PDA

View Full Version : приятелят ми



babykiller_
04-28-2008, 08:57
пф.. не вярвах че и аз ще пиша тука..там значи с моя фр ходиме от 2 години и 2 месеца така сичко ок обаче напоследък се е вманиачил в некфа игра по нета и супер мн ме дразни и направо нз кво да му говора вече сутринта му викам : ако говореше за мен като за играта щеше да е добре и той веднага стига де не ми се сърди нз си кфо..мисла че има проблем вече с тая игра..нз имам чувството че предпочита нея пред мен ???? кфо да права да му избия тъпата игра от главата щот не получавам никво внимание вече и ми писва?!!?!?!?! :? :? :? :?
пп - аз съм на 16, той на 20 ..моля да няма тъпи коментари от комплексари!! :?

hottie
04-28-2008, 08:59
Момчетата са си такива, все нещо ще ги зариби :) Остави го да си играе, ще му мине като му писне. Ако му забраниш или м правиш забележки само ще го отдалечиш от себе си. Защо не пробвате да играете заедно или не се поинтересуваш да ти покаже играта?

dark0s
04-28-2008, 09:00
ако е онлайн RPG от рода на WoW или Ultima Online е напълно рабзираемо :D аз като бях на 14-15 години само за пустата ултима говорех по - цяла нощ сам играл и така 2-3 месеца бях като зомбиран от пустата игра :oops:

babykiller_
04-28-2008, 09:04
м пробвах и аз да играя честно обаче това е супер тъпо за мен ..не мога просто аз съм си такава влечът ме съвсем други работи в нета като например форуми и тн..нз ама скоро ще ми писне и нз той един вид ме замества с тая игра.. преди малко сестра му ни викна да пием кафе той вика че си има работа ..сиг е играта :? :x :x

xercu
04-28-2008, 09:04
О край ... сигурно играе ХАНОВЕТЕ !!! Баси якото ... 20 годишен и още играе >.< Странно гадже имаш 8)

babykiller_
04-28-2008, 09:05
imperia online :x

fuck_me_pls
04-28-2008, 09:07
влез в играта :) :D :) май на него му е минало времето с игрите ама ..някои хора късно порастват :P поговорете си :P

xercu
04-28-2008, 09:09
imperia online :xо ... това е лесно ... значи виж ся.... Питаш го за паролата и акаунта му ... Звъниш му по някое време и ако играе , влизаш и ти с акаунта му ... Така ще си помислят , че играете 2ма , от 2 различни компа , обаче с 1 акаунт , ще го баннат и си готова ! :evil:

babykiller_
04-28-2008, 09:10
проблем -труден характер още не съм намерила начин да говора с него сериозно щот секи път като тръгна да говора с него и той почва а бе това не е така кво сега искаш да скъсаме ли и ей такива..пфффффф :-s

xercu
04-28-2008, 09:13
проблем -труден характер още не съм намерила начин да говора с него сериозно щот секи път като тръгна да говора с него и той почва а бе това не е така кво сега искаш да скъсаме ли и ей такива..пфффффф :-s ...и си го издържала 2 години и 2 месеца ?! Поздравления !

babykiller_
04-28-2008, 09:15
ем кфо да права като го обичам ... :? :? :? :? :? :? :? :?

babity
04-28-2008, 09:24
:lol: :lol: :lol: Добре дошла в клуба, миличка! От мееесеци приятелят ми е по тея игри. (вече не го упреквам, защото като е далеч така или иначе немога да съм до него, да си оплътнява времето както иска)Един мнооого приятелски съвет: не говори с него за това, той няма да спре! Просто се нагоди някакси, ако разбира се искаш да сте заедно. Все някога ще му писне да си играе, обаче всички опити за разговори и кавгите, които ще възникнат от тях за безсмислени. След мнооооого такива опити и кавги единственото, което успях да постигна е, че ми се каза, че играта е по - важна от мен. Просто си трай...

shady^baby
04-28-2008, 09:25
пфф и моя е същия :? :? :? зарибил се е по dota и wow ..в началото много му се ядосвах,но накрая се примирих..поговорихме за това и той ми каза че това е неговият начин да разпуска :) може би и при твоят е така :)

dark0s
04-28-2008, 09:27
равносметката е: Играта > Жената :D :D :D

babity
04-28-2008, 09:28
равносметката е: Играта > Жената :D :D :D

Тааааака е! :?

dark0s
04-28-2008, 09:32
сега можем да очакваме Жената отвръща на удара :)

babykiller_
04-28-2008, 09:35
НЕ жената няма да отвъща на удара :D

FiRe_LaDy
04-28-2008, 09:38
Хах ми и моя приятел е зарибен по 2 игри и едвам успявам да го накарам да не играе докато легна вечер.Ама вече се примирих с това и гледма и аз да си намирам занимание докато играе/Ако не получаваш внимание в IRC и Skype - няма смисал да се ядосваш.Ама ако и по - рядко сте почнали да се виждате ... вече наистина може да се помъчиш да го откажеш от играда.

Magi4eska_Kiss
04-28-2008, 09:39
проблем -труден характер още не съм намерила начин да говора с него сериозно щот секи път като тръгна да говора с него и той почва а бе това не е така кво сега искаш да скъсаме ли и ей такива..пфффффф :-s ...и си го издържала 2 години и 2 месеца ?! Поздравления !
+1

comics
04-28-2008, 09:58
Момчетата са си такива, все нещо ще ги зариби :) Остави го да си играе, ще му мине като му писне. Ако му забраниш или м правиш забележки само ще го отдалечиш от себе си. Защо не пробвате да играете заедно или не се поинтересуваш да ти покаже играта?
право е мацето. Внимавай кви ги вършиш, щото да не ти излезе от там, където редовно си влиза (водя се от постовете ти) :D :grin:

dark0s
04-28-2008, 09:59
шегаджия :-D

babykiller_
04-28-2008, 10:02
Момчетата са си такива, все нещо ще ги зариби :) Остави го да си играе, ще му мине като му писне. Ако му забраниш или м правиш забележки само ще го отдалечиш от себе си. Защо не пробвате да играете заедно или не се поинтересуваш да ти покаже играта?
право е мацето. Внимавай кви ги вършиш, щото да не ти излезе от там, където редовно си влиза (водя се от постовете ти) :D :grin:
нещо не ти разбрах вица тук ???? :x

VinDiesel
04-28-2008, 10:08
Преди 2 месеца аз играех counter-strike и мога да твърдя че бях един от най-добрите в моя град :) След като си хванах гадже вече 2 месеца не съм играл CS и не ми се играят изобщо игри :) Преди 1 месец направих 18 години и смятам че съм голям вече да играя игри мое мнение :)

babykiller_
04-28-2008, 10:11
оф нз вече мерси на всички за мненията..мисла нищо да не му казвам щот по-добре да играе на игра отколкото да си чати с некфи мършички из нета :? :? :? :? :-) :-) :-) :-) :-)

VinDiesel
04-28-2008, 10:16
Бе едни от моя квартал една така се разведе с един той е на 30 години някаде и тя се развела и се оплаквала "Той не ми обръща никакво внимание само на компютъра седи" Ти ходиш с него от 2 години незнаеш ли какво може да го заинтересува повече :)

fuck_me_pls
04-28-2008, 10:43
оф нз вече мерси на всички за мненията..мисла нищо да не му казвам щот по-добре да играе на игра отколкото да си чати с некфи мършички из нета :? :? :? :? :-) :-) :-) :-) :-)

а така за тва остави го да си играе :) се някога ше му писне :P

gPa3HuTeJl
04-28-2008, 10:44
Аз п1к бих те пос1ветвал да почнеш да играеш и ти тая игра... да станеш по добра от него... и непрек1снато да го биеш.... така ще се нервира и ще спре да я играе тая игра и готово.... ;)

btw... тая игра не я бях чувал... оплаквали са ми се, че приятелите им са играели Counter Strike .... Wow.... MuOnline... Cabal... но п1к за империаонлайн не бях чувал... са ще я пробвам...

VinDiesel
04-28-2008, 10:45
оф нз вече мерси на всички за мненията..мисла нищо да не му казвам щот по-добре да играе на игра отколкото да си чати с некфи мършички из нета :? :? :? :? :-) :-) :-) :-) :-)

а така за тва остави го да си играе :) се някога ше му писне :P

хаха то така по твойта логика и на момичето може да й писне да го гледа само как играе немислиш ли ?

MartyParty
04-28-2008, 11:32
Бой с кубинките по тоя пич! :o
И моя беше така в началото,ама сега толкова работи,че за такива глупости няма работа.Намери му нещо да прави...Нали си жена-провокирай го....

Miss_Perfekt
04-28-2008, 11:36
Все някога ще му писне :)

fuck_me_pls
04-28-2008, 11:38
оф нз вече мерси на всички за мненията..мисла нищо да не му казвам щот по-добре да играе на игра отколкото да си чати с некфи мършички из нета :? :? :? :? :-) :-) :-) :-) :-)

а така за тва остави го да си играе :) се някога ше му писне :P

хаха то така по твойта логика и на момичето може да й писне да го гледа само как играе немислиш ли ?

