PDA

View Full Version : засилено отделяне на слюнки



str1990
04-27-2008, 22:04
Имам проблем със отделянето на слюнки в устата, след като бях 1 година с апарат за изправяне на зъбите. Честно казано ме е страх ако ми изскочи момата да ме целува изведнъж, преди да съм преглътнал, да не стане наводнение. Колебах се каде да напиша тая тема :\
Та въпросът ми е дали дамите имат против по-мокрите целувки и някакъв съвет как да ги намаля, че много ме дразни.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
04-27-2008, 22:18
pfhahahahhahahhahahahha hahahah XAXAXAXAXAXA HGOHOHOHOHOHOH OMFG :D:D:D HAHAAHAHAHAHA 8-) :lol: :grin: :grin: :razz: :razz: hahahhhahah ROFLAMAO LMAO :D:D OMG XDXDXD NONONONo :D:D:D :-P

babity
04-27-2008, 22:19
pfhahahahhahahhahahahha hahahah XAXAXAXAXAXA HGOHOHOHOHOHOH OMFG :D:D:D HAHAAHAHAHAHA 8-) :lol: :grin: :grin: :razz: :razz: hahahhhahah ROFLAMAO LMAO :D:D OMG XDXDXD NONONONo :D:D:D :-P

Толерантност... :? По темата: пич, нищо немога да кажа де, ама едва ли някой ще забележи...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
04-27-2008, 22:21
pfhahahahhahahhahahahha hahahah XAXAXAXAXAXA HGOHOHOHOHOHOH OMFG :D:D:D HAHAAHAHAHAHA 8-) :lol: :grin: :grin: :razz: :razz: hahahhhahah ROFLAMAO LMAO :D:D OMG XDXDXD NONONONo :D:D:D :-P

Толерантност... :? По темата: пич, нищо немога да кажа де, ама едва ли някой ще забележи...

кфа толерантност :razz: :razz: :D :D :lol: :lol: прочете ли го ? !!!

babity
04-27-2008, 22:25
pfhahahahhahahhahahahha hahahah XAXAXAXAXAXA HGOHOHOHOHOHOH OMFG :D:D:D HAHAAHAHAHAHA 8-) :lol: :grin: :grin: :razz: :razz: hahahhhahah ROFLAMAO LMAO :D:D OMG XDXDXD NONONONo :D:D:D :-P

Толерантност... :? По темата: пич, нищо немога да кажа де, ама едва ли някой ще забележи...

кфа толерантност :razz: :razz: :D :D :lol: :lol: прочете ли го ? !!!

да, прочетох го! човека за да пита в тоя форум, пълен с олигофрени, който ще реагират като теб явно доста се притеснява, а ти не помагаш... сеш' ли се? не знаех, че си застрахован срещу случайности и на теб неможе да ти се случи подобен шит... но щом се присмиваш така демонстративно... сигурно си, евала! :x

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
04-27-2008, 22:26
pfhahahahhahahhahahahha hahahah XAXAXAXAXAXA HGOHOHOHOHOHOH OMFG :D:D:D HAHAAHAHAHAHA 8-) :lol: :grin: :grin: :razz: :razz: hahahhhahah ROFLAMAO LMAO :D:D OMG XDXDXD NONONONo :D:D:D :-P

Толерантност... :? По темата: пич, нищо немога да кажа де, ама едва ли някой ще забележи...

кфа толерантност :razz: :razz: :D :D :lol: :lol: прочете ли го ? !!!

да, прочетох го! човека за да пита в тоя форум, пълен с олигофрени, който ще реагират като теб явно доста се притеснява, а ти не помагаш... сеш' ли се? не знаех, че си застрахован срещу случайности и на теб неможе да ти се случи подобен шит... но щом се присмиваш така демонстративно... сигурно си, евала! :x

Spank me ! :lol: :lol:

Ms.Lonely
04-27-2008, 22:33
Най-важното е да можеш да се целуваш добре , а колко слюнка отделяш ... не е фатално , но не е и приятно да правиш наводнения в устата на гаджето !

s70rm3r
04-27-2008, 22:46
на хиляди неща се дразня и това е някой да се присмива на недъзите на друг човек..това че на един крака му крив на друг Х*Я му на спирала кфо ви боли..всичко е натурално..по темата.. Пич знам и аз съм носил тия шини но при мене с плюнките едва се засили..но важното преди целувка ХУБАВО ама ХУБАВО преглъщай..ако тряя се изхрачи без да те види и другото най добре се посъветвай с лекар..

