PDA

View Full Version : ами какво да правя аЗ ?!



go71n
04-27-2008, 16:17
значи да кажем съвсем хипотетично представете си следната история...

събота вечер диско компания момче ( Х ) и момиче ( Y ) момичето целува момчето а преди това само са се закачали по скаип-а не се позн лично виждали са се 2 пати. и момичето целува момчето после продължава да си танцува. идва една моя прителка от деца тоест децката градина нече сега съм голям де ... и идва една фр и ме гушка около врата ама нещо и беше станало кофти и затова... момичето Y вижда и ме дърпа при нея пак се целуваме сичко ОК ... но аз отивам до 2рия етаж на дискотеката да видя френдове ... връщам се тя танцува с някъф не го позн и реших че са фр както аз с другото момиче... обаче тоя тръгва да я целува и я бута на сапарето ... аз като видях тая гледа ми кипна пред очите и станах веднага оня като ме видя се дръпна и ни остави насаме. момичето Y явно беше толкова пияна ( или се правеше че не ме чува ) и лежи сякаш спи и не ми отговаря аз я питах какво правиш подяволите " името й " но тя не ми отговори и аз казах - така няма да я караме чао на сички и си тръгнах зех си нещата и така... стигам до спирката и се сещам че съм си збраил апаратчето бяхме на рожден ден и го зех да се снимаме обаче връщам се и неините приятелки казват ела ела " името й " плаче за тебе каза " моито име " тръгна си и т.н аз сядам до нея стана ми кофти се пак че плаче и почвам да я отешавам тя ме прегръща казва прости ми .... аз мека мара казвам спокоино и я утешавам посъвзема се малко и почва да ме целува и така 30 мин някаде казва ми обичам те и т.н ( ест и аз и казах че я обичам - което си е факт ) и тръгвам да ставам да си ходя ( имах работа да се прибера трябваше ) и тя не ме пуска и казва още малко остани още малко аз останах още 20 мин ... сичко точно продължихме да си се целуваме и т.н аз тръгвам тя със сълзи на очите ме пуска ... прибирам се аз прибира се тя после и казва обичам те злато ще лягам че мн ми се спи ... на сутринта сякаш нищо не е било :?
сега какво да правя тя понякога мн ме обича ф смисал ми го пише ф скаипа и като ставаме от комп.. се разделяме с hug kiss i t.n inlove еи такива работи друг пат каже само бб вапроса е какво да правя сега аз ?!

Korni_ReSeRvE
04-27-2008, 16:23
ako ti si gorespomenatoto mom4e a tq suotvetnoto momi4e.. nerazbiram kak se zaobi4ahte tolkova burzo kato dori ne ste se poznavali li4no ... sry ako az ne6to burkam i ne sum razbralam kakvo to4no kazva6....

go71n
04-27-2008, 16:41
аз съм момчето тя е момичето какво лошо има аз я обичам обаче тя маи не това което ми казваше обичам те маи беше просто механично ... само да кажа че като отидох до неиното даскало няколко дни преди диското тя ми се зарадва като печалба от тото ... обаче кфо0 стана и аз незнам а аз я обичам от 2 седмици сиг ...

JoeBanana
04-27-2008, 16:47
запишете се на уроци по български и ще сте заедно през целия ден http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

krisi_bep
04-27-2008, 16:58
тя понякога мн ме обича как така понякога те обича?Явно тогава,съботата в диското,е била яко пияна и не е знаела какво прави.не си заслужава да и вървиш по свирката,играе си с теб...

fuck_me_pls
04-27-2008, 16:59
pff Y X ni6to ne razbrax

UnderMySkin
04-27-2008, 17:26
На 13 или на 14 си? Не разбрах просто от цялата история..

kefish_meee
04-27-2008, 17:30
Еми май е била пияна, питай си я какво правите от тук нататък :)

MiMcHeToOo
04-27-2008, 17:49
Ебаси... Не и позволявай така да се държи с тебе!

mhmhmhmhm
04-27-2008, 17:55
хахахаха
виждали сте се два пъти,ама вече се обичате...

go71n
04-27-2008, 17:58
на 15 съм ..

обичаме когато сме 1в1 когато има неини френдки нече на сапарето не бяха само неини фр обаче като има някои до нея несме да ме заговори дори ... а 2 пати сме се виждали ако ще и само на снимка да я бях видял пак щях да я харесам ...

babity
04-27-2008, 18:03
ми ти сливи ли имаш в устата?! питай!

