PDA

View Full Version : Нокти и коса



enola
04-28-2008, 15:59
ami 1viq vypros mn byrzo mi se beli laka,a e jordani i struva6e 9 leva :? vtoriq e kak da mi porastne po-byrzo kosata i syotvetno kolko struvat produktite

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Jamalska
04-28-2008, 16:04
много бързи ми се бели лака що за въпрос е?еми купи си топ лак.
а за другото има 9566820 теми-хининова вода.лев-2 зависи от марката

menta_loverka
04-28-2008, 16:04
ми за лака над него слагаи спреи за по-голяма продължителност на лака и безцжетен лак. а за косата хума а на мен ми дейстжа мн добре шампоан "Дева" лилавия

enola
04-28-2008, 16:25
hininova voda otkyde da si kupq i kak se polzva

sweatkiss
04-28-2008, 16:29
Ами от аптеките си купи хининова вода.И въпреки ,че има доста такива теми ще ти дам съвет.Купи си кристали за коса...

Liar
04-28-2008, 18:54
Нито кристалите(те пък дори не знам защо са споменати) нито хининовата вода ще свършат работа.Най-добре си вземи да пиеш вит А-от него ноктите и косата растат по-бързо.Разрови се в нета за повече инфо.Иначе се пие 1 месец после се спира.Има Герикапс с вит А и Е който е 3-4лв.Само вит А нз колко е.За ноктите-вземи си балсам Макси на Био Трейд-ще ти заздрави ноктите и лака ще държи повече.Струва 5лв.
Ако не искаш да пиеш нищо-в Аптеките има ампули вит А и Д.Ще свърши работа.

nicolepcd
04-29-2008, 05:51
За ноктите - купи си топ лак :D
За косата - не мога да ти помогна... :D

kateto_sladkata
04-29-2008, 19:02
ами за косата може би кристали ама...нз :D

nejnaDROGA
04-29-2008, 19:11
За ноктите както казаха - топ лак :) Един пласт топ лак,после цветния и след това пак топ лак :)
За косата - хининова вода :) нз до колко помага за растежа,но наистина действа много добре на косата (по-обемна,по-здрава и по-лъскава:)) във форума пише и за тривитаминол (аз лично не съм пробвала...) Ходи всеки месец на фризьор да ти обира краищата (ако косата ти цъфти бързо може и по 2 пъти в месеца да ходиш) Не я суши със сешоар,избягвай ролките и пресите за коса :) както и продукти от рода на лак,пяна и вакса :) Звучи странно,но от тях също ти се изтощава много косата :) Още доста мога да пиша,но мисля че това ти е достатъчно :)

padnalo_angel4e
04-30-2008, 09:37
За косата мога да ти препоръчам маска на DENISE за бърз растеж плътност и блясък на косата. Струва около 8 лв. На мен лично мн ми харесва. А за ноктите-топ лак.