PDA

View Full Version : Скъсване



L1gli4ka
04-28-2008, 20:01
Здравейте, с приятеля ми имаме малък проблем, но не съм сигурна как да го обясна значи върху главичката има една тънка ивичка която минава до кожата.. по това което четох може би е Френум, но не съм сигурна.. та тя се скъса от 3/4 дни не сме правили секс, понеже го боли, и съвсем издивява понеже го боли и изобщо не е опитвал да се празни :cry: та въпроса ми е при такова скъсване въпросното нещо зараства ли? Или си остава така.. има ли някакви кремчета за мазане които облекчават болката?

TheArchEnemy
04-28-2008, 20:34
мисля,че трябва да отиде на уролог.

rupert_fan
04-28-2008, 20:37
Мисля, че самото скъсване не е опасно, даже се практикува подобен вид операция. По- тежко е може би когато се скъса при полов акт. Това става само когато момчето е с къс френолум. Но мисля, че зараства (спира да боли), а щом се е скъсало, след това сексът ще е много по- свободен ;] все пак е добре и почти задължително да се отиде на уролог.

Thuglife
04-28-2008, 22:51
ебаси какво е правил гаджето ти ...толкова ли е бил груб ,че чак до там се е стигнало? Незнам как да ти помогна може би трябва да отиде на уролог а оттам той ще прецени

L1gli4ka
04-29-2008, 09:37
ебаси какво е правил гаджето ти ...толкова ли е бил груб ,че чак до там се е стигнало? Незнам как да ти помогна може би трябва да отиде на уролог а оттам той ще прецени

не даже хич не беше груб незнам защо така се получи предишния ден се едно се беше сцепило съвсем леко течеше му кръв замалко после спря.. аз му казах да не прайме докато не му мине ама.. и се скъса по време на секс тамън флизаше и се скъса :( мерси за съветите

Thuglife
04-29-2008, 09:40
Дано всичко да е наред

Evanescencefan
04-29-2008, 10:57
Не на уролог,а на андролог!И то по-скоро!

koro
04-29-2008, 12:47
незнам има си прах за зарастване, кислородна вода и реванол желателно е реванола да го разрежда и да слага много ама много малко и то само един пъ и после само с прах за зарастване ще мине много бързо.

И следващия път за старт да ползва лубрикант и да не бърза да го вкарва бързо теб може да не те боли, но обикновенно това се случва.


На мен ми се е случвало но в съвсем лека форма :)