PDA

View Full Version : Дали ще се върне?



sExSiMvOlChY
04-27-2008, 19:49
Та ходех с едно момиче до към преди 1-2 седмици,аз я зарязах.Ние бяхме заедно от около 9 месеца и беше много хубаво всичко,но аз много я лъжех,тя неспираше да ми говори,че никога съм нямал да я обичам така както съм обичал бившата си.Че не съм знаел тя колко ме обича,че бившата ми Мимито значела всичко за мен,а тя (Даниела) била просто за да забравя Мими.Това не е било така аз отначало тръгнах с Дани просто е така защото е много хубава и всички "аре бе тръгни с нея виж,че ти е навита" и аз айДе.. Но след няколко месеца се влюбих в нея,отначало наистина не беше така силно както с Мимито.Но това се промени,защото аз за Даниела давам всичко,а тя неспираше да ревнува.Да аз и давах поводи защото с Мимито сме много близки приятели и все си говорехме,пишехме,виждахме и Данито мн ревнуваше и аз спрях,защото видях,че не й е приятно,защото тя ми е просто приятелка,а Данито е момичето което обичам.И после обаче аз почнах да излизам много без Дани,по дискотеки,кафета и се забивах и с други момичета и да изневерявах й.Тя знаеше и ми прощаваше и преди 1-2 седмици не се бяхме виждали преди това около 1 седмица и аз бях с друго момиче и исках много да се вида с Дани,но тя все беше заета и един ден и се обадих и й казах край до тука сме.И след 1седмица вече неиздържах да не й се обадя,казха и колко съжалявам колко я обичам и искам пак да сме заедно.Естесвено тя неиска да се съберем и вчера трябваше да се видим в 12 часа преди да замине с тяхните и съм я чакал час и половина,но тя не дойде а ми беше обещатала.Та мислите ли,че би се върнала при мен?

MiMcHeToOo
04-27-2008, 20:18
Надали ще се върне при теб. Ти си я зарязал за неква тотална глупост....

PiNk_GiRl
04-27-2008, 20:23
Надали ще се върне при теб. Ти си я зарязал за неква тотална глупост....

I az mislq taka..Tq e prazvila tolkova kompromisi zaradi va6ata vrazka ,a nakraq si q zarqzal za tova :shock: Ako vse pak te obi4a i po nqkakav na4in i dokaji6 4e pove4e nqma da bade6 predi6niq,moje i da q obedi6 no se samnqvam :?

cinderella_gugutka
04-27-2008, 20:24
отиди в "море от любов" :lol: може и да се върне
ами...аз не мога да си обясна как си я оби4ал а си се забивал и с др и на вси4кото отгоре си скъсал с нея...
аз ако бях на нея и те оби4ах така както оби4ам 1 мом4е ся бих се върнала но за нея нз :(

Luda_Na_Max
04-27-2008, 21:00
дано не се върне .. дори да те обича по-добре да не се връща при теб.. не заслужаваш изобщо ама изобщо ..

babity
04-27-2008, 21:17
и аз много ревнувам от бившите на приятелят ми... и не само от тях :oops: , обаче ако ми направи същото.. ще стана мнооого зла! не се надявай на нищо. зарязала те е и с право! дано да си достатъчно умен, че да я оставиш на мира...

piff4ence
04-27-2008, 21:19
NE! Nikav 6ans,sam si si fo zaslujil!to4no tai trebva da sa postapva s vas-jenkar4etata! :?

Miss_Perfekt
04-27-2008, 21:37
Ако не е тъпа нямаш шанс :?

zaraaa
04-28-2008, 08:17
Edva li shte se varne pri teb, tvarde mnogo tvoi greski, izneveri i gluposti ti e proshtavala! :? Razberi, che vsichko si ima granici, dori i neinoto tarpenie :) No nishto ne e sigurno, ako vse oshte te Obicha taka silno shte se varne pri teb, no ako i e pisnalo ot lajite ti i greshkite ti -edva li? :? Problemat pri teb e , che ne si q Ocenil, kogato si q imal do sebe si, a povqrvai mi tova da badesh nedoocenen ot choveka, kogoto Obichash e mnogo Tajno!!! :( :( :(

SiNiStEr
04-28-2008, 08:46
Ако не е тъпа нямаш шанс :?
Мн точно казано :)

sExSiMvOlChY
04-28-2008, 09:03
Ами тя казваше,че като я търся само и съм толкова мил с нея и тя се разколебава,но щом си тръгна и тя почвала да мисли трезво и разбирала,че нямало смисъл.Знам,че още ме обича и аз я обичам много,но просто ми липсваше много и сгафих,но я обичам!! Чуда се дали да продължа да я търса и да я карам да излизаме,защото един ден сме си говорили пред нейния вход 2 часа и тя се разплака тогава ии ми стана много гадно и само я гушнах и викам "спокойно мило всичко ще се оправи" и тогава нещо ми се развика бутна ме и викаше тъпанар махай се и т.н.. Ама наистина я обичам и няма повече да я нараня но тя не ми вярва ;(

hottie
04-28-2008, 09:04
Ами дано не се върне при теб. И да се върне ти няма да се промениш. Искаш я като собственост, а не защото си влюбен. Ако я обичаше нямаше да се държиш така.

FiRe_LaDy
04-28-2008, 09:45
Според мен няма да се върне колкото и да те обича.Трябва да е тъпа,за да го направи и отново да търпи кръшканията ти и да страда само.И аз обичах едно момче адски много,но и той нищо не правеше за връзката ни и го зарязах и колкото и да исках - не се върнах никога поевече!Дано не се върне и тя и да си намери някой,който заслужава чувствата й и оцени всичко в нея,което ти не.Сам си си виновен за всичко ...

kefish_meee
04-28-2008, 09:52
Надали ще се върне при теб. Ти си я зарязал за неква тотална глупост....
+1

sExSiMvOlChY
04-28-2008, 10:39
:cry: :cry: И кво толкова месеци и край.. неможе всичко да свърши така .. заради една грешка ;( .. не една .. но .. аз я обичам немога така ;( искам да си я върна

sladkъ_mackъ
04-28-2008, 11:02
дано не се върне .. дори да те обича по-добре да не се връща при теб.. не заслужаваш изобщо ама изобщо .. дам явно Данито е добро момиче и ти си се възползвал от това,за да й кръшкаш.. ее ма са ти май си прецакания :? сърди се на себе си,според мен няма да се върне..

fuck_me_pls
04-28-2008, 11:24
:cry: :cry: И кво толкова месеци и край.. неможе всичко да свърши така .. заради една грешка ;( .. не една .. но .. аз я обичам немога така ;( искам да си я върна

еми следвашия път мисли,преди да действаш

sExSiMvOlChY
04-29-2008, 06:44
Върна се,върна се ... каза,че ме обича много и неиска да сме разделени даде ми още един шаНС yeeeEEe :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

fuck_me_pls
04-29-2008, 06:47
Върна се,върна се ... каза,че ме обича много и неиска да сме разделени даде ми още един шаНС yeeeEEe :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

горкатаа...гледай да не го пропилееш и тоя шанс :P

sExSiMvOlChY
04-29-2008, 07:01
Няма,няма снощи цяла вечер бях с нея :grin: :grin: :grin: Иии съм много щастлив :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-P :-P :-P :-P

Al3ksandra
04-29-2008, 11:17
ехей браво .. как искам и аз 2ри шанс.. :grin:

MiMcHeToOo
04-29-2008, 11:26
Върна се,върна се ... каза,че ме обича много и неиска да сме разделени даде ми още един шаНС yeeeEEe :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Знаеш ли, като се замисля не трябва да те съдим толкова строго... Наистина всеки заслужава втори шанс. Един съвет от мен - внимавай сега, мисли с главата си, защото момичето настина те обича :)

zaraaa
04-30-2008, 11:23
A sega vnimavai, gledai da ne propileesh i tozi shans :grin: Radvam se za vas :grin: i znai, che shtom e postapila taka - tova momiche naistina mnogo te obicha!!! :) Obichai q i ti taka - iskrenno i plamenno! :) :) :) Aidee i si opichai akala! :)

indecent
04-30-2008, 11:39
mnogo typo si postypil ... a tq kolko pyti ti e pro6tavala no mai ne si e struvalo ... uj q obi4a6 a se vijda6s biv6ata si i se svalq6 s drugi momi4eta to golqma lubov e tvoeto .... na teb 6te6e li da ti e priqtno ako tq be6e postypila taka s teb .... bahti typite mom4eta .... ne ocenqvat i malkoto koeto imat !!!!! :-x