PDA

View Full Version : Пропаднали хора..



sladkъ_mackъ
04-27-2008, 14:00
е какво за вас е "пропаднал" човек или "курва" например (извинявам се за думата ии нз дали темата е за този раздел..) Как се държи един такъв човек,какво го прави пропаднал например,познавате ли такива хора и момичета.. Интересно ми е как мислите,защото родителите ми ме определят като "пропаднала" и по-лоши думички,който не искам да коментирам, а аз изобщо не знам с какво съм заслужила тези определения,изобщо не смятам,че съм такава.За тях съм такава,защото в последно време не се разбираме добре,послъгвам ги(което всички правят).Е имам си гадже,с което не са съгласни и мислят,че си провалям живота (на 15 съм) Добре съм в училище,влязох в гимназията,в която и аз и те искаха.. имам си гадже от доста време( не ги сменям кат носни кърпички,за да съм "курва") и не се прибирам по-късно от 8 в нас. ЕЕ пропаднала ли съм да му се не види ?? :-x Така ми скапват самочувствието тия хора,чее.. :-x :-x

sladkъ_mackъ
04-27-2008, 14:03
аа пропуснах да кажа,че не пуша,не се друсам, само един път съм се напивала,но само гаджето ме видя,не съм се излагала пред хора или нешо такова.. е права секс,но само това ;) :)

prettyIdeath
04-27-2008, 14:38
Еми.. според мен не си пропаднала, ама знам ли... Може би се държиш като такава пред ваще. Ако родителите ти са със стари разбирания дори това че се държиш за ръка с приятеля си може да ги накара да си мсилят че си неморална, защото ги има и такива.
А ако те знаят за това че правиш секс , може би това ги кара да те мислят за такава...

Miss_Perfekt
04-27-2008, 15:48
Споко има и по малки от теб които се държат направо като магистрални феи

MiSs_DioR_CheRiE
04-27-2008, 18:51
Споко има и по малки от теб които се държат направо като магистрални феи +1 ako ti si propadnala ne znam tochno kak trqbva da opredelim 12 godishnite hlapeta , koito se napivat prez den , drusat se , e*at se s koito im padne , hodqt po diskoteki i se pribirat vkushti posred noshtite :shock: ... Lichno az poznavam takiva momicheta i hich ne pravqt dobro vpechatlenie :? a kolkoto do roditelite ti , prosto im kaji che ne ti e priqtno da te narichat taka (lichno az ne bih go izdurjala) , awe nakratko opitai se da pogovorish s tqh 8) uspeh :-)

sladkъ_mackъ
04-27-2008, 19:04
o blagodarq vi za otgovorite :) Po-dobre sum :P

Ichimaru
04-27-2008, 21:29
Ако родителите ти са със стари разбирания ...

И това е от голямо значение, повярвай ми ;) Но от така изброените дейности, които вършиш, не виждам нищо нередно в теб ;)

sexy_sladuranka___
04-29-2008, 07:04
Ако ти си пропаднала тогава незнам какви са 11 годишните хлапетии . Не им се връзвай на акъла нали ти самата не се имаш за к*рва ? Тогава не виждам какъв е проблема .

sladkъ_mackъ
04-29-2008, 07:53
Ако ти си пропаднала тогава незнам какви са 11 годишните хлапетии . Не им се връзвай на акъла нали ти самата не се имаш за к*рва ? Тогава не виждам какъв е проблема . Ми проблема е че ме мачкат и че ми тъпчат самчувствието,като постоянно ми натякват -ти си такава я виж другите изобщо не са кат тебе.. и тфа не е от сега,от както се помня :x Винаги когато успея да съм поне малко щастлива потъпкват сичко..

