PDA

View Full Version : Тънка коса



eleink@
04-28-2008, 07:53
Зсравейте скоро трябва да се постригвам но не съм сигурна как да кажа на фризиора защото последните години косата ми стана доста тънка и няма много обем сега е горе доло дълга и се чудя тук в нащия град няма много от които да вема съвет може ли някой да ми пусне снимки за прическа подходяща за мене или да ми обясни :-o :-)

Black_Element
04-28-2008, 08:34
Виж сега.......дългите коис са за хора с гъста и обемна коса.....просто е смешно ако е рядка и безобемна....тъй че по добре се подстрижи късичко.Нещо от рода на това www.az-jenata.com/pics/5180.jpg Аре като се подстрижеш,пусни снимки да те видиме ;)

ResPekT333
04-28-2008, 08:51
Ами виж като отидеш при твоята фризьорка я попитай каква прическа би ти подхождала..
Тя ще прецени най-добре (стига фризьорката да е с достатъчен опит а не някаква от вчера ).
И съответно ти вече ще решиш дали ще се съгласиш с нейния избор или не ...
Успех и пусни снимчици после да видим новата прическа :-) :)

nicolepcd
04-28-2008, 08:57
Еми има вариант да не е много дългичка... и да има обем (ако си направиш тия късичките отгоре, като на петел :D ) Ама не е добър вариант, щото пък ти прави тънка долната част на косата :lol: Не мога да обясня... Аз съм така и косата ми не изглежда тъничка, ама по - надолу е много тъничка милата :?

Liar
04-28-2008, 09:18
Щом в последните години косата ти е изтъняла сигурно ти липсват витамини.Вземи си!
Иначе има много продукти за обем.Има и домашни маски които също придават обем.

BlueCat
04-28-2008, 09:30
А как си подстригана? Ако си на етажи може да накараш фризьорката да ти скъси много най-горния пласт. Е не чак като на петел, да кажем до нослето или очите. Аз преди се подстригвах така и стоеше много по-добре от дълги етажи. Ти пак ще си с дълга коса само горния пласт ще е къс, за да имаш повече обем.

Liar
04-28-2008, 09:35
С тази прическа косата и ще изглежда още по-тънка :?

MoonAngel
04-28-2008, 09:39
Моята си ми е тънка по принцип. Ако косата ти не е много дълга (когато е дълга ще се изтощи още повече.Но може и да не ти е много къса, средна дължина.) и й правиш маски за подхранване, грижиш се малко повечко за нея ще изглежда добре.