PDA

View Full Version : Ако ви се даде .....



VinDiesel
04-27-2008, 12:08
Дайте малко инфо какво ще стане с вас :) ? Аз смятам че ще стана боклук :(

gPa3HuTeJl
04-27-2008, 12:12
Парите и властта опияняват... ще се забравят приятели... роднини... ще се гледа единствено кефа... абе.. изведн1ж да станеш богат и властен не е оферта... с течение на времето - да, ама иначе..

MakeMeLaugh
04-27-2008, 12:12
ВСЕКИ би се променил колкото и да отрича!

inSane_baby
04-27-2008, 12:13
Не съм гласувала в анкетата, защото незнам в какво отношение питаш дали ще се променя. Противно на думите,че парите те карат да забравиш приятелите си и т.н., на мен никога не ми е било проблем това. Винаги съм обръщала достатъчно внимание, а ако някой има повече пари излизаме да се черпим и така.. Общо зето съчетавам ги. В отношение дали ще стана "надута"? НЕ! Мразя ги тея хора дето "тате има много парички, аз съм царя на света" Или както сина на министъра дето се простреля в училище... :shock: Не претендирам, че съм най- богатия човек на света, но имам добро социално положение. Баща ми работи адски много, затова ценя парите. Като цяло съм възпитана така, че нищо не ми е поднесено на готово.

MiMcHeToOo
04-27-2008, 12:14
И аз не гласувах в анкетата... Да се надяваме, че не бих обаче мн се съмнявам :?

soulja_girl4e
04-27-2008, 12:15
tova opredeleno e za razdela Liubov... :?

SiNiStEr
04-27-2008, 12:21
tova opredeleno e za razdela Liubov... :?
мхм....

Obsession
04-27-2008, 12:33
Есествено, че бих! Колкото ида отричат някои те самите си знаят истината...

LipSoFAnAnGel
04-27-2008, 12:58
И аз бих се променила и то много.......Наистина, който казвам, че няма да се промени лъже...Парите много или малко променят човек..вдигат му самочувсатвието, "сприятеляват" го с хората, но не бих се пропила или не бих започнала да вземам наркотици..Ще си живея безгрижно и охолно и няма да се лишавам от нищо

SunShinePearl
04-27-2008, 13:06
vseki bi se promenil malko ili mnogo ima nqkoi hora koito napravo zabravqt vsi4ko samo pari im sa v glavata az ne bih stanala nqkoq naduta patka prosto 6te se radvam 4e moga da si pozvolq vsi4ko i 6te cenq tova koeto imam

no_name_girl
04-27-2008, 16:40
ami vseki bi se promenil no mn hora ne mogat da si go priznaqt (vapreki 4e az se nadqvam 4e nqma da go napravq , no...) :) i da ne e tuk mqstoto na temata :)

Miss_Perfekt
04-27-2008, 16:41
Темата не е за тук :)

JoeBanana
04-27-2008, 16:45
ше еба само манекенки http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

AFT
04-27-2008, 16:45
Ама къде пише,че трябва да ги приемем? Не съм отговорила в анкетата, щот звездите нищо не ми казаха. =)

white_chik
04-27-2008, 16:47
Аз,като личност няма да се променя.Винаги съм искала много пари,слава и тем подобни,н скоро ми се случи нещо,което ми доказа,че и всичките пари на света да имаш,те не могат да ти купят здраве,нито пък могат да порменят съдбата ти.

DeepEnoughForYou
04-27-2008, 17:04
Vin Diesel , ti trenirash li kickbox ???

miss_ludataa
04-27-2008, 17:43
ami eto vi eidn primer :moeto semeistvo poznaava i e izrastnalo s pove4eto biznesmeni,mutri i t.n v BG...za kusmet na6eto ne e takova 8) ta.....hora,koti ose obi4aha mn vreme imat 2 decata i t.n se razvedaha zaradi edna kurva nwe6tastna :-x :-x 4ovekut ve4e ne e su6tiq pie/neograni4eno/ i t.n pariet promenqt dosta hora ,no ne vs eto edin drug primer : moq rodnina e izvestna biznesdaam v BG i e super zrql i mudar 4ovek ne kazvam ,4e e psihopat ,no otdelq stra6no mn vreeme na curkite ,manastirite i t.n ........ta spored men si zavisi ot 4oveka ,no az ako stana super bogata ili ne6to takova mislq,4e nqma da stana bokluk ,no mislq ,4e naisityna 6te im a promqna v men

punkrock
04-27-2008, 17:46
Стигат ми само парите, не ми трябва държава 8-)
И да сигурно ще се променя, незнам, кат' забогатея ще ти кажа :-P

