PDA

View Full Version : Ревност ...



sad`cry
04-28-2008, 09:04
Момчета бихте ли ревнували, ако гаджето ви се прегърне с най-добрия си приятел ?!? След като знаете, че те са приятели още преди вие да тръгнете и едва ли не той е причината да сте заедно ?!? Така да ... снощи се видяхме с най-добрия ми приятел, с който отдавна не бяхме излизали (не бяхме само двамата имаше и други с нас) и той искаше да ме прегърне и ме вдигна, при което гаджето ми полудя ... Ако не беше този мой приятел, нямаше да се познавам дори с него(с гаджето ми) ...

dark0s
04-28-2008, 09:08
:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

10000000% подкрепям реакцията на гаджето ти аман от тия "приятели"
:-x :-x :-x :-x :-x

fuck_me_pls
04-28-2008, 09:09
пфф то тва твое гадже вместо да беснее едно "мерси" може да му каже,щом от части заради тоя тфои фр сте заедно :P

BuJlDozeRa
04-28-2008, 09:14
Приятели милятели айде не на мен тия пред очите ми най добри приятели са тръгвали само защото те се познават по добре от колкото едно просто гадже би могло да опознае момичето си...категорично казвам не на това :smt013

babity
04-28-2008, 09:20
Еееее, ама как може и вие пък да сте такива... Айде де! Като си имам момче и ще бягам от приятелите си като че са прокажени ли? Ако искаш да си имаш елементарна физическа близост (прегръдка) с приятелят ти просто избягвай да я имаш пред гаджето и толкова! с тях трудно се излиза на глава... :?

FiRe_LaDy
04-28-2008, 09:33
МОмиче съм,но ще кажа за приятеля ми.Той ме ревнува не само от моя най - добър приятел,а дори и от неговия.А неговия приятел беше причината да тръгнем.Той направи много неща и ни е казвал хиляди пъти,че се радва за нас .... но т'ва си е то ревност.Не може да се контролира.

П.П. И аз понякога ревнувам дори само да ми каже,че е ходил с някоя ...

babykiller_
04-28-2008, 09:50
такива приятелчета да ги нямаме преди време се карах с моя на тая тема!! :? :? :?

comics
04-28-2008, 09:53
може би да, може би не. Ние момчетата усещаме кога си заслужава викането и кога си е просто за да се направим на важни

kefish_meee
04-28-2008, 09:58
Ей ти, Sprite има да ти казва нещо: "Твоя най-добър приятел те желае! Смяташ, че те разбира? -Да бе, просто си те представя без дрехи. Дори и така да е - ти би дала живота си за него и той би го направил, защото те желае..."
Нещата такива каквито са!

VinDiesel
04-28-2008, 10:00
Не ми се е случвало защото мойта има 2 приятелки много добри и тва е :) ,но немисля че ще и направя проблем за това :) имаме си голямо доверие. И двамата се опитахме да се дразним като аз и бях казал на майтап че съм имал работа и съм бил с другото ми гадже и тя се опита с нещо такова да ме дразни ама неможе да се изнервим един на друг :)
И ние всичко си споделяме ако някой се опитва да забива единия от двама ни :) и така още повече си закрепваме доверието :)

Crafter
04-28-2008, 10:01
Според мен правилният вариант е да показваш колко си неуверен в себе си и в партньора си, като забелязваш и най-малките глупости. Пък и определено, като направиш скандал това със сигурност ще предотврати всякакви възможности за изневяра. Така той/тя ще те уважава до гроб.

До авторката:
Ревността може да се породи от две неща:
Обоснована причина или ниско самочувствие

От своя страна можеш да я третираш само с толерантност.

prettyIdeath
04-28-2008, 10:05
Ми не съм момче , ама не мога да проумея как ще ревнува от твой просто добър приятел. Аз си имам един много добър приятел от моя клас и изобщо не се притеснявам да го прегръщам пред приятела ми и т.н. Дори съм го цункала по бузката .. верно е, че не остава незабележимо от приятела ми, но не чак да беснее. Аз чуствам това момче като приятелка и приятела ми знае това много добре, затова и не се дразни толкова. Обясни му и говори с него, за да не стават такива неща ..

cinderella_gugutka
04-28-2008, 10:10
ами 4есно казано и моя е такъв ревнив и страшно мн ме дразни...ама кво та до права :lol:
абе кажи на гаджето 4е ако не се промени по добре да ти се маха от главата :P

VinDiesel
04-28-2008, 10:18
Ревноста е болестно състояние преди и аз бях някакъв такъв побъркан много бях ревнив..... С мълчание и повече доверие може човек да се оправи :)

gPa3HuTeJl
04-28-2008, 10:36
Това, че гаджето ти е реагирало така означава, че ти няма доверие... а в една вр1зка... поне за мен това е на п1рво място..

babity
04-28-2008, 11:44
Това, че гаджето ти е реагирало така означава, че ти няма доверие... а в една вр1зка... поне за мен това е на п1рво място..

може да е някъв неуверен и да се притеснява че всеки, който иска да е приятел с момичето му иска да я мине...

gPa3HuTeJl
04-28-2008, 11:44
Т'ва вече е фобия...

bqsna_teenagerka
04-28-2008, 13:02
0О0 Боже...ми нормално..е явно е просто мн ревнив :( Кажи му,че за теб друга любов освен него няма така че няма от какво да се притеснява!
Целуни го,прегърни го пред твоя приятел...докажи му :-P

bibiqna_fut
04-28-2008, 13:12
Ей ти, Sprite има да ти казва нещо: "Твоя най-добър приятел те желае! Смяташ, че те разбира? -Да бе, просто си те представя без дрехи. Дори и така да е - ти би дала живота си за него и той би го направил, защото те желае..."
Нещата такива каквито са!
хехеее +1 :D така е в повечето случеи .. но не във вс :-P

FreeSpirit
04-28-2008, 13:20
Една моя приятелка казва "Znaesh li koga chovek kara drugiq da go revnuva? Mmmm,ne... ne pozna. Ne, kogato obi4a, a kogato ISKA da bude obi4an "
За мен това е малко прекалено, все пак сте фр, какво лошо има да го прегърнеш ....
Ще му мине след като премисли ;)

BeBsItO
04-28-2008, 18:04
Абе хора,каквото и да му каже... е излишно .... нали знаете ''Думи ,думи, гадни лепкави петна!''

Моят приятел е същият ама какво да го правя, като знам че и аз да го видя да се е разпегръщал с някоя си там лигла.... и на мен ще ми е неприятно! Това е естествено,стига да има някъкви граници!

hahavteen
05-01-2008, 00:25
Според мен прегръдки,целувки,интимнич ене с други момчета трябва да се избягват пред гаджето :? И на мен би ми било непрятно да го видя да се държи така с някое момиче пред мен. Аз като не съм там ок все пак са приятели но не е нужно да правиш демонстрации на това колко си близък с някой пред половинката си. :?

dark234
05-01-2008, 09:13
kvo ima za revnuvane ima ogromna razlika m/u priatel i gadje

Iv4eTy
05-01-2008, 09:41
Еми немисля че има нещо лошо в това че си прегърнала най-добрия си приятел... Пък и още повече щом заради него сте тръгнали неразбирам защо гаджето ти вдига врява...

NaNa_SladuRana
05-01-2008, 15:47
sad`cry и моя е като твоя :-x той постоянно се зъби на мойте приятели (момчета) катни им се щото излизат и си общуват с мен,даже ми забрани да им споменавам имената в негово присъствие :-x

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-01-2008, 15:56
Приятелят (гаджето) ми даже едва ли не не понася най-добрия ми приятел. :? И то заради измишльотини по негов адрес от компанията. Колкото до ревността, сигурна съм, че има случаи, когато го изгаря отвътре, но не го показва. И все пак, каквото и да става, няма да спра да обичам да се гушкам в най-добрия си приятел - най-малкото защото той е около 90-100 кг, а гаджето ми е 57, разликата е осезаема - понякога ти се иска да прегръщаш нещо повече от торба с кокали...
Както и да е, в края на краищата тази ревност е безсмислена, според мен. Ако имаше за какво да се ревнува, нямаше да съм с гаджето, а с най-добрия си приятел - все пак си е много по-приятно да си с някого, когото познаваш добре и на когото си свикнал да разчиташ...

nejnaDROGA
05-01-2008, 16:13
Момчета бихте ли ревнували, ако гаджето ви се прегърне с най-добрия си приятел ?!? След като знаете, че те са приятели още преди вие да тръгнете и едва ли не той е причината да сте заедно ?!? Така да ... снощи се видяхме с най-добрия ми приятел, с който отдавна не бяхме излизали (не бяхме само двамата имаше и други с нас) и той искаше да ме прегърне и ме вдигна, при което гаджето ми полудя ... Ако не беше този мой приятел, нямаше да се познавам дори с него(с гаджето ми) ...
Ми мисля,че е нормално да ревнува :) Ти няма ли да ревнуваш ако видиш как гаджето ти прегръща и вдига някое момиче.... :-x

sad`cry
05-01-2008, 19:00
Не сме се прегръщали пред него ... Аз ми казах след това ...

evelinka1122
05-01-2008, 19:02
това показва че ти няма доверие... лоша работа... :?

hahavteen
05-01-2008, 19:29
Не сме се прегръщали пред него ... Аз ми казах след това ...

Ъъъъъ а защо си му казала? :shock:

MiMcHeToOo
05-01-2008, 19:35
И аз на негово място бих реагирала така... :?

evelinka1122
05-01-2008, 20:12
Не сме се прегръщали пред него ... Аз ми казах след това ...

Ъъъъъ а защо си му казала? :shock:
ам... да хубав въпрос... защо!?!? сама си се набутала между шамарите...

zvezdichka777
05-01-2008, 20:21
Гаджето ти май много държи на теб щом те ревнува дори от най-добрия ти приятел,който до колкото разбрах е сватовника в случая ... или пък се страхува че може да те загуби,нзнам.Поговори с него и му обясни че няма смисъл да се държи така , обясни му всичко,надявам се да те разбере.Спокойно мене гаджето ми ме ревнуваше от хората по улицата.Усмихвам се на някой и той веднага почва... ама кфо да се прави .. нормално е ;)

sladku_bebzi
05-01-2008, 20:28
Ако гаджето ми не зачита приятелите ми, няма да изкараме много..

donkihot
05-01-2008, 20:29
ами нз...при мене тва не може да се слу4и,защото...най-добрия ми приятел е и неговия най-добър,излизаме заедно,целувам ги и двамката (е на единия пускам и език) и въобще мн сме странни отстрани,ама аз и дваматта мн ги оби4ам..така 4е благодаря на господ,4е тва е невазможно да ми се слу4и

DjuDjiTo
05-01-2008, 20:40
според мен не би трябвало да ревнува.... все пак най-добрия приятел ги е запознал и т.н.... пък и най-добрия фр су е най-добър фр.... ;)

CfEtii
05-01-2008, 20:42
1-благодари се,че го има този твой фр :)
2-аз също бих ревнувала гаджето ми да се прегръща с която и да било