PDA

View Full Version : $$$ Каква марка тампони използвате$$$



foreverr
04-28-2008, 10:07
Е кажете?

hottie
04-28-2008, 10:11
Евент и OB . Но обикновено Евент.Супер добри са и качествени и по-евтини. Също толкова добри ка ОВ, но на по-достъпни цени :)[/list]

Jaffs
04-28-2008, 10:37
Видях същата тема и във форума на едно друго списание от същата авторка, но няма значение просто ми направи впечатление :-D

По темата: ОВ :)

LuCiFersAngeL
04-28-2008, 10:47
Като видя тема за тампони или превръзки вече се досещам кой е автора! 8-)

По темата : Event - вършат чудесна работа и не са никак скъпи! :-)

LadyCarameL
04-28-2008, 11:14
Като видя тема за тампони или превръзки вече се досещам кой е автора! 8-)

+1 :lol:

sexy_sladuranka___
04-28-2008, 11:26
OB

kateto_sladkata
04-28-2008, 11:26
O.B. i Tampax :grin:

IdiOtKa
04-28-2008, 11:29
Event ... на по достъпни цени са ..

Nadelina
04-28-2008, 13:53
OB :P Povecheto hora kazvat che ne namirat razlika mejdu tqh i Event i shtom Event sa po evtini si vzimat ot tqh no az kato sviknah s OB i kato slojih Event mi stana gadno. I postavqneto e po nepriatno i izvajdaneto.

enola
04-28-2008, 13:54
Не използвам тампони :)

VilleBaby
04-28-2008, 13:54
OB са най-добрите,според мен

indecent
04-28-2008, 14:10
sega polzvam na CATERINE a predi na EVENT a minalata godina na O.B. :-D

TasteOfSin
04-28-2008, 17:18
Евент и OB . Но обикновено Евент.Супер добри са и качествени и по-евтини. Също толкова добри ка ОВ, но на по-достъпни цени :)[/list]

+1 :)

Kisses_P
04-28-2008, 18:23
O.b. или Event,но предпочитам вторите

Boot
04-28-2008, 18:34
Event и аз.

darla
04-28-2008, 19:57
Az

darla
04-28-2008, 19:58
ujas!!! :grin: mn se izvinqvam za gornata "izcepka" :razz: :grin: :grin:
ama po temata: Az sum s Ob Pro Comfort.obiknovenite Ob sa mi mn tvurdi i nepriqtni,kakto i Event-a

foxy-to
04-28-2008, 21:50
Аз пък не мога да ползвам от обикновените тампони. От доста време съм с Тампакс компак. С апликатор са, и са доста по-лесни за поставяне. И много по-хигиенични, защото не ти се налага да си бъркаш с пръсти отдолу...

varnen4e
04-29-2008, 06:22
Аз както споменах в по- горната тема съм нова в бранша и може да се каже, че тепърва пробвам...

kaka_lara
04-29-2008, 06:33
единствено ОВ

sandalki_ot_mola
04-29-2008, 19:17
И аз използвам OB :)

MiSs_DioR_CheRiE
04-29-2008, 19:31
Izpolzvam Ob

AnNiE
04-29-2008, 20:53
Аз пък използвам Евърбел :D май са нови 8-) и чат-пат Евент :smt003

foreverr
04-30-2008, 15:10
Аз пък не мога да ползвам от обикновените тампони. От доста време съм с Тампакс компак. С апликатор са, и са доста по-лесни за поставяне. И много по-хигиенични, защото не ти се налага да си бъркаш с пръсти отдолу...Аз пък обиколих 100 магазина и никъде не ги намерих тея тампони и за тва си оставам с о.б.

VerryBerry
04-30-2008, 16:56
O.B засега :)

BeBsItO
04-30-2008, 17:03
:D :D :D на някой май му е дошло , и си мисли че става ''голямата жена вече''! Миличка доста си превъзбудена...... стига с тия превъзки и тампони! Какво ти става?Разбрахме вече сички колко голяма жена си щом носиш тампони :D :D :D вманиячила си се!!!!! Недей така!!!


по темата: не ползвам тампони,не сам и пробвала-страх ме е! Вече 4-5 г си карам с дамски пр. и не съм имала проблеми :)

foreverr
04-30-2008, 18:44
:D :D :D на някой май му е дошло , и си мисли че става ''голямата жена вече''! Миличка доста си превъзбудена...... стига с тия превъзки и тампони! Какво ти става?Разбрахме вече сички колко голяма жена си щом носиш тампони :D :D :D вманиячила си се!!!!! Недей така!!!


по темата: не ползвам тампони,не сам и пробвала-страх ме е! Вече 4-5 г си карам с дамски пр. и не съм имала проблеми :)Кво ша каиш да не ме обиждаш маааааа чули не съм вманиячена а просто си казах, че съм търсила едикои си тампони и кво тва да не значи, че съм вманиячена?!!!И между другото на мен си ми идва от една година и съм си свикнала и вече не съм вманиячена в това!!!!!!!

BeBsItO
04-30-2008, 18:52
:D :D :D на някой май му е дошло , и си мисли че става ''голямата жена вече''! Миличка доста си превъзбудена...... стига с тия превъзки и тампони! Какво ти става?Разбрахме вече сички колко голяма жена си щом носиш тампони :D :D :D вманиячила си се!!!!! Недей така!!!


по темата: не ползвам тампони,не сам и пробвала-страх ме е! Вече 4-5 г си карам с дамски пр. и не съм имала проблеми :)Кво ша каиш да не ме обиждаш маааааа чули не съм вманиячена а просто си казах, че съм търсила едикои си тампони и кво тва да не значи, че съм вманиячена?!!!И между другото на мен си ми идва от една година и съм си свикнала и вече не съм вманиячена в това!!!!!!! извинявай госпожице, не сам искала да те обиждам, но не само аз забелязвам твоята натрапчива идея на тема месечен цикал :) както и да е.... оправяй се, и ако може без ''Ма'' ! Не сам ти от селските дружки да ми викаш ''ма'', това говори само за възпитанието ти :) Не искам да коментирам повече, не си заслужава :)

foreverr
04-30-2008, 18:57
:D :D :D на някой май му е дошло , и си мисли че става ''голямата жена вече''! Миличка доста си превъзбудена...... стига с тия превъзки и тампони! Какво ти става?Разбрахме вече сички колко голяма жена си щом носиш тампони :D :D :D вманиячила си се!!!!! Недей така!!!


по темата: не ползвам тампони,не сам и пробвала-страх ме е! Вече 4-5 г си карам с дамски пр. и не съм имала проблеми :)Кво ша каиш да не ме обиждаш маааааа чули не съм вманиячена а просто си казах, че съм търсила едикои си тампони и кво тва да не значи, че съм вманиячена?!!!И между другото на мен си ми идва от една година и съм си свикнала и вече не съм вманиячена в това!!!!!!! извинявай госпожице, не сам искала да те обиждам, но не само аз забелязвам твоята натрапчива идея на тема месечен цикал :) както и да е.... оправяй се, и ако може без ''Ма'' ! Не сам ти от селските дружки да ми викаш ''ма'', това говори само за възпитанието ти :) Не искам да коментирам повече, не си заслужава :)Ок айде стига сме се заяждали и няма повече да използвам тази дума "ма" :)

BeBsItO
04-30-2008, 19:05
:D :D :D на някой май му е дошло , и си мисли че става ''голямата жена вече''! Миличка доста си превъзбудена...... стига с тия превъзки и тампони! Какво ти става?Разбрахме вече сички колко голяма жена си щом носиш тампони :D :D :D вманиячила си се!!!!! Недей така!!!


по темата: не ползвам тампони,не сам и пробвала-страх ме е! Вече 4-5 г си карам с дамски пр. и не съм имала проблеми :)Кво ша каиш да не ме обиждаш маааааа чули не съм вманиячена а просто си казах, че съм търсила едикои си тампони и кво тва да не значи, че съм вманиячена?!!!И между другото на мен си ми идва от една година и съм си свикнала и вече не съм вманиячена в това!!!!!!! извинявай госпожице, не сам искала да те обиждам, но не само аз забелязвам твоята натрапчива идея на тема месечен цикал :) както и да е.... оправяй се, и ако може без ''Ма'' ! Не сам ти от селските дружки да ми викаш ''ма'', това говори само за възпитанието ти :) Не искам да коментирам повече, не си заслужава :)Ок айде стига сме се заяждали и няма повече да използвам тази дума "ма" :) а така, няма смисъл от заяждане. Не съм имала за цел най-малко да те обиждам. Но все пак сама признаи че доста теми си пуснала на тази тема :) Ще е добре да ни обясниш защо ;) не се впрягаи толкова в това :-D не ти първата нито последната с цикъл ;) що му мислиш толкова :) :)

foreverr
04-30-2008, 19:19
:D :D :D на някой май му е дошло , и си мисли че става ''голямата жена вече''! Миличка доста си превъзбудена...... стига с тия превъзки и тампони! Какво ти става?Разбрахме вече сички колко голяма жена си щом носиш тампони :D :D :D вманиячила си се!!!!! Недей така!!!


по темата: не ползвам тампони,не сам и пробвала-страх ме е! Вече 4-5 г си карам с дамски пр. и не съм имала проблеми :)Кво ша каиш да не ме обиждаш маааааа чули не съм вманиячена а просто си казах, че съм търсила едикои си тампони и кво тва да не значи, че съм вманиячена?!!!И между другото на мен си ми идва от една година и съм си свикнала и вече не съм вманиячена в това!!!!!!! извинявай госпожице, не сам искала да те обиждам, но не само аз забелязвам твоята натрапчива идея на тема месечен цикал :) както и да е.... оправяй се, и ако може без ''Ма'' ! Не сам ти от селските дружки да ми викаш ''ма'', това говори само за възпитанието ти :) Не искам да коментирам повече, не си заслужава :)Ок айде стига сме се заяждали и няма повече да използвам тази дума "ма" :) а така, няма смисъл от заяждане. Не съм имала за цел най-малко да те обиждам. Но все пак сама признаи че доста теми си пуснала на тази тема :) Ще е добре да ни обясниш защо ;) не се впрягаи толкова в това :-D не ти първата нито последната с цикъл ;) що му мислиш толкова :) :)Ами, да вярно е, че доста такива темички съм пускала, но в последно време си пускам по-малко де :) Но пък нз защо съм пускала толкова мн теми - явно самата истина е че съм вманиячена :x :( и се вълнувам щото преди пусках доста теми за цикъла си и преди от скоро имах цикъл и ме вълнуваше това и за това е било така.Но вече да си призная нещо ми е безразлично вече за тема цикъл- е ся скоро ми беше закъсняло с 20 дена и не бях пуснала тема :) А не ми и пукаше, че ми закъснява :grin: Ама все още съм си млко вманиячена на тема тампони и превръзки :) Скоро и това ще отмине споко :) :D

BeBsItO
04-30-2008, 20:02
:D :D :D на някой май му е дошло , и си мисли че става ''голямата жена вече''! Миличка доста си превъзбудена...... стига с тия превъзки и тампони! Какво ти става?Разбрахме вече сички колко голяма жена си щом носиш тампони :D :D :D вманиячила си се!!!!! Недей така!!!


по темата: не ползвам тампони,не сам и пробвала-страх ме е! Вече 4-5 г си карам с дамски пр. и не съм имала проблеми :)Кво ша каиш да не ме обиждаш маааааа чули не съм вманиячена а просто си казах, че съм търсила едикои си тампони и кво тва да не значи, че съм вманиячена?!!!И между другото на мен си ми идва от една година и съм си свикнала и вече не съм вманиячена в това!!!!!!! извинявай госпожице, не сам искала да те обиждам, но не само аз забелязвам твоята натрапчива идея на тема месечен цикал :) както и да е.... оправяй се, и ако може без ''Ма'' ! Не сам ти от селските дружки да ми викаш ''ма'', това говори само за възпитанието ти :) Не искам да коментирам повече, не си заслужава :)Ок айде стига сме се заяждали и няма повече да използвам тази дума "ма" :) а така, няма смисъл от заяждане. Не съм имала за цел най-малко да те обиждам. Но все пак сама признаи че доста теми си пуснала на тази тема :) Ще е добре да ни обясниш защо ;) не се впрягаи толкова в това :-D не ти първата нито последната с цикъл ;) що му мислиш толкова :) :)Ами, да вярно е, че доста такива темички съм пускала, но в последно време си пускам по-малко де :) Но пък нз защо съм пускала толкова мн теми - явно самата истина е че съм вманиячена :x :( и се вълнувам щото преди пусках доста теми за цикъла си и преди от скоро имах цикъл и ме вълнуваше това и за това е било така.Но вече да си призная нещо ми е безразлично вече за тема цикъл- е ся скоро ми беше закъсняло с 20 дена и не бях пуснала тема :) А не ми и пукаше, че ми закъснява :grin: Ама все още съм си млко вманиячена на тема тампони и превръзки :) Скоро и това ще отмине споко :) :D хех споко, нормално е от една страна..... се пак си теен, обаркана си.... може би и до скоро незапозната! Както и да е, но с вемето няма да ти прави впеччатление..... МОже ли да те попитам на колко години си? :-P

foreverr
04-30-2008, 21:47
:D :D :D на някой май му е дошло , и си мисли че става ''голямата жена вече''! Миличка доста си превъзбудена...... стига с тия превъзки и тампони! Какво ти става?Разбрахме вече сички колко голяма жена си щом носиш тампони :D :D :D вманиячила си се!!!!! Недей така!!!


по темата: не ползвам тампони,не сам и пробвала-страх ме е! Вече 4-5 г си карам с дамски пр. и не съм имала проблеми :)Кво ша каиш да не ме обиждаш маааааа чули не съм вманиячена а просто си казах, че съм търсила едикои си тампони и кво тва да не значи, че съм вманиячена?!!!И между другото на мен си ми идва от една година и съм си свикнала и вече не съм вманиячена в това!!!!!!! извинявай госпожице, не сам искала да те обиждам, но не само аз забелязвам твоята натрапчива идея на тема месечен цикал :) както и да е.... оправяй се, и ако може без ''Ма'' ! Не сам ти от селските дружки да ми викаш ''ма'', това говори само за възпитанието ти :) Не искам да коментирам повече, не си заслужава :)Ок айде стига сме се заяждали и няма повече да използвам тази дума "ма" :) а така, няма смисъл от заяждане. Не съм имала за цел най-малко да те обиждам. Но все пак сама признаи че доста теми си пуснала на тази тема :) Ще е добре да ни обясниш защо ;) не се впрягаи толкова в това :-D не ти първата нито последната с цикъл ;) що му мислиш толкова :) :)Ами, да вярно е, че доста такива темички съм пускала, но в последно време си пускам по-малко де :) Но пък нз защо съм пускала толкова мн теми - явно самата истина е че съм вманиячена :x :( и се вълнувам щото преди пусках доста теми за цикъла си и преди от скоро имах цикъл и ме вълнуваше това и за това е било така.Но вече да си призная нещо ми е безразлично вече за тема цикъл- е ся скоро ми беше закъсняло с 20 дена и не бях пуснала тема :) А не ми и пукаше, че ми закъснява :grin: Ама все още съм си млко вманиячена на тема тампони и превръзки :) Скоро и това ще отмине споко :) :D хех споко, нормално е от една страна..... се пак си теен, обаркана си.... може би и до скоро незапозната! Както и да е, но с вемето няма да ти прави впеччатление..... МОже ли да те попитам на колко години си? :-PНа 15 и 4 месеца :)

MaDdNeSs_GirL
04-30-2008, 21:49
Аз не забелязвам разлика между Ивент и ОВ.

foreverr
04-30-2008, 22:02
ОПА БЕЗ ДА ИСКАМ

foreverr
04-30-2008, 22:04
Аз не забелязвам разлика между Ивент и ОВ.Има разлика-евент по-трудно се поставят заради обикновеното покритие, а о.б. по-лесно заради коприненото!А и на евент 2 мои фр им се е късал конеца!И аз само 1 път съм пробвала 1 тампон на евент ама наистина по-трудно го поставих и извадих и ме е страх да ги ползвам заради случая с скъсания конец!Според мен на о.б. са по сигурни!