PDA

View Full Version : най-важните неща които трябва да притежава половинката ти ?



fuck_me_pls
04-28-2008, 10:17
не идеален но поне да се старае към съвършенство :)

mullated
04-28-2008, 10:19
:) Да не я мързи твърде много, да е забавна, да има за какво да се говори с нея, да не я е страх от самоинициятиви, да е интелигентна и да може да готви.Особено внимание на последното :-D

great_mari
04-28-2008, 10:23
:) Да не я мързи твърде много, да е забавна, да има за какво да се говори с нея, да не я е страх от самоинициятиви, да е интелигентна и да може да готви.Особено внимание на последното :-D
suzdadeni sme edin za drug :lol: :lol: 8-)

VinDiesel
04-28-2008, 10:23
Да не е мързелива. Да не е откачалка и филмарка и сама да си вярва на всичко :) Да държи на мен както аз държа на нея и така :)

mullated
04-28-2008, 10:25
Хайде на сватбааа...Ти great_mari ще се омъжиш ли за мен?!? Горчивоооо :grin:

cinderella_gugutka
04-28-2008, 10:28
ТРЯБВА ДА ПРИТЕЖАВА СЪРЦЕТО МИ :-P :D

nicolepcd
04-28-2008, 10:32
Знам ли :D Ем сигурно да може да се говори с него, да не ме обижда и подценява... да е работлив и умен... И да прави така, че и за 50 години да не ми омръзне 8-) :)

great_mari
04-28-2008, 10:33
suglasna sum,6te se omuja za teb :grin: gor4ivo gor4ivo :-D :-)
сега по-сериозно 8-) : искам моето момче да ме обича истински,да не е някой фантазьор или надут пуяк,да не е все пак излезнал от моргата на баба яга :-D да е интелигентен,да не пуши по възможност :lol: ии да не е с бръмбраски очила и да се мисли за кой зн кво.Май е тва :oops:

gPa3HuTeJl
04-28-2008, 10:33
Да ме грабне още от п1рвото ни преплитане на погледите... ;)

babity
04-28-2008, 11:41
Ммм... за предпочитане е да е по - умен от мен. Мисля, че съм добър слушател, а и ще ми е от полза. Трябва да е уверен в себе си, но умерено, важно е да имаме сходно чуство за хумор, да умее да общува с мен, защото не всички го могат... имам странен характер. Трябва да ме обича, да ме пришпорва, защото иначе не съм особено мотивирана, но пък да не е прекалено, та чак да ми досажда, да ме обича каквато съм, да не се опитва да ми се налага, да ме уважава, да ми е приятно с него... това ми е достатъчно, мисля.

MartyParty
04-28-2008, 11:44
Трябва...да е нежен,внимателен,нацист,па риот,националист,да ходи на митинги на АТАКА,да е работлив(не си падам по мързели) и да има какво да науча от него.На външен вид не държа. ;-)

Korni_ReSeRvE
04-28-2008, 14:07
забаван , страстен , романтичен , и да ме обича :-P

Civilizationruller
04-28-2008, 14:11
обичам да спя и да се излежавам и да мързелувам някоя харесва ли такива :S :?

Crafter
04-28-2008, 14:26
Положителни качества:

Да прави по-вкусни спагети от мен и да ми се открива за прав десен, като ми къса нервите.

BuJlDozeRa
04-28-2008, 14:51
ми мойта половинка си ги притежава.За мен най важните качества са да има твард непоклатим характер да е оправна и никога да не изпада в паника,също така да е много интелегентна...просто ко да кажа...обичам я :P

mese4ka
04-28-2008, 15:00
аз искам само един човек не е идеален ... но го искам само за мен :) той е всичко което търся в едно момче (е не всичко,трябва да бъде с мен а не с друга в случая) добър,търпелив,умен,забаве и ме обича ...!вярва ми и дори че не е с мен иска аз да съм щастлива (е в момента не съм ..но сама съм си виновна) и е със сини очи :oops: и е моето ангелче (въпреки че често си го нареждам на ум,защото не е с мен а с друга) :smt059

krem4et0
04-28-2008, 15:26
Да е сериозен, отговорен, умен и амбициозен.....

woshata
04-28-2008, 18:47
с чувство за хумор на първо място !!!!! след тва вече да ми дава нужното внимание и да има принципи които да отстоява .. ми тва е общо взето..не държа да е някъв перфектен на характер..няма да е интересно 8-)

tzvety_falky
04-29-2008, 15:23
умен,симпатичен,забавен,да знае какво иска,общителен,интересен,к йто да ме разбира...