да но пък повечето момчета,които играят никога няма да послушат някой,който им казва да спрат.За тва ако не предпочита да се кара с гаджето си нека стои и да чака той сам да спре.

evi_vd
04-28-2008, 11:39
Все някога ще му писне :)

взе ми думите от устата :)

babykiller_
04-28-2008, 12:40
Бой с кубинките по тоя пич! :o[quote]
хихи това ми хареса ..ше пробам :-) :-)

bqsna_teenagerka
04-28-2008, 12:56
1. Винаги се случва това,което не ти се вярва :D (Тва във връзка с поста ти)
2. Ох..нз ли в кой век живеем? Момчетата са луди по игри... и наистина понякога живеят само за тях/...мания..
3. ПОговори с него и му кажи да си играе играта,но и да ти обръща внимание,защото ти не сиакш гадже,което предпочита игра пред теб самата. Стресни го просто. Почни да излизаш и с някое друго мом4е. НЕ да му изневеряваш просто ей така да привле4е6 вниманието му ;)

visok
04-28-2008, 13:41
На 20 години и още да играе игри? huh? Трябва да е голям балък :D Всеки с проблемите си...Аз съм почти на 18 г. и никога не съм играл такива л***а. Предпочитам да вися в пунка на Еврофутбол и да си залагам. Но различни хора - различни идеали :D

babykiller_
04-28-2008, 13:49
може ли без обиди :? :? просто един негов фр го запали и... ух ше му счупа муцунката :lol: :lol:

AnIcHkAtA
04-28-2008, 13:54
Vsqko chudo za 3 dni macka.Samo che pri tebe mai shte produlji malko poveche ot 3 dni :D .Ostavi go da si poigrae vse nqkoga shte my pisne.Ili go izdebni dokato si u tqh i tochno kato ne ti obrushta vnimanie zaradi igrata my sedni v skyta.Ili izmislqi gi ei takiva az se sumnqvam che 6te te otblusne :) aide uspehcheta

babykiller_
04-28-2008, 14:20
:oops: едва ли ще откаже :oops: :P

c0c0
04-28-2008, 16:05
Виждам че тук става въпрос за мен :? и не смятам че пове4ето от вас могат да пускат такива изказвания защтото нито сте ми на годините нита на акъла :P за мен това е на4ин за разпускане и запълване на времето :grin: като сте толкова голями компетенции сичките я ми кайете какво ще е по-добре за нея-да си играя играта или да си чатя с разни госпожички а?а не сам я лишил от внимание ни най-малко.така че драги драги момчета и момичета можете да си задържите тъпите савети за вас(каквита са по-голямата част) видях само няколко умни приказки от някои момичета които са мн прави.а вие разни пиклювци които сте станали на 18 годинки и си мислете че вече сте голями за игрички мойете да идете да си ударите по една ч***я и да си лягате щото аз станах на 18 преди 3 години и не искам приятелката ми да взима съвети от ****** като вас :-P :-P :-P :-P

mese4ka
04-28-2008, 16:17
проблем -труден характер още не съм намерила начин да говора с него сериозно щот секи път като тръгна да говора с него и той почва а бе това не е така кво сега искаш да скъсаме ли и ей такива..пфффффф :-s ...и си го издържала 2 години и 2 месеца ?! Поздравления !
+1 +1 и аз с вас :)

babykiller_
04-28-2008, 19:55
[quote="c0c0"]Виждам че тук става въпрос за мен :? и не смятам че пове4ето от вас могат да пускат такива изказвания защтото нито сте ми на годините нита на акъла :P за мен това е на4ин за разпускане и запълване на времето :grin: като сте толкова голями компетенции сичките я ми кайете какво ще е по-добре за нея-да си играя играта или да си чатя с разни госпожички а?а не сам я лишил от внимание ни най-малко.така че драги драги момчета и момичета можете да си задържите тъпите савети за вас(каквита са по-голямата част) видях само няколко умни приказки от някои момичета които са мн прави.а вие разни пиклювци които сте станали на 18 годинки и си мислете че вече сте голями за игрички мойете да идете да си ударите по една ч***я и да си лягате щото аз станах на 18 преди 3 години и не искам приятелката ми да взима съвети от ****** като вас :-P :-P :-P :-P[/quote ]
и кфо беше това изказване.....пфффффф ми искаш да каеш че преди да почнеш да я играеш си си 4атил с разни госпожички ли....неам думи ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

babity
04-28-2008, 20:06
и кфо беше това изказване.....пфффффф ми искаш да каеш че преди да почнеш да я играеш си си 4атил с разни госпожички ли....неам думи ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

кат' си е чатил та к'во? нали все някак трябва човек времето да си запълва? няма нищо по - весело от това да се ебаваш с някой тъп, който те взема насериозно! ;)

PiNk_GiRl
04-28-2008, 20:33
Vsqko chudo za 3 dni macka.Samo che pri tebe mai shte produlji malko poveche ot 3 dni :D .Ostavi go da si poigrae vse nqkoga shte my pisne.Ili go izdebni dokato si u tqh i tochno kato ne ti obrushta vnimanie zaradi igrata my sedni v skyta.Ili izmislqi gi ei takiva az se sumnqvam che 6te te otblusne :) aide uspehcheta

Hm mi moq be6e zariben po MuOnline i az otivam utqh i mu se glezq tam..nali tova onova,a toi si sedi i si igrae i mi vika 4akai sega malko i az sedq i go 4akam da si naglasi ne6tata i da kaje na vsi4ki 4e izliza ot igrata :? ama spokoino..mina se okolo mesec i ve4e mu pisna :grin: Problema e 4e sega e na druga igra 8-) ama ne e tolkova zariben :)

Spider4eto
04-28-2008, 21:42
офф той моя също е запален по някаква безбожно тъпа игра- wow. Ама добре че не предпочита да играе пред тва да излизаме, ако беше така щях да го бия с лаптопа по главата докато престане да играе :evil:

Al3ksandra
04-28-2008, 21:58
Спокойно мацко :) Всеки си има слабо място :) А намери какво повече му харесва да правите от тва да играе и готово :) Пък и като гледам я виж дори намерил темата в форума и писал:) Тва говори в негова полза ;)Айде успех и да не ви спират никфи такива пречки любовта :)

babykiller_
04-29-2008, 05:13
:razz:

kuklichka_bg
04-29-2008, 05:16
може ли без обиди :? :? просто един негов фр го запали и... ух ше му счупа муцунката :lol: :lol:


mi parvo ti spri da obijdash........! tctct

krem4et0
04-29-2008, 07:43
И мъжа цъка на разни игри. Ама като съм край него си мисли само за 1 игра и тя не е компютърна. А аз играя на mondocuisto. да не говорим, че постоянно като разпускам цъкам на някоя готварска игра. Сега по 1 дето се прави пица съм се зарибила.
Пуф, човек не може да разпусне!

babykiller_
04-29-2008, 14:36
и кога пък съм обиждала аз ма ....? писна ми от тоя форум секи се прай на интересен моа да ти кажа само да си го начукаш курво :smt018 нема интересуваш ни един път :-x :-x :-x :-x :-x :-x

tzvety_falky
04-29-2008, 14:43
Един фр ме заеба, точно защото се беше вманиечил по WOW и гаджето си заряза,чак след година и половина уж реши да спре,нооо не баш.От тия игри имам чувството,че няма утърване.Опитай се да го заинтригуваш с нещо друго,някое занимание,което ще ви е интересно и на двамата,или пък поговори с него.

NaNa_SladuRana
04-30-2008, 07:34
Добре,че нямам такъв проблем,да чукна на дърво.Ми намери си и ти някакво такова занимание,за да види,че не е приятно!

LadyDy
04-30-2008, 07:37
Всички момчета са така......и моя с тая ФИФА... :o :-D

tedety
04-30-2008, 23:38
oh ne ste edinstveni moito momche ne se zaribqva samo po edna igra a po vsichko!noviq mu telefon ne go ostavqshe na mira i nqkfa tam igrichka kadeto na sichkoto otgore beshe malka i mojeshe da si q nosi navsqkyde... i toi si q noseshe spox shte mu mine vsichki sa taka :P

BulgariaZaBulgarite
05-27-2008, 15:28
и кога пък съм обиждала аз ма ....? писна ми от тоя форум секи се прай на интересен моа да ти кажа само да си го начукаш курво :smt018 нема интересуваш ни един път :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Колко си ограничема само, горката ти....
Това на аватара гаджето ли е?
Мяза ми леко на мангал.
А устата ти прилича на женски полов орган. :( :( :(

yuyuto
05-28-2008, 12:54
Виж, да ревнуваш от някво друго момиче, ОК, ама да ревнуваш от някаква си интернет игра, е стига де... :grin: Те на момчетата бързо им минават маниите и после си намират други, така че свиквай... Дали ще е интернет играта, новото телефонче, камерка и т.н. няма значение, все ще има нещо...
" - Каква е разликата между малките момченца и големите мъже?
- В цената на играчките... "
:-|