PDA

View Full Version : Как да забавляваме момичетата?! Как ли... Ето как



what_the_bleep
04-27-2008, 22:08
здравейте, пиша ви от името на 'моя милост'
шегувам се, темата е не да ви дам информация как да
забавляваме нежния пол, а тъкмо обратното
изисквам информация относно приятното прекарване

давам ви пример... момче си отиваш с някой приятел в
женска компания от 5-6 момичета, те естетвено
най-много обичкат да си говоркат за клюки, обсъждане
и прочее...
но има моменти, в които (тук трябва да подчертая, че
не става на въпрос за какво да си говорим с тях,
а как да ги забавляваме - не всеки разговор те кара да
кипиш от щастие) момиченцата започват да флиртуват с теб,
тъй като те са повече и се отпускат и тук (колкото и да си
симпатичн и миличко да им се усмихваш) трябва да влезеш
в ролята на плейбой, интересна личност, център на внимание...

разбирате ме какво искам да ви кажа, може да си помогнем
с някои клишета, фрази, готови истоии... знам ли?
нали точно за това се обръщам към вас - информирайте ме как става номерът

Jessika_MG
04-28-2008, 12:54
:D Никога няма да видиш плейбой с 4-5 момичета на разходка. Освен, че ми стана смешно, съм и малко обидена от разбиранията ти за отношенията момче-момиче.

what_the_bleep
04-28-2008, 16:30
Има ли въобще някой, който би се отнесъл с уважение към темата?
Ако сте забравили въпросът е как да забавляваме момичетата

@ _Becko_ моите уважения,
бъди разумен и изтрий текста, който си написал
не си разбрал правилно посланието ми
бъди българин и не използвай турски глаголи

@ Jessika_MG аз самият се засмях като прочетох какво съм писал, но въпросът си остава

бих могъл леко да го променя 'какво да си говорим в женска компания' и 'как да си правим шоу'
така по-добре ли изглежда?

i'm so excited!
04-28-2008, 17:03
да си забавен и харизматичен човек си е дарба

RAWRRR
04-28-2008, 19:55
Не бих си говорила с мъж за новата при4еска на Бритни Спиърс,или дали Брат и Анджелина са се разделили..

За да ме впе4атли някой мъж трябва да е жизнерадостен,да е разговорлив,да се усмихва/смее много,да е непринуден, забавен и остроумен :).

hrisiiiiii
04-28-2008, 20:07
Би било хубаво всички мъже да са такива, каквито RAWRRR ги описа.. Просто не се притеснявай да си общуваш с момичетата - захващай всяка тема, която ти дойде наум. Не се притеснявай и не се стягай, защото това е по-лошо отколкото да не говориш нищо.

tItEufFf
04-28-2008, 20:54
С клишета, фрази и готови истории няма да впечатлиш никое момиче, повярвай ми..Както някой по-горе каза "да си забавен и харизматичен е дарба". Но пък ако постоянно се усмихваш, весел си и си джентълмен сигурно ще успееш ;)

machoka
04-29-2008, 07:15
Не бих си говорила с мъж за новата при4еска на Бритни Спиърс,или дали Брат и Анджелина са се разделили..

За да ме впе4атли някой мъж трябва да е жизнерадостен,да е разговорлив,да се усмихва/смее много,да е непринуден, забавен и остроумен :).

Ще си отидеш мома от този свят, май.. :-o

Jessika_MG
04-29-2008, 09:08
Темата е много всестранна. Просто защото хората са различни. За момичето, което търси секс или друго - е в депресия .. да си жизнерадостен и прекалено приказлив, би било голяма досада. Няма как да се определят точни теми за разговор като си зависи и от ситуацията. За всеки случай .. Бритнито SUX. А и това до колко познаваш момичето е определящо. Ако искаш забавления.. ами търсете местата за това - играйте билярд, дартс, ходете на картинг, ... и каквото още се сетиш. Да излезете в компания е добро начало. 1во ..ако компанията си е вашата :D .. ще е весело, а и 2ро така също би могъл да разбереш интересите на момичето и съответно как би могъл да си и интересен ти.

RAWRRR
04-29-2008, 13:24
Не бих си говорила с мъж за новата при4еска на Бритни Спиърс,или дали Брат и Анджелина са се разделили..

За да ме впе4атли някой мъж трябва да е жизнерадостен,да е разговорлив,да се усмихва/смее много,да е непринуден, забавен и остроумен :).

Ще си отидеш мома от този свят, май.. :-o
Глупости,има доста такива индивиди.А изискванията ми са високи,знам,но най-важното за една връзка (каквато и да е),според мен,е общуването,затова търсенето на тези ка4ества ми е приоритет.
Но все пак не мисля,4е мъжът трябва да ме забавлява,разсмива,развли4 ,съблазнява и тн.Мисля,4е трябва да е взаимно.Долу феминизмът! :)

milena schneider
04-29-2008, 18:52
разбирате ме какво искам да ви кажа, може да си помогнем
с някои клишета, фрази, готови истоии... знам ли?
нали точно за това се обръщам към вас - информирайте ме как става номерът


nikoga, ama nikoga ne izpolzwai kli6eta w ob6tuwaneto si s momi4e. towa ne samo e ujasno drazne6to, ami i pokazwa palna lipsa na kakwato i da bilo fantaziq. po-dobre badi sebe si i se opitai da pokaje6 na nejnata polowinka, 4e proqwqwa6 wnimanie. nai-dobre se hwani za nqkoi drebni detaili - naprawi i kompliment za ne6to. tapo e da kazwa6 zau4eni frazi, nie momi4etata, mrazim towa!!!!!!!!!

b0Nb0n
04-29-2008, 22:45
za kvoto ti doide za kvot si govori6 sys seki ostanal pi4444444 :D az tai praq brat prosto nemoga ina4e :-D

DoPye
04-30-2008, 00:32
Не бих си говорила с мъж за новата при4еска на Бритни Спиърс,или дали Брат и Анджелина са се разделили..

За да ме впе4атли някой мъж трябва да е жизнерадостен,да е разговорлив,да се усмихва/смее много,да е непринуден, забавен и остроумен :).

Ще си отидеш мома от този свят, май.. :-o


тихо ma3x :)

POKEMONFOREVER
04-30-2008, 01:35
Еми кажи на някое момиче - ЛАМЕР и ще те целуне :D:D:D:D:D:D,аз така им викам по скайпа на повечето :D:D:D:D:D:D.