PDA

View Full Version : безмислена тема срещу изведнъж появилите се теми на ивонда



great_mari
04-27-2008, 14:20
айстига бе момиче!Дразниш вече с тея повтарящи се теми,имаш търсачка :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :x
ПС: тряяше си излея яда,съжелявам ! :-o

LadyDy
04-27-2008, 14:21
Да, но тя наистина прекалява.....Ех.... :?

IvOnDa
04-27-2008, 14:26
хахах върхът на тъпотията...вие сте доказателство за това!!!?Благодаря че го показахте...

great_mari
04-27-2008, 14:27
хубу ай ся стига се комплексира и ако обичаш спри с безмислените теми :) :wink:

LadyDy
04-27-2008, 14:28
Ключ! :?

foxy-to
04-27-2008, 14:28
Виж, не е нужно да скачаш на всеки, който ти каже нещо. Вчера си се регистрирала и изведнъж започваш да обиждаш тоз и оня. Дай малко по-спокойно и по-ведро. :)

IvOnDa
04-27-2008, 14:29
виж какво - не ме карай да започвам да ставам груба,няма да е добре за теб повярвай ми!Ставаш тъпа ти а не аз!Кажи ми само едно какъв ти е проблемът????Може и да мога да ти помогна знаеш ли...(сексуално незадоволена ли си???) :-P :razz:

foxy-to
04-27-2008, 14:31
..... незнам кво да кажа. Доста си озлобена с/у хората и не искам да ми предаваш от твоя негативизъм. Все пак, празник е. Защо не се държиш малко по-приветливо с хората?

IvOnDa
04-27-2008, 14:33
ТОВА НЕ БЕШЕ ЗА ТЕБ!!!Трябва да пиша всяко изречение за кого е ли???
А и пак ви казвам вижте кой започна пръв! Кой създаде тази тема....?

foxy-to
04-27-2008, 14:34
Добре, ама така се случва че го пишеш точно след моя пост. Затова се обърквам.

LadyDy
04-27-2008, 14:36
Ивонда, спри се, моля....
То спор, спор, ама айде стига вече.... :?

IvOnDa
04-27-2008, 14:38
нали знаете,че по-умният отстъпва...Аз бях дотук!

great_mari
04-27-2008, 14:40
офф ай заключете я тая тема защото ивонда ше почне да обижда наред и ще стане "страшно" :? ивонда просто ти казах да се спреш с глупавите ти теми ай бегай се радвай - детска радост чик-чирик :-o празник е недей да бъдеш злобна :o

LadyDy
04-27-2008, 14:40
Тц, тц..... :?

IvOnDa
04-27-2008, 15:01
абе...без коментар!!!злобните сте вие бе хора вижте си мненията тогава пишете...

ZuCkI
04-27-2008, 15:05
игнурирай идиотите в случея IvOnDa (малии мн си зле ве колешке..)
П.П.:бива бива да си тъма ама чак пък толко....

IvOnDa
04-27-2008, 15:07
това за кого се отнасяше,че нещо не можах да разчета,правописът ти е отвратителен...

romantika_f_13
04-27-2008, 15:08
ох да спри моля те щото е тъпо и дразнещо :P

ZuCkI
04-27-2008, 15:09
това за кого се отнасяше,че нещо не можах да разчета,правописът ти е отвратителен...
глеам да настигна отратителноста на темите ти ....

IvOnDa
04-27-2008, 15:09
абе кво да се занимаваш с недорасли пубери дето не знаят какво искат все още...

ZuCkI
04-27-2008, 15:12
абе кво да се занимаваш с недорасли пубери дето не знаят какво искат все още...
мдааа права си тряя да спрем да се занимаваме с тебе .... само дето ше е малко трудно като не преставаш да пишеш глупусти.. :x

Spider4eto
04-27-2008, 15:12
абе кво да се занимаваш с недорасли пубери дето не знаят какво искат все още... Аве така като гледам доста от тука знаят кво искат- да спреш да пълниш форума с теми теми, които вече са пускани. 8-)

IvOnDa
04-27-2008, 15:15
...ах защо ли не си падам по дребните безмислени заяжданки? И защо, защо ли толкова трудно се обиждам и засягам?
:-P :-P

VilleBaby
04-27-2008, 15:16
и аз тъкмо щях да пусна тема с която ПОНЕ ДА Я ПОМОЛЯ да престане да пуска теми! явно е обзета от желанието да стане мега фен...пф аре стига бе , момиче разделът се напълни само с твои теми! по-кротко го давай!