sexy_sladuranka___
04-29-2008, 08:06
Ако ти си пропаднала тогава незнам какви са 11 годишните хлапетии . Не им се връзвай на акъла нали ти самата не се имаш за к*рва ? Тогава не виждам какъв е проблема . Ми проблема е че ме мачкат и че ми тъпчат самчувствието,като постоянно ми натякват -ти си такава я виж другите изобщо не са кат тебе.. и тфа не е от сега,от както се помня :x Винаги когато успея да съм поне малко щастлива потъпкват сичко..
Добре опровертай ги . Наистина е гадно , но освен да се докажеш пред тях друг изход не виждам . Съжелявам че е станало така

sladkъ_mackъ
04-29-2008, 09:06
Ако ти си пропаднала тогава незнам какви са 11 годишните хлапетии . Не им се връзвай на акъла нали ти самата не се имаш за к*рва ? Тогава не виждам какъв е проблема . Ми проблема е че ме мачкат и че ми тъпчат самчувствието,като постоянно ми натякват -ти си такава я виж другите изобщо не са кат тебе.. и тфа не е от сега,от както се помня :x Винаги когато успея да съм поне малко щастлива потъпкват сичко..
Добре опровертай ги . Наистина е гадно , но освен да се докажеш пред тях друг изход не виждам . Съжелявам че е станало така dam taka e :) blagodarq za suveta :)

DaЯk_AнGэL
04-29-2008, 11:41
За мен пропаднал човек е да се въргаля в шишета от алкохол и повръщано в някоя долнопробна дупка в 11 часа сутринта и да е 12-16 годишен.
Значи не си пропаднала.

t!nchety
04-29-2008, 20:04
Хмм от всичко което каза не намирам нещо което да те прави "пропаднала" :wink: И аз съм така според нашите.Постоянно ми натякват кфа хайта съм била .. а кфи били тоя и оня..
Поговори с тях :)

vamp
04-30-2008, 10:20
е какво за вас е "пропаднал" човек или "курва" например (извинявам се за думата ии нз дали темата е за този раздел..) Как се държи един такъв човек,какво го прави пропаднал например,познавате ли такива хора и момичета.. Интересно ми е как мислите,защото родителите ми ме определят като "пропаднала" и по-лоши думички,който не искам да коментирам, а аз изобщо не знам с какво съм заслужила тези определения,изобщо не смятам,че съм такава.За тях съм такава,защото в последно време не се разбираме добре,послъгвам ги(което всички правят).Е имам си гадже,с което не са съгласни и мислят,че си провалям живота (на 15 съм) Добре съм в училище,влязох в гимназията,в която и аз и те искаха.. имам си гадже от доста време( не ги сменям кат носни кърпички,за да съм "курва") и не се прибирам по-късно от 8 в нас. ЕЕ пропаднала ли съм да му се не види ?? :-x Така ми скапват самочувствието тия хора,чее.. :-x :-x

Не си пропаднала още ама натам си тръгнала.Или има нещо добро в теб или още те е страх от ваште.Дано да е първото.Мен добрината ме спаси да не пропадна,знаеш,говорили сме и преди.Научи се да бъдеш по-търпелива,да се забавляваш повече и да си правиш по-малко проблеми.Лавирай с думи и действия,не бъди винаги контра, приятелко ;)

SeXyL[!]Nk@
04-30-2008, 10:23
Пропаднал може да те нарекат и ако не учиш....но по тази логика 99%от българите трябва да сме пропаднали.... :lol: :lol:

Pedigree
04-30-2008, 11:55
Ае, не им е лесно на 15 - годишните, като гледам темите.

На 15 си, не мога да разбера какво толкова искаш. Естествено, че ще се притесняват за теб вашите, няма как просто. Интересуват се, защото лесно стават белите.

Ти хубаво си имай гадже, просто внимавай какво правиш. Щом вашите не го харесват или има защо, или просто не са го опознали.
Просто бъди активна в училище, отнасяй се с уважение към вашите, не се занимавай с глупости. Имай си 15те години за нещо. За всичко си има време. :)

Какво е пропаднал? Хм, мога да говоря доста по този въпрос, всеки различно определя.

mizantrope
04-30-2008, 13:21
е какво за вас е "пропаднал" човек или "курва" например (извинявам се за думата ии нз дали темата е за този раздел..) Как се държи един такъв човек,какво го прави пропаднал например,познавате ли такива хора и момичета.. Интересно ми е как мислите,защото родителите ми ме определят като "пропаднала" и по-лоши думички,който не искам да коментирам, а аз изобщо не знам с какво съм заслужила тези определения,изобщо не смятам,че съм такава.За тях съм такава,защото в последно време не се разбираме добре,послъгвам ги(което всички правят).Е имам си гадже,с което не са съгласни и мислят,че си провалям живота (на 15 съм) Добре съм в училище,влязох в гимназията,в която и аз и те искаха.. имам си гадже от доста време( не ги сменям кат носни кърпички,за да съм "курва") и не се прибирам по-късно от 8 в нас. ЕЕ пропаднала ли съм да му се не види ?? :-x Така ми скапват самочувствието тия хора,чее.. :-x :-x
Vazrastnite ponqkoga stavat kraini v izkazvaniqta si, ne im se sardi za tova. Povedenieto im e prodiktuvano ot obichta im kam teb. Za tqh povedenieto na teen-ovete, osobeno, kogato e malko razkreposteno, go vazpriemat po razli4en nachin. Vremenata se menqt, za dobro ili losho, za tqh primerno e bilo nemislimo da pravqt tova, koeto pravim nie na sashtata vazrast, na koqto i te sa bili togava.

Propadnal mladej bi bil tozi/tazi, koqto primerno - e zavisima ot narkotici, ne hodi na u4ilishte sistemno, ne se pribira vkashti, s4ita bezrazborniq seks za neshto obichaino, krade, laje, pie postoqnno, pishi po 3 kutii cigari na den i drugi podobni. Seshta6 se kakvo imam predvid.

Roditelte stavat kraini v nqkoi slu4ai i upotrebqvat tejki dumi, koito ni naranqvat silno. Opitaite se da pogovorite spokoino, kogato sa v dobro nastroenie i shte vidish, 4e ne sa imali savsem drugo predvid, kogato sa ti se karali po tozi vaprso.

DevilWish
05-01-2008, 15:52
Vse ne6to tryabva da pravi6 ,koeto ne im haresva ;)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-03-2008, 02:28
не си пропаднала според мен.. пропаднал е за мен човек ... които пие МНОГО. . . друса се .. повече от 1 2 пъти на месец .. в училище е зле .. и единственото за което мисли е .. с извинение онази си работа.. ддз .. г/д така ги виждам нещата =)

AnChItOoOo
05-03-2008, 07:54
Познавам и още как....Но нали знаеш,че всеки сам избира какъв да е в живота :wink: Може би родителите ти ти говорят така,просто за да се стараеш да си по добра за напред и да не станеш точно такава.Според мен няма родител,който да мисли това за собственото си дете...Е,това е моето мнение :P

MissIndependent
05-03-2008, 08:57
Ми въобще не си пропаднала! Живееш напълно нормално и не вършиш никакви пропаднали нещо. От това, което изброи- не пушиш, не пиеш, добре си в училище (влязла си в гимназията, в която и двете с майка ти сте искали), имаш приятел от дълго,не да си като тези,дето ги сменят като..., това показва, че се оправяш засега в живота! :)

denis40
05-03-2008, 21:23
Ама според мен не си пропаднала....То и за мен всички говорят, че съм бил пропаднал, понеже по едно време се бях надупкал почти навсякъде по лицето, имам 3 татуса( на 16 съм) , не ходя със седмици на училище, някой път още в 7 и 30 ми се е случвало да пия водка :D , а после бира :-D , но според мен това си е напълно нормално, дори ако правиш секс с мноооооого хора, обогатяваш си сескуалната култура, независимо от пола на хората :)