PDA

View Full Version : Цвят на косата...



beb0
04-27-2008, 16:25
ам значи моята коса е с черна къна...Естествения ми цвят е светло кафяв...Много искам такъф цвят както на момичето от аватара ми..Тъй като не мога да сложа линк я сложих на аватара...Някой знае ли как да постигна този цвят..Плс хелп

Kaos_Urbano
04-27-2008, 16:30
Ми да с хубава боя за коса .. незнам дали се води точно "светло кестеняво" или нещо от типа "златисто кафяво" ..Ама тя кана се мие,така че като ти падне черния цвят трябва да се боядисаш.Мога да ти кажа и хубава боя за коса ама незнам дали ще успееш да си я намериш.Chiffeli
Мисля че така се пишеше..

foreverr
04-27-2008, 16:33
Най-добре намери такъв цвят на няква картинка иди на фризьор и той ще ти я направи същата!Да обаче върху къна не хваща боя така че иди на фризиор ама нз дали ще стане.Щото нали тиказах че не хваща ама мои да има някви продукти с които да ти я оправи :) УСПЕХ :)

babykiller_
04-27-2008, 16:36
ами в моя град за "изпиране" на косата искат 25 лева.. ако имаш възможност иди на фризиор да ти направи тая функция и след тфа си направи такъф цвят :) :-)

LipSoFAnAnGel
04-27-2008, 16:44
То и аз исках почти същия цват преди и моята коса е кестенява..купих си боя , която на картинката беше 1 към 1 с цвета, който желаех обаче първо си намазах само един кичур да видя какво ще стане и бешеее отвратителен цвят..нямаше нищо общо с изложения...и се отказах...и добре че направих така, защото от тогава много си харесвам цвета на косата :D .Единствения начин да ти я направят точно така е да отидеш на фризьор да покажеш цвета и тя ще го направи :)

krisi_bep
04-27-2008, 16:53
ъъъ..боя знам,че пада с гас като се намажеш :-D звучи отвратително но помага ;)

beb0
04-27-2008, 17:27
еми да..трябва да изчакам още сигурно 1 месец докато падне къната... Ноо не знам дали ше стане такъф цвят..освен да купя 1 тон по светъл от тая...ама не мисля да ходя на фризьор....

beb0
04-27-2008, 17:29
]То и аз исках почти същия цват преди и моята коса е кестенява..купих си боя , която на картинката беше 1 към 1 с цвета, който желаех обаче първо си намазах само един кичур да видя какво ще стане и бешеее отвратителен цвят..нямаше нищо общо с изложения...и се отказах...и добре че направих така, защото от тогава много си харесвам цвета на косата :D .Единствения начин да ти я направят точно така е да отидеш на фризьор да покажеш цвета и тя ще го направи :)

какъф цвят се получи ?

LipSoFAnAnGel
04-27-2008, 17:57
]То и аз исках почти същия цват преди и моята коса е кестенява..купих си боя , която на картинката беше 1 към 1 с цвета, който желаех обаче първо си намазах само един кичур да видя какво ще стане и бешеее отвратителен цвят..нямаше нищо общо с изложения...и се отказах...и добре че направих така, защото от тогава много си харесвам цвета на косата :D .Единствения начин да ти я направят точно така е да отидеш на фризьор да покажеш цвета и тя ще го направи :)

какъф цвят се получи ?edin като лайно :D

DiDeTyY
04-27-2008, 18:19
аз също си боядисах косата с къна и когато реших да се боядисам жече с боя ми казаха че няма да стане защото бърху каната нищо не хваща така че трябва първо да ти падне цвета и ако искаш свали тази снимка на принтер и отиди на фризьор с нея за да покайеш какъв цвят искаш. Бтв да стане успех и после да се снимаш :P