PDA

View Full Version : спешно



lost_girl_in_love
04-27-2008, 10:26
Трябва ми програма за скайп ... дето виждаш и другите какво си пишат ....
ако някой я има нека ми я даде моля ви
Благодаря предварително , а и Христос Воскресе ;]

chipi_kaoo
04-27-2008, 10:28
Аз пък искам сатрелит, който да насочвам и да виждам кво правят другите!!!


Воистина воскресе :-P

lost_girl_in_love
04-27-2008, 10:35
абе то има такава програма ама незнам как се казва ... ако може някой нека ми помогне моля ви

LipSoFAnAnGel
04-27-2008, 10:42
Хах как ще има такава програма :shock:

chipi_kaoo
04-27-2008, 11:14
]Хах как ще има такава програма :shock:За сателите ли говорим или за скайпа. 100% няма такава програма за скайпа. Но за сателит....ако си купя ще видя 8)

*˚ەLad
04-27-2008, 11:22
Ако имаш паролата на абоната спокойно можеш да прочетеш всичко :-P А за сателита....пишете едно лично съобщение, ако действа :D :D :D Честит ви празник и от мен :-)

Xanibal
04-27-2008, 11:32
абе то има такава програма ама незнам как се казва ... ако може някой нека ми помогне моля ви
Ммм боя се че няма,бъркаш се нещо найстина ако знаеш паса тогава иначе няма.А за сателита е Google Earth :D :D
Воистина Воскресе
НА Останалите ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ ,весели празници и бъдете все така готини и правете добрии :)

chipi_kaoo
04-27-2008, 14:27
абе то има такава програма ама незнам как се казва ... ако може някой нека ми помогне моля ви
Ммм боя се че няма,бъркаш се нещо найстина ако знаеш паса тогава иначе няма.А за сателита е Google Earth :D :D
Воистина Воскресе
НА Останалите ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ ,весели празници и бъдете все така готини и правете добрии :)Има гоооооооо ма не ме кефи особено. Аз искам да мога да гледам на хората в къщите :D :D :D :D :D :D :D и да гледам каките как се къпят

Xanibal
04-27-2008, 16:05
ами има една такава цялостна програма казва се "влизане взлом" :D ,или има една друга ако искаш да гледаш някой от отсрещният блок казва се "Телескоп" има и "бинокъл" ама не е толкова яка :D :D :D :D