми. Сега страдам от занижено чувство на себестойност и се чудех дали ми изневеряваш без дори да имаш повод? Нека се караме в продължение на две седмици...