PDA

View Full Version : Покажи ми....



Manenkoto
04-27-2008, 22:10
Хора имам сериозен проблем с показване на чувстават. Една от причините да е това е защото с моя приятел не сме от един град. Той иска да показвам това което казвам да го доказвам но как кат се виждаме рядко.... Помогнете ми защото съм го задънила отсякъде. Дайте ми някакъф съвет как да постъпя как да му докажа това което изпитвам. Много ме боли че си мисли че не го обичам страшно много ме боли. Моля ви ако някой е изпадал в така ситуация нека ми каже какво бих могла да направя :( :( :( :( :(

babity
04-27-2008, 22:15
Какво да кажа... и ние с моичкия не сме от един град, в началото аз все не му вярвах, но незнам... при нас беше въпрос на време, сега той е част от мен и безрезервно му вярвам... може би не се обичате достатъчно за да можете да преодолеете разстоянието...

Manenkoto
04-27-2008, 22:28
Не че не го преодоляваме вярва ме си. Просто работат е там че не съм му била показвала достатъчно. Един вид не ми вярва ама вината си е моя до някъде в това отношение ама се пак как бих могла да му докажа че не съм спирала да го обичам. Имаме си малко проблеми напоследък и секи път се опира въпроса до мойте чувства. Се едно аз съм виновна че не върви както преди :? Порбвах по няколко начина да правя компромиси, да му говоря по мило, да му показвам колко е гаден понякога с мене и да му стане ясно че го търпя и така ама пак не е достатъчно. Кат си науми нещо е неговото знам ли и аз вече ко да правя :? а неискам край искам да съм с него въпреки че ше ме боли и че ще ми е шибано.. Охххх :(

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
04-27-2008, 22:30
Той иска да показвам това което казвам да го доказвам но как кат се виждаме рядко....

това ми звучи като пълна простотия ... та вие какво правите като сте заедно ? не си ли доказвате тези неща ... абе мани ... млъквам :lol:

Manenkoto
04-27-2008, 22:31
Той иска да показвам това което казвам да го доказвам но как кат се виждаме рядко....

това ми звучи като пълна простотия ... та вие какво правите като сте заедно ? не си ли доказвате тези неща ... абе мани ... млъквам :lol:



мании бе нащо е сложнооо

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
04-27-2008, 22:33
абе мании ... не е сложно ... вие сте сложни ..
1во говорете без да се обвинявате един друг
2ро може би има причини... (повод, друг човек и т.н)
3то абе мании :D

babity
04-27-2008, 22:35
аз на милото като му угаждам, говоря му миличко и му се радвам общо взето повече не му е нужно. въпреки, че съм правила изцепки, той пак ме обича и ми вярва. :grin:

Manenkoto
04-27-2008, 22:36
абе мании ... не е сложно ... вие сте сложни ..
1во говорете без да се обвинявате един друг
2ро може би има причини... (повод, друг човек и т.н)
3то абе мании :D


:D абе ебала ли съм го :? и аз незнам за кво я пуснах тая тема ама се почуствах много тъпо нещо и исках с некой да споделим ама такъф че да ме разбере ама явно нема такива :-D

s70rm3r
04-27-2008, 22:37
едно помни..."За любовта граници няма" :)

babity
04-27-2008, 22:37
пробвай като има повече хора на линия :D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
04-27-2008, 22:37
ама ти не си изтъкнала проблема .... 8)

Manenkoto
04-27-2008, 22:38
пробвай като има повече хора на линия :D


хахаха точно

babity
04-27-2008, 22:40
ама ти не си изтъкнала проблема .... 8)

напротив! накратко (за да го почустваш изтъкнато :P): има си приятел от друг град, който не е сигурен в чуствата и. Въпросът е как да си ги докаже, като се виждат рядко.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
04-27-2008, 22:42
абсурдно е ! лека и мека ! странни хора .. като се обичат се гушат там ... бахси

Manenkoto
04-27-2008, 22:43
ама ти не си изтъкнала проблема .... 8)

напротив! накратко (за да го почустваш изтъкнато :P): има си приятел от друг град, който не е сигурен в чуствата и. Въпросът е как да си ги докаже, като се виждат рядко.

мда точно така хахаха

zaraaa
04-28-2008, 08:11
Kato ste zaedno se draj mnogo milichko, glezi go, povtarqi mu, che go Obichash, pregrashtai go, celuvai go neprestanno :) :) :grin: :P

Manenkoto
04-28-2008, 11:54
Kato ste zaedno se draj mnogo milichko, glezi go, povtarqi mu, che go Obichash, pregrashtai go, celuvai go neprestanno :) :) :grin: :P



Мда тай и правя ама като не сме заедно :?

MartyParty
04-28-2008, 11:57
Kato ste zaedno se draj mnogo milichko, glezi go, povtarqi mu, che go Obichash, pregrashtai go, celuvai go neprestanno :) :) :grin: :P



Мда тай и правя ама като не сме заедно :?
Ми бъдете заедно.А ако не ти вярва ,прав му път...

fuck_me_pls
04-28-2008, 11:58
Виждайте се по-често,колкото се може и му го доказвай по наи-различни начини :)

Manenkoto
04-28-2008, 11:58
Kato ste zaedno se draj mnogo milichko, glezi go, povtarqi mu, che go Obichash, pregrashtai go, celuvai go neprestanno :) :) :grin: :P



Мда тай и правя ама като не сме заедно :?
Ми бъдете заедно.А ако не ти вярва ,прав му път...




