PDA

View Full Version : Най-хубавото в половинката ви.......



fuck_me_pls
04-28-2008, 10:12
Кое е нещото, което най-много харесвате в своя любим/а?А може да изредите и всичко, което обичате в него/нея.. :) :) :)

VinDiesel
04-28-2008, 10:13
Лицето тялото косата :)

cinderella_gugutka
04-28-2008, 10:23
о4ите и на4ина по които ме гледа с тях,на4ина по които се смее,на4ина по който си играе с косата му,силните му ръце с които ме вдига и ме прегръща,невероятните му устни...,обожавам косата му,меките му и сладки бузки,сладкото вратле,обожавам да го гледам как играе футбол в сладкото му екип4е и 4ервените 4орапки,той е единствения 4овек който може да ме събори на земята от смях,обожавам на4ина по който ми казва името и въобще както говори :-)

cinderella_gugutka
04-28-2008, 10:25
просто...обожавам вси4ко в негооо :-)

gPa3HuTeJl
04-28-2008, 10:35
Лигнята й...

BuJlDozeRa
04-28-2008, 11:02
Обичам я от глвата до петите :grin: обичам абсолютно всичко в нея за мен това е саваршенното момиче.Обичам сладката и усмивка когато е доволна,обичам движенията и,обичам когато ми роши косата.Обичам и очичките когато хитрее.Обичам устните и и всичко в нея абсолютно всичко :grin: :-) :mrgreen:

MartyParty
04-28-2008, 11:03
Гласа му....

ghostwisper
04-28-2008, 11:14
Какво обичам в него .. Обичам погледа му (с него сякаш изразява всичко) .. Обичам гласа му (толкова мек и нежен,кара те направо да летиш) .. Обичам да ме кара да се смея,обичам да ме кара и да плача .. Обичам начина,по който ме прегръща и целува .. Обичам начина,по който си хващаме ръцете всеки път като кара .. Няма нещо,което да мразя в него (освн егоизма му) .. Обичам си го целия !

sladkъ_mackъ
04-28-2008, 11:18
о4ите и на4ина по които ме гледа с тях,на4ина по които се смее,на4ина по който си играе с косата му,силните му ръце с които ме вдига и ме прегръща,невероятните му устни...,обожавам косата му,меките му и сладки бузки,сладкото вратле,обожавам да го гледам как играе футбол в сладкото му екип4е и 4ервените 4орапки,той е единствения 4овек който може да ме събори на земята от смях,обожавам на4ина по който ми казва името и въобще както говори :-) оле тва е толко трогателно.. :-) явно много го обичаш :) и аз харесвам същото в моето момче ;)

babity
04-28-2008, 11:46
най - хубавото в него е, че ме обича и ме понася! (чудя се как) :-P

hottie
04-28-2008, 11:46
- погледа му
- усмивката му
- нежните му устни
-косата му
- има един специфичен глупав поглед от време на време,обожавам го :lol:
- тялото му
-ДУПЕТО МУ
-добротата му
-чувството му за хумор
-страшно е умен
-загрижеността му
-погледа му когато ме гледа влюбено
-обичам да го гледам как гледа футбол по телевизията
-Как играе футбол
-Как свършва
-Как ме гледа докато правим секс
-как спи сгушен под завивката и си е оплел краката в моите. И през нощта не ме пуска и за секунда, дори и да се обърна и той се обръща с мен.
- лицето му суртин
-миризмата му
-колко е секси като се къпе
-обичам да го гледам как се храни вкусно, вкусно
-обичам как подрежда масата като сядаме да ядем
-обичам като готви
- обичам да ми поднася закуската сутрин(често го прави)
- харесвам как се облича
-харесвам походката му
-харесвам как спори и колко е твърдоглав
-обичам му сериозния поглед като почне да ми дава съвети, от които нямам нужда но винаги го изслулшвам, защото е тооолкова сладък.
-харесвам много семейството и приятелите му
-харесвам му даже чорапите с дупка, които е захвърлил в ъгъла точно в момента.
- Мисля, че харесвам ВСИЧКО, дори и недостатъците са му много сладки :)

prettyIdeath
04-28-2008, 12:08
the_hottie сигурно сте много сладки :)

Аз обичам абсолютно всяко нещо в него... Единственото което не харесвам е това че твърде много мисли за останалите , а не толкова за себе си ... :)

Crafter
04-28-2008, 12:10
Че мога да й изпускам въздуха и да я прибирам под леглото.

prettyIdeath
04-28-2008, 12:11
Че мога да й изпускам въздуха и да я прибирам под леглото.
:lol: :lol: :lol: :lol: ХахАх.. :D :D :D :D :grin:

v3nItoO
04-28-2008, 14:42
всичко харесвам в него :-) :smt007

babykiller_
04-28-2008, 14:55
просто...обожавам вси4ко в негооо :-) +1 :-) :-) :-) :-)

1nnocenT
04-28-2008, 17:51
mi sega nqmam polovinka no ako imam iskam da e kato "fuck_me_pls" :-) :-) :-) :-) :-) :-)

nicolepcd
04-28-2008, 18:16
Нямам половинки, нито четвъртинки... нито нищо...

babity
04-28-2008, 19:32
mi sega nqmam polovinka no ako imam iskam da e kato "fuck_me_pls" :-) :-) :-) :-) :-) :-)

сваляч! :razz: :razz: :razz: :razz:

iiirish
04-28-2008, 19:36
незнам, но каквито и да са причините аз просто не мога без него!

Miss_Perfekt
04-28-2008, 19:39
Най-хубавото в половинката ми е .... това че нямам половинка 8-)

PiNk_GiRl
04-28-2008, 19:43
Пред време бях напсала едно стхче посветено на него по тая тема ;]

Обичам те!
Обичам твоят поглед,
пълен с толкова обич към мен.
Обичам твоите ръце,
ужасно сладки и нежни катo сатен.

Обичам прекрасната ти усмивка,
изпълнена с живот,радост и щастие.
Обичам страстните ти целувки,
бликащи от любов,сладост и прочие.

Обичам,когато тялото ти се докосва до моето,
обгръщаш ме нежно и ме привличаш до себе си.
Тогава аз чувствам велико нещо,
тогава пред мен се разкрива живота с неговите прелести.

mese4ka
04-28-2008, 20:15
Най-хубавото в половинката ми е .... това че нямам половинка 8-) +1 :-D

zaraaa
04-28-2008, 20:58
Obicham ochite mu - tolkova mili, topli, iskreni i v sashtoto vreme taka zagadachni! Obicham kosata mu, silnite mu race! Obicham nachina po koito me pregrashta i me celuva! Obicham, kogato mi kazva :"milichko" Obicham vrata mu - nai mi e kef da go celuvam! Obicham, kogato go gadelichkam, mnogo mu se kefq zashtoto ima navsqkade gadel, milichkiqt mi i kato go gadelichka i skacha kato poparen :D :D.... Abe Obicham gooo!!!! :-) :-) :-) :smt007

Spider4eto
04-28-2008, 21:30
обичам абсолютно всичко в него, от усмивката до леко злобния му поглед когато се караме :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

Just_say_no
04-28-2008, 21:45
всичко... :smt055

GLeZoRanA
04-29-2008, 13:57
Очите са нещото което ме впечатлиха първо в него...После всичко останало...За това за мен те си остават най...Очите много говорят за човека . ;)

xercu
04-29-2008, 13:59
Аз обичам свободата ... Но свобода и половинка са думи , които не могат да съществуват в едно изречение ...

babity
04-29-2008, 14:00
Аз обичам свободата ... Но свобода и половинка са думи , които не могат да съществуват в едно изречение ...

аз не мисля така!

xercu
04-29-2008, 14:05
Аз обичам свободата ... Но свобода и половинка са думи , които не могат да съществуват в едно изречение ...

аз не мисля така!радвам се за теб >.<

NaNa_SladuRana
04-29-2008, 15:56
Очите са нещото което ме впечатлиха първо в него...После всичко останало...За това за мен те си остават най...Очите много говорят за човека . ;)

Съгласна съм и при мен е така.Просто неговите кафяво-зелени очи са толкова изразителни и живи.А начинат по който ги присвива,когато е намислил нещо...Обичам злобното му погледче,защото само там намирам един блясък,една топлота,която ме държи жива.И с риск да прозвучи съдистично,обичам,когато от тези прекрасни очи се стичат сълзи в моя чест.Защото тогава виждам какво означавам аз за него и разбирам,че не се интересува от никого така както от мен!

Whisper_to_me
04-30-2008, 20:51
обожавам всичко в него, освен това че понякога е доста самокритичен...

i_hate_you_but_i_love_you
04-30-2008, 21:23
Аз съм безумно влюбена в него защото има нещо в него.. не мога да го обясня,но никога не ми е досаждал и винаги се отнася с мене с голямо търпение и постоянно повтаря думата "обичам те".. нещо което хората рядко се сещат да казват на половинките си, но е много приятно да го чуем.. нали?! :)

miloto_girl_4e
04-30-2008, 21:37
Обичам, че ме обича..
Обичам пухкавите му бузкии..
Обичам, когато ми е сърдит.. много е сладък тогаваа :-) :-)

Pebles
04-30-2008, 22:03
Obojavam vsi4ko v nego..! OBOJAVAM GO...

Edno ot lubimite mi neshta ( vuv viziqta )... sa dvete malki bemchici na ochichkite... na vsqko po edna ..po4ti ednakvo razpolojeni :grin: i na noslenceto edni4ka.. i na vsqkude ima de.. no tezi gi OBOJAVAM :P ..sushto taka....golqmata mu meki4ka usti4ka.. i rucete !! rucete sa mu STRAHOTNI ! :)... CELIQ MI E EDIN OGROMEN sladuk BONBON... mm a kolko obicham da go gudalischkam ( koLko sladko se smee mmm :-P :grin: ) ... a kogato se nacupi,... MI IDE DA GO GLUTNA celiq...aaadski salduk e togava :-) :o :-)

Otnostno harakter i vutreshni cherti.. - adski vnimatelen i mil s men... mnogo zemen i vesel chovek... Momche s harakter ! - nqma drug kato nego.. OBOJAVAM GO !!! :---) :smt007 ... Toi e nezamenima chat ot moito SUCHICE :smt007

donkihot
04-30-2008, 22:23
най-хубавото в него е,4е никога не може да се дигне скандал с него,той е много умен и така прави,4е всяка кавга се превръща в поу4ителен разговор за двама ни...в него оби4ам вси4ко:нежността му към мен,показването на 4увствата му,като например когато сме в компания,дори и да говори с друг,той ме е хванал за ръката и ме гали,така мисля,4е показва,4е му е приятно до мен..оби4ам на4ина по който се усмихва,след като изръса някоя глупост,оби4ам когато ръцете му ме галят и влудяват.оби4ам когато ми звъни по обед или след обед и ми казва"здравей мило",оби4ам нежния му поглед,когато сме един до друг легнали,дори оби4ам на4ина,по който се движи...абе моето мило е върха :) :-P

tedety
04-30-2008, 22:50
Обичам влюбения му поглед и погледа му когато е възбуден :-D Обичам гогато ме прегръща.Обичам големите му тръбчинки когато се смее :-) Обичам когато говори като бебе :grin: Обичам големите му устни,готината походка,стегнатото дупе,перфектното тяло!OБИЧАМ ГО ЦЕЛИЯЯЯЯЯЯ!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

alex_devv
04-30-2008, 23:12
всичко

hahavteen
05-01-2008, 00:02
Най обичах това че беше мн удобен за гушкане :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-01-2008, 02:51
понеже ходим от 4 дена..... ще кажа че харесвам само устните му :D ужасно големи саа :oops: и някак като се :-) се губя в тях :D

gPa3HuTeJl
05-01-2008, 08:04
a[N]D[i]T[k]a]понеже ходим от 4 дена..... ще кажа че харесвам само устните му :D ужасно големи саа :oops: и някак като се :-) се губя в тях :D



т'воя да не е нег1р? :shock:

Ch0c0la73
05-01-2008, 09:35
Лицето тялото косата :) haxhahxa qkoo :grin:

AceOfSpades
05-01-2008, 09:57
Всичко от главата до петите :grin: ! Колко е мила и разбирателна с всяка ситуация : примерно когато имам много работа никога не ми мрънка, че не и обръщам внимание. АБЕ ВСИЧКО ОБИЧАМ В НЕЯ !!!! :oops:

rakiQ
05-01-2008, 10:09
ustni
o4i
nosle
lice
tqlo
rycete mu (ni6to 4e noktite mu sa izgrizani :razz: )
perverzniq mu pogled- kara me da se zalivam ot smqh :razz:
miGLITE Mu

ZADNIKA

NO NE VSI4KO!!!1

PREKALENO EDNAKVI SA HARAKTERITE NI I LESNO SE POQVQVAT OBLACI..

*berry*
05-01-2008, 10:11
Дръпнатите му очички,трапчинките му...усмивката му :)

Ivalinka
05-01-2008, 12:00
обичам силните му ръце....когато ме прегърне се чувствам толкова защитена.. :mrgreen:

FiRe_LaDy
05-01-2008, 12:32
Обичам всичко в него ... очите му .. начина по който ме гледа.обичам
докато се целуваме да го гледам,обичам начина по който ми говори ... не ми се изреждат всички неща .. много са.Важното е,че си го обичам,както и той мен 8)

weDnesDay
05-04-2008, 20:44
Emiiii.......vsichko, no uvi...toi ne me haresva veche :lol:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-04-2008, 20:45
нямам половинка ... :(

Puky
05-05-2008, 10:23
Цял ден няма да ми стигне да изреждам какво харесвам в него .. Перфектен е за мене .. Има и някой неодстатъци които повече ме кефят от всичко останало --> За момче се лигави много :lol: ама това ми харесва 'щото сме квит 8-) :lol: :lol: Като го гледам когато е средточен примерно --> Когато търси нещо в телефона и знае , че е там си вдига едната вежда и мисли :-) :-) :-) То аз още като тръгнах с него това супер много ми хареса и е много Сексииии 8-) :-) :-) :-) :-) :-P

mambo
05-05-2008, 10:30
катинарчето и мустачките 8) абе хубаво е момичето

gPa3HuTeJl
05-05-2008, 10:30
& her eyes

BlindedAngel
05-05-2008, 10:38
Най - красивите сини очи в комбинация с най - сладката усмивка я прави същинско ангелче :oops:

Co0kIe
05-05-2008, 10:39
всичко харесвам в него :-) :smt007

И аз така - няма смисъл да изреждам защото харесвам абсолютно всичко в него, дори и недостатъците му :-)

purple__love
05-05-2008, 11:47
1.haresvam pogleda mu
2.haresvam i obojavam pohodkata mu
3.obi4am ,kogato e mnoooogo seriozen
4.obojavam,kogato mi kaje:"ela tuk" i nejno me gu6ne
5.obi4am kogato se skarame i az trugna na druga posoka,a toi prosto me nastigne i me pritisne v pregrudkite si...az mu kazvam da me pusne,no toi nikoga ne me puska....obojavam tova!
6.obi4am celuvkite mu
7.obi4am,kogato e vuzbuden
8.obojavam,kogato znam, 4e me nabliudava
9.obi4am,kogato mi kaje 4e sum sladka
10.obi4am rucete mu i korem4eto mu....a su6to i gurba i gurdite:}
11.obi4am uhanieto mu
12.obi4am,kogato me dokosva
13.obi4am bradi4kata mu
14.obi4am kogato sporim dori
15.mnogo haresvam ezi4eto mu :}}}}}
16.obi4am glasa mu
17.obojavam na4ina,po koito me kara da go obi4am
18.obi4am go celiq!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Freeminded
05-05-2008, 11:49
Путката! 8)

ra4ence
05-05-2008, 12:35
Най-хубавото......
Уважението му към мен и това,че е финансово стабилен \:D/

krem4et0
05-05-2008, 13:15
Ако трябва да кажа 1 нещо ще е лицето му. Има невероятни мигли и плътни устни, малък нос и за мъж е с монго хубави черти.
Влюбих се в очите и устните му :D
Но какво да напиша още? Има 1 изрежение, когато обяснява нещо. Много е специфично и винаги ме влудява.
харесва ми скромността му(вапреки, че со го юркам да цени повече труда си и да е по-отракан). харесва ми, че може да стои в къщи и да не бутва нищо, но той учи и работи, а в работата си е съвестен и отговорин. Днес без дори да знае, че става въпрос за потенциалния зет на баща ми, са го похвалили пред него. харесва ми това, че е упорит и не се отказва никога. Харесва ми, че разбира от всички мъжки неща-електричество, дърводелство, водопроводни неща, ремонти........

Но най-много обичам погледа му изпълнен с толкова обич и усмивката му, която озарява дори и най-ужасния ми ден.
Уф, понякога дори не съзнавам колко много го обичам. А аз не мога да дишам вече без него......

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 13:23
Ако трябва да кажа 1 нещо ще е лицето му. Има невероятни мигли и плътни устни, малък нос и за мъж е с монго хубави черти.
Влюбих се в очите и устните му :D
Но какво да напиша още? Има 1 изрежение, когато обяснява нещо. Много е специфично и винаги ме влудява.
харесва ми скромността му(вапреки, че со го юркам да цени повече труда си и да е по-отракан). харесва ми, че може да стои в къщи и да не бутва нищо, но той учи и работи, а в работата си е съвестен и отговорин. Днес без дори да знае, че става въпрос за потенциалния зет на баща ми, са го похвалили пред него. харесва ми това, че е упорит и не се отказва никога. Харесва ми, че разбира от всички мъжки неща-електричество, дърводелство, водопроводни неща, ремонти........

Но най-много обичам погледа му изпълнен с толкова обич и усмивката му, която озарява дори и най-ужасния ми ден.
Уф, понякога дори не съзнавам колко много го обичам. А аз не мога да дишам вече без него......

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: :cry:

kato porasna iskam da stana takuv muj :cry::cry:

bubinka-_-
05-10-2008, 20:01
незнам какво харесвам в него...обичам го повече от всичко, а толкова ме наранява..наистина незнам защо го обичам ..ако някоя моя приятелка имаше такъв приятел щях да я посъветвам да го зареже....незнам :( :( :( :(

Liar
05-10-2008, 20:08
Всичко...
Обичам когато ми се усмихва,обичам погледа му,ръцете му,лицето му,доброта и искреността му,обичам това,което прави за мен,че е толкова романтичен...
Какво да кажа...той е най-прекрасното същество ,което може да съществува.Всичко ми е...

vesinka91
05-11-2008, 19:28
xaxa mi moje bi mi haresva tova 4e v momenta si nqmam lubim :D:D

kukli4kata_bg
05-19-2008, 22:23
1.Tqloto mu. :P
2. Kosata
3. Na4ina po koito se durji s men... kak me glezi i t.n
:) :D :-)

Mademoiselle
05-20-2008, 05:18
mnogo haresvam v nego tova,4e e istinski kavaler,v palniq smisal na dumata,haresva mi otno6enieto mu kam men,vnimanieto,koeto mi obra6ta,kolko mnogo ne6ta imame vinagi da si kajem,izob6to nqma ne6to v nego,koeto da ne haresvam

hgfh
05-20-2008, 05:22
Най-хубавото в половинката ми е .... това че нямам половинка 8-)

+1 8-)

pepita87
05-20-2008, 09:39
- погледа му
- усмивката му
- нежните му устни
-косата му
- има един специфичен глупав поглед от време на време,обожавам го :lol:
- тялото му
-ДУПЕТО МУ
-добротата му
-чувството му за хумор
-страшно е умен
-загрижеността му
-погледа му когато ме гледа влюбено
-обичам да го гледам как гледа футбол по телевизията
-Как играе футбол
-Как свършва
-Как ме гледа докато правим секс
-как спи сгушен под завивката и си е оплел краката в моите. И през нощта не ме пуска и за секунда, дори и да се обърна и той се обръща с мен.
- лицето му суртин
-миризмата му
-колко е секси като се къпе
-обичам да го гледам как се храни вкусно, вкусно
-обичам как подрежда масата като сядаме да ядем
-обичам като готви
- обичам да ми поднася закуската сутрин(често го прави)
- харесвам как се облича
-харесвам походката му
-харесвам как спори и колко е твърдоглав
-обичам му сериозния поглед като почне да ми дава съвети, от които нямам нужда но винаги го изслулшвам, защото е тооолкова сладък.
-харесвам много семейството и приятелите му
-харесвам му даже чорапите с дупка, които е захвърлил в ъгъла точно в момента.
- Мисля, че харесвам ВСИЧКО, дори и недостатъците са му много сладки :)

+1,Bih dobavila,4e obi4am na4ina po koito mi kazva "obi4am te" :)

Mbp3eJlaH
05-20-2008, 10:09
ehhhh lubov lubov... pa kato skysate 6te ima temi "onq kreten me zarqza"
bla bla bla

po temata: dupeto

MaxGirl
05-20-2008, 10:26
Много е красив и сексапилен :oops: . Има невероятен поглед и прекрасни сини очи.

partychild
05-20-2008, 10:37
- погледа му
- усмивката му
- нежните му устни
-косата му
- има един специфичен глупав поглед от време на време,обожавам го :lol:
- тялото му
-ДУПЕТО МУ
-добротата му
-чувството му за хумор
-страшно е умен
-загрижеността му
-погледа му когато ме гледа влюбено
-Как играе футбол
-Как свършва
-Как ме гледа докато правим секс
-как спи сгушен под завивката и си е оплел краката в моите. И през нощта не ме пуска и за секунда, дори и да се обърна и той се обръща с мен.
- лицето му суртин
-миризмата му
-обичам да го гледам как се храни вкусно, вкусно
- обичам да ми поднася закуската сутрин(често го прави)
- харесвам как се облича
-харесвам походката му
-харесвам как спори и колко е твърдоглав
-обичам му сериозния поглед като почне да ми дава съвети, от които нямам нужда но винаги го изслулшвам, защото е тооолкова сладък.
-харесвам много семейството и приятелите му
-харесвам му даже чорапите с дупка, които е захвърлил в ъгъла точно в момента.
- Мисля, че харесвам ВСИЧКО, дори и недостатъците са му много сладки :) xiaxiax absoliuno sa6toto bez nqkoi ne6ta koito gi mahnah..6toto o6te ne mi e gotvil no moje po dobre ot mene xiax i po princip gleda futbol s ba6ta mi a az im se smeq otstrani xiax ii... ne sme se kapali zaedno :-D drugoto e 1:1

babity
05-20-2008, 13:40
да знаете как ме провокира... сигурно и той не съзнава, че го прави, но всъщност за последните седмица - две страшно много си промених държанието и се надявам сега поне да му харесва.

mir4ovski
05-20-2008, 13:53
obi4am kak me poglejda lsed kato se pribere ot rabota i ne me e vijdal cq den,obi4am kato mi se obajda vapreki 4e sum v 4as samo da mi kaje 4e me obvi4a,obi4am ustnite mu i na4ina po koito mi kazva krasavice moq,obi4am da ogromnite mu race koito sa tolkova nejni,obi4am kato me celuva i me pregrashta taka sqka6 iska da me skrie ot celiq svqt,obi4am kato gotvi i pravi nqvsqkade palna barkotiq,obi4am kaka ve4er kato zaspivame i az se gu6kam v nego zarqva prasti v kosata mi,sqkash go e strah da ne me zagubi.obi4am mirizlivite mu gumenki,obi4am vsi4kite neshta koito stoqt okolo men,obi4am da go gledam kak 4ertae kashatat koqto iska da mi postroi,obi4am kato si lejim prosto i si govorim,obi4am vsi4ko v nego i ne bih go zamenila s nikoi drug.
p.sobi4am pogleda mu daje kato mi e qdosan za neshto :oops:

pErFeKt_GiRl
05-20-2008, 14:04
мМм...харесфам в приятеля си сичко..не съм се влюбила в него заради хубавото му тяло...или начина му на обличане и т.н. :-) :P

Felis_Dirus
05-20-2008, 17:00
Кое е нещото, което най-много харесвате в своя любим/а?А може да изредите и всичко, което обичате в него/нея.. :) :) :)


Усмивката... смехът му.. за мен това си остава някаква магия. :)

Fantomche
05-20-2008, 17:02
4e e tolkova lu4ezaren i usmihnat.Postoqnno se smee.Ima si svoq 4ar.Sladki ustni(makar da ne gledam viziq) I obi4am da go hapq ima sladki ru4i4ki :P Hih i ima gudel :oops: (golqm) A nai ve4e obi4am kato me gu6ne vse edno sum samo negova i ne me dava na nikogo i vse edno go e strah da ne me zagubi tolkova obi4am da me gu6ka :-)

Skullbreaker
05-20-2008, 17:08
Че е невероятно красива и идеална за мен...Точно си подхождаме по всички параграфи 8) .

zaikooo
05-20-2008, 20:04
Ами има много хубави зелени очи :oops: и когато погледна в тях се губя :smt003 Бих казала,че всичко обичам в него :-) :-) :-)

HePeAJIeH
05-20-2008, 22:32
- сините й очи
-черната и коса
-начина и на обличане
-това че ходи без грим и е естествена
-много е сладка като се сърди
-звънливия й глас (love it :oops: )
-дупето й
8) -устните й
-целувките й :-)
-това че си е голям инат
-харесва ми това че винаги изразява чувствата си
-харесва ми и когато ме ревнува :)
-сладката й и ослепителна усмивка направо ме замайва :-)

Ophelia
05-20-2008, 22:37
Милото му погледче когато иска нещо ..... :smt054

sladka_celuvka
05-21-2008, 05:17
Аз обичам всичко в моя любим :-) Обичам гласа му,обичам начина по който ми говори,обичам тялото му,косата му абе к'во се обеснявам обичам го от главата до петите :P :-) :-) :-)

casanova_bg
05-21-2008, 05:38
всичко харесвам в нея :P

mickelangelo
05-21-2008, 11:00
Според мен .. " Съвкупността от цялото " е отговора :)

absolute_bitch
05-21-2008, 12:08
imeto mi na rukata mu :p

G_baby_
05-21-2008, 15:35
ustnite i o4ite... \:D/ :-)

vamp
05-21-2008, 15:40
-мила е и винаги ме разбира
-красива е,много е чаровна
-големите й гърди които много харесвам и нежните и докосвания и целувки
-замисления и тъжен поглед,нейните красиви очи
-търпи мен и моите простотии,не слуша много хорското мнение за мен

GregoryHouse
05-21-2008, 15:48
Цялата...

Ice
05-21-2008, 17:20
Очите, устните, погледа, начина по който ме гледа когато е сгафил, дори когато е нервен ми харесва, недостатъците му също са много сладки..Всичко си харесвам в него. :) Дори и, когато ме ядосва...