ZuCkI
04-27-2008, 15:17
...ах защо ли не си падам по дребните безмислени заяжданки? И защо, защо ли толкова трудно се обиждам и засягам?
:-P :-P
щото си тъпа и не разбираш от намеци
П.П.: то т'ва вече не са намеци ам като не разбираш и т'ва отиaт на зле нещата

LadyDy
04-27-2008, 15:19
Ивонда, наистина престани! Ставаш досадна вече....а и с тези комплекси.....УЖАС!
П.П Нали каза, че по-умният отстъпва. т.е няма да се заяждаш повече - а продължаваш, нали?
Айде 1 се замисли и тогава пиши каквото искаш и критикувай, който искаш...
Пък пусни 1-2 теми днес, утре една и така...а ти 20 на веднъж и после защо се заяждат останалите и т.н.... -Защото по правилник се оглежда хубаво преди да се пусне дадена тема!!!!!! И престани с този правопис - всеки пише както иска и както му харесва и не си ТИ тази която да критикува!!!!! СПРИ СЕ!!!!!!!!!!!!

xercu
04-27-2008, 15:19
Абе като си човъркате пъпа , след това гади ли ви се? :-o

IvOnDa
04-27-2008, 15:21
ЦЕНЗУРА

2 точка от правилата
moderated by Coki

ZuCkI
04-27-2008, 15:21
Абе като си човъркате пъпа , след това гади ли ви се? :-o
не, а на теб? :D :D направи тема за т'ва като IvOnDa

Spider4eto
04-27-2008, 15:24
Абе като си човъркате пъпа , след това гади ли ви се? :-o да :D А сега по темата- Ивонда недей да пускаш теми, които вече ги има, а някой са пускани и по много пъти, специално се поразрових из форума и едно 90% от 15те теми, които си пуснала ги има преди тва. Първо потърси с търсачката а после пускай теми. Просто става безсмислено, никой не иска да се заяжда с теб, просто се опитваме да ти кажем че това което правиш е тъпо.

x3eme
04-27-2008, 15:25
...ах защо ли не си падам по дребните безмислени заяжданки? И защо, защо ли толкова трудно се обиждам и засягам?
:-P :-P

moje bi 6toto si nqma6 i kapka dostoinstvo.... mai kato 4e li za tva

hgfh
04-27-2008, 15:27
хубу ай ся стига се комплексира и ако обичаш спри с безмислените теми :) :wink:

a tova ne li e bezmislena tema?

IvOnDa
04-27-2008, 15:27
знаете ли от какво предпазва сексът? От психичните проблемите, които мъчат доста народ по форума ... Преди да сте пуснали поредният теен коментар ще кажа, че не всички страдат от синдрома на "недовършената работа", затова те моля да не приемаш отговорът ми лично ! Благодаря

BAD_KID
04-27-2008, 15:32
Добре де всички хора от форума са ти криви само ти си права така ли? я вземи се замисли и спри да пускаш повтарящи се теми а се научи да ползваш търсачката. Айде със здраве

П.П. нищо лично относно теб но тва което правиш да пулниш форума с безмислени повтарящи се теми е тъпо.

romantika_f_13
04-27-2008, 15:33
ne razbrahte li 4e ivonda nqma da spre :-o :) koeto e po losho za neq de i imash pred4yvstvieto 4e nqkoi moderatori moje da q banne am nz :-o :)

x3eme
04-27-2008, 15:34
lele awe jena ti adski mn izprostq!Ve4e seriozno po4vam da se zamislqm dali nema6 nekvi psihi4ski problemi!A zemi se spri ve4e vij 4e si4ki sa sre6ty tew-zna4i problema ne e v nas a v tew!Hora a nie prosto trqq zemem da sprem da i otgovarqme na temite i da pyskame za neq 6toto taka samo q populqrizirame

za psihi4eski problemi ne znam ama opredeleno ima neki moralni otkloneniq :razz: :razz:

ZuCkI
04-27-2008, 15:34
хубу ай ся стига се комплексира и ако обичаш спри с безмислените теми :) :wink:

a tova ne li e bezmislena tema?
безмислена тема за безмислени хора (обсъжданата)...
П.П.: нашата млада недодялана съфорумка реши да се обърне към всичкуту народ (или за почти всички) и да им каже че не знаят какво искат и че не са праили достатъчно и хубав секс от който тя пръщи от знания и невероятни умения ... и най-важното тя невероятно умна :razz: :razz: :razz: :razz:

ZuCkI
04-27-2008, 15:36
ne razbrahte li 4e ivonda nqma da spre :-o :) koeto e po losho za neq de i imash pred4yvstvieto 4e nqkoi moderatori moje da q banne am nz :-o :)
от такава напраст спасение няма (вероятно) :lol:

xercu
04-27-2008, 15:38
Абе като си човъркате пъпа , след това гади ли ви се? :-o да :D А знаеш ли защо става така ? :? :-o

IvOnDa
04-27-2008, 15:39
хаха смешни сте ми отстрани - просто ви гледам сеира!Как всеки гледа да се язяви да се докаже...Оле мале

ZuCkI
04-27-2008, 15:39
oooo ti6ina 666666666666 tiho ivonda mlukna za sa aide sa da ostaim deteto
а млъкнала кой знай ква тема пуска сия :?
П.П.: айде земем да я остаим да си почине и да обмисли к'во да пише като глеам ше и трябва време... :razz: :razz:

Spider4eto
04-27-2008, 15:40
хаха смешни сте ми отстрани - просто ви гледам сеира!Как всеки гледа да се язяви да се докаже...Оле мале а ти за кво пускаш по сумати теми във форума, не е ли за да се докажеш и да се направиш на интересна :?

VilleBaby
04-27-2008, 15:40
Ивонда,моля те...престани

ZuCkI
04-27-2008, 15:41
хаха смешни сте ми отстрани - просто ви гледам сеира!Как всеки гледа да се язяви да се докаже...Оле мале
за теб незаменима бихме направили сичко..
П.П.: aka6a_sf виде ли аз кво казах :?

Spider4eto
04-27-2008, 15:41
Абе като си човъркате пъпа , след това гади ли ви се? :-o да :D А знаеш ли защо става така ? :? :-o еми там ти е била пъпната връв, и за тва 8-)

xercu
04-27-2008, 15:43
Абе като си човъркате пъпа , след това гади ли ви се? :-o да :D А знаеш ли защо става така ? :? :-o еми там ти е била пъпната връв, и за тва 8-)Ебаси якото !!! А да си си вкусвала някога ушната кал ? Какъв вкус има ?! :-o МОЛЯ ТЕ КАЖИ МИ !!! 8-)

Spider4eto
04-27-2008, 15:45
Абе като си човъркате пъпа , след това гади ли ви се? :-o да :D А знаеш ли защо става така ? :? :-o еми там ти е била пъпната връв, и за тва 8-)Ебаси якото !!! А да си си вкусвала някога ушната кал ? Какъв вкус има ?! :-o МОЛЯ ТЕ КАЖИ МИ !!! 8-) горчива е :razz: а сополи ял ли си, къв вкус имат

xercu
04-27-2008, 15:47
Абе като си човъркате пъпа , след това гади ли ви се? :-o да :D А знаеш ли защо става така ? :? :-o еми там ти е била пъпната връв, и за тва 8-)Ебаси якото !!! А да си си вкусвала някога ушната кал ? Какъв вкус има ?! :-o МОЛЯ ТЕ КАЖИ МИ !!! 8-) горчива е :razz: а сополи ял ли си, къв вкус иматТе са много вкусни , баце !!! Трябва да ги опиташ !!! Малко са слузести , но си струва ! А случайно да си си вкусвала пиш-а ? :razz:

Spider4eto
04-27-2008, 15:49
Абе като си човъркате пъпа , след това гади ли ви се? :-o да :D А знаеш ли защо става така ? :? :-o еми там ти е била пъпната връв, и за тва 8-)Ебаси якото !!! А да си си вкусвала някога ушната кал ? Какъв вкус има ?! :-o МОЛЯ ТЕ КАЖИ МИ !!! 8-) горчива е :razz: а сополи ял ли си, къв вкус иматТе са много вкусни , баце !!! Трябва да ги опиташ !!! Малко са слузести , но си струва ! А случайно да си си вкусвала пиш-а ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: вместо вода го пия, акита обичаш ли :razz:

xercu
04-27-2008, 15:51
Абе като си човъркате пъпа , след това гади ли ви се? :-o да :D А знаеш ли защо става така ? :? :-o еми там ти е била пъпната връв, и за тва 8-)Ебаси якото !!! А да си си вкусвала някога ушната кал ? Какъв вкус има ?! :-o МОЛЯ ТЕ КАЖИ МИ !!! 8-) горчива е :razz: а сополи ял ли си, къв вкус иматТе са много вкусни , баце !!! Трябва да ги опиташ !!! Малко са слузести , но си струва ! А случайно да си си вкусвала пиш-а ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: вместо вода го пия, акита обичаш ли :razz:Не... Така или иначе като го изям , пак ще стане на аки само дето сдъфкано ... Няма файда :? Епа сперма пробвала ли си ?! :lol:

hgfh
04-27-2008, 15:53
vie ne se li osuznacvate 4e go pravi na puk za da drazni vsi4ki :) kvo tolkova i obru6tate vnimanie seino4i e nqkva princeska :o

Spider4eto
04-27-2008, 15:54
Абе като си човъркате пъпа , след това гади ли ви се? :-o да :D А знаеш ли защо става така ? :? :-o еми там ти е била пъпната връв, и за тва 8-)Ебаси якото !!! А да си си вкусвала някога ушната кал ? Какъв вкус има ?! :-o МОЛЯ ТЕ КАЖИ МИ !!! 8-) горчива е :razz: а сополи ял ли си, къв вкус иматТе са много вкусни , баце !!! Трябва да ги опиташ !!! Малко са слузести , но си струва ! А случайно да си си вкусвала пиш-а ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: вместо вода го пия, акита обичаш ли :razz:Не... Така или иначе като го изям , пак ще стане на аки само дето сдъфкано ... Няма файда :? Епа сперма пробвала ли си ?! :lol: е нея я смесвам с пиша когато съм в настроение, а ти вагинален сок 8-)

xercu
04-27-2008, 15:57
Абе като си човъркате пъпа , след това гади ли ви се? :-o да :D А знаеш ли защо става така ? :? :-o еми там ти е била пъпната връв, и за тва 8-)Ебаси якото !!! А да си си вкусвала някога ушната кал ? Какъв вкус има ?! :-o МОЛЯ ТЕ КАЖИ МИ !!! 8-) горчива е :razz: а сополи ял ли си, къв вкус иматТе са много вкусни , баце !!! Трябва да ги опиташ !!! Малко са слузести , но си струва ! А случайно да си си вкусвала пиш-а ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: вместо вода го пия, акита обичаш ли :razz:Не... Така или иначе като го изям , пак ще стане на аки само дето сдъфкано ... Няма файда :? Епа сперма пробвала ли си ?! :lol: е нея я смесвам с пиша когато съм в настроение, а ти вагинален сок 8-)Със сламка си го пия !!! Аз отивам да се чукам ... Айде довечера може да ти драсна някое ЛС да ме светнеш какъв вкус има хапчето анти - бебе :-P

IvOnDa
04-27-2008, 15:58
кукла на конци знаеш ли, че си оригинална като турски анцуг.

Spider4eto
04-27-2008, 16:08
кукла на конци знаеш ли, че си оригинална като турски анцуг. ооо да не би да написа в гугъл обиди та го видя тва и взе че го написа :razz:

ZuCkI
04-27-2008, 16:14
спрете се бе хора не виждате ли че мн се депресира и почна да я избива на тъпи стари лафове изчакаите я малко да помисли малко повече к'во да напише :razz: :razz:

aniezina
04-27-2008, 16:28
кукла на конци знаеш ли, че си оригинална като турски анцуг.Това колко време го мисли...или до сега го сричаше от някъде....

nejnaDROGA
04-27-2008, 20:22
хахах върхът на тъпотията...вие сте доказателство за това!!!?Благодаря че го показахте...
:razz: Абе момиче на теб да не ти хлопа някоя дъска?!?!?! Тая тема била върха на тъпотията :razz: А 1000-та,които ти пусна какви са?!?!?!Не стига,че целия форум е пълен с такива теми,а и на всичкото отгоре ти продължаваш да пускаш все по "нови" и по ТЪПИ!!! СПРИ СЕ!!! ДРАЗНИШ!!!!
А отностно онова твое изказване - "...че си оригинална като турски анцунг." В отговор ще ти кажа нещо,което чух преди няколко дни :) Миличка тя може да е оригинална като турски анцунг ама ти си пълна с лафове като ла**о с витамини :lol:
Моля те отиди някъде да се прегледаш,защото като ти гледам темите и постовете си мисля,че имаш някакви психични проблеми...Е на всеки може да се случи,но тук не е място за избиване на комплекси!!!Освен това не мисля,че в раздел Секс има хора,които могат да те насочат към някой специалист....Освен това беше казала,че ни гледаш сеира....Хммм защо ли си мисля,че ние гледаме твоя :lol: Дори ще си призная,че ми стана интересна и прочетох всеки един твой коментар и с една приятелка се смяхме повече от час благодарение на теб... :razz:

айде спирам да пиша,че като ме хване лигата и мога да се дракам с часове....

xercu
04-27-2008, 20:44
кукла на конци знаеш ли, че си оригинална като турски анцуг.На клишето - с клише ! Пълна си с лафове кат лайно с витамини ! :smt097

Made_of_Pain
04-27-2008, 20:46
И ти като пуснеш тема за нейните теми, аз ако пусна за твоята, някой ще пусне на моята, друг ще пусне за неговата ... то... майката си е ... видяло, нали ...

nejnaDROGA
04-27-2008, 20:54
кукла на конци знаеш ли, че си оригинална като турски анцуг.На клишето - с клише ! Пълна си с лафове кат лайно с витамини ! :smt097
Е нали и аз това казах :-D Не е нужно да и го натякваме,че току виж се е разсърдила и спре да пуска теми :razz: :razz: :razz:

xercu
04-27-2008, 21:06
кукла на конци знаеш ли, че си оригинална като турски анцуг.На клишето - с клише ! Пълна си с лафове кат лайно с витамини ! :smt097
Е нали и аз това казах :-D Не е нужно да и го натякваме,че току виж се е разсърдила и спре да пуска теми :razz: :razz: :razz: о... значи наистина по добре да не и го натяквам... Белким се изчерпат темите у форума ! 8-)

mitternacht
04-27-2008, 21:09
Вие пък, какви сте жестоки.
Защо отнемате това забавление на горкото дете...
Иначе, какво ще прави по цял ден?

nejnaDROGA
04-27-2008, 21:16
Вие пък, какви сте жестоки.
Защо отнемате това забавление на горкото дете...
Иначе, какво ще прави по цял ден?
Миии аз имам няколко идеи :)
1.Взема си Барбитата и започва да си играе :)
2.Хваща мама за ръчичка и отиват на разходка в парка :)
3.Казва на мама,че вече е голяма и иска детска градина :)
4.Намира си друг форум,в който да си пуска ТЪПИТЕ и СКУЧНИ теми!!! :)
Дано си избере някое предложение :) защото иначе ще ми се наложи да измислям и други :(

x3eme
04-27-2008, 21:21
Вие пък, какви сте жестоки.
Защо отнемате това забавление на горкото дете...
Иначе, какво ще прави по цял ден?
Миии аз имам няколко идеи :)
1.Взема си Барбитата и започва да си играе :)
2.Хваща мама за ръчичка и отиват на разходка в парка :)
3.Казва на мама,че вече е голяма и иска детска градина :)
4.Намира си друг форум,в който да си пуска ТЪПИТЕ и СКУЧНИ теми!!! :)
Дано си избере някое предложение :) защото иначе ще ми се наложи да измислям и други :(

ne vqrvam da ti se naloji da izmislq6 novi,kato gledam purvite dve mnogo 6e i pasnat :-D :-D

nejnaDROGA
04-27-2008, 21:29
Вие пък, какви сте жестоки.
Защо отнемате това забавление на горкото дете...
Иначе, какво ще прави по цял ден?
Миии аз имам няколко идеи :)
1.Взема си Барбитата и започва да си играе :)
2.Хваща мама за ръчичка и отиват на разходка в парка :)
3.Казва на мама,че вече е голяма и иска детска градина :)
4.Намира си друг форум,в който да си пуска ТЪПИТЕ и СКУЧНИ теми!!! :)
Дано си избере някое предложение :) защото иначе ще ми се наложи да измислям и други :(

ne vqrvam da ti se naloji da izmislq6 novi,kato gledam purvite dve mnogo 6e i pasnat :-D :-D
Оффф дано :) Но ако се наложи ще отида до комшиите да питам дъщеря им какво обича да прави (на 6 1/2 е :)) Дано умствено да не е много по-зряла от Ивонда :-o че иначе ... цял ден ще трябва да мисля някакво развлечение за момичето :-o

x3eme
04-27-2008, 21:37
Вие пък, какви сте жестоки.
Защо отнемате това забавление на горкото дете...
Иначе, какво ще прави по цял ден?
Миии аз имам няколко идеи :)
1.Взема си Барбитата и започва да си играе :)
2.Хваща мама за ръчичка и отиват на разходка в парка :)
3.Казва на мама,че вече е голяма и иска детска градина :)
4.Намира си друг форум,в който да си пуска ТЪПИТЕ и СКУЧНИ теми!!! :)
Дано си избере някое предложение :) защото иначе ще ми се наложи да измислям и други :(

