PDA

View Full Version : любов по скайп ???



str1990
04-28-2008, 06:08
Един приятел от София (не се радвайте, не съм аз :)) ми се хвали че станали 6 месеца от както "ходи" с неговата приятелка от Монтана, като се има предвид че са се вийдали най-много 2 пъти за по положин ден. Иска да прави абсолютно всичко заедно с нея (гледат филми докато говорят по скайп, пишат домашни и сякакви такива) и се самоограничава прекалено много. Опитвам се да му кажа че е неестествено да се самоограничава във всичко и да стои да я чака да влезе в скайп-а цял ден че да прави нещо забавно. Направо е вманиячен в нея. Постоянно като изтегли някой филм и иска да я чака целия ден за да го гледат заедно... докато разговарят по скайп :|
Моля за мнения и ако и на вас ви се струва странно дайте ми идея как да му налея ум в главата, че ако момичето не е до тебе, то 6 месеца гадже по скайп само не е нормално... поне според мене...

LipSoFAnAnGel
04-28-2008, 06:25
не започна с това На колко години са те? ако са на по 12 -13 е обяснимо

s70rm3r
04-28-2008, 06:31
Хм Хюстън имаме проблем :razz: така де пича ако е на 14-15 години (камо ли да е още по малък) да се занимава с нея по скайпа е направо лудост. За разумно обяснение няма да мога да се сетя но мога да предложа
1во-Убеди го по някъкав начин че да чака "гаджето" по скайпа си е пълна идиотщина.. Кажи му го с 2-3 думи
2-ро Ако не подейства първото мини на план Б т.е. започвай да измисляш всякакви забавления и да го отделиш от ПЦ-то
3-то Ако вече и не подейства план Б мислиш вече нещо друго например предложи му да играете ЦСче StarCraft в нета там каквото вие харесвате го играйте и най важното моли се да проработи :D

П.П. Ето един разумен човек...помага на приятелите си..Много рядко ще се намери човек който да помогне и уважи приятеля си.Понеже вече всички сме модерни приятелството е Здрасти-Чао но за други не е.Действай само така..уважавай и обичай приятелите си добри и лоши

str1990
04-28-2008, 06:36
той е на 18 почти
тя е на 15

той е по хлътнал по нея отколкото тя по него

s70rm3r
04-28-2008, 06:39
е тоя пич..гаджета имал ли е въобще защото не само красотата трябва да се гледа..трябва да се погледне и душата..добре де кфо му е толкова да я пита да излезнат да се мляскат цял ден и ако искат да си се виждат колкото искат ама..те да си се опраат...по добре му дигни един скандал да се видят да се мляскат и..я се подобри я не защото ако тя му откаже за среща 2-3-5-10-15 пъти той ще я отебе въобще няма да иска да се занимава с нея

str1990
04-28-2008, 06:44
май не гледа външната красота...
постоянно разправя колко била ума и добра и пеела хубаво и имала хубав глас и била мажоретка и била умна и много му харесвало как размишлявала и сякакви такива... личи си че не гледа външната красота.
пък и тя не е толкова красива на външност.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
04-28-2008, 06:46
остави ги да се "обичат" .... какво искаш да направим или да кажем ние ... аз не виждам нищо странно ... допаднали са си интелектуално и емоционално ... след време нещата могат да прераснат в нещо

xercu
04-28-2008, 06:46
Срежи му кабела за нета :booooomb:

str1990
04-28-2008, 06:54
остави ги да се "обичат" .... какво искаш да направим или да кажем ние ... аз не виждам нищо странно ... допаднали са си интелектуално и емоционално ... след време нещата могат да прераснат в нещо

човек... той раследва всичко което тя прави...
те си легнала на обяд че била уморена и той си прави прибързани изводи че може да не го обича колкото преди и тем подобни...
тя живее в Монтана... той в София... родителите на момчето го изнудват че ако не готви и не чисти, и не прави други работи в къщата няма да му дадат да иде при нея...