NaNa_SladuRana
04-29-2008, 16:00
ТРЯБВА ДА ПРИТЕЖАВА СЪРЦЕТО МИ :-P :D

Подкрепям с две ръце

hahavteen
05-01-2008, 00:14
Трябва да има химия между нас... Ако нея я няма ако ще перфектен да е няма да стане нищо... Иначе е важно
-да има хубави големи ръце(не обичам нежни пръстчета с кожа по-мека от мойта :? )
-да е висок
-да е амбициозен
-да не ми се сърди като се разлигавя или като почна да се цупя
-да е отговорен
-да умее да ми оправя настроението
-да е удобен за гушкане
-да не ми се подиграва(НИКОГА! всичко взимам насериозно и после...)
-да ме глези
-да можем да си говорим за всичко
-да е отворен за нови неща
и още хиляди други работи....
И понеже съм лакома и искам твърде много сега съм сама 8-)

AnChItOoOo
05-01-2008, 08:11
Мене май няма да ме вземе никой...много съм мързелива :razz: но за сметка на това пък мога други неща....... 8) 8)

vvs_go
05-01-2008, 08:41
Знам ли :D Ем сигурно да може да се говори с него, да не ме обижда и подценява... да е работлив и умен... И да прави така, че и за 50 години да не ми омръзне 8-) :) za teb sym :grin:

dark234
05-01-2008, 09:09
mi da si imame doverie da ne e nqkav idiot deto ne znae ni6to da e gotin mil i mn sexy :-)

rame
05-01-2008, 10:23
Мене май няма да ме вземе никой...много съм мързелива :razz: но за сметка на това пък мога други неща....... 8) 8)ОО повярвай ми,мъжете със секс се задържат! :D
Тея тука дето говорят,че им трябвало готвачка и чистачка,много се лъжат!Ще те вземат да им готвиш вкъщи,и ще ходят па други!Тва са мъжете! :grin:
А по темата аз държа да не е някакъв наркоман или такъв дето всяка вечер се напива,по възможност да не пуши,да не ме удря и обижда(тва направи ли го си казва края),да е чистоплътен,да изглежда добре(все пак няма кво да се лъжем и външният вид има значение),да не е някво курварче,дето ходи с още 5 и ми изневерява насам-натам.....
Тва е общо взето най-важното,отттам нататък ще се разберем! :wink:

rakiQ
05-01-2008, 10:28
KOGATO KAJA
GA -NA!
PREVEDETE SI GO AKO MOJETE

Ivalinka
05-01-2008, 12:08
да ме подкрепя,дори когато другите се отдръпват от мен,да ме кара да се смея,да ме разбира,да е търпелив и да има цел в живота.да не лъже и да не е завистлив,.....оф,много още има :-D

VilleBaby
05-01-2008, 13:10
да е мн мн мн нежен с мен , да се чувствам сигурна в него , да ме обича супер много , да е грижовен и да не е мързелив като мен :( 8-) хмм външността все пак има значение 8-) да е забавен и да превръща всеки миг в който сме заедно в незабравим момент :-) да е страстен , да знае какво иска и аз да съм на 1 място в живота му...ох опасявам се , че изискванията ми са прекалено високи :( :(

simonchety
05-01-2008, 19:26
..

sladku_bebzi
05-01-2008, 20:54
Да не е женкар и егоист, да знае кво иска, да е сериозен, естествен, чаровен, искрен, съобразителен, добър, мил и с чувство за хумор!