Wrathchild
04-27-2008, 19:49
Човек се променя тогава, когато спечели парите наготово. Например омъжа се за банкер, хоп - парите му са и мой. Разбира се, че тогава ще стана развалина. При това разглезена. Но ако парите се спечелят чрез труд - тогава вече не се променя човек, а само стандарта му на живот. Защото знаеш с цената на какво си изкарал тези пари...

skatemore
04-27-2008, 20:01
има да шмръкам кокаин от гъза на топ манекенки цел живот

loriot
04-27-2008, 20:05
Не претендирам, че съм най- богатия човек на света

добре, че не претендираш за това

loriot
04-27-2008, 20:15
Човек се променя тогава, когато спечели парите наготово. Например омъжа се за банкер, хоп - парите му са и мой. Разбира се, че тогава ще стана развалина. При това разглезена. Но ако парите се спечелят чрез труд - тогава вече не се променя човек, а само стандарта му на живот. Защото знаеш с цената на какво си изкарал тези пари...

Не мисля, че човек се променя, само когато е спечелил парите си наготово... той не става от това развалина, той си е бил такава...

Но дори и когато ги печели с труд, пак се променя... примерите от живота са много...

А що се отнася до темата "ако ни се дадат пари" - ще ги вложа в мои начинания и ще спонсорирам фондации, които искам..."неограничена власт" - не искам такова нещо, нито пък държава, така че ако ми ги дадат, сигурно ще се откажа от тях...

a in general, да, хората се променят когато проимат много пари, тоест власт, защото това дава чувство за свобода (а би трябвало да носи и чувство за отговорност)...

cinderella_gugutka
04-27-2008, 20:18
ако имах мн пари щях да ги използвам за да си угаждам пове4е както и на хората които оби4ам...но няма за какво да се променям...нямаше да тръгна да управлявам страната...щях да си живея същия живот

LitTlE_BeBsIiI
04-27-2008, 21:11
Аз смятам,че ще се налапам с колкото се може повече пари и власт....и ще гледам себе си,не държавата иии ще се глезя хипер якооооооооооооо :))))))))))) мале мн ще е хубаво :( Нови дрешки,гримове,бижута постоянноо малии:)

Kasiera
04-27-2008, 21:56
аз тия неща не ги искам.

VinDiesel
04-27-2008, 23:45
Vin Diesel , ti trenirash li kickbox ???
Мне от каде пък ти хрумна това да ме питаш :D

Ou7taControL
04-27-2008, 23:58
az li4no mislq 4e nqma da se promenq ako imah vsi4ko tova... pone taka mislq... 6te vidim sled nqkolko godini 8-)


P.S: v momenta nqmam kirilica, sorry
(pi6a tova na vsqko moe mnenie.. ;[ )

babity
04-28-2008, 08:55
смятам, че парите биха променили само и единствено критериите, по които избирам хората, с които се обкръжавам, а за останалото... ще ми се да вярвам, че съм достатъчно израстнала като личност, че да не стана някой боклук...

MartyParty
04-28-2008, 12:19
Не искам,но най-вероятно-да.

bqsna_teenagerka
04-28-2008, 13:06
Не няма да се променя. щЕ Запазя сегашните си качества, за да управлявам наистина както трябва тая държава... :-x

Co0kIe
04-28-2008, 13:14
Държавата не ми трябва, но парите ок ще ги взема 8-) Но не мисля, че това ще ме промени по характер - както каза някой по-нагоре те не са най-важното и не могат да купят здраве, а щастие - може би до някъде да, ако shopping-а те ощастливява... И все пак мисля, че човек не може изведнъж да стане идиот освен ако цял живот не си е бил такъв! :?