gPa3HuTeJl
04-28-2008, 07:14
Резни му кабела на интернета... ;)

bebe_s_bazuka
04-28-2008, 07:54
E, че е влюбен разбирам, но пък чак толкова да се вманиачава :?
Намери начин да го изкараш на вън и поне за няколко часа да остави на заден план това момиче и компютъра и да се позабавлява.А пък ако ти се опъва хващаш го за ръката и го буташ на вън после ще ти е благодарен за това.После нека пак си се обичат.Честичко доста ти е трудна задачата, но с малко успех ще успееш и те поздравявам,че толкова държиш на приятелу си.А и успех с Казанова

Magi4eska_Kiss
04-28-2008, 08:34
остави ги да се "обичат" .... какво искаш да направим или да кажем ние ... аз не виждам нищо странно ... допаднали са си интелектуално и емоционално ... след време нещата могат да прераснат в нещо
Напълно съм съгласна!!!

vamp
04-28-2008, 08:44
той е на 18 почти
тя е на 15

той е по хлътнал по нея отколкото тя по него

Значи говори му много за нея и все лоши неща и му кажи да излиза повече и да си намери някоя по-готина в реалния живот,щот това не е гадже.Обиждай го,че да го удариш по самочувствието и да си намери друга.
Ще трябва време ама ще стане!

dark0s
04-28-2008, 08:57
е като е на 18 години какво му пречи "джапанките в сака и билет за влака.." вместо да седи в тъпия скайп,всъщност нямаш причина да се притесняваш за приятеля си той 100% ще се осъзнае въпроса е колкото по скоро по - добре само си губи времето така :?

babity
04-28-2008, 09:10
Резни му кабела на интернета... ;)

Това е садистично! :D :D :D

MoonAngel
04-28-2008, 09:17
Абе хора любов по скайп няма, нито по нета като цяло. И това че той ходел не знам си колко време с момичето нищо не означава. Най-вероятно въобще не знае значението на тази дума, защото това не е истинска връзка. Това си е лиготия. Вкарали са се и двамата супер яко в някакъв филм.

str1990
04-28-2008, 09:19
не е толкова лесно колкото си мислите
нарочно гледа сайтове за запознанства и казва "не ми харесват. Лиди е по-хубава. Лиди е по-умна" и сякакви такива...
аз му казах че може да иде на квартира някаде, обаче той учи в ТУЕС (6 дена в седмицата даскало) и го обсипват с домашни
а и техните няма да му плащат
както се държат с него вкъщи не ми се иска да съм на негово място ...

str1990
04-28-2008, 09:20
Абе хора любов по скайп няма, нито по нета като цяло. И това че той ходел не знам си колко време с момичето нищо не означава. Най-вероятно въобще не знае значението на тази дума, защото това не е истинска връзка. Това си е лиготия. Вкарали са се и двамата супер яко в някакъв филм.

и аз така му казвам, обаче той е по твърдоглав от засъхнало лайно след запек

MoonAngel
04-28-2008, 09:24
Аз имах една приятелка в подобно положение, не точно същото, но доста подобно. Много хора й говореха и я убеждаваха, ма тя не та не. Докато в един прекрасен момент тя сама разбра всичко и го заряза. Така че просто го остави. Нали знаеш "Око да види ,ръка да пипне". Накрая сам ще се осъзнае (предполагам).

fuck_me_pls
04-28-2008, 09:27
Смени му пасса на скайпа или му строши компа..или му срежи кабела..

babity
04-28-2008, 09:28
остави ги да се "обичат" .... какво искаш да направим или да кажем ние ... аз не виждам нищо странно ... допаднали са си интелектуално и емоционално ... след време нещата могат да прераснат в нещо

Т'ва ми хареса! Напъъълно съгласна!

dark0s
04-28-2008, 09:30
Смени му пасса на скайпа или му строши компа..или му срежи кабела..

а ако е с wireless :oops: :oops: :oops: си купи заглушител за wireless сигнал за 300 леа и сяка вечер стой под прозореца му с вдигната ръка като антена за да му заглушаваш нета :D :D :D

п.п. оставете го момчето всяко чудо за 3 дни :-D

beb4yy
04-28-2008, 09:31
Срежи му кабела за нета :booooomb: хаха е тва си гадно оставете ги да се обичат! :)

Obsession
04-28-2008, 09:35
Нет-любовта не съществува. Явно момчето е в невъзможност да води пълноценен социален живот и за това се е захласнал по тази Лиди. Остави го, на никой не можеш да налееш акъл! Човек сам трябва да осъзнава къде греши, иначе смисъл няма.

comics
04-28-2008, 09:51
остави момчето намира. Все ще му дойде мозъкът, а за теб ще дойде времето да му кажеш "Е, казах ти, ама ти не слушаш!"

LipSoFAnAnGel
04-28-2008, 19:14
Щом се чувства щастлив като прави това..остави го..Все някога ще осъзнае , че няма да се получи нищо , но нищо не се знае може пък от това да излезе някаква голяма любов.Може да го накараш да излезете и там случайно да срешнете някакви готини момичета, да си хареса друга и тей :)

Sweet_Play_F
04-28-2008, 19:49
Spored men momi4eto samo si zap1lva vremeto s nego.Naistina net-vr1zka ne s16testvuva.Mom4eto 6te si otvori o4ite vse nqkoga.Ako tolkova ne si s1glasen ot tqxnata vr1zka ubedi go da izleznete i kato vidi nqkoq po-hubava i... :) Uspex!

BaiboCo
04-28-2008, 21:48
(h)

TopSeCreT`
04-28-2008, 23:09
остави ги да се "обичат" .... какво искаш да направим или да кажем ние ... аз не виждам нищо странно ... допаднали са си интелектуално и емоционално ... след време нещата могат да прераснат в нещо

напълно съм съгласна :)

.::THE_LAST_ANGEL::.
04-28-2008, 23:19
Пвоето приятелче не е добре с главния! 8-) Така де . Ми нз просто как би му помогнал освен да му набиваш че любов от разтояние няма. Тя просто не е за него. В София (до колкото разбрах ) има толкова ного момичета . Измисли някакъв начин да го накараш да стои колкото се може по-малко пред компа.... Знае ли се може да се получи :/

tvoqta__me4ta
04-29-2008, 00:38
za6to trqbva ti da napravi6 ne6to :? tova mislq 4e si e negova rabota i toi sam re6ava 6tom e re6il taka neka si izjivee "lubovta" ti ni6ot ne moje6 da napravi6 8)

princesa_viki
04-29-2008, 02:45
остави ги да се "обичат" .... какво искаш да направим или да кажем ние ... аз не виждам нищо странно ... допаднали са си интелектуално и емоционално ... след време нещата могат да прераснат в нещо
Напълно съм съгласна!!!
И аз.Квот и да му горориш,той няма да те послуша.Бъди сигурен

mElityyy
04-29-2008, 04:32
ското ще се усъзнае.. любов по скайп неможе да има.. еле връзка от растояние.. трябва да се пътува и.. + тва се виждат рядко.. нз.. умръзва се така.. спокойно.. няма да се оженят! 8-)

cinderella_gugutka
04-29-2008, 10:20
ами той като е толкова влюбен мисля 4е нищо не може да се направи освен да 4акаш до момента в който се осъзнае.ина4е ако успееш да го накараш да излезне някъде и ти да докараш някви мацки да го позарибяват и той да разбере 4е оная не е единствена на тоя свят и ...нзн :(
4есно казано тоя 4овек ми се вижда мн зле :D

kotence_91
04-29-2008, 15:51
Е, какво лошо има в това да обичаш някого, дори и по скайп :D Важното е, че чувствата му не са само, заради външността на момичето :P май ;) А и щом са се видели два пъти и са прекарали известно време заедно, също можеш изведнъж да се привържеш към някого, толкова много, че чак да си вманиачен по дадения човек :) Но чак да чакаш по цял ден човека да влезе в скайп и да си правиш прибързани заключения, когато не е онлайн или нещо такова, малко е прекалено :P Ти какво можеш да направиш, освен да го убедиш просто някак си, че не може все така да я кара, да я чака и такива :P А и щом е на 18 години, има възможност да я вижда по-често или ;) То аз май никакъв съвет не дадох :P

Усмивкаа*
04-29-2008, 16:25
Ми да ти кажа пич ти нищо не можеш да направиш... Миналата година преживях нещо подобно и за съжаление дори не се бяхме виждали.. Та моят съвет е остави ги намира да си се любуват един на друг няма нищо по-красиво от любовта!! Аз бях споделила само с няколко приятелки ест те не ме разбраха както ти не си разбрал твоя приятел, но за съжаление всяка любов си има край.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

CaSSiE_tHe Best
04-29-2008, 17:41
Имам чувството, че от една страна страдаш че отделя толкова много време за това момиче от колкото за теб(може и да не съм права)Сам ще разбереш всичко като се поставиш на негово място!Все пак приятелите са за това да разбират и подкрепят :) :P :)

fuck_me_pls
04-29-2008, 17:58
Имам чувството, че от една страна страдаш че отделя толкова много време за това момиче от колкото за теб

:lol: :lol: 8-) 8-) :lol: :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) 8-) :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) :lol: :lol: 8-) 8-) :lol: :lol: 8-)

CfEtii
04-29-2008, 18:02
Тва ако е връзка..

mhmhmhmhm
04-29-2008, 18:24
приятеля ти да вземе да стане от компютъра...
'баси той да не е на 10?.. :?

gPa3HuTeJl
04-29-2008, 18:44
Извинете за т1пия в1прос, но как се прави секс по скайп? :shock:

babity
04-29-2008, 19:00
Извинете за т1пия в1прос, но как се прави секс по скайп? :shock:

караш мацката да си купи камера и я разглеждаш все едно си гинеколог 8-)

nencuHka
04-29-2008, 19:48
Що пък да няма любов !? Спомням си преди време даваха по бтв Море от любов една двойка 20-23 годишни някъде не си спомням .. Момчето е българин,но в чужбина .. тя е от някъде си - в България е ... и поддържат такава връзка от 2 години по скайп телефони без дори да са се виждали умират един за друг. И от море от любов закараха момичето в Барселона май беше да се видят за първи път!!
Така че щом приятелят ти е хлътнал остави го да си се вманиачава .. той знае най добре какво му е .. :P

kotence_91
04-29-2008, 19:52
Извинете за т1пия в1прос, но как се прави секс по скайп? :shock:

Сексът най-важното ли е в една връзка?

Iv4eTy
04-29-2008, 19:54
Лапешка работа, лично за мен любов по скайп не съществува....

AnChItOoOo
04-29-2008, 20:36
spored mene ne se opitvai da pravi6 ni6to za6toto moje da zapo4ne da otbluskva teb...ako tazi vruzka ne premine v ne6to naistina mn hubavo i golqmo mnogo skoro 6te se zabravqt edin drug...az taka go razbiram 4e toi edva li ne hodi s kompa si :smt024 :smt060 sme6no e naistina

alex_devv
04-29-2008, 22:04
#-o

Sawyer_94
04-29-2008, 22:05
ne hodi s kompa si :smt024 :smt060 sme6no e naistina
+1 :grin: :grin: :grin: :-) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

thespark
04-30-2008, 01:00
neznam tfa e nekfo tapo taq sigorno prai u Montana kvo si iska :D Moje da q poznavam daje nali i az sam ot Montana :)

moon_flower
04-30-2008, 03:11
Не се бъркай,в крайна сметка това си е неговият живот и така му харесва.Приятна му е компанията на момичето,харесва си я,остави ги да се кефят на живота. Така им е хубаво. :)

gPa3HuTeJl
04-30-2008, 06:43
Извинете за т1пия в1прос, но как се прави секс по скайп? :shock:

Сексът най-важното ли е в една връзка?

Да с1м казал, че е най - важното?
Аз просто попитах... щото аз с1м още мал1к, такива работи не правя и за това незнам.. :lol:
А и на днешно време секса изглежда е най - важния... ;)

vesito13
04-30-2008, 09:27
Не им се баркай в живота , те сами си решават какво да правят , може би такава любов наистина няма , но нека сами го осазнаят , а не да те послушат и посе да те обвиняват теб :? . Остави ги , нека се "обичат" и този период ще отмине :)

parkourgirlss
04-30-2008, 10:13
ljubov po skaip ne sa6testvuva ... sled kato 4oveka ne e do teb dori ne znae6 daline ti izneverqva ... :x

flowerchence
04-30-2008, 11:02
Никога не съм ги разбирала хората,които твърдят,че са срещнали "любовта на живота си" чрез интернет... :?
Може би,ако се отлепи за малко от компютъра и излезе навън ще си намери приятелка...която ще вижда доста по-често отколкото сегашната...