P.S. А и за останалите дебилчета из форума дето ги ебе само за тях (лицемери) и се присмиват на проблемите на други..все ще ви дойде времето и на вас..както му се вика "Не плюй срещу вятъра"

str1990
04-28-2008, 05:10
мерси :)

s70rm3r
04-28-2008, 06:22
не че да те защитавам но просто виждам какви скапаняци се навъртат из нета.. Изплюха се срещу вятъра остава им време и храчката където са изплюли да ги уцели..

xercu
04-28-2008, 06:26
не че да те защитавам но просто виждам какви скапаняци се навъртат из нета.. Изплюха се срещу вятъра остава им време и храчката където са изплюли да ги уцели..Те направо пикаят срещу вятъра ... >.<
По темата : Ае пий по малко течности и ще се оправиш :P :wink:

str1990
04-28-2008, 06:30
като видях реакцията ми стана ясно че е някакъв умствено ограничен привърженик на компютарните игри, така че не не се засягам от такива болни мозъци
нищо лично

s70rm3r
04-28-2008, 06:32
кой

str1990
04-28-2008, 06:34
не че да те защитавам но просто виждам какви скапаняци се навъртат из нета.. Изплюха се срещу вятъра остава им време и храчката където са изплюли да ги уцели..Те направо пикаят срещу вятъра ... >.<
По темата : Ае пий по малко течности и ще се оправиш :P :wink:

почти не пия течности :( по 1 литър на ден най-много

str1990
04-28-2008, 06:35
кой

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN

първия коментар

xercu
04-28-2008, 06:36
не че да те защитавам но просто виждам какви скапаняци се навъртат из нета.. Изплюха се срещу вятъра остава им време и храчката където са изплюли да ги уцели..Те направо пикаят срещу вятъра ... >.<
По темата : Ае пий по малко течности и ще се оправиш :P :wink:

почти не пия течности :( по 1 литър на ден най-многоЕм ддз ся като махнеш шините/брекетите с времето ще се оправи и говора ти , и слюнкоотделянето ти тъй че споко :-o

str1990
04-28-2008, 06:37
махнах ги преди 2 години

xercu
04-28-2008, 06:40
Хабер си нямам как може да се оправи... Сорка :?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
04-28-2008, 06:42
кой

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN

първия коментар


хахахахха. .... загинах вече .... ю кан'т сейв ми -- Ричи Корцън ...
аз не виждам проблем лол ... ти си дебил ... всеки слюнкоотделя - свързано с храносмилане, амилаза бля бля първично разграждане на храната ... не е от много течности ... не е от шибаните шини, просто си въобразяваш ... и за тва хахаххахаха :D


пс: Мери си приказките "Повелителю на Ракола!"

str1990
04-28-2008, 06:46
преди не отделях толкова
преди да сложа шините зъболекаря ми каза че ще се засили отделянето на слюнки

s70rm3r
04-28-2008, 06:46
е лятото по колко пиеш..ако пак е по 1 литър на ден през лятото...просто е невъзможно..лятото леко се изпотяваш и така се губят телесни течности и трябва да се пие много вода,кока-кола и други простотии но без чайове и горещи напитки но ако е вече през хладните сезони пролет есен зима водната дажба трябва да се повиши на поне 1,5 на ден в нормалните граници а за слюнките явно тялото ти има недостиг на течности и че слюнките се "хидратират" важни органи.Пробвай да пиеш по 1,5-2 на ден и ни кажи разликата (аз пия по много повече..сигурно ги вадя по 3-4 литра на ден през който и да е сезон..абе..и зодията ми такава :-D нали съм си червено раче..явно имам ужасната дарба да ожаднявам :lol: )

s70rm3r
04-28-2008, 06:47
шантави метъли..а дано изгорите :-x

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
04-28-2008, 06:48
еми иди на лекар ... да те препрати на специалист ... може да е някаф проблем със слюнчените жлези ... като имаш проблем го разрешавай , за какво седиш и се оплакваш в пуберски форум :-o

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
04-28-2008, 06:54
шантави метъли..а дано изгорите :-x


XAXAXAX ще карам автора да ти се изплюе в лицето ... а по темата : течностите, които приема нямат нищо общо със слюнкоотделянето, другарю мой прост и тъп ..... това са жлези ... които отделят секрет съставено от ензими и вода ... ( но тази вода не се "изсипва" нерегулирано в устната му кухина) просто има проблем и да се погрижи за него ... или са бактерии ... или някфи гъбични ... или алергия ... просто трябва да вземе инициатива и да прекара 2 дни по лекарските кабинети ,.... край на разговора

Nefarian
04-28-2008, 11:03
Доколкото съм слушал даскала по биология - жлезата, която секретира слюнката се контролира от друга... Консултирай се със специалист

bqsna_teenagerka
04-28-2008, 13:09
:lol: :lol: :lol: :lol: пи4 я се стегни!!! 1.тва ще отмине
2. искаме не искаме целувките винаги са мокри :razz: и ко не те е гнус..няма зна4ение... колко водниста ще е тя ;)