PDA

View Full Version : Относно мен и 1 момиче...



Sunrise_f15
04-27-2008, 11:58
Здравейте.Казвам се Рали от софия съм..
Та начи имам един проблем. :shock: От няколко дни в даскало е супер скука.(говоря за последната седмица пр. ваканцията) И сички мн се разлигавихме от класа.Едно моми4е по4на да ме прегръща :-o Ама ей така нали за здрасти,чао и т.н . Обаче по такъв начин ме прегръща ,че нз....абе не е обикновено прегръщане м/у момичета.И само се шегува и пуска некфи лафове за мен и нея :Д и аз и отговарям нали :-D :shock: :lol: И ддз последните два дни продължаеше нали така и седяхме в междучасието вънка на пейките и тя седна върху мен :-o :D и почна да се лигави...И така все се шегуваме :-o Та на мен нито ми е лошо,нито ми е хубаво кажете кфо да права :-o Усещам че нещата върват към нещо повече... :shock:

naia
04-27-2008, 12:00
ами ако ти искаш да си с нея защо направо не я попиташ-ти само лигавиш ли се или искаш нещо повече...както се казва:ще си дойдете на думата...

plmn
04-27-2008, 12:04
Talk 2 her.Face 2 face.

Sunrise_f15
04-27-2008, 12:06
ами ако ти искаш да си с нея защо направо не я попиташ-ти само лигавиш ли се или искаш нещо повече...както се казва:ще си дойдете на думата...
:shock: Хубаво си е момичето...Амааа е супер странно :shock: Смисъл такъв..имам чувството,че съм обратна :D

Wind_of_change
04-27-2008, 12:12
Ще супер нормално си е!!!

Некви кухи кифли дет от миналото междучасие не са се виждали да се гушкат и тн :x

Sunrise_f15
04-27-2008, 12:16
Ще супер нормално си е!!!

Некви кухи кифли дет от миналото междучасие не са се виждали да се гушкат и тн :x
Странно за кфо ме мислиш за куха ;) И двете сме си с разума ;) А и не сме типичните ( с очилца,фалшименто анцунг на адидас,5 кила грим,на всяко момче-свалки и т.н) кифли ;) Нито пък изобщо сме кифли...Просто се получи така...Некъф момент на интимност.
1.Ти си момче и си нямаш на представа за какво говора ;)
2.Не си пораснал чак толкоз,за да нареждаш :)

Obsession
04-27-2008, 12:26
В днешно време е често срещано това лигавене. По-добре изчакай преди я питаш каквото и да било, тъкмо да разбереш и ти какво искаш.

Sunrise_f15
04-27-2008, 13:21
Някой друг как би ме посъветвал?

pampers
04-27-2008, 13:23
кво му е странното? :shock:

Sunrise_f15
04-27-2008, 13:31
Странно е защото се усещат моменти на интимност... :shock: М/у момичета ...wow

UnderMySkin
04-27-2008, 13:34
Бръкни и в гащичките:) Искаш го нали :D

aniezina
04-27-2008, 13:37
Нищо странно, дори и аз която съм толкова оравновесена исигурна в сексуалността си редовне се прегръщам с приятелки и колкото и странно да прозвучи имма една "друшка" с която редовно шашкаме гаджетата и момчетата като се целуваме с език. Въпроса е как го приемаш ти, аз лично приемам своите действия като забавни и нищо повече, не мисля за бъдеща връска с тея ( :razz: ) Въпроса е ти какво искаш и как го възприемаш, а не дали е правилно и редно според другите :)

HagpycaH
04-27-2008, 14:46
Само да ти кажа , че има раздел Любов за тая работа тука е всичко свързано с секс.

mimoza16
04-27-2008, 14:51
spox....s moite frs daje se celuvame.......nqma ni6to lo6o v tva.. vse pak ako se samnqva6 v orientaciqta i prosto pogovorete....... ;)

&ILoveU2
04-27-2008, 15:02
Охх мисля, че повечето от вас не разбрахте момичето. И аз съм в такова положение. Нали то е на лигня, ама отсреща ти отговарят и се чудиш дали това момиче се лигави или наистина си пада по теб. Аз съм си 100% хетеро, но не знам тя да не си мисли, че нещо по сериозно би се получило. Аз се държа така със почти всички момичета. Просто като няма наоколо подходящо момче за гушкане си гушкам момиченца :-P

romantika_f_13
04-27-2008, 15:06
spox....s moite frs daje se celuvame.......nqma ni6to lo6o v tva.. vse pak ako se samnqva6 v orientaciqta i prosto pogovorete....... ;)dam kazvame si ''obi4am te '' osobeno s best fr i v 4as daje si se gu6kame ama y4itelite kak nie gledaat :-D :-D a i v petuk edna ot best fr sedna v men i az zapo4nah da q ''klatq'' :lol: :razz: pomisliha ni za ludi
taa taka spox normalno e stiga da ne prekalqvate 8)

xercu
04-27-2008, 15:09
Малко ли са мъжете бе мама му стара :?

Sunrise_f15
04-27-2008, 18:40
Охх мисля, че повечето от вас не разбрахте момичето. И аз съм в такова положение. Нали то е на лигня, ама отсреща ти отговарят и се чудиш дали това момиче се лигави или наистина си пада по теб. Аз съм си 100% хетеро, но не знам тя да не си мисли, че нещо по сериозно би се получило. Аз се държа така със почти всички момичета. Просто като няма наоколо подходящо момче за гушкане си гушкам момиченца :-P
Един човек,който ме разбра :grin:

celio
04-27-2008, 20:50
da sedi6 i da misli6 nqma da go izmisli6 kakvo da pravi6. nai lesnoto i na dobroto kakto za tebe taka i za neq 6te e da se si pogovorite. nqma ni6to po-dobro ot edin razgovor v takav moment. zatova sa ni dadeni ustite za da prikazvame s tqh.

Made_of_Pain
04-27-2008, 20:54
Oхххх и като ти отговарят момчета, защо реши, че не са компетентни?
На колко си, като тоя и ония не са дорасли?



П.С. chocolate`kiss, подписът ти е ОТВРАТИТЕЛЕН. Направо станах разногледа.

anonymous535096
04-27-2008, 21:10
Ем мила нз как го чустваш в смисал аз с моите се целуваме от ни6тото,но не сме Би-та или Лезбота...Нормално е да се чуства6 така ако тфа е не6то ново за теб...

maximalniq
04-27-2008, 22:02
Струва ми се че повечето момичета са БИСЕКСУАЛНИ.Представете си две момичета на пейката се прегръщат или целуват и ти си казваш , какво толкова , но след още няколко крачки виждаш две момчета да се пргръщат или целуват и ти казваш , ебахти педалите мръсни !!!
НЕ ГО РАЗБИРАМ ТВА. 100% съм хетеро 8)

go71n
04-27-2008, 23:55
слушаи са колкото и тапо да звучи моята се целува ( с език ) с наи добрата и приятелка пред мен и пред гаджето на приятелката и ... ако стигнете дори до там считаи го още за приятелство :grin: :grin:

kuklichka_bg
04-28-2008, 07:59
emi da ti kaja v 4as po fks ima dva stola i az bqh sednala i edna ot moq klas doide i sedna v men i pak si se ligavihme :}} ama neznam kakvo sqdane imash predvid xhaxhah (: abe otbqgvai q kato se pretisnqvash (:

m17ak
04-30-2008, 16:59
Здравейте.Казвам се Рали от софия съм..
Та начи имам един проблем. :shock: От няколко дни в даскало е супер скука.(говоря за последната седмица пр. ваканцията) И сички мн се разлигавихме от класа.Едно моми4е по4на да ме прегръща :-o Ама ей така нали за здрасти,чао и т.н . Обаче по такъв начин ме прегръща ,че нз....абе не е обикновено прегръщане м/у момичета.И само се шегува и пуска некфи лафове за мен и нея :Д и аз и отговарям нали :-D :shock: :lol: И ддз последните два дни продължаеше нали така и седяхме в междучасието вънка на пейките и тя седна върху мен :-o :D и почна да се лигави...И така все се шегуваме :-o Та на мен нито ми е лошо,нито ми е хубаво кажете кфо да права :-o Усещам че нещата върват към нещо повече... :shock: Направо както сте двете елате да се попрегръщаме.

koro
04-30-2008, 17:13
Моето мнение изобщо да не говориш с нея по този въпрос, защото всичко ще развалиш.


Просто следващия път в подобна ситуация тя като направи някаква крачка ти направи следващата изчакай тя да направи следващата, ако не го прави значи незнае какво да први или се притеснява правиш още една крачка ако поддаде я награбвай :) и така сичко ще си се получи и ще бъде хубаво ааа после ще го обсъждате ЯСНО, най е хубаво пред свършен факт.

И един съвет от мен не се впускай в мисли за нея или да и се доверяваш докато не си поговорите :)

sodomicdream
04-30-2008, 17:46
бе алко детинско подхождаш като си мълчиш
каквото имаш да казваш - кажи й го!

borgunka
04-30-2008, 17:59
ami vij az i moite priqtelki se celuvame po usnite ama bez ezik vseki pyt kato se vidim 6toto mn se obi4ame vsi4ki no ne izpitvam udovolstvie ot tova kato se gu6nem ili ne6to takova sega ve4e ako ti izpitva6 nekfi 4uvstva kato se pregry6tate i takiva raboti moje da e nqkakvo kratko uvle4enie osobeno ako si v puberteta e nqkak normalno az poznavam takiva hora ako moje da razkaja: ( na minalata nova godina bqhme okolo 20 4oveka sybrani v edin priqtel i ima6e dosta momi4eta i mom4eta oba4e dve ot momi4etata koito az slabo poznavam bqha mn bliski i navsqkade bqha zaedno i po edno vreme sled 12 4asa vsi4ki bqhme kato kirki oba4e teq dve momi4eta kakto si se bazikaha sled alkohola mai dosta si pokazaha 4uvstvata i otidoha v dr staq i edin priqtel gi prosledi i ko da vidi onq macki se celuvat ama zdravata puskat ezici i toi kato se razvika "ei ei elate da vidite" :razz: i nie vsi4ki se vturnahme ama onezi se pritesniha mai hhah i sprqha ta tyi de kakto samo se byzikaha nakraq si puskaha ezici i sega sa mai zaedno no ne sym mn sigurna no sa prekaleno blizki za da sa samo frendove ----- mai malko dylgo be6e sorry

angel_hearth
05-11-2008, 06:15
приятелкатата ти да не е е Less или Bi ?...
aко е Вi е добрее но ако е Less... аабее най-добре си стани гадже с нея!!! определено може да си по щастлива :):)!

likejolie
05-11-2008, 08:45
Момчета не останаха ли за вас бееее :x

princesa_viki
05-11-2008, 08:56
При мен това е всекидневие.С моята най-добра приятелка най-редовно си се прегръщаме,в дискотеката танцуваме двете...даже ме питаха веднъж лезбийка ли съм.Преди 1 месец тя беше седнала в дискотеката,аз й танцувах в краката.За мен това си е нещо напълно нормално...
Най-добре не я питай,защото може да развалите приятелството си