PDA

View Full Version : за аналния секс...



IvOnDa
04-27-2008, 12:13
Защо на тези момчета им харесва повече анален отколкото вагинален секс не мога да си обясня...(Мен ако питате повече си ми харесва вагиналният...) :-P

x3eme
04-27-2008, 12:40
Защо на тези момчета им харесва повече анален отколкото вагинален секс не мога да си обясня...(Мен ако питате повече си ми харесва вагиналният...) :-P
xex ti dnes pusna suma temi :) po temata
ne vsi4ki mom4eta haresvat analniq sex,az naprimer nikoga ne sum pravil analen no puk i hi4 ne me vle4e da opitam 6ot taq dupka e za drugo ne se burka tam :-D :-D

VilleBaby
04-27-2008, 12:40
честно казано и аз незнам...аз не харесвам аналния секс...

TheBlackStranger
04-27-2008, 12:41
Правил съм анален, но вагиналния ми харесва повече.

Diva4e
04-27-2008, 12:42
Mi moq priqtel nikoga ne e iskal analen seks(qvno ne go haresva),az ne sum opitvala no za sega nqmam namerenie da probvam:)

IvOnDa
04-27-2008, 12:42
ами защо ли моят приятел не мисли като вас!на него му харесва много "в дупенцето"... :razz:

UnderMySkin
04-27-2008, 12:57
Първо защото е в 'дупенцето' :) Защото не е както обикновения вагинален секс.. Защото там е тесни4ко, възбудата е по-голяма.. Защото си изисква някакви усилия - не е просто вкарвам изкарвам и свър6вам :) Моето женско мнение е,че аналния оргазъм е един от наи-яките :P

BaBy_bS
04-27-2008, 13:02
както 1 мнение по-горе,аз не съм пробвала,но и нямам никакво желание

hottie
04-27-2008, 14:09
С моя приятел практикуваме и вагинален и анален, но предпочита вагиналния. Правим и двете за разнообразие, а на мен аналния много ми харесва.

Но като цяло момчетата им харесва повече аналния, защото е по-нестандартен, малко момичета са навити и за тях това е едва ли не забранения плод. Аз така си го обяснавам :)

alehole
04-27-2008, 14:50
както 1 мнение по-горе,аз не съм пробвала,но и нямам никакво желание
Uff i az ne sym .. vednuj priqtelq me karashe ama :? taka i ne se reshih .. smisal probvahme malko ma neshto me zabolq mnogo :(

HagpycaH
04-27-2008, 14:52
Ми защото е по малка дупчица и повече стяга и испитваме по голямо удоволствие земи прочети малко да си обугатиш сексуалната култура че много хора ще ти се смеят.

DevilWish
04-27-2008, 14:57
Emi ,za6toto e po-nestandartno ;)
az ne sym fenka ,za6toto baya me boli ,oba4e s moya priyatel go praktikuvame ;) i vse pak mi haresva

Wicked_Kid
04-27-2008, 15:02
а ти вземи си оправи малко правописа...
И аз т'ва щех да кажа :D По темата- аз не съм чула аналния секс да е по-предпочитан от вагиналния... :? Може пък да не съм добре осведомена :oops:

ofyes
04-27-2008, 16:23
Защо на тези момчета им харесва повече анален отколкото вагинален секс не мога да си обясня...(Мен ако питате повече си ми харесва вагиналният...) :-P
xex ti dnes pusna suma temi :) po temata
ne vsi4ki mom4eta haresvat analniq sex,az naprimer nikoga ne sum pravil analen no puk i hi4 ne me vle4e da opitam 6ot taq dupka e za drugo ne se burka tam :-D :-D

и аз тва викам :D

amatorium
04-28-2008, 10:50
С моя приятел практикуваме и вагинален и анален, но предпочита вагиналния. Правим и двете за разнообразие, а на мен аналния много ми харесва.

Но като цяло момчетата им харесва повече аналния, защото е по-нестандартен, малко момичета са навити и за тях това е едва ли не забранения плод. Аз така си го обяснавам :)

Mdam. Taka e. Osven taka tupentseto izglejda mnogo apetitno. 8)

ReNiTy_VArna
04-28-2008, 11:43
МММм на мен,от женска гледна точка аналният секс мнооооооооого ми допада(макар да бях скептично настроена до преди година)!!!Просто удоволствието е съвсем различно от това при вагиналния...Пък и при мен не е всекидневно,а просто на седмицата 2-3 пъти за разнообразие...
А относно конкретния въпрос-на моят приятел не му харесва повече отзад-просто там е по-различно както за мен така и за него,следователно удоволствието е по-различно,което не го прави задължително по-хуваво.

cinderella_gugutka
04-28-2008, 11:46
puk i hi4 ne me vle4e da opitam 6ot taq dupka e za drugo ne se burka tam :-D :-D
i az taka mislq

LuCiFersAngeL
04-28-2008, 12:02
Харесва им, защото чувството е различно :-P

x3eme
04-28-2008, 17:52
Харесва им, защото чувството е различно :-P

e kak nqma da se 4ustva6 razli4no kato ti razbivat zadnite nomera :-D :-D

IvOnDa
04-28-2008, 17:54
казва,че на вас ви харесва,защото чувството е различно,а не,че на нея и харесва :o

BMW_MPOWER
04-28-2008, 21:12
1. Razli4no e.
2. Po tiasno e.

migancy
04-28-2008, 21:19
super shibano

WaKo
04-28-2008, 22:14
Харесва ни, защото е така да се каже "забранения плод". Ако не вярваш забрани на приятеля ти да те чука отпред, нека остане само на "дупенцето" - ще видиш, че след 1 месец ще те моли да те чука пак отпред.
Отделно и усещането е по-различно - дали е по-хубаво всеки си определя сам за себе си. Мен лично аналният секс ме кефи заради съвсем различни причини, които нямат нищо общо с ширината на дупката.