Да така е. Лесно ти е да го кажеш :(

MartyParty
04-28-2008, 11:59
Kato ste zaedno se draj mnogo milichko, glezi go, povtarqi mu, che go Obichash, pregrashtai go, celuvai go neprestanno :) :) :grin: :P



Мда тай и правя ама като не сме заедно :?
Ми бъдете заедно.А ако не ти вярва ,прав му път...




Да така е. Лесно ти е да го кажеш :(
Ооо....да се хванем ли на бас? :lol:

gPa3HuTeJl
04-28-2008, 11:59
Чата... в skype... ;)

Manenkoto
04-28-2008, 12:05
Оххх даммм тоя чат :( Ебала съм го да стаа кото ще аз си знам ко чувствам тва че той не го оценява или не рабира :? си е негов проблем :-D

MartyParty
04-28-2008, 12:11
Чата... в skype... ;)
Ок,ок няма повече.
Само исках да ти кажа ,че има много по-зле.Винаги има.Проблема не е в това,че живеете далеч,а в това че той не се замисля за нещата,които му даваш.Струва му се малко,колкото и да се стараеш.До една степен можеби ти няма даверие.Незнам от колко време ходите,не изглежда да е много,но със сигурност трябва да му кажеш всичко това което чувстваш и то на 4 очи.Ние също живеем сравнително далеч един от друг и знам колко е удобно да обвиняваш шибаното разстояние за всичките ви проблеми.Накрая разбираш,че не е така и се заглеждаш по-внимателно в себеси(т.е. дали причината в края на краищата не е в теб).Двамата с приятеля ми ходим повече от година и започнахме да разбираме къде е проблема чак преди няколко месеца.
Разбираш,че при такива връзки ако си нямате доверие сте загубени нали?Ако не иска да вярва на чувствата ти,по-добре не се трепи напразно.Хабиш и време,и нерви(абсолютно ненужно).Лично аз бих го посъветвала да си избие синдрома на несъществуващия проблем от главата.Ако иска да сте заедно,ще те разбере,ако не-не е последния на земята.

vilinanova
04-28-2008, 12:11
Всъщност,за да му докажеш,че го обичаш трябва и ти да си сиг в това! :wink:

Manenkoto
04-28-2008, 12:29
Чата... в skype... ;)
Ок,ок няма повече.
Само исках да ти кажа ,че има много по-зле.Винаги има.Проблема не е в това,че живеете далеч,а в това че той не се замисля за нещата,които му даваш.Струва му се малко,колкото и да се стараеш.До една степен можеби ти няма даверие.Незнам от колко време ходите,не изглежда да е много,но със сигурност трябва да му кажеш всичко това което чувстваш и то на 4 очи.Ние също живеем сравнително далеч един от друг и знам колко е удобно да обвиняваш шибаното разстояние за всичките ви проблеми.Накрая разбираш,че не е така и се заглеждаш по-внимателно в себеси(т.е. дали причината в края на краищата не е в теб).Двамата с приятеля ми ходим повече от година и започнахме да разбираме къде е проблема чак преди няколко месеца.
Разбираш,че при такива връзки ако си нямате доверие сте загубени нали?Ако не иска да вярва на чувствата ти,по-добре не се трепи напразно.Хабиш и време,и нерви(абсолютно ненужно).Лично аз бих го посъветвала да си избие синдрома на несъществуващия проблем от главата.Ако иска да сте заедно,ще те разбере,ако не-не е последния на земята.



Аз съм казвала много пъти ама той си знае неговото. Пък и ние ходим от година и нещо пък май края вече идва :(

zaraaa
04-28-2008, 12:35
Trqbva, kogato ste zaedno da napravish neshtata za koito ti kazax, ne kogato ne ste zaedno, zashtoto Lubovta ne se kazva, tq se dokazva :)

bibiqna_fut
04-28-2008, 12:58
помоли го да се виждате по-често .. когато се виждате се дръж супер мило с него и прави всичкокоето ти дойде на ум .... дддзззз нали се пка ти тря го познаваш и да зн кфо обича ?!
бтл видях ти сайта и енекъф весел .. :-P

bqsna_teenagerka
04-28-2008, 12:59
Отиди му на гости...направете си една жестока романтична/еротична вечер... и да видим още ли ще се съмнява :D :-)

Manenkoto
04-28-2008, 19:24
Отиди му на гости...направете си една жестока романтична/еротична вечер... и да видим още ли ще се съмнява :D :-)

хахах не обича изненади :?

iiirish
04-28-2008, 19:29
от растояние наистина не може да докажеш чувствата си. важното е да го търсиш, да му пишеш, тоест да му показваш, че мислиш за него. ако не живеете прекалено далеч един от друг би могла да ходиш от време на време там, като понякога то изненадваш. с течение на времето и развитието на вашата връзка той ще осъзнае, че изпитваш чувства към него. но не прибързай, защото тези неща стават бавно

PiNk_GiRl
04-28-2008, 19:55
izvinqvai za li4niq vapros..no pravilili ste sex? ako ne ste probvaite i spored men samneniqta mu 6te otpadnat...

Manenkoto
04-28-2008, 20:00
Мерси много за предложенията ви :-) :-) :-) Ще измисля няква опция да скокна да го изненадам :) :) :) :)

Manenkoto
04-29-2008, 07:24
izvinqvai za li4niq vapros..no pravilili ste sex? ako ne ste probvaite i spored men samneniqta mu 6te otpadnat...


Ми правили сме амм проблема го изяснихме вече от къде идва не доверието за момента нещата се оправиха :grin: