PDA

View Full Version : ЦЕЛУЛИТ!-ужас



AnIcHkAtA
04-28-2008, 12:57
Zdraveite na vsichki.Purvo iskam da se izvinq za latinicata, oba4e ne sum si v kushti i nqmam fonetichna a s drugata nemoga da se opravqm.Posle- sori ako se povtarq temata, no nikoga ne sum se spravqla s tursachkata i i tozi put ne namerih nishto koeto da mi pomogne.I nakraq problema-imam celulit.Chetoh mnogo statii iz neta i pisheshe che nqkude okolo 85% ot jenite imat tozi problem.Oshte ot minalata godina zabelqzah, che imam celulit, no tazi zima napulnqh i kato che li e oshte poveche.Kajete kak da go raskaram za6toto e super gadno i neznam kak shte se subleka po banski.Imam samo po dupeto no se pritesnqvam che shte sleze i kum bedrata.Poneje redovno cheta spisaniq i zabelqzah, che dosta se vurti reklamata na nqkakuv Roll-on na Garnier-nqkoq ot vas da go e polzvala i da kaje ima li nqkakvi rezultati?I izobshto kajete kak da go razkaram.Blagodarq predvaritelno :) .

marina star
04-28-2008, 12:59
ISQ 4E S HRANITELEN REJIM I SPORT E NAI-EFEKTIVNO

KiSs_mY_LiPs
04-28-2008, 13:00
Ами аз съм чувала.. да се мажеш с течен шоколад или нещо такова.. пробвай и с анти - целулитния крем на NIVEA..

babykiller_
04-28-2008, 13:04
мда и аз имам този проблем и аз мисля да взема тоя рол он ще изчакам да вида мненията за това :) :)

AnIcHkAtA
04-28-2008, 13:21
A tova s shokolada kak se pravi?

enola
04-28-2008, 13:47
Гимнастика и спираш сладкишите. Не мисля че тея мазила ще помогнат с нещо 8-)

indecent
04-28-2008, 14:11
мда и аз имам този проблем и аз мисля да взема тоя рол он ще изчакам да вида мненията за това :) :)

a kolko li struva tozi rol-on?

Amy_Dumas_Lifestyle
04-28-2008, 14:19
Гимнастика и спираш сладкишите. Не мисля че тея мазила ще помогнат с нещо 8-)
Хах, да ти кажа голяма част от целулита се получава от задържането на вода в кожата... Солта задържа вода, не сладкото, въпреки, че и то вреди... и целулит не знам дали прави, ама мазнинкиии :?
indecent - струва 16.90лв, но нали знаеш, че някои продавачи вдигат цените, но не вярвам някъде да е повече от 20лв. :-D

indecent
04-28-2008, 14:23
Amy_Dumas_Lifestyle mersi !!!
i az misleh da si go vzema vypreki 4e nqmam golqma nujda no pyrvo da vidq dali ima polojitelni mneniq za nego

AnIcHkAtA
04-28-2008, 14:28
Nachi na bro6urata pi6e ei tva:

------------------------------------------------------------------

GARNIER ИНТЕНЗИВНА ГРИЖА
РОЛ-ОН СРЕЩУ УПОРИТИЯ ЦЕЛУЛИТ

Masajira6t aplikator, koito stimulira premahvaneto na izli6nite te4nosti.Izklu4itelna formula s lipo-kofein i ekstrakti ot citrusovi plodove, koito izglajdat povurhnostta na kojata, obhvanata ot celulita.Sbogom na uporitiq celulit!

Sled 8 dni kojata e gladka
78% ot jenite potvurjdavat*
Sled 4 sedmici figurata e po-slaba
78% ot jenite potvurjdavat*

*Dermatologi4no testvan na 40 jeni

>www.garnier.com

--------------------------------------------------------------------

Az v saita nemojah da se opravq :D

MaDdNeSs_GirL
04-30-2008, 13:20
Един съвет. Не знам какъв ефект има горепосоченият Рол-Он, но мога да ти гарантирам, че за 16.90 ще си вземеш 3 анти-целулитни кремчета на Дева (зелената опаковка) и ще ти свърши чудесна работа. Аз нямам целулит, но майка ми вчера изпразни първата си опаковка и има значителна разлика. 8) Пийс :-P

kuklichka_bg
04-30-2008, 13:40
ne raz4itai samo na kremovete (: i az sega shte si kupq na deva+disk (:

