PDA

View Full Version : Да започна на чисто..



UnderMySkin
04-27-2008, 10:26
Здравейте на всички, преди да продължа искам да кажа, че осъзнавам всичко което съм направила и отговори от сорта на "къде ти беше ума" няма да ми помогнат особено, защото времето не може да се върне назад.

Преди време приятелят ми предложи да пробваме анален секс.. Направихме го без презерватив, тогава аз изобщо не си мислех за това, а за болката която може да изпитам. Както и да е, беше добре, без проблеми. После започнахме да го правим по-често, без презерватив, като той минаваше и отпред #-o ... Освен това.. след анален имам и кръв 1-2 дни..

Реших, че така не може да продължава (май късничко съм се сетила). Предполагам, че имам някаква инфекция, затова ще отида на гинеколог. Искам да попитам, кървенето отзад нормално ли е, при положение, че не изпитвам болка? Ако започнем да го правим без да преминава отпред, мога ли да бъда сигурна, че няма да имам проблеми? Аз и преди съм се лекувала от такава инфекция, но този път искам всичко да е Ок, затова как да накарам и него да отиде на лекар? И последен въпрос.. Ще мога ли да мина прегледа без да обяснявам всички тези простотии, защото гинеколожката е приятелка на майка ми :D

Благодаря предварително, че няма да се заяждате:)

hottie
04-27-2008, 10:42
1. Да, може да минеш прегледа без да навлизаш в детайли. Това не е тяхна работа. Просто поискай да те изследва за инфекции.

2. Тече ли ти кръв като ходиш до тоатлетна също? Според мен тази кръв не е нормална, но може да се дължи и на хемороиди.(не е причинено от анален секс задължително).

4. От анален секс към вагинален НИКОГА не бива да се преминава без да сте сменили презерватива и без да се е измил хубаво. Гаранция е, че ще получиш инфекция. А ако не си получила евала ти правя! Вероятно си хванала бактериална вагиноза.(това е инфекция при която фекалии и мръсотия попада във вагалището ти.Поне така са ми обяснявали). Имаш ли течение?

Все пак не съм лекар и не съм сигурна в отговорите си!Само предполагам от скромните си познания! Най-добре отиди на лекар :)

UnderMySkin
04-27-2008, 10:49
Ами ако е от хемороиди как да процедирам? Всмисал, как да се уверя, че там е проблема и как се лекуват. И ако не са хемороиди, има ли възможност да е някакво разкъсване?

UnderMySkin
04-27-2008, 13:06
Толкова нови теми пуснахте, някои дори се повтарят, а никой ли не мойе да даде някакво адекватно мнение по тази? the_hottie не се обиждай, мн благодаря за отговора, просто ми се искаше да 4уя няколко мнения

hottie
04-27-2008, 13:55
Не се обиждам :) Мила, не знам. Не съм лекар. Предпоагам, че може и да е разкъсване. Аз те съветвам за първо време да поспрете аналния секс за седмица - 10 дена и да видим дали ще продължиш да кървиш. Ако проблемът е още налице отиди на лекар.

За течението не ми отговори - но ако имаш непременно отиди на гинеколог.

toti
04-27-2008, 14:36
До колкото знам и от хемороиди ,и от разкъсване много боли (имала съм познати и с двата проблема).Съветвам те да не отлагаш и да си вземеш направление от личния лекар.

Wicked_Kid
04-27-2008, 15:15
Ами ако е от хемороиди как да процедирам? Всмисал, как да се уверя, че там е проблема и как се лекуват. И ако не са хемороиди, има ли възможност да е някакво разкъсване?
С промяна в режима на хранене. Хемороидите са причинени (най-често) от еднообразна,суха,вредна храна. Ако наистина са хемороиди- започни да пиеш повече течности, разхождай се повече, яж овесени ядки и пълнозърнести храни. Може да пиеш и Активия ;)

UnderMySkin
04-27-2008, 15:22
Абе сякаш не е в това проблема, защото аз много спортувам, храня се добре с разнообразна храна, не мисля че ще са хемороиди. Кръвотечението продължава само 1-2 дни и то след секс.. А гинеколога ще може ли да определи дали са или не хемороиди. Аз ще оти отида утре, вдругиден при първа възможност.

Друг въпрос - трябва ли приятеля ми задължително да мине преглед? Ако имам гъбички ще може ли гинеколога ми да изпише нещо и за него?

Wicked_Kid
04-27-2008, 15:26
Абе сякаш не е в това проблема, защото аз много спортувам, храня се добре с разнообразна храна, не мисля че ще са хемороиди. Кръвотечението продължава само 1-2 дни и то след секс.. А гинеколога ще може ли да определи дали са или не хемороиди. Аз ще оти отида утре, вдругиден при първа възможност.

Друг въпрос - трябва ли приятеля ми задължително да мине преглед? Ако имам гъбички ще може ли гинеколога ми да изпише нещо и за него?
Ако са гъбички, задължително и той ще пие нещо и трябва да го карате на сухо поне 2 седмици. Ама при гъбичките няма кървене...Това е много странно, по-добре не питай нас, ами си иди на лекар, тука можеш само да се объркаш още повече ;)

UnderMySkin
04-27-2008, 15:41
Ох как да го карам и той да ходи на лекар, супер ще ми е притеснено като трябва да говоря с него..

Wicked_Kid
04-27-2008, 17:30
Ох как да го карам и той да ходи на лекар, супер ще ми е притеснено като трябва да говоря с него.. Не е задължително и той да ходи, само трябва твоята гинеколожка да му изпише хапчета и това е. Аз като имах гъбички, мъж ми не е ходил на лекар, но пи някакви лекарства. Апък и не би трябвало да се притесняваш да говориш с човека, с когото спиш за здравословните си проблеми ;)

UnderMySkin
04-27-2008, 17:32
Благодаря много, дано всичко да се оправи и повече да нямам такива проблеми.. Сега да видим тъпата лекарка дали ще даде направление :D

Wicked_Kid
04-27-2008, 17:34
Благодаря много, дано всичко да се оправи и повече да нямам такива проблеми.. Сега да видим тъпата лекарка дали ще даде направление :D Good Luck! ;)

hottie
04-27-2008, 19:44
При хемороидите не тече кърв непрекъснато, а обикновено при анален секс и изхождане !

Относно инфекцията приятелят ти не длъжен да ходи на уролог. Твоят гинеколог ще му изпише и на него. И докато се лекувате ползвайте презерватив.

Miss_Perfekt
04-27-2008, 19:53
Няма какво да гадаем отивай на лекар

MoHuTo
04-27-2008, 19:54
Най-тъпото нещо, което съм чела досега!!!Как може след анален секс да преминавате на вагинален и то без презерватив :shock: Ти малоумна ли си бе :-x Върви по-скоро на лекар, да те лекува, че 99% си лепнала вагинална инфекция... божичко, направо нямам думи... :shock: