PDA

View Full Version : Според вас имали истински приятели между жени?



fuck_me_pls
04-28-2008, 11:02
Според вас имали истински приятели между жени? Възможно ли е това? да има истинска приятелсво межу две жени ? или все пак рано или късно това "приятелство " ще има край ? :P

kuklichka_bg
04-28-2008, 11:17
est 4e ima (:

MartyParty
04-28-2008, 11:18
Че то там ако няма,къде да има?

cinderella_gugutka
04-28-2008, 11:18
до сега съм се скарвала само с 1 пр окон4ателно...но с другите...мисля 4е сме си 4удесни пр и смятам 4е ще си останем такива.да,има :)

fuck_me_pls
04-28-2008, 11:28
е да има ноо..понякога настъпва момент в който се появява някфа завист между приятелките ..и в повечето пъти завършва с каране..ии с разваляне на отношенията :P явно при повечето от вас не е така.супер :)

LeVski_fen
04-28-2008, 11:35
Защо не :) :)

MartyParty
04-28-2008, 11:35
е да има ноо..понякога настъпва момент в който се появява някфа завист между приятелките ..и в повечето пъти завършва с каране..ии с разваляне на отношенията :P явно при повечето от вас не е така.супер :)
Не знам,аз внимателно си подбирам приятелите.Много е важно да можеш да преценяваш хората-да знаеш на кого какво да довериш и до какво степен можеш да му имаш доверие.

Miss_Perfekt
04-28-2008, 11:37
Има

sladkoto_mime28
04-28-2008, 11:39
ЕмИииИи СпоРЕед мен може и да име :) лично аз имам няколко истински приятелки, на който мога да споделя сичко ии мн си ги обичкаммм :oops: :oops: :oops: :oops: :grin: :-)

fuck_me_pls
04-28-2008, 11:41
ЕмИииИи СпоРЕед мен може и да име :) лично аз имам няколко истински приятелки, на който мога да споделя сичко ии мн си ги обичкаммм :oops: :oops: :oops: :oops: :grin: :-)

всички казват така..,че им имали доверие мноо го обичали..обаче накрая точно те ги предават.

sladkoto_mime28
04-28-2008, 11:44
емии за да кажа че ги обичам .. явно ги познавам мн добре :)пък и да ме предадат се пак и аз знам доста неща за тях тъй че мога да им го върна 8-) 8-)

gPa3HuTeJl
04-28-2008, 11:48
Има, но такива приятелства се завр1зват при по зрелите жени... неможе от една тинейдж1рка да учакваш приятелсвто поради простата причина, че ще дойде време ще се появи някои мом1к, който ще б1де харесван и от двете приятелки и в един момент... една от приятелките винаги преебава другата... и приятелкството св1ршва...
Абе незнам дали го обясних как тре'а... ама ми фанахте замис1ла... ;)

sladkoto_mime28
04-28-2008, 11:51
gPa3HuTeJl

Има, но такива приятелства се завр1зват при по зрелите жени... неможе от една тинейдж1рка да учакваш приятелсвто поради простата причина, че ще дойде време ще се появи някои мом1к, който ще б1де харесван и от двете приятелки и в един момент... една от приятелките винаги преебава другата... и приятелкството св1ршва...
Абе незнам дали го обясних как тре'а... ама ми фанахте замис1ла...


сЪгЛаСнА СЪМ С теб.. ноо все пак човек не може да живее без приятелки ...нали все пак някой трябва да го подкрепя ;)

babity
04-28-2008, 11:56
Има, но такива приятелства се завр1зват при по зрелите жени... ;)

напоследък много ми харесват постовете ти. та, по темата... просто на тея 15 - 16 години още не сте дорасли за сериозно приятелство и смятам, че вярвате в излишни глупости... Не вярвам в чак такова приятелство, което е напълно безкористно и трае ЗАВИНАГИ! Дори и да го има, то не се гради когато си на 16 по простата причина, че животът при всички случаи ше ви раздели, колкото и да се обичате сега...

LipSoFAnAnGel
04-28-2008, 12:27
Има, но такива приятелства се завр1зват при по зрелите жени... неможе от една тинейдж1рка да учакваш приятелсвто поради простата причина, че ще дойде време ще се появи някои мом1к, който ще б1де харесван и от двете приятелки и в един момент... една от приятелките винаги преебава другата... и приятелкството св1ршва...
Абе незнам дали го обясних как тре'а... ама ми фанахте замис1ла... ;)+1

bqsna_teenagerka
04-28-2008, 13:04
Има да... аз иммам :)

bibiqna_fut
04-28-2008, 13:04
]
Има, но такива приятелства се завр1зват при по зрелите жени... неможе от една тинейдж1рка да учакваш приятелсвто поради простата причина, че ще дойде време ще се появи някои мом1к, който ще б1де харесван и от двете приятелки и в един момент... една от приятелките винаги преебава другата... и приятелкството св1ршва...
Абе незнам дали го обясних как тре'а... ама ми фанахте замис1ла... ;)+1
. и ето тук се различава истинското фр-сто м/у двете 8) ако са некфи тъпи и всъщност идея си нямат за приятелство.. мда тогава ще стане както ти каваш..лошото е че така в повечето случей .. НО ако са истинки фрс няма едно момчедаги скара.. щото в крайна сметка ако едната тръгне с тоя те рано или късно ше скъсат .. и тогава кой ще бъде до нея .. - предишната фр :)

има ткова фрство НО жените/момичетата коит го умеят а мн малко :) аз съм намерил таква фр :-)

hahavteen
04-28-2008, 13:12
Според мен за да може приятелството между жени да издържи на всички изпитания трябва двете да са мн различни. Ние с мойта приятелка искаме съвсем различни неща от живота, харесваме различен тип мъже, имаме различен стил на обличане,различна структура,аз съм руса тя е тъмна... и поради тези причини нямаме за какво да си завиждаме и от какво да се ревнуваме съответно нямаме за какво да се караме. С нея се познаваме от 8 години и въпреки че аз си ходя в България 1-2 пъти в годината пак си пишем всеки ден и си споделяме нещата които с никой друг не можем да споделим а като сме заедно сме неразделни и не ни писва да сме си двете.

MoonAngel
04-28-2008, 13:14
Има. И за щастие аз имам такова с моята най-добра приятелка. :)

mumiikataa
04-28-2008, 13:27
Има!Аз и моята приятелка :)

Korni_ReSeRvE
04-28-2008, 14:05
ми то според мен всяко приятество си има своя край понякога.. независимо дали е между жени и т.н. Но аз мога да кажа, че истинско приятелство между жени има. Аз в момента съм приятелка с едно момиче вече 6-7 години и вс е ок между нас :grin:

babity
04-28-2008, 14:22
. и ето тук се различава истинското фр-сто м/у двете 8) ако са некфи тъпи и всъщност идея си нямат за приятелство.. мда тогава ще стане както ти каваш..лошото е че така в повечето случей .. НО ако са истинки фрс няма едно момчедаги скара.. щото в крайна сметка ако едната тръгне с тоя те рано или късно ше скъсат .. и тогава кой ще бъде до нея .. - предишната фр :)

Никой не твърди, че те непременно ще се разделят заради момче. Всъщност когато преминат в различни среди приятелствата, които устояват на това, не са никак много...

Crafter
04-28-2008, 14:33
Защо кокетничите? На всички има е пределно ясно, че на една по-ранна възраст вие сте психически неспособни на приятелство. При вас всичко що е свързано с жена е или конкуренция или би-любопитство.
Защо церемонничите и говорите абсолютни глупости? "Аз съм си я намерила тази приятелка". Хайде моля ви се.
На това се дължат и половината провалени връзки - момичетата не знаят какво е това "приятелство" и започват да търсят причини в приятелите на техният мъж вместо да демонстрират малко толерантност. "Как може той да е с тези гадове по цял ден и да не си завиждат :shock: !!".
То и ние не знам е какво е да те удря "червения прилив" всеки месец и за това бягаме далеко, като стане време. Баланс, братче.

hahavteen
04-28-2008, 14:40
бла бла

Аз за това казвам че за да има истинско приятелство между жени те трябва да са различни за да няма какво да делят и да не си завиждат. А защо жените да не знаят какво е приятелство? Тва откъде го измисли? Според мен няма значение пола за това дали ще си добър приятел...

mese4ka
04-28-2008, 14:43
разбира се че има :) но ... мисля че темата не е за тук :smt064

Crafter
04-28-2008, 14:47
бла бла

Аз за това казвам че за да има истинско приятелство между жени те трябва да са различни за да няма какво да делят и да не си завиждат. А защо жените да не знаят какво е приятелство? Тва откъде го измисли? Според мен няма значение пола за това дали ще си добър приятел...

Това беше удар под кръста, но качествен. Харесва ми :).

И все пак сама признаваш, че са необходими определени фактори, за да има приятелство. Ако едната е грозна, а другата красива - ок. Ама стане ли съревнование... е-хеееей. Отиде коня у реката.
И ти го знаеш, и другите го знаят, но го държим, като публична тайна. Нещо, като "размера няма значение".

babykiller_
04-28-2008, 14:53
няма..няма и да обеснявам :?

JoeBanana
04-28-2008, 15:01
само между грозни жени http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif
няма да имат поводи за караници
освен, ако не спорят коя е по-грозна де http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

sexa_na_kompleksa
04-28-2008, 15:07
Може, разбира се. :-)