ne vqrvam da ti se naloji da izmislq6 novi,kato gledam purvite dve mnogo 6e i pasnat :-D :-D
Оффф дано :) Но ако се наложи ще отида до комшиите да питам дъщеря им какво обича да прави (на 6 1/2 е :)) Дано умствено да не е много по-зряла от Ивонда :-o че иначе ... цял ден ще трябва да мисля някакво развлечение за момичето :-o


az bih i kazal da igrae krienica sama sus sebe si :-D sus sigurnost kato se skrie nqma da se nameri nikoga :razz:

xercu
04-27-2008, 21:41
Аз на 6 и 1/2 още си смучех палеца бе ... ей ! :o

nejnaDROGA
04-27-2008, 21:43
Вие пък, какви сте жестоки.
Защо отнемате това забавление на горкото дете...
Иначе, какво ще прави по цял ден?
Миии аз имам няколко идеи :)
1.Взема си Барбитата и започва да си играе :)
2.Хваща мама за ръчичка и отиват на разходка в парка :)
3.Казва на мама,че вече е голяма и иска детска градина :)
4.Намира си друг форум,в който да си пуска ТЪПИТЕ и СКУЧНИ теми!!! :)
Дано си избере някое предложение :) защото иначе ще ми се наложи да измислям и други :(

ne vqrvam da ti se naloji da izmislq6 novi,kato gledam purvite dve mnogo 6e i pasnat :-D :-D
Оффф дано :) Но ако се наложи ще отида до комшиите да питам дъщеря им какво обича да прави (на 6 1/2 е :)) Дано умствено да не е много по-зряла от Ивонда :-o че иначе ... цял ден ще трябва да мисля някакво развлечение за момичето :-o


az bih i kazal da igrae krienica sama sus sebe si :-D sus sigurnost kato se skrie nqma da se nameri nikoga :razz:
Добра идея :) НО!! :) Но мисля,че умствения й капацитет (Ивонда сопи,че използвам толкова сложни думи) е прекалено малък и няма да успее да се скрие :?

nejnaDROGA
04-27-2008, 21:56
Аз на 6 и 1/2 още си смучех палеца бе ... ей ! :o
Е какво ще ми кажеш,че в 1 клас през междучасието си си смучел пръста ли :shock: :-o Айде кажи,че се базикашшш :) ПЛИЙС :)

xercu
04-28-2008, 06:23
Аз на 6 и 1/2 още си смучех палеца бе ... ей ! :o
Е какво ще ми кажеш,че в 1 клас през междучасието си си смучел пръста ли :shock: :-o Айде кажи,че се базикашшш :) ПЛИЙС :)Апф... Моля ти са... Първи клас аз по 2 момиченца на веднъж въртях.. :o Но пък също и с войниците си играех ! :smt067 :smt068 :smt070 :smt066 :smt071 :smt075
П.П. Не съм си смучел палеца >.<

TheBlackStranger
04-28-2008, 06:44
Не намирам нищо лошо в това момичето да пуска теми. И немога да разбера кво толкова се заяждате с нея. Не е ли по-добре тя да пуска теми отколкото няква 12 годишна дето пита дали е бременна?

xercu
04-28-2008, 07:46
IvOnDa е бая любопитно момиче.Не може да и се сърдим само заради това..Да, но тя е дразнещо - любопитна... то не е работа да са регнеш и веднага БАМ 20 теми ... Хубу - не разбира, не знае , иска мнение ама за кво тряя форума да забие от бройката на темите, които пуска в минута :-x

hottie
04-28-2008, 07:53
Според мен пък темите на Иводна внесоха малко развлечение, че все едни и същи се въртяха от 10 дена :) :) :)

nejnaDROGA
04-28-2008, 08:17
Не намирам нищо лошо в това момичето да пуска теми. И немога да разбера кво толкова се заяждате с нея. Не е ли по-добре тя да пуска теми отколкото няква 12 годишна дето пита дали е бременна?
Ми ядосваме се,защото има 1000 такива теми!!! :x Овсен това за всеки свой въпрос пуска нова тема!!! :-x Ми да напише всичките си въпроси в една и да стане като анкета/въпросник ... или както там искаш го наречи ...

krem4et0
04-28-2008, 08:27
И тази тема не е по-умна. Приятен ден!