IvOnDa
04-29-2008, 08:53
за какво говорим тука - 1 месец.Как да стане като аз 1 път едвам издържам,а какво остава за 1 месец :shock:

Mona_90
04-29-2008, 08:54
С моя приятел практикуваме и вагинален и анален, но предпочита вагиналния. Правим и двете за разнообразие, а на мен аналния много ми харесва.

Но като цяло момчетата им харесва повече аналния, защото е по-нестандартен, малко момичета са навити и за тях това е едва ли не забранения плод. Аз така си го обяснавам :)

Mdam. Taka e. Osven taka tupentseto izglejda mnogo apetitno. 8)


Това за "апетитното дупенце" са ми го казвали и на мене.Момчетата си ги кефи аналния може би защото тогава се чувстват някак си господари ,че са постигнали целта на забранения плод.Иначе не е лош аналния секс,въпреки че след това се чуствам някак си унижена в известна степен.И не знам защо когато вървя по улицата след като съм правила анален секс ми се струва че всички знаят за това....

marina star
04-29-2008, 08:57
MI ZA6TOTO E PO TQSNO I USE6TANETO E PO-SILNO,NO TVA NE VAJI ZA VS

gergana_sweet
04-29-2008, 09:15
С моя приятел практикуваме и вагинален и анален, но предпочита вагиналния. Правим и двете за разнообразие, а на мен аналния много ми харесва.

Но като цяло момчетата им харесва повече аналния, защото е по-нестандартен, малко момичета са навити и за тях това е едва ли не забранения плод. Аз така си го обяснавам :)

Mdam. Taka e. Osven taka tupentseto izglejda mnogo apetitno. 8)


Това за "апетитното дупенце" са ми го казвали и на мене.Момчетата си ги кефи аналния може би защото тогава се чувстват някак си господари ,че са постигнали целта на забранения плод.Иначе не е лош аналния секс,въпреки че след това се чуствам някак си унижена в известна степен.И не знам защо когато вървя по улицата след като съм правила анален секс ми се струва че всички знаят за това....


Защо пък унижена да се чувстваш?Според мене няма от какво ,но все пак...да не си имала кофти изцепки?

BodyBuilder
04-29-2008, 12:46
С моя приятел практикуваме и вагинален и анален, но предпочита вагиналния. Правим и двете за разнообразие, а на мен аналния много ми харесва.

Но като цяло момчетата им харесва повече аналния, защото е по-нестандартен, малко момичета са навити и за тях това е едва ли не забранения плод. Аз така си го обяснавам :)

Mdam. Taka e. Osven taka tupentseto izglejda mnogo apetitno. 8)


Това за "апетитното дупенце" са ми го казвали и на мене.Момчетата си ги кефи аналния може би защото тогава се чувстват някак си господари ,че са постигнали целта на забранения плод.Иначе не е лош аналния секс,въпреки че след това се чуствам някак си унижена в известна степен.И не знам защо когато вървя по улицата след като съм правила анален секс ми се струва че всички знаят за това....


Защо пък унижена да се чувстваш?Според мене няма от какво ,но все пак...да не си имала кофти изцепки?


tursish srodna du6a li? :razz:

FieRy_GirL
05-03-2008, 19:21
i as sym se 4udila mn pyti..nz..na men si mi har vaginalniq

elitututu
05-05-2008, 04:54
Първо защото е в 'дупенцето' :) Защото не е както обикновения вагинален секс.. Защото там е тесни4ко, възбудата е по-голяма.. Защото си изисква някакви усилия - не е просто вкарвам изкарвам и свър6вам :) Моето женско мнение е,че аналния оргазъм е един от наи-яките :P
taka e :) prava si 8)

asslikethat
05-05-2008, 09:43
mi s moq priqtel do sq ne sme pravili analen sex puk i toi ne me kara shot sum mu kazvala che za sq nqmam namerenie :?

beb4eto0o
05-05-2008, 12:15
Първо защото е в 'дупенцето' :) Защото не е както обикновения вагинален секс.. Защото там е тесни4ко, възбудата е по-голяма.. Защото си изисква някакви усилия - не е просто вкарвам изкарвам и свър6вам :) Моето женско мнение е,че аналния оргазъм е един от наи-яките :P i az mislq taka,4e analniq sex e po vazbyjda6 i po hybav i orgazma e po hybav :-)

RyAn
05-16-2008, 06:53
ne sym probval :razz:

Dobromir
05-18-2008, 18:15
Obshto vzeto neznam zashto vsi4ki momi4eta si mislite 4e ne e normalno analen seks ?!? I moita priqtelka taka si misle6e, no i pokazah 4e i tozi vid seks e mnogo zadavolqvasht...a po temata : Na men li4no vaginalniq seks mi haresva pove4e no pyk pri analniq kogato svyr6vam 4uvstvoto e 100x nad tova ot normalniq seks(poradi tova 4e svyr6vam vytre)
Rabotata e tam 4e za da i haresa na edno momi4e pyrvo trqbva da q vyzbudi6 adski mnogo i sled tova daje nqkoi pyt analniq seks e po-hubav ot vaginalniq...