PDA

View Full Version : Възможна ли е люБов от разстояние?



Castaway
04-27-2008, 19:03
Здравейте на всички!
Искам да ви попитам, според вас възможна ли е любов от разстояние .. в смисъл такъв, двамата сте от различни градове примерно и се виждате рядко .. обаче пък постоянно сте на телефоните и си пишете и всякви такива .. и все пак .. Може ли двама човека да се обичат от разстояние и съществува ли такава връзка изобщо или тая връзка не може да се нарече ЛЮБОВ ? :oops:

мерси за отделеното време,
поздрави от мен :P

suantito
04-27-2008, 19:04
Да със модем.

MartyParty
04-27-2008, 19:05
Мии...не знам.Зависи много от и разстоянието,и от хората,и от чувствата.

shanty_loop
04-27-2008, 19:08
:? Ами моето мнение за съжаление е твурдо НЕ , защото колкото и да си говорите и дори да се виждате и т.н. не сте заедно и ... някак моето мислене е такова , че няма да стане ... но не съм без грешна мога и да не съм права :)

tuzaro
04-27-2008, 19:10
не може

SiNiStEr
04-27-2008, 19:13
Според мен да.
Примерно сестра ми ходи с едно момче от почти вече година.Виждат се събота и неделя и са си супер заедно.
А и в мн връзки вече няма тръпка,поради това,че си писват.

iiirish
04-27-2008, 19:17
растоянието убива любовта. дори нея да я има, то двама души разделени ли са, огънят малко по малко изтлява. в началото всичко ще е ок, всичко ще е розово, но с течение на времето ще започнат да се пораждат недоразумения, съмнения, недоверие... и всичко това убива чувствата, дори и тях да ги има

Miss_Perfekt
04-27-2008, 19:20
Зависи колко е растоянието

Korni_ReSeRvE
04-27-2008, 19:24
mnogo pu zadavana temata za tova 6te otgovorq prosti4ko ... da!....pone spored men

Made_of_Pain
04-27-2008, 19:26
Имам познати, който имат такива връзки, като не става дума за различни градове, а за различни държави, а за една от двойките дори за различни континенти ( е те се разделиха де :lol: :lol: :lol: :lol: НО! Едва следкато той се върна в България :lol: )
Та.. Трябва да ти кажа, че не са 24/7 на телефоните и си оцеляват над година вече :)

Но... не става дума за въпрос на принципност, ами за сила, характери и такива неща.
Това,ч е моите познати са издържали не значи, че и вие ще успеете, нито пък значи, че ще се разделите ... Индивидуална работа...

П.С. Тези дето се разделиха... Изкараха 2 години заедно в същност :?

kPuCkA
04-27-2008, 19:30
Еми аз пробвах и издържах 3 месеца,много е трудно наистина,а и зависи изцяло от хората и до каква степен си имат доверие.

PiNk_GiRl
04-27-2008, 19:39
растоянието убива любовта. дори нея да я има, то двама души разделени ли са, огънят малко по малко изтлява. в началото всичко ще е ок, всичко ще е розово, но с течение на времето ще започнат да се пораждат недоразумения, съмнения, недоверие... и всичко това убива чувствата, дори и тях да ги има

Napalno vqrno.Hodih taka s edno mom4e ot drug grad 11 meseca..vijdahme se 1-2 pyti na sedmica..Sled vreme prosto vsi4ko koeto be6e otna4alo ve4e go nqma6e..(i mejdu drugoto sajelqvam mn za tiq propilqni meseci :( )

partychild
04-27-2008, 19:45
na 150 kilometra sme vijdame se prez 1 sedmica i po vreme na vakanciite sme zaedno.. imame si palno doverie pishem si vsqka ve4er obajdame si se po 10 pati na den i ve4e sme godina i polovina zaedno...vsi4ko zavisi ot 4oveka s koito si ... reshete si sami dali moje da ima vrazka ot raztoqnie ili ne ..