MaDdNeSs_GirL
04-30-2008, 13:59
ne raz4itai samo na kremovete (: i az sega shte si kupq na deva+disk (:

Всъщност забравих да отбележа, че докато се мажеше с кремове не е спортувала, но се придържаше към протеиновия режим, в който изобилства месото, обезмаслените продукти, яйцата и зеленчуците. По-скоро комбинацията е причина.

BlackWings
04-30-2008, 15:55
И аз скоро забелязах че имам малки бучици , не се забелязват много но аз си ги виждам и им се дразня , и лощото е че никога преди не съ спазвала диети и режими и незнам сега какво ще правя . Имам само на дупето ... и то съвсем малко но въпреки това искам да го махна . Но ще попрочета още малко мнения и ще видя какъв продукт да си взема.

Spider4eto
04-30-2008, 16:00
аве според мен никви там апликатори и мазила не могат да помогнат, освен ако не се използват правилно. По принцип съм чувала, че орифлейм имат такава серия анти целулитна, ама за да има некъв ефект трябва да си вземеш цялата серия или нещо такова, което доста скъпо ще ти излезе и според мен не си заслужава. Просто увеличи спорта(ходи на фитнес, или пък с колело на училище) и намали сладките и солените храни. и тва е общо взето :)

VerryBerry
04-30-2008, 17:01
За да нямаш целулит,трябва да спортуваш-каране на колело,тичане,скачане-изобщо всичко,което засяга мускулите на таза..и кълките ;)

shit happens
04-30-2008, 23:23
zna4i momi4eta kak mislite.. 6te6e li da ima liposukcii i vsqkakfi vidove plasti4ni operacii ako tezi kremove pomagahA? edinstveniqt na4in e qko sport.. no tova ne ozna4ava da otidete v fitnesa i da bluskate qko za6toto togava si4ko 6te go prevurnete v muskuli.... prosto trqbva da pravite uprajneia sus malko tejesti i pove4e puti... a za goreneto na kalorii e nai efektivno hodene na putekata na skorost 6.1 ;)

hey:)
05-01-2008, 08:45
Ами комплексно е всичко. Сигурно няма да ти кажа нещо, което не се чувала, но тези неща рядко се спазват-примерно да се храниш здравословно, не яж боклуци като вафли и чипсове(естествено може понякога шоколад, плодов сладолед и т.н, но да не ти е ежедневие.)Според мен най-голям ефект има с водата, ако пиеш рядко е нормално да имаш целулит.Опитай да пиеш по около два литра и НАМАЛИ солта!По-добре си овкусявай слатките с лимон, вместо със сол, оцет и олио. Спортът винаги си е бил важен-тичай, карай колело, ролери-40-45мин все ще успееш да отделиш няколко пъти седмично. Кремовете са само допълнение за визуалния резултат-задължително масажирай докато нанасяш. Друго, което можеш да правиш е да се търкаш с луфа или утайка от кафе под душа. Но не всеки ден, за да не се разрани кожата.Хех....ами това е общо взето, ако горе-долу се придържаш ще разкараш не само целулита, но и ще се стегнеш видимо:)Успех!!!

05-01-2008, 09:32
Утайката от кафе е добра идея. Ако обърнеш внимание, всички антицелулитни продукти съдържат кофеин.

Всъщност, в този случайкремовете и по-специално масажа е важен, защото целулитът е резултат и от задържане на вода и лошо оросяване.Т.е. трябва и механично да се въздейдтва на кожата. Доста помагат масажните четки с твърд косъм - онези които са като тънки гъби - НО НЕ НА СУХО, винаги с някакво кремче.


Колкото до това дали щеше да има пластична хирургия, ако кремовете помагат - да, да и пак да. Дори само защото някои ги вързи и искат да минат с една липосукция, вместо със спорт, правилно хранене, нугние козметични грижи така нататък.

fuklu
05-01-2008, 09:52
В космополитан за месец април имаше страница с индивидуални продукти за стягане.Един от тези продукти беше тоя рол-он на гарниер.Другите ще ги напиша като ми го варне брачедката.Спомням си обаче че имаше на орифлейм нещо като капсулки :P

stelkiss
05-01-2008, 10:34
Aз също имам целулит (признавам си :oops: ), но вече три месеца ходя на фитнес, по два пъти в седмицата, и не само че се стегнах, ами и целулита започна да се маха.Така че, ако имаш воля, ще го премахнеш! Успехче! :-)

Carmen_Kass
05-01-2008, 10:36
Ами според мене трябва да се комбинират нещата.
Взимаш ли рол-он-а на Гарние,започваш нещо да тренираш,сменяш хранителния режим(месо,зеленчуци,плодо е,ВОДА,обезмаслени храни)... и работата ще е успешна и естествено трябва и търпение.

ПС: Ако имаш време и средства за масажи в някой център,можеш и там да ходиш.Има добри анти-целулитни програми.

Успех!

Fx1
06-15-2008, 11:34
Абсолютна заблуда е, че с диети и фитнес целулитът се маха!

Целулитът е проблем на съединителната тъкан, затова дори много слабите момичета имат. Трябва да се спазва хранителен режим, а не диета, в който да се изключват мазните, тестени, сладки храни. Трябва да се пие МНОГО вода.

Фитнесът помага за стягане на тялото и мускулите, но дори момичета, които имат перфектно стегнато тяло и ходят редовно на фитнес, имат целулит.

Най-доброто средство за борба са ръчните масажи, ако имате възможност да посещавате специализиран салон. Вкъщи ефектът не е така добър, а всякакви прехвалени кремове от 5 до 200 лв имат ефект само върху горния слой на кожата и единственото, което могат да постигнат е да я загладят, но не и да влияят на целулита в дълбочина.

preichetoy
06-15-2008, 12:11
Офф, питате, казват ви че трябват упражнения и друг начин на хранене, ама понеже ви е по лесно ролони - молони, уз искате да си оправите проблема... мажете се с лайна ако искате... |( никое мазило няма да помогне ако не го съчетавате с упражнения поне....

mysterious93
06-15-2008, 14:38
няколко въпроса и от мен..(надявам се да не ме нападате и мен .идеята с лайната хич не ми хареса :-x )та...значи целулита може да се махне за разлика от стрийте?и как да се предпазим...в смисъл спорт,здравословно хранене.. а пречи ли да си взема и някакъв антицелулитен крем(даже и да нямам целулит)???или е безмислено

preichetoy
06-15-2008, 15:19
няколко въпроса и от мен..(надявам се да не ме нападате и мен .идеята с лайната хич не ми хареса :-x )та...значи целулита може да се махне за разлика от стрийте?и как да се предпазим...в смисъл спорт,здравословно хранене.. а пречи ли да си взема и някакъв антицелулитен крем(даже и да нямам целулит)???или е безмислено Хубаво е да правиш профилактика ;) Целулита може да се премахне с правилен режим на хранене, движение, много течности, по - малко сол... кремовете помагат, но не става само с тях, може и с тях, може и без тях, но без другите гореизброени неща, не става.

mysterious93
06-15-2008, 15:33
окс мерси :)

preichetoy
06-15-2008, 15:34
Няма защо.

love_to_love_u
06-15-2008, 18:10
АУРА СЛИМ -- ей това е истината!! Супер,мега съм доволна от него :-)

Fx1
06-15-2008, 18:43
Утайката от кафе е добра идея.
Колкото до това дали щеше да има пластична хирургия, ако кремовете помагат - да, да и пак да. Дори само защото някои ги вързи и искат да минат с една липосукция, вместо със спорт, правилно хранене, нугние козметични грижи така нататък.

Липосукцията не премахва целулита.

paola_Rey
06-15-2008, 20:06
a celulita maxa li se izob6to....az si mislq 4e ne moje

Fx1
06-15-2008, 20:21
a celulita maxa li se izob6to....az si mislq 4e ne moje

Зависи от вида целулит и стадия, но може да се намали значително ,което да го направи почти незабележим; да се премахне изцяло и завинаги - не.