krem4et0
05-02-2008, 13:37
Трябва да има химия между нас... Ако нея я няма ако ще перфектен да е няма да стане нищо... Иначе е важно
-да има хубави големи ръце(не обичам нежни пръстчета с кожа по-мека от мойта :? )
-да е висок
-да е амбициозен
-да не ми се сърди като се разлигавя или като почна да се цупя
-да е отговорен
-да умее да ми оправя настроението
-да е удобен за гушкане
-да не ми се подиграва(НИКОГА! всичко взимам насериозно и после...)
-да ме глези
-да можем да си говорим за всичко
-да е отворен за нови неща
и още хиляди други работи....
И понеже съм лакома и искам твърде много сега съм сама 8-)

Тц, абе и аз така, ама не исках да прекалявам. За подиграването и цупенето го бях забравила. Аз много се дразя като вземе да ме майтапи за разни неща и ги приемам твърде насериозно.

jugulator
05-02-2008, 18:34
Трябва да има химия между нас... Ако нея я няма ако ще перфектен да е няма да стане нищо... Иначе е важно
-да има хубави големи ръце(не обичам нежни пръстчета с кожа по-мека от мойта :? )
-да е висок
-да е амбициозен
-да не ми се сърди като се разлигавя или като почна да се цупя
-да е отговорен
-да умее да ми оправя настроението
-да е удобен за гушкане
-да не ми се подиграва(НИКОГА! всичко взимам насериозно и после...)
-да ме глези
-да можем да си говорим за всичко
-да е отворен за нови неща
и още хиляди други работи....
И понеже съм лакома и искам твърде много сега съм сама 8-) Ти си най-лакомата, отворена глезла. Каква химия предпочиташ ?

sladkish_14
05-02-2008, 19:17
Така да помислим ::: :arrow: Трябва да ме разбира,да ме обича истински,да е търпелив и много много мил (доста съм чувствителна)..
Оххх бе не знам,когато има [ :smt007 :smt007 ] между двама души,всичко се подрежда...Като се замисля не знам какво искам,сегашния ми приятел отговара на мойте изисквания,които дори не знам какви са... :( Важното за мен е,че ме обича и разбира..всичко останало са само малки дефекти :D

Gothique♫
05-02-2008, 19:28
Дъ Е ХуБъВ дА иМа фИеШъН пРиЧоСкА и РоЗоВа БлУзКа Да ИмА пАрИ и Да Е фУтБоЛиТчЕ Да Е ПсЕвДо ХауСеР нО вСе пАк Да ПиШе НаВсЯкЪдЕ 'i LoVe HoUsE' боже тва ще е ебати изверга 8-) :lol: :razz: чупих си ръцете докат го напиша :D

w0sh
05-02-2008, 19:33
Да няма пенис.

1nnocenT
05-02-2008, 20:06
Дъ Е ХуБъВ дА иМа фИеШъН пРиЧоСкА и РоЗоВа БлУзКа Да ИмА пАрИ и Да Е фУтБоЛиТчЕ Да Е ПсЕвДо ХауСеР нО вСе пАк Да ПиШе НаВсЯкЪдЕ 'i LoVe HoUsE' боже тва ще е ебати изверга 8-) :lol: :razz: чупих си ръцете докат го напиша :D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

моята половинка искам да ме обича , да не ме лъже и да не е егоист :) :) :)

DjuDjiTo
05-02-2008, 20:11
"Tyrsi se:Myj- krasiv, s hubava kola, gotin zadnik, mil I grijoven… Znam che ne si ti, no ako poznavash nqkoi takyv, obadi mi se! "

хах.... може и някой такъв, но не е най-важното парите колата и другите повърхностни "белези".... трябва да не е някой малоумник дето не може да си напише правилно името; наистина тр да е грижовен, мил и добър.... абе общо взето тряа да си паснем... и спец заради мен тр да е луда глава....някой авантюрист.... :grin: :grin: :grin: :grin: