PDA

View Full Version : Пак кола маскаааааааа



kateto_sladkata
04-27-2008, 20:12
Хора каква е разликата между топлата и студената кола маска :-D
Коя боли по-малко?А вие каква марка използвате?/ако изобщо ползвате кола маска :-D / :D

elitssa_
04-27-2008, 21:38
az ne izpolvvam :P
epilator ili na veet 8)
ama skoro s1ka6 6te probvam :) :)

lovely666
04-27-2008, 21:42
До колкото знам (от приятелки) кола маската разранява кожата :( Аз си използвам епилатора и не се оплаквам 8)

Ms.Lonely
04-27-2008, 22:54
Принципно кола маска не използвам тъй като съм слабо окосмена , почти нямам косъмчета . Преди да ползваш студена я държиш в хладилника около 10 минути и след това с ръчички я стопляш за да се разтегне , а при топлата май се разтапя много , до течно състояние след , което определната зона се залива и с нещо като листче се слага върху маската и се дърпа . Болката е неописуема , поне така съм чувала де , но не съм сигурна , че наистина е така ...

scanadal
04-28-2008, 07:47
Да ти кажа аз използвам кола маска и съм по-доволна от топлият вариянт.И с нея да ти кажа боли по-малко.Не че мен някога ме е боляло от скубането на каквито и да е косми :P 8-)

136179
04-28-2008, 08:46
Ти чуваш ли се? Очакваш едната да боли повече, а другата по-малко ?! :-D
Разликата е в това че студената е по-практична за в домашни условия ..

evi_vd
04-28-2008, 09:16
Ти чуваш ли се? Очакваш едната да боли повече, а другата по-малко ?! :-D
Разликата е в това че студената е по-практична за в домашни условия ..
хахах да :-D

Liar
04-28-2008, 09:20
По мое мнение толплата е по-подходяща.С нея много по-лесно се работи.

6DBK
04-28-2008, 09:22
в близката до нас аптека имаше лентички на Стреп ама понеже много се оплакваха и аз си взех само една лентичка и я пробвах на краката и ми се махнаха перфектно косъмчетата и после си купих доста и стана перфе :P

BlueCat
04-28-2008, 09:25
А аз не съм чувала за топла кола маска в домашни условия. Има ли такава?

А иначе по-добре с топла, при козметик...По-малко боли, пък и не трябва ти да дърпаш.

Liar
04-28-2008, 09:28
А аз не съм чувала за топла кола маска в домашни условия. Има ли такава?

А иначе по-добре с топла, при козметик...По-малко боли, пък и не трябва ти да дърпаш.
Да има в аптеките.

foreverr
04-28-2008, 09:29
Aми с топлата кола маска по-малко боли, защото тя като е топла и као се сложи на кожата и топлото разширява порите и така по-малко боли, а студената не ги разширява и си боли нормално/повече от топлата кола маска/А аз досега само 1 път съм използвала кола маска на Jankar - Сара / тя е студена/ и я ползвах за областа на бикините.

varnen4e
04-28-2008, 09:36
Е, добре, де ... а все пак... свиква ли се.. че аз все не мога да се наема.. иии 1-вият път колко време отнема?

foreverr
04-28-2008, 09:38
Е, добре, де ... а все пак... свиква ли се.. че аз все не мога да се наема.. иии 1-вият път колко време отнема?Ако мен питаш-ами чесно отне ми 2 часа щото махах на мн малки участъци и малко по малко и затва 2 часа съм се мъчила в банята :x Ама ся 2 път би трябвало по-бързо да се справя.Аз ся след 2-3 дена ще си правя пак :)

kateto_sladkata
04-28-2008, 11:23
в близката до нас аптека имаше лентички на Стреп ама понеже много се оплакваха и аз си взех само една лентичка и я пробвах на краката и ми се махнаха перфектно косъмчетата и после си купих доста и стана перфе :P

а тия лентички никога не съм ги ползвала.с тях много ли боли?/аз все питам дали много боли защото въобще не мога да търпя силна болка/ :( :shock:

elichkaaa
04-28-2008, 11:29
виж са купи си едни качествени на veet и давай първия път ще те боли но ще свикнеш няма кола маска която да не боли просто си купи и давай няма да умреш ще свинкеш :) първия път когато си правих бях в 1 приятелка и опищяхме целия блок ама се свиква :D