FiRe_LaDy
04-27-2008, 18:07
Харесам - Обичам ? Последно харесваш ли я или я обичаш?И как така от две виждания осъзна,че я обичаш .... ? А и ако е така,да не си мислиш,че две седмици са много време да я обичаш?Първо седни се изясни със себе си ... после с нея .. и тогава пиши и искай съвети ...

Korni_ReSeRvE
04-27-2008, 19:38
abe spored men si malko oburkan otnosno tezi si svoi 4uvstva.. purvo si izqsni adjeba haresva6 li q ili q obi4a6 (vupreki 4e za vtoroto silno se sumnqvam) i posle hodi da se razpravqsh

gPa3HuTeJl
04-27-2008, 20:10
Х-ове.... Y-ци... ала бала... математиката ти идва малко в повече..

cinderella_gugutka
04-27-2008, 20:15
абе...отивай при нея и я питай кво става и що се държи така

go71n
04-27-2008, 22:03
ммм хорското мнение след моито погребение ...

питах я " името и " какфо ще правим и т.н и тя каза че ме харесвала обаче неините приятелки ( които м/у другото мн ме мразат нз защо дори едвам се познаваме ... сиг щото цяла вечер приятелката им беше с мене ) не ме удобрявали и аз и казах сори обаче избери или аз или те тя каза че от снощи чувствата и нарастнали и не и пукало кфо0 мислят за мен неините фр. и каза ДА ... не няма се женим :grin: :grin: :grin: просто станахме гаджета и тетака и да обичам я както и да ви звучи :smt049 :smt055

Ms.Lonely
04-27-2008, 22:19
От къде да знаем ние какво ще правиш ? Защо не я попиташ какво чувства и дали намеренията и са сериозни ? :)

dark234
04-28-2008, 06:50
spored emn tva momi4e samo te izpolzva.Fani si nqkoe gadje i se kiss pred taq izpolzva4ka da vidi6 kak 6te i kipne

Vladokaaa
04-28-2008, 07:02
Ти си некъф уникат :D обичаш я от 2 седмици тя те обича от време на време :-D

zaraaa
04-28-2008, 08:07
QQq otidi i govori s neq otnosno chuvstvata i kam Teb, ne moje taka da prodaljava da se darji s teb - Obicham te, ne te Obicham :? :? :? :x

Erica
04-28-2008, 08:21
ммм хорското мнение след моито погребение ...

питах я " името и " какфо ще правим и т.н и тя каза че ме харесвала обаче неините приятелки ( които м/у другото мн ме мразат нз защо дори едвам се познаваме ... сиг щото цяла вечер приятелката им беше с мене ) не ме удобрявали и аз и казах сори обаче избери или аз или те тя каза че от снощи чувствата и нарастнали и не и пукало кфо0 мислят за мен неините фр. и каза ДА ... не няма се женим :grin: :grin: :grin: просто станахме гаджета и тетака и да обичам я както и да ви звучи :smt049 :smt055

:grin: :smt007 :smt006 =D> =; :smt041 - Chestito znachi :)

zaraaa
04-28-2008, 12:39
Exxxx a CHESTITOOOO!!! :grin: :grin: :grin:

FreeSpirit
04-28-2008, 12:58
Ае как може да се заобичате толкова бързо, това любовта за ко го имате???
Ам тя мн яко си играе е тебе(лично мнение), ама ти наистина защо направо не я питаш какво иска от теб ;)

unfaithful1234
04-28-2008, 13:14
запишете се на уроци по български и ще сте заедно през целия ден http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif
леле,човече,не знам как го правиш! :razz: :razz:

cinderella_gugutka
04-28-2008, 17:14
ммм хорското мнение след моито погребение ...

питах я " името и " какфо ще правим и т.н и тя каза че ме харесвала обаче неините приятелки ( които м/у другото мн ме мразат нз защо дори едвам се познаваме ... сиг щото цяла вечер приятелката им беше с мене ) не ме удобрявали и аз и казах сори обаче избери или аз или те тя каза че от снощи чувствата и нарастнали и не и пукало кфо0 мислят за мен неините фр. и каза ДА ... не няма се женим :grin: :grin: :grin: просто станахме гаджета и тетака и да обичам я както и да ви звучи :smt049 :smt055
ЧЕСТИТО!!!мн се радвам за вас :) :-P