PDA

View Full Version : Дали ме отбягва...? :(



dronerat
04-28-2008, 12:06
Имам приятелка на която много държа. Винаги сме заедно навсякъде и по всяко време. Но напоследък забелязах че започна да ме отбягва. От около една седмица изведнъж започнаха оправдания все неможела да излезе защото валяло техните не я пукали и подобни. Възможно ли е наистина да ме отбягва и може ли да се стигне до там че да скъсаме,защото държа ужасно много на нея и неискам да се разделяме. Дайте съвет 8-[ :smt100

gPa3HuTeJl
04-28-2008, 12:13
Можеш ли даде инфо примерно на колко сте, на колко време ви е вр1зката... ала бала нещо повече... по начина по който интерпетираш случката много ясно, че те отбягва, но може и да има причина за това...
Питай я... ;)

vilinanova
04-28-2008, 12:14
Може и ти да си въобразяжаш,то жремето през последните дни не е мн хубаво! :wink: Но по проблема,говори с нея,кажи и колко мн я обичаш и тя ще ти каже защо се е държала така! :) 8) :-|

prettyIdeath
04-28-2008, 12:16
Ами може да е в такъв период че да не знае какво иска, или просто няма смелост да ти каже че късате. Трябва да говориш лично с нея...

babity
04-28-2008, 12:20
По - хубуу да я питаш и да ти кажа, че тъ не ще, отколкото да те отдягва и с други да се ... (разчитам да последвате нескопосаният ми опит за рима и да се сетите к'во липсва) звъни, тормози я, преследвай я, докато не си каже! :razz: :razz: :razz:

MartyParty
04-28-2008, 12:25
Питай я!Ние откъде да знаем?

bqsna_teenagerka
04-28-2008, 12:48
Поговори с нея. Ако тя вече не изпитва чувства и не е щастлива от връзката ви какъв е смисълът? :(

Vladokaaa
04-28-2008, 12:50
Поговори с нея. Ако тя вече не изпитва чувства и не е щастлива от връзката ви какъв е смисълът? :(

+1

bibiqna_fut
04-28-2008, 13:07
хм .. говорете .. в крайна сметка няма кфо да губиш .. или ще ти ти дигне чуковете и ше те разкара или ще стане "и те живяли щастливо до края на дните си .. " така че пич няма кфо да губиш ..само може да спечелиш

FreeSpirit
04-28-2008, 13:11
Може да имате нужда от малко почивка, това че не излизате всеки ден, не значи че те отбягва, дай й малко време да нея си ;)
А дали иска да скъсате, това няма откъде да знаем, питай я в прав текст ;)

dronerat
04-28-2008, 13:26
Така по това което изписахте с нея съм от около половин година.
Не сме се карали или нещо. Просто изведнъж започна с тия извинения и незнам какво да правя. Ако я попитам в прав текст има голяма вероятност да се осъмни че не я обичам и да скъсаме(дори да не ме е отбягвала нарочно и да не е имал проблем). Просто незнам какво да направя. Как да я попитам така,че да не я обидя или нещо подобно.

MartyParty
04-28-2008, 13:58
"Пиле/Мило/Мъри,нопследък съм много объркан,понеже ми се струва,че постоянно ме отбягваш.Моляте,ако съм сбъркал някъде,по-добре ми кажи.След всичко преживяно не искам да се караме за глупости." Толкова ли е трудно? :?

zvezdichka777
04-28-2008, 14:01
Еми възможно е разбира се ... във всяка една връзка трябва да очакваш неочакваното.Да се разделите,да те отбягва и всичко останало е възможно но не мога да ти дам конкретен отговор да или не защото не съм запозната с отношенията ви.
Поговори с нея и я питай дали наистина те отбягва,кажи и това което каза и на нас!

enola
04-28-2008, 14:04
звъни, тормози я, преследвай я, докато не си каже! :razz: :razz: :razz:


аууууу разби ме :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

СлАдКуУ_ИзКуУшЕнИе
04-28-2008, 14:14
Приятелката ти може да не те отбягва и да не иска да късате ... а просто да е в такъв период. Напоследък времето наистина беше лошо и да не е искала да излиза.. или пък ти каза че се оправдава,че родителите й не я пускат... може сега да е в конфликт с тях... но аз мисля, че може да и е омръзнало да сте навсякъде и по всяко време заедно. Трябва и двамата да отделяте време за себе си и да излизате поотделно с приятелите си. :) Най-добре разговаряй с нея и й обясни какво мислиш и чувстваш и тя ще ти каже какъв е проблема. :) Успех! \:D/ :---)

dronerat
04-28-2008, 14:51
Благодаря на всички за откровените ви мнения.

BuJlDozeRa
04-28-2008, 14:59
според мен те отбягва и може би няма да е лошо да пробваш да я изненадаш с нещо приятно :)

dronerat
04-28-2008, 15:26
И това ще пробвам. Мерси за идеята.