PDA

View Full Version : Обезкосмяване



beautiful_girl_
04-28-2008, 15:47
Здравейте!Имам един въпрос към вас:Имам косми там долу,може ли да се обезкосмявам със самобръсначка?Не искам да ходя при козметик поради простата причина,че ме е срам и мисля,че ще боли...Моля ви дайте съвети!

mumiikataa
04-28-2008, 15:54
Можеш естествено,само че космите ше станат доста груби...

dronerat
04-28-2008, 15:54
Ако може да дадете наистина някаква подробна информация , че и аз съм решил да се избръсна обаче ме е страх да не си порежа инструмента. Интересуват ме също следните работи:
1.Трябва ли да натикам със самобръсначката.
2.Ако са прекалено дълги космите при първото бръснене проблем ли ще е?
3.Там ползват ли се някаки кремове и там както като се бръснеш горе афтършеив.
4.Космите ще стават ли все повече и ще бодат ли както при брадата?
5.Каква самобръсначка да изпозвам(едно две ножчета,еднодневки....)

Знам че със епилация или кола маска боли, ако има някакъв друг безболезен начин кажете.

Извинявам се на автора на темата но сметнах за ненужно да пускам отделна тема.

mumiikataa
04-28-2008, 15:59
Ако може да дадете наистина някаква подробна информация , че и аз съм решил да се избръсна обаче ме е страх да не си порежа инструмента. Интересуват ме също следните работи:
1.Трябва ли да натикам със самобръсначката.
2.Ако са прекалено дълги космите при първото бръснене проблем ли ще е?
3.Там ползват ли се някаки кремове и там както като се бръснеш горе афтършеив.
4.Космите ще стават ли все повече и ще бодат ли както при брадата?
5.Каква самобръсначка да изпозвам(едно две ножчета,еднодневки....)

Знам че със епилация или кола маска боли, ако има някакъв друг безболезен начин кажете.

Извинявам се на автора на темата но сметнах за ненужно да пускам отделна тема.
О.О ти пишката ли ше си обезкосмяваш О.О ии какво да натикаш със самобръсначката?
2.не мисля,че ше има голям проблем
4.да...се пак това е самобръсначка...
5.мисля,че няма значение...

dronerat
04-28-2008, 16:03
Ами откъде да знам нито брада имам че да съм я обръснал. Вобще на тая тема съм гол и бос така че питам всичко което ми е интересно и незнам :)

mumiikataa
04-28-2008, 16:07
ахам...еми нека някое мъжко да каже,за по-добре.но във всеки случай няма да си бръснеш члена споко ;)

dronerat
04-28-2008, 16:15
Абе ще го обръсна защото отдолу съм като на малка мечка челото. То не се търпи вече. Айде мъжката аудитория дайте предложение.

rupert_fan
04-28-2008, 19:26
Значи аз отдолу не обичам да съм съвсем гладък и затова ги махам с машинка за подстригване xDD иначе съм пробвал и с депилатор, пинсета, епилатор... само с кола не съм, но скоро си направих на ръцете да видя как е и повярвайте ми, изобщо не болеше ;]

babylove
04-29-2008, 17:57
ami ne e hubavo s samobrasna4ka za6toto kosmite 6te stavat vse po-golemi. Po-dobre izpolzvai nqkakyv krem, az s ebrysna s Eveline 3 w 1 i sam dovolna. :)

Synthetic__
04-30-2008, 08:47
ако са ти големички първо ги пострижи с ножица щот иначе ше се бръснеш 2 часа и със 3 бръсначки...аз лично си карам със бръсначка но имам приятели които са със епилатор...не съм ги питал дали боли но знам че със депилатор малко по малко намаляват космардаците =D

fernando_f1
04-30-2008, 08:58
pi4,parvo podstrigva6 s nojica (ina4e 6e zadrasti6 brasnaca mn barzo :D i 6ti trqbva mnogo vreme). posle s nai-obiknoveno "bik4e" gi maha6.ne se pla6i ot porqzvane (nali nqma go dere6 kat jivotno?). AFTERSHAVE ne slagai posle!6te use6ta6 ujasno parene dalgo vreme.nqma smisal.tva e.uspeh! :)