gPa3HuTeJl
04-27-2008, 20:04
не може

мхм... к'ва любов е т'ва.... да не усещаш човека до себе си... да не се буди сутрин до теб... да не те целува... да не те прегр1ща... аааа та това не е любов..
Само се води няк1в вид вр1зка...в1здушна... :D

tuzaro
04-27-2008, 20:06
не може

мхм... к'ва любов е т'ва.... да не усещаш човека до себе си... да не се буди сутрин до теб... да не те целува... да не те прегр1ща... аааа та това не е любов..
Само се води няк1в вид вр1зка...в1здушна... :D wireless 8-) 8-)

babity
04-27-2008, 20:27
растоянието убива любовта. дори нея да я има, то двама души разделени ли са, огънят малко по малко изтлява. в началото всичко ще е ок, всичко ще е розово, но с течение на времето ще започнат да се пораждат недоразумения, съмнения, недоверие... и всичко това убива чувствата, дори и тях да ги има

дори и да е така, аз съм крайно НЕсъгласна с мнението ти, нищо не пречи да си изкараш колкото остискаш с въпросният човек. хем ще си изживееш любовта, хем пък ако не се получи, то ще си го видяла на свой гръб вместо да слушаш някой си в някакъв си форум...

MiMcHeToOo
04-27-2008, 20:30
не може

мхм... к'ва любов е т'ва.... да не усещаш човека до себе си... да не се буди сутрин до теб... да не те целува... да не те прегр1ща... аааа та това не е любов..
Само се води няк1в вид вр1зка...в1здушна... :D

Ей, недейте така ;) Възможно е, въпреки че болката е по-голяма просто, защото човека който обичаш е далече от тебе.

cinderella_gugutka
04-27-2008, 20:30
аз мисля 4е може

IdiOtKa
04-27-2008, 20:38
зависи от лсучая ...но в повечето варианти не се получават раутите !

babity
04-27-2008, 20:47
не може

мхм... к'ва любов е т'ва.... да не усещаш човека до себе си... да не се буди сутрин до теб... да не те целува... да не те прегр1ща... аааа та това не е любов..
Само се води няк1в вид вр1зка...в1здушна... :D

даааа... а ако мисли, че като сме съседи и живее отсреща (примерно) ще се буди до мен, то тогава тряа да е ебати ентусиаста!

Nutty_
04-27-2008, 21:01
Абе зависи от разстоянието ако е 500 километра ще се виждате 1 път в месеца сигурно..а и зависи и от хората дали си имат доверие ,но е много трудно просто ако разстоянието не е достатъчно малко,че да се виждате често е много гадно или поне според мен поне... :(

Sarabi
04-27-2008, 21:08
Не.

Manenkoto
04-27-2008, 22:45
растоянието убива любовта. дори нея да я има, то двама души разделени ли са, огънят малко по малко изтлява. в началото всичко ще е ок, всичко ще е розово, но с течение на времето ще започнат да се пораждат недоразумения, съмнения, недоверие... и всичко това убива чувствата, дори и тях да ги има



точно е така. Много е шибано наистина

Mademoiselle
04-28-2008, 04:09
vazmojna e spored men

Vladokaaa
04-28-2008, 04:45
Зависи колко ще е разстоянието

dark234
04-28-2008, 06:39
растоянието убива любовта. дори нея да я има, то двама души разделени ли са, огънят малко по малко изтлява. в началото всичко ще е ок, всичко ще е розово, но с течение на времето ще започнат да се пораждат недоразумения, съмнения, недоверие... и всичко това убива чувствата, дори и тях да ги има
moge i da si prava no nai ve4e zavisi do kolko si imat doverie lpove kolko e silna i nai ve4e kolko sa blizki :(

ReNiTy_VArna
04-28-2008, 07:17
Според мен е навъзможно(или поне е изключително трудно).Една връзка се гради от близостта,от хубавите моменти заедно,дори от караниците за дребни неща...,от нетърпението да видиш другия,от удоволствието просто да гледаш любимия....,а това едва ли е възможно от разстояние...Каква пълноценност би имала една връзка от разстояние,как би могъл да се усмихнеш,да се зарадваш на любимия ако не го виждаш?!?!?!Очите ни дават около 80% от възприятието на света,затова помним най-много образи,най-много те биха могли да ни разчувстват,а не просто гласът на човека отсреща...

elf4o
04-28-2008, 07:28
Здравейте на всички!
Искам да ви попитам, според вас възможна ли е любов от разстояние .. в смисъл такъв, двамата сте от различни градове примерно и се виждате рядко .. обаче пък постоянно сте на телефоните и си пишете и всякви такива .. и все пак .. Може ли двама човека да се обичат от разстояние и съществува ли такава връзка изобщо или тая връзка не може да се нарече ЛЮБОВ ? :oops:

мерси за отделеното време,
поздрави от мен :P
Да възможна е любов от различни градове но е гадно тъи като почти винаги нещо се прецаква в тези връзки, или тя те прецаква или ти нея аз....... гадно е наи добре е да сте от един и същ град.......... или ако не сте то поне да се виждате често но пак няма никаква гаранция :) че всичко ще е наред .

babity
04-28-2008, 09:03
от нетърпението да видиш другия

именно! аз познавам двойка, която след една голяма цифра време се разделиха точно заради безоблачната си връзка, в която прекарваха 24/7 заедно. Ако остискаш да си с някой, който е далеч със сигурност го обичаш. Е, не винаги можеш да се гушнеш в него като ти се размрънка някой и те ядоса, ама пък като се видите е по - сладко!

FiRe_LaDy
04-28-2008, 09:55
Ами както съм писала и друг път ... тези връзки са без бъдеще.Не продължават много дълго.Имала съм такава връзка,която продължи почти година.Добре,че поне не съм вярвала,че връзката има бъдеще и да се вманиачавам и ограничавам,и само да си губя времето.Сега още поддържам връзка с момчето,но сме само приятели.Но края на връзката ни беше ужасен и за двамата.И не беше сложен,заради някакав спор или нещо друго,а заради това,че осъзнах,че си губим времето така и двамата и го оставих.Малко ли са момчетата/момичетата в нашия град,че още от малки да ги търсим на 300 - 400км от нас .... безсмислено е ...

fuck_me_pls
04-28-2008, 09:58
:? Ами моето мнение за съжаление е твурдо НЕ , защото колкото и да си говорите и дори да се виждате и т.н. не сте заедно и ... някак моето мислене е такова , че няма да стане ... но не съм без грешна мога и да не съм права :)

+1

marencetuuu
04-28-2008, 11:46
оххх вие поне в различни градове,пук моя извън Bg,пишем си,звъним си,но нз докога ще е това...даве точно днес той се филмирал и ме пита дали не съм си намерила някой,който постоянно да е с мен,а аз в този момент дори не съм си и помисляла за друг и мн се изнервих като ме попита за това

v3nItoO
04-28-2008, 14:28
Еми аз пробвах и издържах 3 месеца,много е трудно наистина,а и зависи изцяло от хората и до каква степен си имат доверие.


ами аз издаржах 2месеца.и сам съгласна с теб :)

BuJlDozeRa
04-28-2008, 15:03
Категорично НЕ просто е... хората не се познават а любов..хаха.. :(

Castaway
05-03-2008, 19:35
Категорично НЕ просто е... хората не се познават а любов..хаха.. :(

.. Хората се познават .. в смисъл, така де, то единиа човек съм аз .. в смисъл, виждаме се, ама по рядко .. и по телефоните сме почти непрекъснато .. е добре де, не е чак толкова много, но все пак ..има нещо ..

ии.. мерси за отговорите на всички, просто ми исках да чуя и други мнения..

donkihot
05-03-2008, 19:41
ами ако си намерила то4ния 4овек-да...приятеля ми е от моя град,но у4и в друг и..го виждам само петък и събота..но намерила съм то4ния 4овек и тва не е проблем. т.е зависи си от 4овека

FreeRunBoY
05-03-2008, 20:40
За мен не е възможна любов от разтояние...от личен опит го казвам

ThePowerOfLove
05-03-2008, 20:58
Аз пък мисля,че е възможно :)

hahavteen
05-03-2008, 21:10
Зависи от хората. Има някои които се разбират супер докато са разделени и им е мн гот като се видят но когато след време се съберат да живеят заедно не могат да се търпят. Рискована е такава връзка.

gangstata
05-03-2008, 21:12
Възможна е..,но няма да издържите дълго..пък и е мъчение за двамата..няма смисъл..

DjuDjiTo
05-04-2008, 14:35
Здравейте на всички!
Искам да ви попитам, според вас възможна ли е любов от разстояние .. в смисъл такъв, двамата сте от различни градове примерно и се виждате рядко .. обаче пък постоянно сте на телефоните и си пишете и всякви такива .. и все пак .. Може ли двама човека да се обичат от разстояние и съществува ли такава връзка изобщо или тая връзка не може да се нарече ЛЮБОВ ? :oops:

мерси за отделеното време,
поздрави от мен :P

mMmMmмммм за жалост не....макар, че и на мен много ми се иска да е така...

vesito13
05-04-2008, 18:36
много зависи от хората :wink:

sweet_baby_f
05-04-2008, 19:09
и според мен не е любов, защото едно мое бившо гадже от няколко години живее в Лондон и си идваше само за 1 месец лятото и за по 10 дни зимата, И ние постоянно си говорехме...,но незнам аз лично не намерих голям смисъл

zaraaa
05-04-2008, 19:15
Spored men razstoqnieto e prechka pred edna vrazka, no pak zavisi ot xarakterite i chuvstvata na xorata :) NO vse pak mislq, che sled vreme takava vrazka prosto iztanqva, chuvstvata oxladnqvat i togava idva vremeto za razdqla :)

Brutality
05-05-2008, 06:06
Всичко е възможно желание да има. Ако щеш и от Варна - София може да има връзка. Не е задължително да си 100% в денонощието с някой че да има връзка че и любов. С постоянство, малко търпение и чести срещи нямаш никви ядове. Ама само по телефона и по скайп, без физически контакт.. тва си е просто комуникация от разстояние :P

Castaway
05-05-2008, 16:18
Хах .. мерси на всички за отговорите .. ам то ний с пича се получиха едни неща.. и вече не сме заедно .. :( .. както и да е, няма да ви занимавам сега как стана всичко.. просто си стана..

и смятам,че може би е възможна .. но и двамата трябва да го желаят ..

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 16:19
Хах .. мерси на всички за отговорите .. ам то ний с пича се получиха едни неща.. и вече не сме заедно .. :( .. както и да е, няма да ви занимавам сега как стана всичко.. просто си стана..

и смятам,че може би е възможна .. но и двамата трябва да го желаят ..

опита учи най-добре :) успех в бъдеще

Castaway
05-05-2008, 20:10
Хах .. мерси на всички за отговорите .. ам то ний с пича се получиха едни неща.. и вече не сме заедно .. :( .. както и да е, няма да ви занимавам сега как стана всичко.. просто си стана..

и смятам,че може би е възможна .. но и двамата трябва да го желаят ..

опита учи най-добре :) успех в бъдеще

мерси .. може би ще ми е нужен .. а и все пак, трябва да има и разочарования..

Iv4eTy
05-05-2008, 20:24
Според мен не...

enola
05-05-2008, 20:28
Мии...не знам.Зависи много от и разстоянието,и от хората,и от чувствата.
+1

co0lcat7
05-05-2008, 20:49
Значи...мноето мнение е леко противоречиво...защото имам приятели к0ито са вече от година заедно,а са от различни градове(мацката е от сф,а той е от моя град)ии отношенията при тях вървят много добре...тя всяка ваканция е тук ии през някои почивни дни...ама примерно аз бях ии все още съм влюбена в момче от софия,но нашата връзка е някак си безпреспективна...много искам да бъда с него...но ходя в софия не много често ии не за много време...а и не съм примерно на 20 години,че да паля колата когато аз реша ии да бъда при него когато на мен ми се иска...А иначе ако хората са си от 1 и същи град ии единия от двамата учи в друг,но си идва събота ии неделя-няма пр0блем...Ама всичко си зависи от хората....на всякъде има изключение...секи си има различна гледна точка...така че е трудно да се определи... :-o

BurnInMyLight
05-05-2008, 21:22
Няма невъзможни неща,но очи,които не се виждат, се забравят...затова ги има снимките :-D

falloutgirl92
05-07-2008, 12:59
vazmojna e,stiga horata da ne izneverqvat edin na drug,da ne se lujat i da si govorqt 4esto :-)

LadyDy
05-07-2008, 15:23
Възможна е!!!! Обаче момчето и момичето трябва да си имат ПЪЛНО доверие - то е най-важно в една връзка!!!

Пример...Имам си приятел, който е на 150 км. от мен, виждаме се 2 пъти в месеца /според зависи/, чуваме се по телефоните, пишем си..и така..
Вярвам в любовта ни, пък само съдбата си знае дали ще сме заедно много време, или не.

П.П- Заедно сме от 8 месеца и нещо... :)

gPa3HuTeJl
05-07-2008, 15:39
...и к'во вечер сядате на бордюра на улицата... гледате к1м небето и го целувате, надявайки се целувките да стигнат до устните на любимия/любимата..
Тинтири - минтири... др1жки...
Сподер мен не става...

butty
05-07-2008, 15:42
тази тема я има вече 100000000000000 пъти. Значи както вече казаха, зависи от разстоянието. Пример: Аз и приятелят ми..живеем в 2 града на около 20 км един от друг, в началтоо беше лесно, защото аз учех в неговия град, но... след това той замина за София-студент и имахме малко проблеми,кофти ми беше,бях свикнала да го виждам по-често..е в даскало се виждахме за 20 минс де..и събота-неделя за повечко. А иначе след като замина за София, да ви кажа, даже май ни е по-лесно, защото с нетърпение чакаме момента когато ще се видим, липсваме си, иамме си доверие и нямаме проблем с това.. другият пример за разстояние от 10 000 км ....... сестра ми е с момчето си вече 5-6 години, а учи в САЩ , а той си е тук. Идва си или лятото,или зимата. И все още са си заедно и се обичат! Така че з амен любов от разстояние има! Стига да знаеш, че го искаш достатъчно много и че обичаш този човек! ;)

likejolie
05-08-2008, 09:51
Най-далечно разстояние е туй което ни дели т т т :smt020 :-({|=

gLoRiOuS_aNGeL
05-08-2008, 21:57
НЕ!Според мене не може да има любов от разстояние,защото тогава ги няма онези сладки моменти,когато сте заедно...НОУ РИЙЛ КЪНЕКШЪН,ако разбирате за кво ви говоря... 8-)

HePeAJIeH
05-08-2008, 22:10
Възможна е ! Може да е на 100 км път от тебе,но да се виждате по-често,отколкото с момиче от твоя град,което е много заето и няма време за теб :) Всичко опира до възможностти,воля,средства и силата на любовта :) Другото,както би казал Гацо Бацов.е "ветер работа баце" 8-) 8)

Freeminded
05-08-2008, 22:11
Любов да, но връзка - не!

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-09-2008, 06:13
Мисля, че темата свърши, нямаше да боли някои да прочетат 2-3 поста над своя. :?

cesekar4eto92
05-09-2008, 08:22
според мен има такава любов. Аз също харесвам едно момиче от друг град и мисля , че е много хубаво . Лошото е ,че я виждам рядко и като се прибера в София при нея, в главата ми има само една мисъл , как по-бързо да я видя. Мисля че това прави една връзка по интересна и така няма да си умръзнете бързо.

Castaway
05-10-2008, 22:35
Мисля, че темата свърши, нямаше да боли някои да прочетат 2-3 поста над своя. :?

Мм..да... някой май не четат кво е писал човека рпед тях ..


Хора.. няма смисъл вече да пишете .. Нещата с мен и пич-а, не се получиха.. така че, мерси все пак за отговорите ви.. :P

Sweet_Play_F
05-11-2008, 06:50
Голяяямо значение има какви са хората...

BWald0rf
05-11-2008, 06:58
Офф !! Ако беше потърсила в търсачката щеше да видиш сто такива теми бе :?
И да възможно е !